مشاهده نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی با کد ملی

مشاهده نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی با کدملی

جهت مشاوره در زمینه مشاهده نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی با کد ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاهده نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی با کد ملی : نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده است.


مشاهده نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی با کدملینتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی اعلام شد

مشاهده نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی با کدملی  از طریق سایت آزمون قابل مشاهده می باشد . به گزارش مشاور گروپ و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نتایج اولیه آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد.

داوطلبان می‌توانند با استفاده از کد ملی و کد رهگیری، پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی داشته باشند، افراد از ورود به سایت‌های متفرقه خودداری کنند.

مشاهده نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی با کدملی برای  آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آن‌ها، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

معرفی داوطلبان در این مرحله، که مرحله معرفی چند برابر ظرفیت برای مدارک است، هیچ‌گونه حقی برای استخدام فرد ایجاد نمی‌کند و معرفی‌شدگان می‌توانند از سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه به سایت دستگاه‌های اجرایی مراجعه کنند.

  اگر در هر یک از مراحل امتحان، چه مصاحبه و فرآیند جذب یا مرحله بررسی مدارک، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی آزمون است، از انجام مراحل بعدی محروم می‌شود و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود.

  هرگونه پاسخ‌گویی به داوطلبان در خصوص کارنامه آن‌ها و هر درخواستی که در این زمینه داشته باشند، به‌طور خاص از به صورت غیرحضوری و از طریق ورود به پروفایل کاربری، در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت انجام می‌شود.

دواطلبان می توانند با کلیک در اینجا از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

متقاضیان می‌توانند کلیه سوالات و پرسش‌های خود درخصوص موارد مرتبط با نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور ۹۸ و  همچنین نکات اختصاصی مراحل پیش روی خود مطابق هر آزمون‌ را از طریق شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ پی گیری نمایند. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۲۴:۰۰ با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

 

4.4/5 - (10 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاهده نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی با کد ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی