مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

جهت مشاوره در زمینه مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با توجه به این دانشگاه جامع علمی کاربردی در دسته بزرگ ترین دانشگاه های مهارتی ایران قرار دارد، روز به روز بر تعداد متقاضیان آن افزوده می شود. داوطلبان برای پذیرش در این دانشگاه می توانند برای انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنند. بدین منظور شما ملزم هستید مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را از پیش آماده کنید و در زمان مشخص شده از سوی دانشگاه، ثبت نام خود را انجام دهید. مشاور گروپ آماده ارائه راهنمایی های لازم راجع به مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نوبت دانشجو می پذیرد. در برخی از مواقع دانشگاه های علمی کاربردی پیش از اعلام سازمان سنجش، برای ثبت اطلاعات فردی افراد متقاضی اقداماتی انجام می دهند. این فرایند که با نام پیش ثبت نام شهرت یافته است، از طریق سایت های دانشگاهی علمی کاربردی انجام می پذیرد. داوطلبان ملزم هستند در زمان مقرر وارد سامانه مورد نظر شده و اطلاعات خود را در قالب پیش ثبت نام وارد کنند. سپس باید منتظر تاریخ ثبت نام رسمی از سوی سازمان سنجش باشید. با توجه به اینکه دانشگاه های علمی کاربردی در دو تاریخ متفاوت (ورودی مهر ماه و ورودی بهمن ماه) به جذب دانشجو می پردازند، پیش ثبت نام نیز در دو تاریخ مختلف انجام می شود.

کلیه افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارند می توانند از طریق خدمات مشاور گروپ کارهای مربوط به پیش ثبت نام خود را انجام دهند. شما می توانید با تماس با مشاور گروپ نام و مشخصات خود را برای انجام پیش ثبت نام ارائه دهید.

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

نحوه انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کابردی برای افراد مختلف تحت شرایط گوناگونی انجام می شود. برای مثال افرادی که وضعیت نظام وظیفه آنها مشخص نشده است و مشمول نظام وظیفه هستند، باید ابتدا وضعیت خدمت را مشخص کنند و سپس برای پیش ثبت نام اقدام کنند. لازم به ذکر است این پیش ثبت نام فقط در صورت نداشتن غیبت انجام می شود. یکی دیگر از موارد پیش ثبت نام برای دانشجویانی است که قصد پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند. پیش ثبت دانشگاه علمی کاربردی با توجه به معدل کاردانی آنها انجام خواهد شد. برای داوطلبان مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نیز، پیش ثبت نام با توجه به مدرک دیپلم و همچنین معدل آنها انجام خواهد شد.

فراموش نکنید انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از راه دور می باشد. شما می توانید با کمک مراکز مشاوره تحصیلی مانند مشاور گروپ برای آگاهی از مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنید و این کار را طبق روند اصولی انجام دهید.


مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

برای انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، داوطلبان ملزم هستند اطلاعات خاصی را راجع به مشخصات فردی و تحصیلی خود در فرم اینترنتی وارد نمایند. برخی از اطلاعاتی فردی که برای تکمیل فرم به آن نیاز دارید شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، جنسبت، سال تولد، استان محل اقامت، وضعیت اشتغال و شماره موبایل می باشد. پس از تکمیل اطلاعات شخصی باید اطلاعات تحصیلی خود را نیز وارد کنید. برخی از اطلاعات تحصیلی شامل مقطع، رشته، آخرین مدرک تحصیلی و همچنین معدل آخرین مدرک تحصیلی می شود.

دانشگاه علمی کاربردی


در هنگام تکمیل فرم دقت کنید که تمامی فیلدها را با اطمینان و درستی پرکنید. دقت داشته باشید ثبت این اطلاعات به معنی قبولی شما در دانشگاه علمی کاربردی نمی باشد. پذیرش قطعی داوطلبان از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

متقاضیان برای آگاهی از زمان پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و همچنین آگاهی از زمان انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهتر است همین حالا با کارشناسان باتجربه مشاور گروپ تماس بگیرند و در کانال مشاور گروپ عضو شوند.

برخی مطالب مرتبط با مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی