قبولی پزشکی در سن 35 سالگی ! چگونه ؟ مسن ترین قبول شده پزشکی

قبولی پزشکی

جهت مشاوره در زمینه قبولی پزشکی در سن 35 سالگی ! چگونه ؟ مسن ترین قبول شده پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قبولی پزشکی  : برای قبولی در رشته پزشکی ابتدا باید از مرحله کنکور عبور کنید. این مرحله تلاش زیادی می طلبد و برنامه ریزی درستی برای آن لازم است. اگر بدون مشاوره و برنامه ریزی درست قدم در این مسیر بگذارید، زیاد نمی توانید روی موفقیت خود حساب کنید.

قبولی پزشکی

مضاف بر اینکه اگر در سن بالا میخواهید اقدام به خواندن پزشکی کنید، زمانی برای از دست دادن ندارید. این سن بالا مقصود بالاتر از یک دانش آموز کنکوری است. ممکن است شما 25 سالتان باشد یا 29 یا 35 یا 42 سال. ممکن است دانشگاه نرفته باشید یا در رشته ای دیگر تحصیل کرده باشید. ممکن است دغدغه مالیتان کمتر باشد یا مسئله مالی اولویت اول زندگیتان باشد.

یکی از سوالاتی که افرادی که از سن درس و مدرسه شان گذشته یا حتی افراد مسن از ما می پرسند که آیا میتوان با سن بالا در رشته پزشکی قبول شوم؟

باید به شمابگویم بله!! افراد با هر سنی که باشند می توانند در کنکور سراسری و پزشکی شرکت کنند،اما مسئله ای که باید در نظر بگیریم این است که به فرض که ما در رشته پزشکی قبول شدیم آیا می توانیم از پس دروس سنگین و کارهای عملی این رشته بربیاییم؟آیا می توانیم به صورت شبانه روز و شیفتی در بیمارستان ها مشغول باشیم؟

قبولی در کنکور تجربی

همانطور که میدونید برای قبولی در رشته پزشکی می باید از پس کنکور سراسری تجربی به خوبی بربیایید و این خود کاری بس دشوار و سخت است زیرا شما رقیب های سر سخت وتازه نفسی دارید که با روش های جدید درس خواندن و تغییرات کتب درسی به خوبی آشنایی دارندپس به شما توصیه می شوند برای شروع حتما از یک مشاور مجرب کمک بگیرید.

سختی های رشته پزشکی

همانطور که میدانید برای اینکه بتوانید پزشک عمومی بشوید باید ۷یا۸سال درس بخوانید تا بتوانید دوران طرح خودرا آغاز کنید که این خود حدودا ۲سال زمان میبرد و در اکثر مواقع می باید در مناطق دورافتاده خدمت کنید و به دور از خانواده میتواند برای شما که سن بیشتری دارین و به خانوادتون وابستگی داریدسخت تر باشه.

پس بهتره با عقلانیت عمل کنیم نه احساسات و بعد تصمیم نهاییمون رو بگیریم و با کمک یک مشاور مجرب بتونیم در رشته موردعلاقمون قبول شیم.

رتبه های برتر

خدمات تخصصی مشاور گروپ

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

جهت مشاوره در زمینه قبولی پزشکی در سن 35 سالگی ! چگونه ؟ مسن ترین قبول شده پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. بابک

  من که تو این مطلب نا امید کردنی ندیدم ، فقط گفت سختره برای شمایی که سن بالای داریم ، اما ممکن پس اگه شروع میکنی خوب خودت رو اماده کن که یک ۲ سال حدودا برای کنکور باید بخونی ۸ سال عمومی و ۴ سال تخصص
  خلاصه ؛
  گر مرد رهی میان خون باید رفت

  وز پای فتاده سرنگون باید رفت

  تو پای به راه در نه و هیچ مپرس

  خود راه بگویدت که چون باید رفت
  .
  من خودم ۳۷ سالمه کمتر از دوسال کار ول
  کردم دارم برای کنکور میخونم
  از این مطلبم اصلا نا امید نشدم چون واقعیت و من قبولش کردم
  .
  کلا بگم دوستان اگه علاقه واقعی باشه و پشت کاری که به دنبال علاقه میاد این سختی های راه میشه خاطره اما اگه علاقه واقعی نباشه و مثلا علت اصلی وارد شدن به کاری فقط پول باشه حتی اگه موفق بشی باز عمری که گذاشتی تورو عمر حروم شده میدونی.
  تو پزشکی برای رسیدن به پول باید تخصص بگیری یعنی ۱۴ عمر پاش بزاری خوب اونی که برا پول میاد تو این رشته ۱۴ سال زحمت میکشه این زحمت و این وقت تو هرکاری که علاقه داره بکشه حتما از اون کار هم پول خوبی در میاره حالا هرکاری باشه

  پاسخ
 2. بهار

  درود به همه
  سن تنها یک عدد است و متاسفانه مثل بسیاری چیزهای دیگر( مسابقه، رقابت ، برتری جویی) در دنیای امروز مرسوم شده چرا؟ چون جهان جهان مسابقات و رقابت و شکست دادن است. جهان هنوز جهان برده داری است . تنها ظاهرش شیک تر شده. بردۀ جوانتر زور بازوی بیشتری دارد و بیشتر و بهتر کار میکند. مثل گاو جوانتری که بهتر میشود ازش سود برد. اما آدمهای مسن تر که تازه عقل و درکشان زیاد شده و تازه در چهل سالگی تجربیات مفیدی برای جهان دارند راحت کنار گذاشته میشوند. باید با این قوانین احمقانه جنگید. سن هیچ معنای واقعی ندارد. تا لحظه ای که زنده اید باید تلاش کنید و دست از تلاش برندارید. ما یک کشور جهان سومیم که جوانها توی ۲۵ سالگی و ۳۰ سالگی به بنبست و افسردگی میرسند. گاها میبینم جوان ۲۵ ساله چنان از دیر شدن حرف میزند که آدم باور نمیکند. چرا؟؟؟ چون کنکور و نظام آموزشی و نظامهای رقابتی اینها رو ناامید میکنند و از بیست تا هفتاد سالگی مینشینند و به مرگ فکر میکنند. با حسرت از گذشته صحبت میکنند از عمررفته میگویند.حسرت موسیقی حسرت پزشک شدن حسرت فیلمسازی حسرت نقاشی حسرت رقص حسرت ورزش و ….چرا باید حسرت خورد؟! واقعا یک آدم پنجاه ساله چه فرقی با یک ادم سی ساله دارد؟؟ همان هوش همان مغز همان انگیزه همان بدن….تنها چند تا چروک اضافه دارد….سن را فراموش کنید و ذهنتان را نسبت به این موضوع تغییر بدهید. هرکاری دوست دارید بکنید و فکر کنید پانزده ساله اید… اگر چهل ساله اید تنها به چهل سال بعدش فکر کنید که باید با حسرتهاتان پیر و درمانده بشوید… اصلا به فرض که یک زن ۷۰ ساله بخواهد برود دانشگاه. همه بخندند و مسخره کنند.. به فرض که بمیرد؟! دست کم در دانشگاه میمیرد نه در خانه سالمندان….پس لطفا به این دنیای مادی و ارزشهای ابلهانه اش بخندید و همین یک دم باقیمانده را شاد باشید….بعد از کرونا دیگر این محاسبات و این طرز فکرها واقعا مضحک است…دنیا دوروز است و هیچ کس نمیتواند بگوید فردا چه خواهد شد!!! چه بیست ساله ای که امروز دارد برای بیست سال بعدش نقشه میکشد چه چهل ساله یا شصت ساله فرقی نمیکند….دنیا رو خیلی جدی نگیرید….

  پاسخ
 3. رعنا

  چقد امیدوار شدم کامناهای دوستان رو خوندم.منم ۳۶سالمه کارشناس مامایی هستم ده سال پیش طرح مامایی رو هم تموم کردم و بعدش دیگه نرفتم سرکار.دوسال کنکور دادم ولی رتبه ی دکترای دامپزشکی میاوردم.بعد ازدواج کردم ولی بیخیال نشدم ولی بازهم رتبه هام در همون حدبود.مجبور شدم بچه دار بشم و الان یه بچه ی دوساله دارم.میخوام دوباره شروع کنم.اما یا بچه‌ی کوچک خیلی شرایط برام سخت شده.نمیدونم باید چطوری شروع کنم.فقط می‌دونم اگه ۳۶سال دیگه هم زنده باشم و پزشکی نخونم در حسرتش هستم.برا همین باید بخونم.اما وقتی برمی‌گردم به اون شش سالی که خوندم و نشد ناامید میشم.توروخدا بهم بگین چطوری بخونم و چه آزمون های شرکت کنم؟ایا شما قلم چی رو قبول دارین ؟من با تراز ۶۸۰۰_۷۰۰نتونستم قبول بشم برا این به قلم چی یکمی بدبین شدم
  شاید مشکل از خودم بود البته

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت نتایج نهایی کنکور 1400