مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 :

جهت مشاوره در زمینه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 : آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته بودند و بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 ، فرم خود را در سایت دانشگاه آزاد تکمیل نمودند ، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته می باشند .

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 :

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 : با توجه به اینکه امسال انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته دکتری دانشگاه های سراسری دیرتر آغاز شد ، پیش بینی می شود که نتایج انتخاب رشته آن نیز دیرتر از روال سال های گذشته اعلام شود . با توجه به اخبار موجود ، نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ اواخر خرداد ماه اعلام خواهد شد . برای اطلاع دقیق از زمان دقیق اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد عضو کانال تلگرام دکتری تخصصی مشاور گروپ باشید .مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 /

1480617919 کانال تلگرام دکتری

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 :   داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری 98 اقدام می‌نمایند، با توجه به نمره کل اکتسابی، کد رشته‌محل‌های انتخابی در فرم انتخاب رشته و حدنصاب تعیین ‌شده توسط دانشگاه‌ها، برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها معرفی خواهند شد.

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 : بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و …) در دهه آخر اردیبهشت ماه 98 از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد. بنابراین زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98 اواخر فروردین ماه خواهد شود.

قابل توجه است که عدم مراجعه برای مصاحبه دکتری، به منزله انصراف از پذیرش بوده و امکان آزمون کتبی یا مصاحبه مجدد در هیچ یک از دانشگاه ها و مؤسسات وجود نخواهد داشت.مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98  

مصاحبه دکتری 98

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 : همزمان با اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری 98، برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه‌ها جهت شرکت در مصاحبه نیز از سوی سازمان سنجش منتشر می‌شود. با این حال ممکن است دانشگاه‌ها برنامه زمانی شرکت در مصاحبه را تغییر دهند. بنابراین لازم است داوطلبان برای اطمینان از زمان مصاحبه های دکتری 98، اطلاعیه منتشره از سوی دانشگاه‌ها را نیز بررسی نمایند.   

انتخاب رشته دکتری آزاد 98

تاریخ اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکترا آزاد 98  : بنا بر اعلام سازمخان سنجش، آن دسته از داوطلبان علاقمند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، می‌بایست پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه، برای انتخاب رشته با کد دسترسی مندرج در کارنامه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند.

انتخاب رشته و مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی) برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی بطور مجزا و از طریق دانشگاه مذکور انجام می‌ پذیرد.

پذیرش همزمان دکتری سراسری و دکتری آزاد

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 : پس از اعلام نتایج نهایی دکتری 98 ممکن است برخی داوطلبان هم در آزمون دکتری سراسری و هم در آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی موفق به پذیرش شده باشند.

بر اساس اعلام سنجش، داوطلبانی که در یکی از رشته‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و یا دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شوند می‌توانند به دلخواه خود منحصراً در یکی از مؤسسات ثبت‌نام و مشغول به تحصیل شوند.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 : داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 شرکت کرده اند می توانند نتایج دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.org مشاهده کنند . هر داوطلب باید بعد از ورود به سایت مذکور ، از طریق لینک ” اعلام نتیجه – دعوت به مصاحبه ” وارد قسمت درج اطلاعات شود و با استفاده از اطلاعات کد ملی و شناسه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مندرج در کارنامه خود ، نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده کند .


پذیرش دانشجو در دوره بدون آزمون مقطع دکتری ، منوط به کسب حداقل 70 امتیاز از فعالیت های آموزشی ، پژوهشی و مصاحبه مطابق جداول ارائه شده در این مقاله می باشد.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون در دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در مقطع دکتری به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. این پذیرش فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویانی است که موفق به شرکت در آزمون دکتری و کسب حدنصاب نمره در آزمون دکتری نشده اند.

داشتن حـداقل میـانگین نمـرات 18 در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته. برای رشته های علوم انسانی (به استثنای رشته های حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).داشتن حداقل میانگین نمرات 17 برای دیگر رشته ها (از جملـه رشـته هـای حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).
دارا بودن حداقل میانگین 17 جهـت فـارغ التحصـیلان مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای یا عمومی. متقاضیان دوره بدون آزمـون می بایست فاقـد دروس معادلسازی شده باشند .متقاضیان براسـاس مقررات آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته می بایست حداکثر در 6 نیمسال فارغ التحصیل شده و حداقل نمره پایان نامـه آن ها 18.50 باشد.
توجه داشته باشید که رشته فارغ التحصـیلی در مقطـع کارشناسی ارشد می بایست با رشته انتخابی در مقطع دکتری تخصصی متجانس و همنام باشد.
تهیه و ارائه نسخه از فایل مقالات و تولیدات علمـی چـاپ شـده در مجـلات ISI یـا مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

علامندان به پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد ( استعداد درخشان ) در مقطع دکتری می بایست دارای شرایط خاصی باشند که در ادامه به شرح آن می پردازیم :
1. شرط معدل : برای گروه های آزمایشی مختلف حداقل نمره معدل تعریف شده است . حداقل معدل کلیه متقاضیان دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد در گروه آزمایشی دامپزشکی 17 ، علوم انسانی 18.5 و سایر گروه های آزمایشی 17.5 می باشد .
2. نمره پایان نامه : حداقل نمره پایان نامه داوطلبان ممتاز متقاضی در هر گروه آزمایشی باید 18.5 باشد .
3. همنام بودن رشته فارغ التحصیلی : رشته ای که متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باید همنام و متجانس با نام رشته انتخابی در مقطع دکتری باشد .
4. دارا بودن مدارک در زمان مصاحبه : داوطلبانی که فرم ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد را تکمیل کردند ، در صورت کسب حدنصاب لازم برای دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ، باید فایل مقالات ، تولیدات علمی و … را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند .
5. تعداد نیمسال های تحصیلی ارشد : متقاضیان باید حداکثر طی 6 ترم ( بدون احتساب ترم تابستان ) درس خود را در مقطع کارشناسی ارشد به اتمام رسانده باشند .
6. عدم وجود دروس معادل سازی شده : آن دسته از داوطلبانی که دروس معادل سازی شده داشته باشند نمیتوانند از این طریق برای تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اقدام کنند .

شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین مراکز آموزشی در ایران می باشد . این دانشگاه هر سال از طریق کنکور و بدون کنکور ( مخصوص افرادی با سوابق تحصیلی ممتاز ) در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می نماید . تحصیل در دانشگاه آزاد با پرداخت شهریه همراه است . شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 شامل دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد .

شهریه ثابت بر اساس نیمسال ورودی هر دانشجو تعیین می شود و تا پایان اتمام دوره تحصیل وی در سنوات مجاز بدون افزایش خواهد بود اما شهریه متغیر بدین گونه محاسبه می شود که قبل از پذیرش دانشجویان مبلغ شهریه متغیر به ازای واحد متغیر نظری و واحد متغیر عملی اعلام می شود و در طول دوره تحصیل دانشجو افزایش می یابد .

شهریه یک ترم تحصیلی بر اساس تعداد واحد هایی که هر دانشجو در ترم تحصیلی اخذ کرده به همراه شهریه ثابت محاسبه می شود . لازم به ذکر است که شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی با شهریه دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری ندارد و تنها تفاوت آن دو در شرکت در جلسه آزمون کتبی می باشد . در حال حاضر هیچ اطلاعیه مبنی بر میزان شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 منتشر نشده است

هزینه ثبت نام دکتری بدون آزمون آزاد 98

داوطلبان این دوره لازم است در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند و با پرداخت مبلغ 920000 ریال نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی برای دوره بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) اقدام نمایند.

تذکر 1: متقاضیان شرکت در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) باید رشته ای متجانس و همنام با رشته فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد خود را در مجموعه انتخاب نمایند و در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند.

تذکر 2: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون 98 دانشگاه آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) لازم است اصل مدرک فارغ التحصیلی و تصویر آن را در زمان دعوت به مصاحبه همراه داشته باشند. همچنین همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی نیز در زمان دعوت به مصاحبه الزامی است.

تذکر 3: با توجه به این که اطلاعات فارغ التحصیلی متقاضیان دکتری بدون آزمون آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) شامل: رشته فارغ التحصیلی، معدل و نمره پایان نامه از شرایط اصلی در این دوره است، لذا ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب، تخلف محسوب گردیده و مطابق قانون با فرد متخلف برخورد خواهد شد.

تذکر 4: داوطلبان پذیرش بدون آزمون(ویژه استعدادهای درخشان) در دوره دکتری تخصصی که مشمول خدمت وظیفه عمومی می باشند بایستی شرایط اشاره شده در مورد مشمولان وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنما «جدول شماره 2» را عیناً دارا باشند.

تذکر 5: فایل تصویر داوطلب میبایست با اسکن از عکس 3×4 یا 6×4 باشد که در سال جاری تهیه شده است، با توجه به این که تصویر فوق به منظور احراز هویت داوطلب در مراحل مصاحبه و ثبت نام مورد استفاده قرار می‌گیرد، لذا تبعات ناشی از مغایرت تصویر به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

تذکر 6: داوطلب لازم است نسخه ای از ریزنمرات دوره کارشناسی ارشد که معدل کل دوره و نمره پایان نامه (یا نتیجه ارزیابی توصیفی) در آن قید شده و به تأیید دانشگاه محل تحصیل رسیده باشد را در قالب یک فایل با فرمت jpg آماده و در زمان ثبت نام مطابق دستورالعمل مندرج در سامانه بارگزاری نماید.

مراحل بعد از ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

داوطلبان پس از انجام ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد می توانند چند روز مانده به برگزاری آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه دکتری دانشگاه آزاد 98 با مراجعه سایت سازمان سنجش نمایند . طبق سال گذشته زمان برگزاری آزمون دکتری 98 احتمالا در نیمه اول اسفند ماه می باشد .

چند روز بعد از برگزاری کنکور دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری 98 بر بروی وب سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که شرکت کنندگان می توانند با توجه به پاسخنامه ، تعداد سوالاتی که به آن ها پاسخ صحیح داده اند را محاسبه کرده و از نرم افزار تخمین رتبه دکتری استفاده نموده و تراز تقریبی خود را محاسبه کنند .

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری که به صورت یکپارچه منتشر می شود ، مسیر دانشگاه آزاد و سازمان سنجش از یکدیگر جدا خواهد شد . داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شده اند ، می توانند به صورت جداگانه در سایت های سنجش به نشانی sanjesh.org و دانشگاه آزاد به آدرس azmon.org فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند .

داوطلبانی که حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را کسب نموده اند ، به مصاحبه دانشگاه های سراسری و آزاد دعوت خواهند شد . مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و سراسری در زمان های مختلف برگزار شده و نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد و سراسری احتمالا همچون سال گذشته در نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد .

اسم هر داوطلب به عنوان پذیرفته شده نهایی فقط در یک دانشگاه اعلام می شود و پذیرفته شدگان نهایی می بایست در تاریخ هایی که توسط دانشگاه ها اعلام می شود ، برای ثبت نام در محل دانشگاه حضور داشته باشند .

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 :  داوطلبان باید از کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته استفاده کنند . کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در انتهای کارنامه آزمون دکتری ذکر شده است . در اینصورت اگر داوطلبان به شماره داوطلبی خود هم دسترسی نداشتند می توانند از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ بخواهند که اطلاعات ثبت نامی آن ها را بازیابی کنند . برای این کار می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ استفاده کنند .

 

مراحل بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 : بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، اسامی پذیرفته شدگان این مرحله از آزمون به واحد های دانشگاهی مربوطه ارسال می شود . هر داوطلب می تواند با توجه به علایق خود در واحد های دعوت به مصاحبه شده سر جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد حاضر شود . لازم به ذکر است که شرکت در مصاحبه دکتری آزاد با پرداخت هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و به همراه داشتن اصل فیش واریزی امکان پذیر است . بعد از اینکه داوطلبان در جلسه مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرکت کردند ، دانشگاه آزاد بر اساس امتیاز مصاحبه و نمره کتبی آزمون ( نمره کل یا همان تراز ) ، نمره نهایی داوطلبان را محاسبه می کند . انتخاب های داوطلبان مورد بررسی قرار گرفته و گزینش داوطلبان با توجه به نمره کل کسب شده صورت می گیرد .تاریخ اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکترا آزاد 98  /

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی