تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400

تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد

جهت مشاوره در زمینه تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی ، زمزمه هایی از تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 به گوش می رشد. براساس آخرین اخبار منتشر شده آزمون های نظام مهندسی در روزهای 13 تا 15 مردادماه 1400 برگزار خواهد شد. آیا آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 به تعویق می افتد؟ با ما همراه باشید.

آخرین اخبار در رابطه با تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد ماه 1400 از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400

آیا امکان تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 وجود دارد؟ براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده، آزمون های اردیبهشت ماه نظام مهندسی که به جهت ورود موج چهارم بیماری کرونا لغو شده بود، با توجه به تصمیمات اخیر ستاد ملی مدیریت کرونا در روزهای ۱۳ تا ۱۵ مردادماه ۱۴۰۰ بطور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

اخبار تعویق آزمون نظام مهندسی مردادماه 1400 از سایت inbr.ir منتشر خواهد شد. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تعویق و تغییر زمان برگزاری آزمون های نظام مهندسی از سایت مذکور منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعیه در رابطه با لغو برگزاری آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

زمان جدید برگزاری آزمون نظام مهندسی مرداد 1400

در صورت تعویق آزمون نظام مهندسی، زمان جدید برگزاری آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 از طریق سایت inbr.ir منتشر خواهد شد. آزمون های اردیبهشت ماه نظام مهندسی که به جهت ورود موج چهارم بیماری کرونا لغو شده بود، با توجه به تصمیمات اخیر ستاد ملی مدیریت کرونا در روزهای ۱۳ تا ۱۵ مردادماه ۱۴۰۰ بطور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تعویق و تغییر زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی مرداد ماه 1400 منتشر نشده است.

آخرین اخبار در رابطه با زمان جدید برگزاری آزمون نظام مهندسی مردادماه از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید : منابع آزمون نظام مهندسی

کمپین تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد ۱۴۰۰

با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، افزایش تعداد مبتلایان و همچنین وضیعت قرمز کرونا ، عده ای از داوطلبان آزمون نظام مهندسی، خواستار تعویق و تغییر زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی مرداد ماه 1400 شده اند. با توجه به شیوع موج ۵ کرونا در کشور و به منظور رعایت نکات بهداشتی و اهمیت جان مهندسان عزیز خواستار تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد ۱۴۰۰ هستیم.

لغو و یا تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 طبق صلاحدید ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود. آخرین اخبار در همین مقاله قرار خواهد گرفت.

آیا آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 به تعویق می افتد؟

آیا آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 به تعویق می افتد؟ با توجه به وضعیت قرمز کرونا، زمزمه هایی از تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 به گوش می رسد. تعویق آزمون نظام مهندسی  1400، برای بار دوم، به شرایط شیوع بیماری در کشور بستگی دارد و تصمیم‌ گیرنده نهایی در این خصوص ستاد ملی مقابله با کرونا است. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 و تغییر زمان برگزاری آزمون منتشر نشده است. آخرین اخبار مربوط به تعویق آزمون نظام مهندسی ، از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.


براساس آخرین اخبار منتشر شده آزمون های نظام مهندسی در روزهای 13 تا 15 مردادماه 1400 برگزار خواهد شد. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 از سایت نظام مهندسی منتشر نشده است. داوطلبان برای پیگیری اخبار مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون نظام مهندسی می توانند با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

سوالات متداول داوطلبان آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده آزمون های نظام مهندسی مرداد ماه 1400 در روزهای 13 تا 15 مردادماه برگزار می شود.

آیا آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 لغو خواهد شد؟

آخرین اخبار تعویق آزمون های نظام مهندسی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا احتمال تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 وجود دارد؟

آخرین اخبار در رابطه با تعویق آزمون نظام مهندسی 1400 از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه تعویق آزمون نظام مهندسی مرداد 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. حسین اسلامی

    با توجه به موج 5 کرنا و واکسینه نشدن اکثریت مردم جان خیلی از خانواده ها مهندسان در خطرمی باشد . لطفا زمان برگذاری را به تعویق بیندازید

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰