لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 : آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته بودند و بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 ، فرم خود را در سایت دانشگاه آزاد تکمیل نمودند ، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته می باشند .

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98 : 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 1401

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 :  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری احتمالا طبق سال گذشته در نیمه اول خرداد ماه می باشد . نتایج انتخاب رشته دکتری 1401 توسط سازمان سنجش در سامانه sanjesh.org اعلام می گردد .

 

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401

پس از منتشر شدن کارنامه انتخاب رشته باید باید برای مشاهده نتایج به ترتیب مراحل زیر اقدام کنید :

  1. ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org
  2. کلیک بر روی لینک نتیجه آزمون دکتری تخصصی
  3. وارد کردن کد ملی (یا کد رهگیری اتباع غیر ایرانی) و کد دسترسی انتخاب رشته
  4. حال کارنامه برای شما ظاهر می شود و می توانید از وضعیت مجاز بودن خود برای مصاحبه مطلع شوید

نکته : کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در انتهای کارنامه دکتری درج شده است.

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 :  پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، لیست اسامی پذیرفته شدگان به واحدهای دانشگاهی مورد نظر ارسال می شود. داوطلبانی که برای مصاحبه چند واحد دانشگاهی دعوت شده اند ، می توانند برای حضور درمصاحبه همه ی دانشگاه ها اقدام کنند اما باید برای هر یک هزینه مصاحبه جداگانه ای را در سایت دانشگاه مورد نظر پرداخت نمایند. برای حضور در مصاحبه بایستی مدارکی را که در سایت دانشگاه قرار داده شده است ، همراه خود داشته باشید.  همچنین برای دریافت راهنمایی در خصوص مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

9099071613

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 :  داوطلبانی که پس از اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته دکتری سراسری 1401 شده اند و فرم مربوط به انتخاب رشته را که در سامانه سازمان سنجش موجود می باشد را تکمیل نمودند ، می توانند برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و کلیک روی عبارت ( کارنامه انتخاب رشته آزمون دکتری سال 1401 ) وارد صفحه ای همچون تصویر زیر شوند .لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 /


  مشاهده نتایج دعوت به مصاحبه به دو روش انجام می شود :
روش اول : جستجو بر اساس مشخصات فردی : داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره داوطلبی ، نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، سال تولید و کد امنیتی و کلیک کردن روی عبارت جستجو ، نتیجه خود را مشاهده کنند .
روش دوم : جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره شناسنامه : داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره پرونده ، شماره شناسنامه و کد امنیتی و کلیک کلیک کردن روی عبارت جستجو ، نتایج دعوت به مصاحبه دکتری خود را مشاهده کنند .
 


( لازم به ذکر است این توضیحات مربوط به اعلام نتایج دکتری سال 97 می باشد و در صورت تغییر در آن این مقاله به روز رسانی خواهد شد . )


پذیرش دانشجو در دوره بدون آزمون مقطع دکتری ، منوط به کسب حداقل 70 امتیاز از فعالیت های آموزشی ، پژوهشی و مصاحبه مطابق جداول ارائه شده در این مقاله می باشد.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون در دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در مقطع دکتری به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. این پذیرش فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویانی است که موفق به شرکت در آزمون دکتری و کسب حدنصاب نمره در آزمون دکتری نشده اند.

داشتن حـداقل میـانگین نمـرات 18 در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته. برای رشته های علوم انسانی (به استثنای رشته های حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).داشتن حداقل میانگین نمرات 17 برای دیگر رشته ها (از جملـه رشـته هـای حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).
دارا بودن حداقل میانگین 17 جهـت فـارغ التحصـیلان مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای یا عمومی. متقاضیان دوره بدون آزمـون می بایست فاقـد دروس معادلسازی شده باشند .متقاضیان براسـاس مقررات آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته می بایست حداکثر در 6 نیمسال فارغ التحصیل شده و حداقل نمره پایان نامـه آن ها 18.50 باشد.
توجه داشته باشید که رشته فارغ التحصـیلی در مقطـع کارشناسی ارشد می بایست با رشته انتخابی در مقطع دکتری تخصصی متجانس و همنام باشد.
تهیه و ارائه نسخه از فایل مقالات و تولیدات علمـی چـاپ شـده در مجـلات ISI یـا مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 1401

علاقمندان به پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد ( استعداد درخشان ) در مقطع دکتری می بایست دارای شرایط خاصی باشند که در ادامه به شرح آن می پردازیم :
1. شرط معدل : برای گروه های آزمایشی مختلف حداقل نمره معدل تعریف شده است . حداقل معدل کلیه متقاضیان دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد در گروه آزمایشی دامپزشکی 17 ، علوم انسانی 18.5 و سایر گروه های آزمایشی 17.5 می باشد .
2. نمره پایان نامه : حداقل نمره پایان نامه داوطلبان ممتاز متقاضی در هر گروه آزمایشی باید 18.5 باشد .
3. همنام بودن رشته فارغ التحصیلی : رشته ای که متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باید همنام و متجانس با نام رشته انتخابی در مقطع دکتری باشد .
4. دارا بودن مدارک در زمان مصاحبه : داوطلبانی که فرم ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد را تکمیل کردند ، در صورت کسب حدنصاب لازم برای دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ، باید فایل مقالات ، تولیدات علمی و ... را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند .
5. تعداد نیمسال های تحصیلی ارشد : متقاضیان باید حداکثر طی 6 ترم ( بدون احتساب ترم تابستان ) درس خود را در مقطع کارشناسی ارشد به اتمام رسانده باشند .
6. عدم وجود دروس معادل سازی شده : آن دسته از داوطلبانی که دروس معادل سازی شده داشته باشند نمیتوانند از این طریق برای تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اقدام کنند .

شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 1401

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین مراکز آموزشی در ایران می باشد . این دانشگاه هر سال از طریق کنکور و بدون کنکور ( مخصوص افرادی با سوابق تحصیلی ممتاز ) در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می نماید . تحصیل در دانشگاه آزاد با پرداخت شهریه همراه است . شهریه دکتری دانشگاه آزاد 1401 شامل دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد . شهریه ثابت بر اساس نیمسال ورودی هر دانشجو تعیین می شود و تا پایان اتمام دوره تحصیل وی در سنوات مجاز بدون افزایش خواهد بود اما شهریه متغیر بدین گونه محاسبه می شود که قبل از پذیرش دانشجویان مبلغ شهریه متغیر به ازای واحد متغیر نظری و واحد متغیر عملی اعلام می شود و در طول دوره تحصیل دانشجو افزایش می یابد . شهریه یک ترم تحصیلی بر اساس تعداد واحد هایی که هر دانشجو در ترم تحصیلی اخذ کرده به همراه شهریه ثابت محاسبه می شود . لازم به ذکر است که شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی با شهریه دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری ندارد و تنها تفاوت آن دو در شرکت در جلسه آزمون کتبی می باشد . در حال حاضر هیچ اطلاعیه مبنی بر میزان شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 1401 منتشر نشده است

هزینه ثبت نام دکتری بدون آزمون آزاد 1401

داوطلبان این دوره لازم است در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند و با پرداخت مبلغ 920000 ریال نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی برای دوره بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) اقدام نمایند.

تذکر 1: متقاضیان شرکت در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) باید رشته ای متجانس و همنام با رشته فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد خود را در مجموعه انتخاب نمایند و در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند.

تذکر 2: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون 1401 دانشگاه آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) لازم است اصل مدرک فارغ التحصیلی و تصویر آن را در زمان دعوت به مصاحبه همراه داشته باشند. همچنین همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی نیز در زمان دعوت به مصاحبه الزامی است.

تذکر 3: با توجه به این که اطلاعات فارغ التحصیلی متقاضیان دکتری بدون آزمون آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) شامل: رشته فارغ التحصیلی، معدل و نمره پایان نامه از شرایط اصلی در این دوره است، لذا ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب، تخلف محسوب گردیده و مطابق قانون با فرد متخلف برخورد خواهد شد.

تذکر 4: داوطلبان پذیرش بدون آزمون(ویژه استعدادهای درخشان) در دوره دکتری تخصصی که مشمول خدمت وظیفه عمومی می باشند بایستی شرایط اشاره شده در مورد مشمولان وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنما «جدول شماره 2» را عیناً دارا باشند.

تذکر 5: فایل تصویر داوطلب میبایست با اسکن از عکس 3×4 یا 6×4 باشد که در سال جاری تهیه شده است، با توجه به این که تصویر فوق به منظور احراز هویت داوطلب در مراحل مصاحبه و ثبت نام مورد استفاده قرار می‌گیرد، لذا تبعات ناشی از مغایرت تصویر به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

تذکر 6: داوطلب لازم است نسخه ای از ریزنمرات دوره کارشناسی ارشد که معدل کل دوره و نمره پایان نامه (یا نتیجه ارزیابی توصیفی) در آن قید شده و به تأیید دانشگاه محل تحصیل رسیده باشد را در قالب یک فایل با فرمت jpg آماده و در زمان ثبت نام مطابق دستورالعمل مندرج در سامانه بارگزاری نماید.

مراحل بعد از ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401

داوطلبان پس از انجام ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد می توانند چند روز مانده به برگزاری آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه دکتری دانشگاه آزاد 1401 با مراجعه سایت سازمان سنجش نمایند . طبق سال گذشته زمان برگزاری آزمون دکتری 1401 احتمالا در نیمه اول اسفند ماه می باشد .

چند روز بعد از برگزاری کنکور دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری 1401 بر بروی وب سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که شرکت کنندگان می توانند با توجه به پاسخنامه ، تعداد سوالاتی که به آن ها پاسخ صحیح داده اند را محاسبه کرده و از نرم افزار تخمین رتبه دکتری استفاده نموده و تراز تقریبی خود را محاسبه کنند .

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری که به صورت یکپارچه منتشر می شود ، مسیر دانشگاه آزاد و سازمان سنجش از یکدیگر جدا خواهد شد . داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شده اند ، می توانند به صورت جداگانه در سایت های سنجش به نشانی sanjesh.org و دانشگاه آزاد به آدرس azmon.org فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند .

داوطلبانی که حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را کسب نموده اند ، به مصاحبه دانشگاه های سراسری و آزاد دعوت خواهند شد . مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و سراسری در زمان های مختلف برگزار شده و نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد و سراسری احتمالا همچون سال گذشته در نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد .

اسم هر داوطلب به عنوان پذیرفته شده نهایی فقط در یک دانشگاه اعلام می شود و پذیرفته شدگان نهایی می بایست در تاریخ هایی که توسط دانشگاه ها اعلام می شود ، برای ثبت نام در محل دانشگاه حضور داشته باشند .


مرحله بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 1401

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 :  در اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری مشخص می شود که آیا داوطلب حدنصاب دانشگاه های انتخاب شده در فرم انتخاب رشته را کسب نموده یا خیر .

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 : آن دسته از داوطلبانی که حدنصاب دعوت به مصاحبه یک یا چند دانشگاه را کسب کرده اند ، می بایست خود را برای مصاحبه آن دانشگاه و یا دانشگاه ها آماده نماید .

لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 : توصیه می شود برای حضور در جلسه مصاحبه دکتری ، مقاله مصاحبه دکتری 1401 را مطالعه فرمایید . داوطلبی که در جلسه مصاحبه دکتری حاضر می شود باید منتظر اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری 1401 باشد . توجه کنید ، افرادی که دارای کد دسترسی انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می باشند و پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را پر کرده اند ، می بایست نتیجه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 را به صورت مجزا در سایت Azmoon.org مشاهده نمایند .
در صورت اشکال یا ابهامی در انجام مراحل آزمون دکتری ، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ از طریق سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ  ارتباط برقرار کنید تا در کلیه مراحل شما را همیاری کنند .

9099071613

در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص کارنامه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید تا در اسرع وقت جواب مناسبی به سوالات و ابهامات شما داده شود .

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه لینک مستقیم مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲
نصب اپ دانش آموزی