مزایای کارت ایثارگری + میزان حقوق

مزایای کارت ایثارگری

جهت مشاوره در زمینه مزایای کارت ایثارگری + میزان حقوق

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله توضیحاتی در رابطه با مزایای کارت ایثارگری و نحوه دریافت کارت ایثارگری در اختیار شما قرار داده ایم. کارت ایثارگری یا کارت ایثار ویژه رزمندگان دفاع مقدس می باشد کارت ایثارگری برای رزمندگانی صادر می شود که در دوران هشت سال دفاع مقدس در جنگ حضور داشتند و یا بیش از 45 روز در جبهه حضور داشتند. کارت ایثار در واقع، کارت هویتی ویژه رزمندگان دفاع مقدس است که به چهار دسته از ایثارگران شامل شهدا، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران تعلق می گیرد.

در ادامه این مقاله نحوه دریافت کارت ایثار و مزایای کارت ایثارگری بیان شده است. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه دریافت کارت ایثارگری

نحوه دریافت کارت ایثارگری چگونه است؟ ایثارگران برای دریافت کارت ایثار و بهره مندی از مزایای کارت ایثارگری باید به سایت خدمات الکترونیک ایثار مراجعه نمایند و درخواست خود را به صورت غیر حضوری ثبت نمایند. سایت خدمات الکترونیک بنیاد شهید و امور ایثارگران، با هدف ارائه خدمات به صورت برخط و امکان ثبت درخواست های متنوع به صورت غیر حضوری طراحی و تولید شده است. در این سامانه خدمات مرتبط با جامعه هدف و پرسنل بنیاد به صورت یکجا و یکپارچه ارائه می شود.

نحوه دریافت کارت ایثارگری سپاه :

درخواست کارت ایثارگری سپاه از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثار www.isaar.ir صورت می پذیرد.  براسـاس این درخواســت پس از طی فرایندهای داخلی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت ایثارگری چاپ شده و از طریق پست به درب منزل جامعه هدف ارسال می گردد.

نحوه دریافت کارت ایثارگری ارتش :

برای تمام رزمندگان ارتشی که ۳ ماه به بالا سابقه خدمت در جبهه دارند کارت ایثارگری ارتش صادر می‌شود. افرادی که فاقد کارت ایثار هستند، باید در ابتدا به آخرین یگانی که در آن خدمت کردند مراجعه کنند. بعد از پیگیری‌های اداری کارت ایثار آنها از تهران صادر می‌شود. اگر در شهر آخرین یگان خدمتی زندگی نمی‌کنید یا پروسه دریافت کارت ایثارگری شما طولانی شده، می توانید از مشاوران مجموعه ما راهنمایی های بیشتر را بخواهید.

چه کسانی می توانند کارت ایثار را دریافت نمایند و از مزایای کارت ایثارگری استفاده نمایند:

 • کارکنان وظیفه
 • پاسداران افتخاری، جوانمردان و نیروهای مردمی رزمنده تحت اختیار نیروهای انتظامی وقت در هشت سال دفاع مقدس
 • رزمندگان پایور، نیروهای انتظامی حاضر در مناطق جنگی، عملیاتی یا امنیتی.

مزایای کارت ایثارگری

کارت ایثارگری دارای امتیازات و مزایای گوناگونی می باشد که ایثارگران می توانند از آن بهره مند شوند. کارت ایثارگری دارای امتیاراتی برای خود شخص و همچنین همسر و فرزندان این افراد می باشد. مزایای کارت ایثارگری به صورت زیر است:

 1. امکان استفاده از سهمیه ایثارگری در کنکور های سراسری و آزمون های استخدامی برای ایثارگران و فرزندان آنها.
 2. کسری خدمت سربازی فرزندان پسر
 3. استفاده از خدمات بیمه ایثارگران برای افرادی که دارای بیمه نمی باشند.
 4. امکان دریافت وام خود اشتغالی
 5. امکان بهره مندی از سهمیه مسکن
 6. امکان بهره مندی از وام قرض الحسنه یا وام اضطراری.
 7. دریافت حقوق برای ایثارگرانی که درآمد ثابتی ندارند.
 8. از دیگر مزایای کارت ایثارگری می توان به اعطای وام ازدواج به فرزندان ایثارگران اشاره کرد.
 9. امکان بهره مندی از تخفیفات فروشگاه های زنجیره ای یا مجموعه های تفریحی و ورزشی.

نحوه بهره مندی از مزایای کارت ایثارگری

نحوه بهره مندی از مزایای کارت ایثارگری در ادامه بیان شده است.

 • یکی از مزایای کارت ایثارگری دریافت وام می باشد. اعضاء محترم صندوق به دو روش می توانند این وام را دریافت نمایند:
 • با مراجعه به رابطین صندوق مستقر در ادارات بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان های سراسر کشور و تکمیل فرم در خواست وام
 • درخواست وام به صورت الکترونیکی از طریق مراجعه به سایت ebshahed.ir
 • از دیگر مزایای کارت ایثارگری دریافت بیمه پایه و مکمل می باشد:
افرادی که از هیچ دستگاه اجرایی بیمه پایه نداشته باشند ، شامل دریافت دفترچه بیمه می شوند و همچنین بیمه تکمیلی به کلیه ایثارگران از 5 درصد تا 70 درصد تعلق می گیرد . ( به غیر از ایثارگران شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح )
 • نحوه استفاده از سهمیه ایثارگری در ثبت نام آزمون های استخدامی:
ثبت نام در لیست بیکاران (متقاضیان اشتال) از طریق سیستم بر خط عدم اشتغال به تحصیل عدم استفاده از تسهیلات و خدمات شغلی بنیاددر سنوات گذشته شرکت در آزمون های استخدامی و رقابت با سایر ایثار گران.
 

جانبازان 70 درصد و بالاتر که با توجه به شرایط فیزیکی دارای مسکن نامناسب باشند با تائید توسط بنیاد میتوانند پس از تسویه وام قبلی مسکن مجدا از این تسهیلات استفاده نمایند.

 

مزایای کارت ایثارگری و نحوه بهره مندی از مزایای کارت ایثار در این مقاله بیان شد. در صورت هرگونه مشکل برای دریافت کارت ایثارگری و یا هرگونه ابهام در رابطه با شرایط و نحوه استفاده از مزایای کارت ایثار می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

نحوه دریافت کارت ایثارگری چگونه است؟

دریافت کارت ایثارگری از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثار انجام می شود.

مزایای کارت ایثارگری چیست؟

مزایای کارت ایثارگری و نحوه بهره مندی از مزایای کارت ایثار به منظور آگاهی بیشتر متقاضیان به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شده است.

نحوه دریافت وام ایثارگری چگونه است؟

یکی از مزایای کارت ایثارگری ، دریافت وام می باشد. راهنمای دریافت وام در این مقاله بیان شده است.

3.6/5 - (98 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مزایای کارت ایثارگری + میزان حقوق

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محمود

  یا سلام. .طبق قانون مدیریت خدمات کشوری باید به رزمندگان مطابق با مدت حضور در جبهه امتیازی در احکام حقوق اضافه شود..ولی خیلی از ادارات دولتی کارکنانی که بازنشسته شده اند را شامل نمیداند و واقعا این انصاف است .که ایثارگر بازنشسته .دیگر ایثارگر نیست.! .لطف کنید به من رزمنده با ۲۲/۵ ماه خدمت در خط مقدم جبهه برای دریافت این امتیاز یاری فرمائید

  پاسخ
 2. مسعود

  کارت ایثار روبزاریددرکوزه واب شوبخوریدمفت نمی ارزه

  پاسخ
 3. مجید.ک.ف

  سلام
  من وظیفه ای بودم که با شهید سرتیپ صیاد شیرازی سر یک سفره می نشستیم و درخدمت ایشان بودم اما الان با یک وانت در یک شرکت دولتی کار میکردم ۲ ساله اخراج شدم نه بیمه دارم نه هیچی سرطان‌معده دارم بیمه هم ندارم کارت ایثارگری نامه ایثارگری بردم بنده خدا گفت این کارت ارزشی برای ما ندارد ببر جایی دیگه شاید کاری برات کردن‌ بت یه تا بچه بیکار قسط وانتم را ندادم بیکاربودم ایران خودرو ۶۰ میلیون تومن جریمه ام کرد حالا اگه رایت میگین بیاین منو از فلاکت نجات بدیم من ۲ماه بیستر درجبهه بودم چون‌شعبه حقوقی گردان مسیول بودم و گروان رو باید میبردیم لشکر تحوبل میدادیم من ۸ ماه جبهه دارم۶ ماه برام زدن ۲ماه ونیم کم کردن حالا این مدت ارزش نداشت هیچ دیگه حالا اصلا ل زش ندارد .ایثا گران کرمان یک سربلز گذاشته با یک کامپیوتر فقط پرینت میگیره میده بهت میگم سرکاراسمی تاریخی بزن به نامه میگه از تهران قفل کردن گفتن شگا فقط پرینت بگیر بده دستشون بگو همینه .برادران بهشت را به بها میدن نه به بهانه .حالا میفهم چرا امام فرمودند جنگ نعمته واقعا نعمته ….
  برای امداد نجات منتظرم.

  پاسخ
 4. حامد داودی یگانه

  باسلام من پدرم ۶۴۱ روز رفت جبعه برای این مرز و بوم جنگیدن ولی متاسفانه همه چیز شد ه پارتی بازی من نزدیک ۳ سال تو منطقه عسلویه کار میکنم گفتن مدارک هر کسی ایثارگری یا جانبازی داره بیاره ما وقتی بردیم گفتن شامل شما نمیشه چون ما پارتی نداشتیم مثل بقیه ولی خدا رو داریم

  پاسخ
 5. علیرضا اسماعیل‌زاده

  سلام وقت بخیر
  الان بنده کارت ایثار هم گرفته ولی فایده ان چیست همه بصورت نظری در این سایت ثبت شده و اواز دهل از دور خوش است
  هیچ امتیازی ندارد حداقل اقل استفاده و مفید بودن ان در عوارض بزرگراه که اصلا اعتبار نداره برای عوارض خودرو و معافیت مالیات شغلی …… پس بفرمایید این برای کجا و به چه درد میخوره
  اگر لطف کنید حداقل برای پول های زوری بعنوان مثال در بالا اشاره شد و براحتی به جیب دولت میره یک معافیت اعمال کنند
  حالا وام و مسکن و … پیش کش چون سنگ بزرگ نشان نزدن است
  با تشکر
  من الله التوفیق و علیه التکلان

  پاسخ
 6. علیرضا اسماعیل‌زاده

  سلام
  شما حتی برای طرح مشکلات یک تلفن همراه در خصوص کارت ایثار نداده و باید حتما تلفن مشاوره و خرید شارژ قرار داده
  لااقل یک شماره همراه یا ایدی در تلگرام یا ایتا قرار داده تا براحتی مشکلات برادران ایثارگر بصورت زنده به گوش شخص مسئول رسیده و حتما پشت بند ان عمل و نتیجه ای مثبت از این انتقادات اطلاع رسانی تا با وجود افراد دلسوزی در این حیطه انگیزه کارهای خیر باشد ممنون از لطف شما

  پاسخ
 7. خسروی

  والا بنده سابقه ۲۸ ماه حضور در جبهه رو دارم تقریبا ۱۰ سال پیش با کارت ایثارگری قدیم در اتوبانها کارت رو نشان متصدی میدادیم بدون دریافت پول رایگان داخل همه اتوبانها تردد میکردیم الان دیگه ارزشی نداره تنها استفاده ای که از کارت ایثار بردم دریافت کسری خدمت برای پسرم بوده . الان ۲ سال هست که بیکارم و سنم زیر ۶۰ سال و به سختی دارم حق بیمه پرداخت میکنم تقاضا دارم حداقل ی حقوقی برای بنده تایین کنید حداقل بتونم حق بیمه رو پرداخت کنم .واقعا به سختی و خیلی دشوار دارم زندگی را میگذرونم پسرم سربازه ۲۸۰۰ حقوق میگیره تازه از منم خرجی میگیره . ممنون لطفا یکنفر جوابمو بده .

  پاسخ
 8. خسروی

  والا بنده سابقه ۲۸ ماه حضور در جبهه رو دارم تقریبا ۱۰ سال پیش با کارت ایثارگری قدیم در اتوبانها کارت رو نشان متصدی میدادیم بدون دریافت پول رایگان داخل همه اتوبانها تردد میکردیم الان دیگه ارزشی نداره تنها استفاده ای که از کارت ایثار بردم دریافت کسری خدمت برای پسرم بوده . الان ۲ سال هست که بیکارم و سنم زیر ۶۰ سال و به سختی دارم حق بیمه پرداخت میکنم تقاضا دارم حداقل ی حقوقی برای بنده تایین کنید حداقل بتونم حق بیمه رو پرداخت کنم .واقعا به سختی و خیلی دشوار دارم زندگی را میگذرونم پسرم سربازه ۲۸۰۰ حقوق میگیره تازه از منم خرجی میگیره . ممنون لطفا یکنفر جوابمو بده . حق بیمه اختیاری پرداخت میکنم . با تشکر

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی