مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 99

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 :

جهت مشاوره در زمینه مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 99 : کنکور دکتری ۹۹ روز پنجشنبه ۹ مردادماه در ۶۰ شهر کشور با رقابت بیش از ۱۵۰ هزار نفر و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد؛ وزارت بهداشت به این آزمون از نظر رعایت اصول بهداشتی،‌ نمره ۱۵ تا ۱۶ داد و داوطلبان این آزمون رضایت ۸۵ درصدی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی داشتند

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 :

تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری 99

خبرگزاری ایرنا از اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری ۹۹ تا فردا (دوم شهریور ماه) خبر داد.

به گزارش مشاورگروپ به نقل از ایرنا، کنکور دکتری ۹۹ روز پنجشنبه ۹ مردادماه در ۶۰ شهر کشور با رقابت بیش از ۱۵۰ هزار نفر و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد؛ وزارت بهداشت به این آزمون از نظر رعایت اصول بهداشتی،‌ نمره ۱۵ تا ۱۶ داد و داوطلبان این آزمون رضایت ۸۵ درصدی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی داشتند.

مشاهده نتایج اولیه کنکور دکتری 99 : ظرفیت پذیرش در این آزمون برای رشته های دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی ۲۴ هزار نفر اعلام شده است. نتیجه اولیه این آزمون در قالب کارنامه تا ۲۴ ساعت آینده از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org منتشر می شود.

بر اساس اطلاعیه ای که سازمان سنجش آموزش کشور به زودی در اختیار داوطلبان قرار می دهد، زمان انتخاب رشته دکتری 99 مشخص خواهد شد.تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری 99 

به گزارش ایرنا، به علت شیوع ویروس کرونا در کشور فرایند مصاحبه این آزمون به صورت مجازی توسط دانشگاه ها صورت می گیرد و نتایج نهایی در قالب کارنامه در مهرماه اعلام می شود.

۳۰ درصد داوطلبان کنکور دکتری ۹۹ در جلسه آزمون غایب بودند که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشت.

در صورتیکه در مورد تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری 99 ؛ نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناسان تحصیلی ما در “مشاور گروپ” تماس بگیرید و اطلاعات کامل تر را از آنها بخواهید.

  9099071613

  ( از سراسر کشور )

(بدون کد و با تلفن ثابت تماس بگیرید)

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص کارنامه اولیه و نحوه انتخاب رشته دکتری سراسری 99 و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 می توانید با مشاوران مرکز مشاور گروپ  از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید تا در اسرع وقت جواب مناسبی به سوالات و ابهامات شما داده شود .
مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 :  در اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری مشخص می شود که آیا داوطلب حدنصاب دانشگاه های انتخاب شده در فرم انتخاب رشته را کسب نموده یا خیر .

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 : پس از آن که داوطلبان بر اساس اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98 اقدام به انتخاب رشته محل های سراسری کردند و بر اساس کارنامه انتخاب رشته جهت مصاحبه به دانشگاه های دعوت شده رفتند ، تنها یک مرحله تا اتمام این ماراتن بزرگ دارند و آن اعلام نتایج نهایی دکتری سراسری 98 است .

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 : در این مرحله از آزمون دکتری اسامی داوطلبانی که از مرحله مصاحبه دکتری سربلند بیرون آمده و قبول نهایی شدند ، اعلام می شود .

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 : سازمان سنجش بعد از بررسی تراز آزمون کتبی ، نمرات مصاحبه هر داوطلب و سهمیه وی نتیجه نهایی را در سایت خود به نشانی sanjesh.org برای تمامی دوره های روزانه ، نوبت دوم ، غیرانتفاعی ، پیام نور و پردیس خودگردان اعلام می کند .

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 : سال گذشته زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری سراسری روز یکشنبه 4 شهریور 97 بوده است . طبق دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 98 ، نتایج نهایی در دهه اول شهریور منتشر خواهد شد اما در حال حاضر زمان دقیق آن اعلام نشده است و به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج نهایی این آزمون ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد . همچنین می توانید از طریق عضویت در کانال تلگرام دکتری تخصصی مشاور گروپ ، از آخرین اخبار آزمون دکتری با خبر شوید .

telegram

در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص کارنامه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید تا در اسرع وقت جواب مناسبی به سوالات و ابهامات شما داده شود .


پذیرش دانشجو در دوره بدون آزمون مقطع دکتری ، منوط به کسب حداقل 70 امتیاز از فعالیت های آموزشی ، پژوهشی و مصاحبه مطابق جداول ارائه شده در این مقاله می باشد.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون در دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در مقطع دکتری به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. این پذیرش فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویانی است که موفق به شرکت در آزمون دکتری و کسب حدنصاب نمره در آزمون دکتری نشده اند.

داشتن حـداقل میـانگین نمـرات 18 در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته. برای رشته های علوم انسانی (به استثنای رشته های حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).داشتن حداقل میانگین نمرات 17 برای دیگر رشته ها (از جملـه رشـته هـای حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).
دارا بودن حداقل میانگین 17 جهـت فـارغ التحصـیلان مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای یا عمومی. متقاضیان دوره بدون آزمـون می بایست فاقـد دروس معادلسازی شده باشند .متقاضیان براسـاس مقررات آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته می بایست حداکثر در 6 نیمسال فارغ التحصیل شده و حداقل نمره پایان نامـه آن ها 18.50 باشد.
توجه داشته باشید که رشته فارغ التحصـیلی در مقطـع کارشناسی ارشد می بایست با رشته انتخابی در مقطع دکتری تخصصی متجانس و همنام باشد.
تهیه و ارائه نسخه از فایل مقالات و تولیدات علمـی چـاپ شـده در مجـلات ISI یـا مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

علامندان به پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد ( استعداد درخشان ) در مقطع دکتری می بایست دارای شرایط خاصی باشند که در ادامه به شرح آن می پردازیم :
1. شرط معدل : برای گروه های آزمایشی مختلف حداقل نمره معدل تعریف شده است . حداقل معدل کلیه متقاضیان دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد در گروه آزمایشی دامپزشکی 17 ، علوم انسانی 18.5 و سایر گروه های آزمایشی 17.5 می باشد .
2. نمره پایان نامه : حداقل نمره پایان نامه داوطلبان ممتاز متقاضی در هر گروه آزمایشی باید 18.5 باشد .
3. همنام بودن رشته فارغ التحصیلی : رشته ای که متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باید همنام و متجانس با نام رشته انتخابی در مقطع دکتری باشد .
4. دارا بودن مدارک در زمان مصاحبه : داوطلبانی که فرم ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد را تکمیل کردند ، در صورت کسب حدنصاب لازم برای دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ، باید فایل مقالات ، تولیدات علمی و ... را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند .
5. تعداد نیمسال های تحصیلی ارشد : متقاضیان باید حداکثر طی 6 ترم ( بدون احتساب ترم تابستان ) درس خود را در مقطع کارشناسی ارشد به اتمام رسانده باشند .
6. عدم وجود دروس معادل سازی شده : آن دسته از داوطلبانی که دروس معادل سازی شده داشته باشند نمیتوانند از این طریق برای تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اقدام کنند .

شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین مراکز آموزشی در ایران می باشد . این دانشگاه هر سال از طریق کنکور و بدون کنکور ( مخصوص افرادی با سوابق تحصیلی ممتاز ) در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می نماید . تحصیل در دانشگاه آزاد با پرداخت شهریه همراه است . شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 شامل دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد . شهریه ثابت بر اساس نیمسال ورودی هر دانشجو تعیین می شود و تا پایان اتمام دوره تحصیل وی در سنوات مجاز بدون افزایش خواهد بود اما شهریه متغیر بدین گونه محاسبه می شود که قبل از پذیرش دانشجویان مبلغ شهریه متغیر به ازای واحد متغیر نظری و واحد متغیر عملی اعلام می شود و در طول دوره تحصیل دانشجو افزایش می یابد . شهریه یک ترم تحصیلی بر اساس تعداد واحد هایی که هر دانشجو در ترم تحصیلی اخذ کرده به همراه شهریه ثابت محاسبه می شود . لازم به ذکر است که شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی با شهریه دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری ندارد و تنها تفاوت آن دو در شرکت در جلسه آزمون کتبی می باشد . در حال حاضر هیچ اطلاعیه مبنی بر میزان شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 منتشر نشده است

هزینه ثبت نام دکتری بدون آزمون آزاد 98

داوطلبان این دوره لازم است در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند و با پرداخت مبلغ 920000 ریال نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی برای دوره بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) اقدام نمایند.

تذکر 1: متقاضیان شرکت در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) باید رشته ای متجانس و همنام با رشته فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد خود را در مجموعه انتخاب نمایند و در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند.

تذکر 2: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون 98 دانشگاه آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) لازم است اصل مدرک فارغ التحصیلی و تصویر آن را در زمان دعوت به مصاحبه همراه داشته باشند. همچنین همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی نیز در زمان دعوت به مصاحبه الزامی است.

تذکر 3: با توجه به این که اطلاعات فارغ التحصیلی متقاضیان دکتری بدون آزمون آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) شامل: رشته فارغ التحصیلی، معدل و نمره پایان نامه از شرایط اصلی در این دوره است، لذا ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب، تخلف محسوب گردیده و مطابق قانون با فرد متخلف برخورد خواهد شد.

تذکر 4: داوطلبان پذیرش بدون آزمون(ویژه استعدادهای درخشان) در دوره دکتری تخصصی که مشمول خدمت وظیفه عمومی می باشند بایستی شرایط اشاره شده در مورد مشمولان وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنما «جدول شماره 2» را عیناً دارا باشند.

تذکر 5: فایل تصویر داوطلب میبایست با اسکن از عکس 3×4 یا 6×4 باشد که در سال جاری تهیه شده است، با توجه به این که تصویر فوق به منظور احراز هویت داوطلب در مراحل مصاحبه و ثبت نام مورد استفاده قرار می‌گیرد، لذا تبعات ناشی از مغایرت تصویر به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

تذکر 6: داوطلب لازم است نسخه ای از ریزنمرات دوره کارشناسی ارشد که معدل کل دوره و نمره پایان نامه (یا نتیجه ارزیابی توصیفی) در آن قید شده و به تأیید دانشگاه محل تحصیل رسیده باشد را در قالب یک فایل با فرمت jpg آماده و در زمان ثبت نام مطابق دستورالعمل مندرج در سامانه بارگزاری نماید.

مراحل بعد از ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

داوطلبان پس از انجام ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد می توانند چند روز مانده به برگزاری آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه دکتری دانشگاه آزاد 98 با مراجعه سایت سازمان سنجش نمایند . طبق سال گذشته زمان برگزاری آزمون دکتری 98 احتمالا در نیمه اول اسفند ماه می باشد .

چند روز بعد از برگزاری کنکور دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری 98 بر بروی وب سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که شرکت کنندگان می توانند با توجه به پاسخنامه ، تعداد سوالاتی که به آن ها پاسخ صحیح داده اند را محاسبه کرده و از نرم افزار تخمین رتبه دکتری استفاده نموده و تراز تقریبی خود را محاسبه کنند .

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری که به صورت یکپارچه منتشر می شود ، مسیر دانشگاه آزاد و سازمان سنجش از یکدیگر جدا خواهد شد . داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شده اند ، می توانند به صورت جداگانه در سایت های سنجش به نشانی sanjesh.org و دانشگاه آزاد به آدرس azmon.org فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند .

داوطلبانی که حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را کسب نموده اند ، به مصاحبه دانشگاه های سراسری و آزاد دعوت خواهند شد . مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و سراسری در زمان های مختلف برگزار شده و نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد و سراسری احتمالا همچون سال گذشته در نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد .

اسم هر داوطلب به عنوان پذیرفته شده نهایی فقط در یک دانشگاه اعلام می شود و پذیرفته شدگان نهایی می بایست در تاریخ هایی که توسط دانشگاه ها اعلام می شود ، برای ثبت نام در محل دانشگاه حضور داشته باشند .


نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

پس از منتشر شدن کارنامه انتخاب رشته باید باید برای مشاهده نتایج به ترتیب مراحل زیر اقدام کنید :

 1. ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org
 2. کلیک بر روی لینک نتیجه آزمون دکتری تخصصی
 3. وارد کردن کد ملی (یا کد رهگیری اتباع غیر ایرانی) و کد دسترسی انتخاب رشته
 4. حال کارنامه برای شما ظاهر می شود و می توانید از وضعیت مجاز بودن خود برای مصاحبه مطلع شوید

نکته : کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در انتهای کارنامه دکتری درج شده است.

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 : پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، لیست اسامی پذیرفته شدگان به واحدهای دانشگاهی مورد نظر ارسال می شود. داوطلبانی که برای مصاحبه چند واحد دانشگاهی دعوت شده اند ، می توانند برای حضور درمصاحبه همه ی دانشگاه ها اقدام کنند اما باید برای هر یک هزینه مصاحبه جداگانه ای را در سایت دانشگاه مورد نظر پرداخت نمایند. برای حضور در مصاحبه بایستی مدارکی را که در سایت دانشگاه قرار داده شده است ، همراه خود داشته باشید.  همچنین برای دریافت راهنمایی در خصوص مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

9099071613

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 : داوطلبانی که پس از اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته دکتری سراسری 98 شده اند و فرم مربوط به انتخاب رشته را که در سامانه سازمان سنجش موجود می باشد را تکمیل نمودند ، می توانند برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و کلیک روی عبارت ( کارنامه انتخاب رشته آزمون دکتری سال 1398 ) وارد صفحه ای همچون تصویر زیر شوند .مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98   /

1521380029 1509668309 نتایج انتخاب رشته دکتری 97

مطابق تصویر بالا ، مشاهده نتایج دعوت به مصاحبه به دو روش انجام می شود :
روش اول : جستجو بر اساس مشخصات فردی : داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره داوطلبی ، نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، سال تولید و کد امنیتی و کلیک کردن روی عبارت جستجو ، نتیجه خود را مشاهده کنند .
روش دوم : جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره شناسنامه : داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره پرونده ، شماره شناسنامه و کد امنیتی و کلیک کلیک کردن روی عبارت جستجو ، نتایج دعوت به مصاحبه دکتری خود را مشاهده کنند .
در تصویر زیر یک کارنامه در رشته فیزیک را مشاهده می کنید .

1521380235 1509673372 Firefox Screenshot 2017 11 02T18 10 33.969Z

( لازم به ذکر است تصاویر مربوط به اعلام نتایج دکتری سال 97 می باشد و در صورت تغییر در آن این مقاله به روز رسانی خواهد شد . )

مرحله بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 :در اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری مشخص می شود که آیا داوطلب حدنصاب دانشگاه های انتخاب شده در فرم انتخاب رشته را کسب نموده یا خیر .

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 : آن دسته از داوطلبانی که حدنصاب دعوت به مصاحبه یک یا چند دانشگاه را کسب کرده اند ، می بایست خود را برای مصاحبه آن دانشگاه و یا دانشگاه ها آماده نماید .

مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 98 : توصیه می شود برای حضور در جلسه مصاحبه دکتری ، مقاله مصاحبه دکتری 98 را مطالعه فرمایید . داوطلبی که در جلسه مصاحبه دکتری حاضر می شود باید منتظر اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری 98 باشد . توجه کنید ، افرادی که دارای کد دسترسی انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می باشند و پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را پر کرده اند ، می بایست نتیجه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98 را به صورت مجزا در سایت Azmoon.org مشاهده نمایند .

در صورت اشکال یا ابهامی در انجام مراحل آزمون دکتری ، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ از طریق سامانه

مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ  ارتباط برقرار کنید تا در کلیه مراحل شما را همیاری کنند .

9099071613

در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص کارنامه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید تا در اسرع وقت جواب مناسبی به سوالات و ابهامات شما داده شود .

اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری

نتایج اولیه ی آزمون دکتری اعلام شده است و داوطلبان میتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، به کارنامه نتایج خود دست یابند. ضمنا  زمان انتخاب رشته دکتری _برای آن دسته از داوطلبان که مجاز به انتخاب رشته شده اند_ از تاریخ ۳۱/۱/۹۸ تا ۳/۲/۹۸ میباشد.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ و نیز اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی مربوط به استعدادهای درخشان با مشاوران مرکز “مشاور گروپ ” تماس بگیرید.


9099071613

 • اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش در ارتباط با اعلام نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی و چگونگی فرآیند مصاحبه
 • نتیجه اولیه انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی سال 99
 • جدول زمان بندی مصاحبه دکتری هر یک از استان‌ ها
 • تغيير شكل مصاحبه دكتری 99 دانشگاه آزاد
 • نحوه مشاهده کارنامه نتایج دکتری 99 دانشگاه سراسری
 • مشاهده کارنامه نتایج دکتری 99 با شماره داوطلبی
 • مشاهده کارنامه نتایج دکتری 99 با شماره پرونده
 • سؤالات متداول در آزمون دکتری
 • در مصاحبه دکتری چه می‌ پرسند؟
 • از تجربه مصاحبه‌ کنندگان قبلی دکتری دانشگاه آزاد بهره‌مند شوید

9099071613

نکاتی درباره مصاحبه دکتری

اگر شما هم از آن دسته دانشجویانی هستید که در مرحله اول این آزمون پذیرفته شده‌ اید به شما توصیه می‌ شود قبل از حضور در مصاحبه حتما با یک مشاور متخصص مشورت نمایید.

از جمله مسائلی که می توان به اهمیت آن اشاره کرد:

 • بررسی امکان قبولی شما و تحلیل کارنامه دکتری سراسری
 • ارائه تاریخ دعوت به مصاحبه دکتری، با توجه به اینکه این تاریخ برای دانشگاه‌ های مختلف، متفاوت است
 •  مدارکی که برای جلسه مصاحبه دکتری ضروری است
 •  ارائه اطلاعات در مورد نحوه امتيازات آموزشی و پژوهشی و نیز امتيازات جلسه مصاحبه حضوری
 •  ارائه آموزش و بیان نکات مهمی که لازم است برای جلسه مصاحبه، در نظر داشته باشید

که هر کدام از این نکات تأثیر زیادی در پذیرش و قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر شما را خواهد داشت.

…تماس با تلفن‌ های مرکز “مشاور گروپ”با این شماره ها…


9099071613

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

 

 بررسی کارنامه دکتری

بررسی قبولی کارنامه دکتری سراسری

مدارک لازم مصاحبه دکتری

مشاوره مصاحبه دکتری 99

سؤالات مصاحبه دکتری 99

مصاحبه دکتری 99

مصاحبه دکتری سراسری 99

مشاوره مصاحبه دکتری

سؤالات مصاحبه دکتری

مصاحبه دکتری

نتایج مصاحبه دکتری

نتایج دکتری 99

نتایج دعوت به مصاحبه دکتری 99

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه مشاهده نتایج اولیه دکتری دانشگاه آزاد 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی