مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی رایگان

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی رایگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوره تحصیلی رایگان جهت پاسخگویی به سوالات متداول داوطلبان ، متقاضیان زیادی دارد. مشاوره تحصیلی رایگان برخلاف سال های گذشته که فقط در شهرهای بزرگ امکان ارائه خدمات به داوطلبان بود .

 تحصیلی رایگان 2


مشاور تحصیلی رایگان

اکنون در دورترین شهرها و حتی مناطق محروم خدمات مشاوره تحصیلی رایگان را از طریق تماس تلفنی ارائه می کند و همین باعث شده ما به اهمیت مشاوره تحصیلی تلفنی بیشتر همت کنیم .

مرکز مشاور گروپ در این مقاله به بررسی و چگونگی یک مشاوره تحصیلی رایگان می پردازد.
برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان در کلیه مقاطع تحصیلی ، با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید . شماره تماس 9099071613 از سراسر کشور با خط ثابت  زمان پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب.

فاصله ما با شما تنها در یک تماس است تا بتوانیم پاسخگوی سوالات و اشکالات شما باشیم .

مشاوره تحصیلی رایگان چه فایده ای دارد؟

مشاوره تحصیلی رایگان محدودیت مکانی ندارد و این یکی از مهمترین دلایل برتری مشاور تحصیلی تلفنی نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری است.

با استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان و تنها با یک تماس در واقع دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاوره نیست و از هر نقطه و هر شهری که هستید می توانید با یک تماس تلفنی ، سوالات و اشکالات خود را از مشاورین با تجربه و حرفه ای مشاور گروپ بپرسید.

تاثیر مشاوره تحصیلی رایگان بر موفقیت در کنکور سراسری

کسب نتیجه خوب در کنکور سراسری یکی از برنامه های بسیار مهم و سرنوشت ساز برای اکثر داوطلبان است لذا اگر در این مسیر که حرفه ای ها را می طلبد ، از راهنمایی ها و مشاوره های افراد آگاه و متخصص استفاده شود مسلما راهی کم دردسر و نیز تضمین شده ای برای یک داوطلب خواهد بود آنهم در میدان پر رقابت تحصیل.


اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد با کلیک بر روی لینک زیر:

5465یکی از مشکلات داوطلبان شهرهایی که از امکانات کم کمک آموزشی کنکور برخور دارند ، نداشتن اطلاعات کافی و دقیق از وضعیت و روند تحصیل در رشته مورد علاقه است . سوالات و اشکالاتی که تنها یک مشاور تحصیلی با تجربه می تواند پاسخگو باشد از طرفی هزینه های مشاوره تحصیلی حضوری از رفتن به یک کلاس کنکور خصوصی هم شاید بیشتر شود اما در مشاوره تحصیلی رایگان این امکانات به رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

همچنین می توانید در سایت مشاور گروپ به رایگان تکنیک های درست تست زنی و مطالعه و نیز روش های برنامه ریزی را بخوانید و به کار گیرید.

مشاوره تحصیلی رایگان باید بتواند پاسخگوی تمام نیازهای داوطلب کنکوری و یا محصلین باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان تا چه اندازه حرفه ای است؟

مشاوره تحصیلی رایگان الان در اکثر مراکز مشاوره تحصیلی ، آزمون های آزمایشی و حتی منابع کنکوری که اکثرا جنبه تبلیغاتی برای جذب داوطلب هستند ، دایر می باشند.

مشاوره تحصیلی رایگان حتما باید توسط کارشناسان با تجربه و آگاه در زمینه مقاطع مختلف تحصیلی انجام شود.
گروه مشاوره ای مرکز مشاور گروپ اصول برنامه ریزی و مطالعه را اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بعد از آن بدون کمک شخصی دیگر برنامه ریزی خود را پیاده سازی کنید.

شماره مشاور تحصیلی رایگان

مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور , مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی تحصیلی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور , مشاوره تلفنی کنکور تجربی , مشاوره تلفنی معافیت تحصیلی سربازی و ظام وظیفه , مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش , مشاوره تلفنی علمی کاربردی , مشاوره تلفنی کنکور سراسری , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی , مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی کنکور دکتری , مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس , مشاوره تلفنی تیزهوشان , مشاوره تلفنی نمونه دولتی , مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی پیام نور , مشاوره تلفنی غیرانتفاعی , مشاوره تلفنی پردیس های خودگردان , مشاوره تلفنی کنکور وزارت بهداشت , مشاوره تلفنی منابع کنکور سراسری , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت .

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

مشاوره تحصیلی باید با حساسیت و وسواس زیادی انجام شود و کارشناس مربوطه حتما به صحت اطلاعات ارائه شده و منتقل شده به داوطلبان مطمئن باشد.


دریافت آخرین اخبار سازمان سنجش و کنکور سراسری با کلیک بر روی عکس زیر:

657 2برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ کافیست با شماره تماس این مرکز تماس حاصل نمایید.
هدف مشاوران مرکز مشاور گروپ ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی و حرفه ای برای تمام افراد جامعه است تا هیچ کس تجربه شکست را تجربه نکند و مسیر غلط را در تحصیلات خود انتخاب نکند.

موفقیت تصادفی نیست و نیازمند برنامه ریزی است.

شروع کن به انجام کاری ...
تا تلاشی نکنی چیزی تغییر نمیکنه رفیق ...
فکرتو خالی از افکار منفی و نمیتونم ها کن و ببین به چه چیزی علاقه داری ، از پس چه کاری برمیای ، جایی که زندگی میکنی چه چیز تازه ای نیاز داره که اکنون نداره و جاش خالیه ، خلاصه ایده ای هرچی داری رو کن و برو جلو ...
فقط فراموش نکن همه ی افراد موفق یه روزی از خیلی خیلی کم شروع کردن تا شدن افراد موفق امروز !
انرژی منفی و موج منفی از امروز ممنوع چرا چون با این کارتون بیشترین ضربه رو به خودتون میزنید !
امیدوارم قبل از اینکه یه روز افسوس امروزت رو بخوری زودتر به خودت بیای و راهی پیدا کنی و خودتو ثابت کنی...

جهت مشاوره و دریافت روش های اصولی برنامه ریزی و مطالعه می توانید با شماره تماس 9099071613 و بدون پیش شماره از سراسر کشور و از ساعت 8 صبح تا 12 شب تماس حاصل نمایید.

✔️مشاور تحصیلی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

✔️از جمله ویژگی هایی مشاور تحصیلی خوب که او را از بقیه متمایز می کند شناخت دقیق و صحیح از شما، مشاور تحصیلی خوب حتما به عادت های روزانه و هفتگی و ماهانه شما میپردازد. مشاور تحصیلی خوب کسی است که از تاثیر هیچ جزئیاتی دست نکشد. مشاور تحصیلی خوب در طرز تفکر شما جرقه هایی برای صرف فعل "من می توانم" خواهد زد و شما باید به این جرقه کوچک فرصت یک انفجار بزرگ را بدهید.

✔️مشاوره تحصیلی رایگان در چه زمینه هایی انجام می شود؟

✔️از مهم ترین نیازهای دانش آموزان برای مشاوره تحصیلی رایگان که ما سعی کرده ایم در این صفحه به آن پاسخ دهیم، سوالات پرتکرار و متداولی است که عمون دانش آموزان می پرسند.

✔️ مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ چگونه است؟

✔️خدمات مشاوره تحصیلی رایگان مجموعه بزرگ مشاور گروپ برای تمامی رشته ها و مقاطع مختلف می باشد. این مقالات مشاوره درسی رایگان برای تمامی مقاطع تحصیلی قابل استفاده و مفید می باشد.

3.8/5 - (59 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی رایگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سمیرا

  سلام وقتتون بخیر من میخوام امسال برای دانشگاه بدون کنکور ثبت نام کنم ولی سازمان سنجش تاریخ اخذ دیپلم رو قبولش نمیکنه آموزش پرورش هم رفتم گفتم تاریخ اخذ دیپلم من همین هست من سال 86دیپلم گرفتم ممنون میشم راهنماییم کنید تا سه شنبه 6 تیرمهلت ثبت نام هست

  پاسخ
 2. Roni

  سلام وقتتون بخیر
  یه سوال داشتم میشه مدرک دیپلم داشت بعد برای کارشناسی خوند؟

  پاسخ
 3. Pry

  سلام رشته گرافیک رایانه وجود داره؟

  پاسخ
 4. A

  سلام
  من پایه نهم هستم،میخواستم بدونم با معدل ۱۹٫۸۶ رشته بهتر برام تجربی هست یا انسانی تربیت معلم؟
  ریاضی و علومم هفتم و هشتم و ترم اول نهم ۲۰ بوده
  ولی امسال به خاطر کرونا و مجازی بودن مدارس خیلی پایین شده نمرم، ریاضی ۱۵،علوم ۱۸
  که معدل کلم شدم ۱۹٫۸۶
  حالا به نظرتون کدوم رشته رو انتخاب کنم!؟

  پاسخ
 5. مینا

  سلام برا قبولی پرستاری تو دانشگاه ازاد تبریز با رتبه 30000 میتونم قبول بشم؟یا برا قبولی تبریز چه رتبه ای باید داشته باشم

  پاسخ
 6. مریم

  سلام خستنه باشین
  من کلاس ۱۱هستم قبول شدم برای ۱۲ علاقه زیادی به نظام دارم از طریق کنکور میخوام قبول بشم باید چ دروسی بیشتر مطالعه کنم و هر کتابی چند درصد بزنم برای نظام افسری بانوان قبول میشم
  میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
 7. Mahdiheh

  سلام یه سوال داشتم رشته معماری با معماری داخلی تفاوتی داره؟

  پاسخ
 8. امیر

  سلام من برای دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کردم و ۳۸ تا انتخاب کردم میخام بدونم که این مصاحبه ای که دعوت میکنند در مورد یک رشتس که شرایطش رو دارم یا یک مصاحبه عمومی درباره همه رشته هاست

  پاسخ
  1. user2

   سلام برای کسب اطلاعات تکمیلی تر به مقاله سوالات و نحوه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنید.

   پاسخ
 9. Neda

  سلام خسته نباشید
  برای خانوم رشته دستیار دندان پزشک بهتر یا تکنسین داروخانه
  واینکه کدوم بازار کار بهتری داره؟

  پاسخ
 10. رضا

  با سلام و خسته نباشید من رتبه ۲۷۰۰۰ رشته انسانی هستم به نظرتون حقوق دانشگاه روزانه قبول میشم

  پاسخ
 11. حسین شیخ اسدی

  سلام خسته نباشید من کارشناسی‌ هوافضا میخونم دانشگاه ازادمیخواستم با مدرک فوق دیپلم از دانشگاه انصراف بدم فرزند جانبازم آیا هزینه انصراف رو باید بدم و ی سوال دیگه چند واحد باید برای فوق دیپلم پاس کنم

  پاسخ
  1. user2

   سلام برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله شرایط انصراف از تحصیل دانشگاه آزاد مراجعه کنید.

   پاسخ
 12. Ahora .rami

  سلام خسته نباشید من متاهل هستم و یک بچه دارم و بعد از 7سال دوباره می‌خوام درس بخوانم و الان پایه دهم هستم و قسط دارم در رشته تجربی ادامه بدهم از شما کمک می‌خوام یک برنامه ریزی و این که هرچی مطالب کتاب رو میخونم زود فراموش میکنم و چیزی توی ذهنم نیست لطفاً کمکم کنید چون درسم ضعیفه و همه میگن مشاور بگیرم که متاسفانه اونقدر درآمد ندارم که مشاور بگیرم ممنون میشم که کمکم کنید

  پاسخ
 13. Ahora .rami

  سلام من مشاور تحصیلی میخوام چون وضعیت مال خوبی ندارم نمیتونم مشاور بگیرم اگه میشه کمکم کنید رشته تجربی و پایه دهم هستم ممنون میشم کمکم کنید یک برنامه ریزی خوب داشته باشم

  پاسخ
 14. مهدی

  سلام …وقتتون به خیر …یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید…من ترم ۵ادبیات دانشگاه پیام نور هستم…میخواستم بدونم اگه امسال کنکور بدم میتونم دانشگاه فرهنگیان مجاز بشم؟؟منظورم اینه که از لحاظ وضیعت نظام وظیفه برام مشکل به وجود میاد یا نه؟؟؟🌹باتشکر از شما و سایت خوبتون❤

  پاسخ
 15. بهروز میرزایی

  سلام وقت بخیر ببخشید من پارسال دانشگاه فنی و حرفه ای دولتی سروش اصفهان براساس سوابق تحصیلی قبول شدم اما بخاطر این که چنتا درس قبول نشده بودم نتوانستم بروم دانشگاه و امسال توانستم دیپلم بگیرم ولی چون که توی تیر ماه ثبت نام نکرده بودم نتوانستم الان دانشگاه دولتی فنی و حرفه ای بروم چون که من توی شهریور ماه رفتم دبیرستان بزرگسالان امتحان دادم و اون چنتا درسی رو که افتاده بودم قبول شدم الان دیپلم رشته صنایع شمیایی دارم میخواهم برای دانشگاه ثبت نام کنم میگن که زمانش گذشته و همچنین باید توی خرداد و تیر ماه ثبت نام می کردم من هم اطلاع نداشتم ممنون میشوم منو راهنمایی کنید

  پاسخ
 16. مینا

  سلام،من امسال انتخاب رشته دارم بین ریاضی و هنر موندم،دلم میخواد برم ریاضی بخاطر آیندم ولی همه بهم میگن ک خیلی سخته . و من احساس میکنم ک اگه برم ریاضی ممکنه خیلی اذیت بشم ، و اگه برم هنر آیندم اونجور که میخوام نمیشه. به نظرتون چیکار کنم؟

  پاسخ
 17. محمد محمدزاده

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم کامپیوتر هستم ۲۶ سالمه و الان میخام ادامه تحصیل بدم ولی بین این رشته ها مرددم که کدومو انتخاب کنم لطفا راهنماییم کنید
  داروسازی
  دندانپزشکی
  پزشکی
  فیزیوتراپی
  مهندس نرم افزار کامپیوتر

  ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏🌷

  پاسخ
 18. Reza

  با سلام
  من یه مشکلی دارم اصلا حوصله درس خوندن رو ندارم کتاب رو باز می کنم بهش نگاه می کنم بعد از ۵ دقیقه میرم سراغ گوشی یا به چیزای الکی بیهوده فکر می کنم بعد به خودم میام می بینم ۱ ساعت گذشته هیچی نخوندم بعدشم دیگه حال درس خوندن رو ندارم هر کاری می کنم نمی شه برنامه زیری می کنم برای خودم ولی این مشکل باعث میشه اصلا بهش عمل کنم میشه بهم کمک کنین این مشکل رو حل کنم؟

  پاسخ
 19. محدثه

  سلام وقتتون به خیر
  راستش من میخواستم تو سایت سنجش ثبت نام کنمو درخواست لغو محرومیت بدم اما شمارمو اشتباه وارد کردم حالا باید چیکار کنم؟

  پاسخ
 20. نیل

  سلام خسته نباشید
  من میخوام سال ۱۴۰۲ کنکور انسانی بدم.
  اما رشته دبیرستانم تجربی هستش
  توی سایت های مختلف خوندم درباره اش نوشته بود سال ۱۴۰۲ کنکور ۶۰ درصدش کارنامه میشه
  خب با این حساب من باید امتحانای انسانی رو بدم و یک کارنامه ۱۲ ام انسانی هم داشته باشم؟
  یا اینکه مانعی ندارم و با کارنامه دبیرستانیه تجربی میتونم کنکور انسانی بدم و یک رشته خوب دربیام؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.