4 ماه مطالعه و قبولی تضمینی پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی

قبولی پزشکی

جهت مشاوره در زمینه 4 ماه مطالعه و قبولی تضمینی پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قبولی پزشکی , شاید شما هم در کانال های تلگرام و برخی از سایت های کنکوری تبلیغ پکیج های قبولی پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی را با 4 ماه مطالعه را دیده باشید ! در اینجا می خواهیم بگوییم چگونه بدون هزینه کردن و تنها با تکیه بر یک برنامه ریزی حرفه ای که توسط کارشناسی با تجربه چیده شده و نیز به همراه منابع آموزشی معتبری که داریم و در آخر آزمون های آزمایشی ، به نتیجه ی مورد دلخواه خود یعنی قبولی در پزشکی ، دندانپزشکی و یا داروسازی برسیم .


قبولی پزشکی

قبولی پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی با 4 ماه مطالعه . تضمینی!چگونه؟؟؟

قبولی پزشکی , نیمسال دوم یک فرصت فوق العاده و طلایی برای هر داوطلبی است چه اون داوطلبی که تا الان درسهاشو خوب خونده و الان میتونه عالی تر بشه و خودشو به رشته های تاپ نزدیکتر کنه و چه اون داوطلبی که در این مدت ضعیف تا متوسط بوده.

نگران نباش دوست من ، هنوز برای جبران وقت دارد
تو هنوز برای پیدا کردن مسیرت و ساخت اون چیزی که رویاها و آرزوهات طلب میکنه ، وقت داری
تو هنوز براي پيشرفت و پيدا كردن خودت و هدفت و عشق زندگي ات وقت داري ،تو هنوز هم براي كار كردن روي خودت زمان داري
شاهكارت رو بساز ، بذار همه ببینن موفق میشی ، بذار اونایی که دنبال زمین خوردنت هستن آرزو به دلشون بمونه


روي برنامه ریزی درسی  رشته ی مورد علاقه ات كار كن و دنيات رو تغيير بده


تو هنوز براي وصل شدن به جهان اطرافت و چيزهاي مهم و با ارزش زمان داري
تو هنوز براي ساختن و تاثير گذاشتن زمان داري
تو هنوز زمان براي بخشيدن خودت داري ،از لحظات سخت خودتو رها کن و به خودت اجازه بده اون چیزی رو كه در آينده است نه آنچه گذشته است رو بپذيري
عقلت رو به دست بگير و روحت رو لمس كن
ميتوني كم كاري هاي گذشتتو جبران كني ، تو هم ميتوني تو اين زمان باقي مونده عالي و عالي تر بشي ... باور كن شدنيه فقط بايد با ايمان و باور تلاش كني ... باور كن شدنيه


جوری درس بخون ، هر روز که گذشت
یک پله تو رو به رویاهات نزدیک کنه
همين الان استارت مطالعه یک فصل جديد رو بزن
استارت عادي نه
استارت معركه و كولاك و انرژيك
بذار روح و روانت با ي روز فوق العاده و كلي ساعت مطالعه آروم بگيره

امروز اول اسفند ٩٦ هست و ميخواهیم به تو بگوییم هنوزم دير نشده
اگه تو اينبار جدي بخواي و عمل كني


قبولی پزشکی , سودجوها و قبولی تضمینی پزشکی ؟!!!


قبولی پزشکی , توصیه ی اکید داریم حتما برای تهیه ی فیلم های آموزشی و تستی تنها با افراد آگاه و البته بیطرف مشورت کنید تا در دام افراد سودجو که تنها به فکر جیب خود هستند و نه رضایت شما از منابع آموزشی ، نیافتید و هیچ وقت تنها براین اساس که فروشنده به شما تضمین قبولی و گرفتن نتیجه را می دهد به وی اعتماد نکنید.

مصاحبه های رتبه های برتر را فقط از سایت های رسمی و معتبر دنبال کنید تا از منابعی که نفرات برتر برای مطالعه استفاده می کردند ، اطلاع یابید چون اونها بهترین منابع رو خوب میشناسن .

همچنین می توانید از افرادی که خودشون در کنکورهای دو تا سه گذشته بهترین رشته ها قبول شدند ، هم برای معرفی بهترین منابع اطلاع کسب کنید.

مرکز مشاوره ای مشاور گروپ متشکل از تیم دانشجویان برترین رشته ها و دانشگاههای کشور آماده پاسخگویی به همه ی سوالات شما و روزانه هستند.


مشاوره تلفنی ویژه کنکور تجربی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

sa 2

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

هیچ وقت بدون مشورت هیچ کاری رو نکنید ...
چون ممکنه هم هزینتون بره و هم وقتتون...

برای شروع نیاز به چند کلید اساسی داریم
کليدها عبارتند از :
كلید اول: خواستن
كلید دوم: خالی كردن ذهن از تعصب ها
كلید سوم: باور مثبت نسبت به خود
كلید چهارم: عمل کردن
به یاد داشته باشیم كه عظمت زندگی تنها به علم نیست بلکه تلفیقی از علم و عمل است.

خودتون و هدفتونو باور داشته باشید و با توکل به خدا شروع کنیدبا عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از آخرین اخبار و مقالات مشاوره و برنامه ریزی با خبر شوید.

5465 2


قبولی پزشکی , آنچه در شروع نیمسال دوم برای موفقیت تضمینی در کنکور سراسری 97 باید بدانید:

1- در نیمسال دوم به دلیل اینکه می خواهید ضعیف های نیمسال اول را جبران کنید دست به تغییر یکباره ی برنامه ریزی خود نزنید و همواره تک برنامه ای درس بخونید.

2- مهندسی منابع داشته باشید اگر می بینید که منبع آموزشی فعلی استاندارد و معتبر نیست همان لحظه منبع خود را تغییر دهید و از تعدد منابع به شدت بپرهیزید.

3- حتما مباحثی که در نیمسال دوم مطالعه داشته اید را اکنون مرور و جمعبندی کنید . و در نیمسال دوم از مرورهای مکرر و تمرینات تست زنی آنها غافل نشوید.

4- سرعت داشته باشید اما شتاب زده عمل نکنید در غیر اینصورت مطالعه ی شما نتیجه ی دلخواه را در پی نخواهد داشت.

5- به خود انگیزه بدهید و مطمئن باشید در صورتی که پر قدرت به راه خود ادامه دهید ، موفق خواهید شد به شرط آنکه نیمسال دوم را با انرژی فوق العاده استارت بزنید و از یاس و نامیدی بپرهیزید.

6- تکنیکی درس بخوانید ، تست بزنید و آزمون بدهید تا در جلسه ی کنکور بدانید چگونه با هر تستی باید برخورد کنید و روحیه و یا تمرکز خود را در مقابل تیپ تست های مختلف طراح ، حفظ کنید لذا رسیدن به این مهارت مستلزم تمرین تکنیک های مطالعاتی و تست زنی قبل از کنکور است.

7- دانش آموزان پیش دانشگاهی به مدرسه بروند و کلاس های درس مدرسه را ترک نکنید . برنامه آزمون های آزمایشی با برنامه مدرسه یکی است لذا به این دلیل که می خواهید از دوستانتان سبقت بگیرید نباید مدرسه را ترک کنید چون با قرار گرفتن در فضای کلاس و مدرسه خودتان را در مسیر و همراه با بقیه ارزیابی کنید.

8- خود را با بقیه مقایسه نکنید . حتی اگر با دوستان خود درس می خوانید نباید موقعی که تراز یکی از دوستانتان بیشتر از شما می شود ، حسادت کنید و یا ناراحت شوید. همچنین نباید مو به مو برنامه و روش مطالعاتی داوطلبی دیگر را کپی برداری کنید چرا که باید روش خودتان را داشته باشید و به روش خودتان درس بخوانید.

9- هدفگذاری شده درس بخونید:

هدفگذاری برای هر هدفی عامل مهم و کلیدی انگیزشی در فرد است لذا در نیمسال دوم حتما هدفگذاری خود را برای هر درس ، دقیق تر و منسجم تر انجام دهید.

10- به خدا توکل کنید و بدانید که تلاش ها و زحمت هایتان بی پاسخ و نتیجه نخواهند ماند.

قبولی پزشکی /  افزایش ساعات مطالعه در نیمسال دوم لزوم یا عدم لزوم؟!!

قبولی پزشکی , بهتر است بعد از شناخت زمان ها مرده برنامه ریزی معین و مستمری داشته باشید و دقیق مشخص باشد که در چه ساعاتی باید درس بخوانید و در چه ساعاتی و به چه تعداد باید تست زنی داشته باشید.

قبولی پزشکی / ساعات مطالعه ی خود را اینگونه افزایش دهید:

قبولی پزشکی ,  برخی از دانش آموزان و نیز داوطلبان در افزایش ساعات مطالعه مشکل دارند و یا بعد از چند روز مطالعه ی عالی ، به شدت ساعات مطالعشون افت میکنه و این در حالی هست که برای اجرای روش های حرفه ای مطالعاتی نیاز به یک برنامه ریزی با ساعات مطالعه ی بالاست.

مثلا برخی از داوطلبان نمیدانند چه ساعاتی در روز زمان های مرده و آزادی دارند جوریکه در آخر هفته وقتی ساعات خواب ، مدرسه و غذا استراحت را جداگانه محاسبه می کند متوجه میشوید که زمان های زیادی در اختیار داشتید ولی نوانستید استفاده ی بهینه ای داشته باشید.

قبولی پزشکی ,  برنامه ریزی روزانه در صورتی مفید و نتیجه بخش خواهد بود که شما خود را در هر شرایطی مقید به اجرای آن کنید و برای اجرای هر روز برنامه برای خود پاداش و برعکس در صورت اجرا نشدن برنامه ی روزانه درسی برای خود جریمه در نظر بگیرید . اما دقت داشته باشید که بلندپروازی نکنید و جو گیر نشوید که برنامه ی جبران عقب ماندگی غیر قابل اجرا پیاده سازی کنید ، برنامه درسی روزانه باید منطقی و معقول باشد.

می توانید روزانه چند دقیقه به ساعات مطالعه ی خود بیافزایید .

نکته: نوشتن ساعات مطالعه کمک میکنه ساعات مطالعه ی شما کم کم زیاد بشه.

داوطلبان در پایان نیم‌سال اول نقاط قوت و ضعف خود را در مباحث درسی شناخته‌اند و الان دیگر می‌دانند برای هر درس چه کاری باید انجام دهند و روش مطالعه‌ی خود را برای هر درس پیدا کرده‌اند.

هم‌چنین با همسان‌سازی برنامه‌ی مدرسه و آزمون مأنوس شده‌اند و میدانند چگونه خود را به مرور و جمعبندی های مرحله ای آزمون ها برسانند.

الان دیگه منابع مطالعاتی داوطلب کامل هست و هر داوطلبی بهترین‌ترین منبع خودشو را پیدا کرده است.
ساعت‌های مطالعه به حد نصاب خودش رسیده ، ساعات خواب و مطالعه تنظیم شدن و نکات مشاوره‌ای و تکنیک‌های لازم در روند مطالعه استفاده می‌شود .
لذا با این شرایط نیم‌سال دوم باید بسیار انعطاف‌پذیرتر و موثر تر از نیم‌سال اول سپری شود.

قبولی پزشکی / می توان گفت که نیمسال دوم ویژگی های زیر را دارد:

1. در نیم‌سال دوم، مباحث درسی سنگین‌تر از نیم‌سال اول است (هم در پایه و هم در پیش‌دانشگاهی).

2. اگر در تعطیلات و رسوم مربوط به آن‌ (خانه‌تکانی، خرید عید و...) قبل از دوران طلایی نوروز مدیریت نشه می‌تونه باعث اتلاف زمان و البته کاهش ساعات مفید مطالعه شود.

3. در دوران طلایی نوروز حدود 20 روز فرصت برای مطالعه و مرور مجدد مباحث نیم‌سال اول را خواهید داشت که این بهترین فرصت برای مرور است..

4. اتمام برنامه‌ی راهبردی هم‌زمان با امتحانات پایان سال و شروع دوران جمع‌بندی است و به اندازه‌ی نیم‌سال اول فرصت برای مرور و ایستگاه جبرانی وجود ندارد.

با توجه به این نکات، نیم‌سال دوم نیم‌سالی متفاوت است؛ چرا که حجم مطالب و فشار کار در آن بالاست، اما روش و تکنیک‌ها در دسترس است و باعث میشه سرعتر دروس را به اتمام برسانیم.

اگر درست در بعدازظهر 6 بهمن یک برنامه‌ریزی درست داشته باشید و با پیوستگی به برنامه‌ی راهبردی از هیچ مطلبی عقب نیفتید حتی با کم بودن زمان، می‌توانید به بهترین نحو از این نیم‌سال استفاده‌ کنید. درعوض، اگر از برنامه‌ها جا بمانید جبران و تکرار آن نیازمند تفکر است و البته جبران هم کمی دشوار است.

قبولی پزشکی  با دروس عمومی را دریابید...

چگونه دروس عمومی را در نیمسال دوم بخوانیم؟

درس‌های عمومی نقطه‌ی عطف شماست البته اگر هنوزم هدفتون قبولی در رشته های تاپ پزشکی است چرا که رقبای شما در رشته های برتر علوم پزشکی از این نیم‌سال به بعد رقابت زیادی برای کسب درصدهای عالی در این درس‌ها دارند.

قبولی پزشکی , در کل هر چه بیش‌تر به کنکور نزدیک می‌شویم درس‌های عمومی اهمیت بیش‌تری پیدا می‌کنند. چرا که این دروس بسیار فرّار هستند و در زمان کوتاه ماندگاری ذهنی بیش‌تری دارند درست مثل شب های امتحان. دقت کنید که هر درس از درس‌های عمومی را به صورت مبحثی مطالعه کنید.

مثل همیشه برای درس عربی توصیه‌ی ما تست‌زنی زیاد است . اگر هنگام تست‌زنی به مبحث خاصی تسلط نداشتید مجدداً آن را مرور کنید. حتماً درس عربی را در هفته چندین بار مطالعه کنید؛ زیرا به تسلط هر چه بیش‌تر شما کمک میکنه.

قواعد، اعراب و ترجمه را بیشتر بخوانید و نکات آن‌ها را در تست‌ها بیابید. در ادبیات آرایه‌ها و تاریخ ادبیات، قرابت معنایی و دستور زبان همگی مهم و نکته‌دار هستند و البته بسیار تست خیزند. در درس دین و زندگی نیز از مطالعه‌ی آیات غافل نشوید چرا که بیشترین تست ها از آیات دین و زندگی است. آیات را ترکیبی بخوانید و به مطالب مرتبط با یک آیه در کتاب‌های دیگر دین و زندگی نیز بپردازید.

قبولی پزشکی , برای همه‌ی درس‌های عمومی ازجمله زبان انگلیسی و دین و زندگی، زدن تست چه به صورت آموزشی و چه به صورت سنجشی در نیمسال دوم و در ماههای نزدیک به کنکور اهمیت زیادی دارد. زبان انگلیسی درسی است که هر چه بیش‌تر تست بزنید و به دایره‌ی واژگان خود بیفزایید نتیجه‌ی بهتری کسب خواهید کرد و بدون تست زنی زیاد به نتیجه ای در این درس کلیدی نمی رسید.

برای شروع نیاز به چند کلید اساسی داریم
کليدها عبارتند از :
كلید اول : خواستن
كلید دوم: خالی كردن ذهن از تعصب ها
كلید سوم: باور مثبت نسبت به خود
كلید چهارم: عمل کردن
به یاد داشته باشیم كه عظمت زندگی تنها به علم نیست بلکه تلفیقی از علم و عمل است.

خودتون و هدفتونو باور داشته باشید و با توکل به خدا شروع کنید...مطالب تکمیلی:

3/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه 4 ماه مطالعه و قبولی تضمینی پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سجاد

  سلام

  ادبیات 80

  دینی 92

  زبان 73

  عربی 73

  زیست 85

  شیمی 80

  ریاضی 30

  فیزیک 30

  با این درصد ها منطقه 2 می تونم پزشکی قبول بشم؟

  پاسخ
  1. user3

   میتونم بگم همه ی پردیس ها رو میارید

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.