مشاهده و دریافت کارنامه اولیه کنکور 98 | جزئیات اعلام نتایج و انتخاب رشته کنکور سراسری 98

مشاهده و دریافت کارنامه اولیه کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه مشاهده و دریافت کارنامه اولیه کنکور 98 | جزئیات اعلام نتایج و انتخاب رشته کنکور سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاهده و دریافت کارنامه اولیه کنکور 98 | جزئیات اعلام نتایج و انتخاب رشته کنکور سراسری 98  :  سازمان سنجش در اطلاعیه ای جزئیات اعلام نتایج و انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را اعلام کرد .

سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org ,سایت سازمان سنجش, نتایج کنکور 98,زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98,تاریخ و ساعت دقیق انتشار نتایج اولیه کنکور سراسری 98,مشاهده کارنامه سنجش 98,اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 98,دریافت نتایج کنکور 98,دیدن رتبه کنکور 98,اعلام نتایج کنکور 98,دریافت کارنامه کنکور 98,نتایج کنکور 98,اعلام نتایج کنکور 98,اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98,اعلام نتایج,نتایج اولیه کنکور سراسری 98,مدارک لازم برای دریافت کارنامه اولیه کنکور 98,کد پیگیری ثبت نامی کنکور,کارنامه کنکور,شماره داوطلبی کنکور,شماره پرونده کنکور سراسری,سازمان سنجش,زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 98,انتخاب رشته کنکور 98, اخبار کنکور 98,انتخاب رشته,کنکور سراسری 98,اعلام نتایج

مشاهده و دریافت کارنامه اولیه کنکور 98

سازمان سنجش در اطلاعیه ای جزئیات اعلام نتایج و انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را اعلام کرد .

مشاهده و دریافت کارنامه اولیه کنکور 98  ،  ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسری سال 1398 بدین وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان آزمون مذكور می‌رساند كه زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 در روز چهار‌شنبه مورخ 98/05/16 به صورت كارنامه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرس : www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

آن دسته از داوطلبانی كه مجاز به انتخاب رشته‌ های تحصیلی ( پذیرش با آزمون ) در این آزمون شوند ، لازم است برای مشاهده دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و انجام مراحل انتخاب رشته به نكات ذیل توجه نمایند :

1- دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی ( دفترچه شماره 2) هر یک از گروه‌ های آزمایشی مربوط ( شامل رشته های پذیرش با آزمون ) از روز پنجشنبه مورخ 98/05/17 بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داده می‌ شود و برای كلیه داوطلبان از تاریخ مذكور قابل مشاهده و دریافت می‌ باشد .

2- هر یک از داوطلبان گروه‌ های آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و یا زبان های خارجی كه مجاز به انتخاب رشته شده‌ اند ، می‌توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه آزمایشی ذیربط را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان دریافت نمایند . ضمناً لازم به تأكید است كه بخش پیوست های دفترچه راهنمای انتخاب رشته شامل شرایط و ضوابط مؤسسات خاص و همچنین آدرس و ضوابط و شرایط دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی نیز در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قرار دارد كه به داوطلبان توصیه می‌شود برای انتخاب رشته و اطلاع از ضوابط و شرایط مؤسسات نسبت به مطالعه این بخش از طریق سایت سازمان اقدام نمایند .

3- كلیه داوطلبان می‌ بایست پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و بخش پیوست های دفترچه راهنما، كد رشته های تحصیلی مورد علاقه خود را مشخص نموده و از روز یكشنبه مورخ 98/05/20 لغایت روز پنجشنبه مورخ 98/05/24 به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج نمایند .

4- پذیرش در رشته‌ محل‌ های صرفاً براساس سوابق تحصیلی توسط دانشگاه ها و مؤسسات پذیرنده در سال 1398 به‌ صورت جدا از رشته‌ محل‌ های با آزمون و مستقل از این مرحله با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و با ملاک معدل كتبی دیپلم با توجه به نوع دیپلم داوطلب و رشته انتخابی وی انجام می‌ شود . داوطلبان متقاضی ( اعم از اینكه در آزمون سراسری ثبت نام نموده یا ننموده و یا در جلسه آزمون حاضر و یا غایب بوده اند) می‌توانند با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان كه از تاریخ 97/12/20 فعال گردیده و تا 28 شهریور، مهلت ثبت نام وجود خواهد داشت با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند . لازم به توضیح است دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته در رشته‌ های پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی از تاریخ 97/11/17 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان بهمراه اطلاعیه‌های اصلاحی آن قرار گرفته است. لذا كد رشته محل‌ های مربوط به پذیرش براساس سوابق تحصیلی در دفترچه راهنمای شماره (2) كه در تاریخ 98/05/17 منتشر می‌شود درج نخواهد شد.

5- سامانه راهنمای انتخاب رشته مجازی این سازمان به منظور راهنمایی و كمک به داوطلبان در انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1398 ( رشته های پذیرش با آزمون ) از اوایل هفته آینده از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

منبع : سنجش

6- ویژه نامه راهنمای نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش شامل مطالب مفید و کاربردی درباره انتخاب رشته از جمله تشریح محتوای کارنامه آزمون، آشنایی با بومی گزینی، انواع سهمیه ها، استفاده از انتخاب رشته مجازی و نکته های مهم در انتخاب رشته اصلی تدوین و در اواخر این هفته منتشر می شود. مطالعه این ویژه نامه به داوطلبان، والدین و مشاوران توصیه می شود.

داوطلبانی که به هر دلیل به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند و   یا به دلیل ترافیک سایت سازمان سنجش در ساعات اولیه اعلام نتایج ؛ قادر به مشاهده و دریافت نتیجه کنکور 98 خود نشدند ؛ می توانند از طریق شماره تماس زیر و در کمتر از دو دقیقه از نتیجه خود با خبر شوند ….

9099071613

  ( از سراسر کشور )

(بدون کد و با تلفن ثابت تماس بگیرید)

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه مشاهده و دریافت کارنامه اولیه کنکور 98 | جزئیات اعلام نتایج و انتخاب رشته کنکور سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی