مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس که دختر دانشجو را کتک زد !

مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس

جهت مشاوره در زمینه مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس که دختر دانشجو را کتک زد !

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس که دختر دانشجو را کتک زد ! حکم استاد دانشگاه تریبت‌مدرس به دلیل «ارتکاب اعمال خلاف اخلاق عمومی و هتک حیثیت و شؤون شغلی» صادر شد.

10636591 819

مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس  :

 
مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس که دختر دانشجو را کتک زد!

 مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس  : به گزارش مشاور گروپ و به نقل از رکنا، براساس اطلاعات رسیده حکم پرونده «برخورد فیزیکی» استاد گروه کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس با یک دانشجوی دختر این دانشگاه از سوی هیات انتظامی اعضای هیات علمی صادر شد و این عضو هیات علمی دانشگاه به «توبیخ کتبی با درج در پرونده» محکوم شد. براساس مقررات انتظامی اعضای هیات علمی دانشگاه ها، «ارتکاب اعمال خلاف اخلاق عمومی که موجب هتک حیثیت و شؤون شغلی» باشد از جمله موارد ارجاع پرونده اعضای هیات علمی به کمیته انتظامی اساتید است که با استناد به همین به همین ماده برای این استاد گروه کشاورزی پرونده ای تشکیل شد.

 مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس  :  ماجرا به اواخر تیر امسال و برخورد فیزیکی این استاد با یکی از دانشجویان دختر دانشگاه برمی گردد که البته تاکنون روایت های مختلفی از این ماجرا از زبان طرف های درگیر منتشر شده است. همان روزهای اول شورای صنفی دانشجویان کشور درباره این موضوع نوشت: «دختر دانشجویی به همراه دوستش به خاطر پیگیری علت دیرکردن سرویس دانشگاه به دفتر حراست دانشکده کشاورزی این دانشگاه که در جاده کرج قرار دارد، مراجعه می کند . یکی از اساتید گروه قارچ شناسی دانشگاه در دفتر حراست حضور داشته است. این استاد دفتر حراست را به قصد برخورد با این دانشجو ترک می کند، ولی در این بین دوست دانشجو را که همراهش بود در ایستگاه اتوبوس مورد خشونت و اهانت کلامی قرار می دهد . »


آن طور که شورای صنفی دانشجویان کشور نوشته است: «این دانشجو شروع به ثبت فیلم توسط گوشی موبایل می کند که استاد با مشاهده عکس العمل او، به او یورش می برد و گردن دانشجو را گرفته و به ضرب و شتم او می پردازد . درنهایت یکی از دانشجویان، این استاد را از دانشجو جدا کرده و استاد مذکور تا خوابگاه دختران، این دانشجو را تعقیب می کند، ولی حراست از ورود او به خوابگاه دختران ممانعت می کند . » این البته یک بخش روایت است و «ابراهیم محمدی گل تپه» استاد گروه قارچ شناسی دانشکده کشاورزی هم روایت دیگری دارد. او پیش از این به انصاف نیوز گفته بود: «اگر بخواهم این موضوع را رسانه ای کنم برای آن دانشجو که دختر خانم است، خیلی بد می شود. مسأله خانوادگی است. او مثل دختر من است و من هم معلم هستم. من حتی خبر را نخوانده ام، فضای مجازی برای من مهم نیست. شبکه های اجتماعی این ور آب و آن ور آب می خواهند جو را متشنج کنند، اصلا چنین چیزی نیست؛ من یک استاد دانشگاه هستم، در دفتر حراست چه کاری دارم؟»

محمدی گل تپه البته پیشن از این گفته بود ماجرا «الکی بوده و مورد خاصی نبوده است.» او همچین درباره دلیل اصل ماجرا و روایت های منتشرشده هم گفته بود: «موارد زیادی مطرح شده، این موارد نیست، هیچ کدام از این موارد نیست.»

علاوه براین، پیش از «محمدتقی احمدی» رئیس دانشگاه تربیت مدرس در گفت و گو با «شهروند» از احتمال صدور حکم این استاد تا اواسط مرداد گفته بود که البته این اتفاق رخ نداد و به نظر می آید پرونده این موضوع در نیمه دوم شهریور به مرحله صدور حکم رسید. او دراین باره به «شهروند» گفته بود: «خیلی بحث بزرگ و خاصی نیست. ممکن است از این اتفاق ها بین دانشجو و استاد بیفتد و معمولا هم رخ می دهد. استاد هم تخلفی کرده و الان پرونده اش به کمیته تخلفات ارجاع شده است.»

 مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس  :براساس گفته های تعدادی از دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس به خبرنگار «شهروندآنلاین» در روزهای گذشته و با آغار سال تحصیلی جدید این استاد گروه کشاورزی هم در دانشگاه حاضر شده و فعالیت های خود را به شکلی عادی ادامه می دهد. واکنش ها با این حکم و در بین دانشجویان هم متفاوت بوده است؛ گروهی از دانشجویان رفتار دانشگاه و کمیته انتظامات هیات علمی را تحسین می کنند و می گویند که انتظار نداشتند مدیران دانشگاه موضوع را به طور جدی بررسی کنند. در سمت دیگر اما بعضی دانشجویان حکم صادرشده را قاطع نمی دانند و می گویند انتظار حکم انفصال از خدمت دست کم به صورت موقت برای این استاد دانشگاه داشتند. مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس//

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه مجازات عجیب استاد دانشگاه تربیت مدرس که دختر دانشجو را کتک زد !

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی