مشاوره تلفنی تیزهوشان | مشاوره تحصیلی تیزهوشان

مشاوره تلفنی تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی تیزهوشان | مشاوره تحصیلی تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تحصیل یکی از مراحلی از زندگی هر فردی می باشد که می تواند نقش موثری در آینده او داشته باشد. از اینرو والدین از سنین پایین فرزندان خود در تلاش هستند تا با مشورت با افراد کاردان، شانس موفقیت آنها خود را افزایش دهند. توجه به درس و جایگاه فرزندان در جامعه از همان سال های ابتدایی آغاز می شود به طوری که خانواده در تلاش هستند تا با دریافت مشاوره تلفنی تیزهوشان، اولین گام را برای تضمین آینده آنها بر دارند. مشاوره تلفنی تیزهوشان به شما کمک می کند تا با در نظر گرفتن تمامی شرایط، اقدامات لازم را برای ثبت نام و پذیرش انجام دهید.

مشاوره تلفنی تیزهوشان جهت ثبت نام

مدارس تیزهوشان، تحت نظر سازمان پرورش ملی استعدادهای درخشان می باشند و هر ساله در تاریخ خاصی ثبت نام خود را آغاز می کند. ابتدا دانش آموزان ملزم هستند تا ثبت نام خود را در تاریخ تعیین شده انجام دهند و سپس منتظر روز آزمون بمانند. با توجه به نتیجه ای که از آزمون بدست می آید (براساس رتبه دانش آموز)، پذیرش یا عدم پذیرش داوطلب مشخص خواهد شد. والدین می توانند با تماس با مرکز مشاوره تلفنی تیزهوشان، تمامی سوالات خود را بپرسند و اطاعات جامعی راجع به شیوه تدریس و عملکرد این مدارس کسب کنند.

دانش آموزان در دو مقطع ششم و نهم می توانند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند. این مراکز برنامه ریزی های دقیقی برای تحصیل دانش آموزان دارند. نحوه پذیرش مراکز تیزهوشان بر اساس هر منطقه متفاوت می باشد. اولویت بندی هر منطقه براساس هوش دانش آموزان همان منطقه می باشد. امکانات بسیار خوبی که مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان فراهم کرده اند، باعث شده است سطح علمی و همچنین سبک تدریس در این مدارس تفاوت فاحشی با مدارس عادی داشته باشد.

برای آگاهی از جزئیات پذیرش در مدارس تیزهوشان، با مرکز مشاوره تلفنی تیزهوشان مشاور گروپ تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی تیزهوشان جهت آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون

افرادی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند، باید شرایط خاصی داشته باشند. اصلی ترین شرط برای شرکت در آزمون تیزهوشان شرط معدل می باشد. با توجه به اینکه دانش آموزان دوران ابتدایی، معدل عددی ندارند، شرایط خاصی برای آنها مشخص شده است. اما برای دانش آموزان پایه نهم معدل خاصی مشخص شده است. به طور کلی دانش آموزانی که دارای معدل 19 به بالا هستند، می توانند در این راه قدم بگذارند.

برخی دیگر از شرایط، مربوط به محل تحصیل، انتخاب رشته و غیره می باشد. بیاد داشته باشید دانش آموزان پایه دهم اجازه تغییر رشته در سال اول پذیرش خود در مدارس تیزهوشان را ندارند. تغییر رشته در سال دوم نیز منوط به شرایط و ضوابط خاصی می باشد. شما برای اینکه بتوانید تغییر رشته انجام دهید، باید علاوه بر شرایط تحصیل، حداقل امتیاز قبولی در رشته مورد نظر را نیز داشته باشید.

برای آگاهی از جزئیات شرایط ثبت نام پایه نهم در آزمون تیزهوشان، همین حالا با مشاور گروپ تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی تیزهوشان

مشاوره تحصیلی تلفنی تیزهوشان

مشاوران می توانند به دانش آموزان درباره شیوه مطالعه تکنیک های لازم را بیاموزند. شما می توانید با کمک مشاوره تلفنی تیزهوشان، از منابعی آگاه شوید که با مطالعه آنها فرزند شما شانس بیشتری برای پذیرش در مدارس تیزهوشان خواهد داشت.

مشاوره تلفنی تیزهوشان به شما تمامی اطلاعات لازم را درباره آزمون تیزهوشان می دهد. این مشاوران اطلاعات کافی را راجع به ظرفیت مدارس تیزهوشان در شهر شما و همچنین چگونگی آماده شدن برای این آزمون را در اختیار شما قرار می دهند. با توجه به اینکه در بسیاری از موارد ثابت شده است که دانش آموزان مدارس تیزهوشان از آینده حرفه ای بسیار خوبی برخوردار هستند، والدین در تلاش هستند تا فرزندانش در این مدارس به تحصیل ادامه دهند. با توجه به اینکه شما با داشتن یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند می توانید به راحتی شانس پذیرش خود را در آزمون تیزهوشان افزایش دهید، پس بدون هیچ گونه تردید با مشاوران مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی تیزهوشان

برخی سوالات متداول درباره تیزهوشان:

  • آیا می دانید زمان برگزاری آزمون تیزهوشان سال 98 چه زمانی است؟
  • آیا می دانید برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان نیز به چه مدارکی دارید؟
  • آیا می دانید چه زمانی می توانید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام کنید؟
  • آیا می دانید شهریه مدارس تیزهوشان چقدر است؟
  • آیا می دانید نتایج آزمون تیزهوشان در چه زمانی اعلام می شود؟
  • آیا امکان تغییر در نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد؟
  • آیا دانش آموزان غیرایرانی هم می توانند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند؟
  • آیا برای آزمون تیزهوشان برنامه ریزی تحصیل خاصی دارید؟
  • آیا از منابع و ضراییب سوالات آزمون پایه نهم در آزمون تیزهوشان آگاهی دارید؟
  • آیا می دانید مراحل ثبت نام در مدارس تیزهوشان به چه صورت است؟

کارشناسان مشاور گروپ آماده هستند تا تمام سوالت ایجاد شده در ذهن شما را پاسخ دهند. همین حالا با شماره گیری 9099071613 مشورت های لازم را دریافت کنید.

2.7/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی تیزهوشان | مشاوره تحصیلی تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی