فیلم لایو تصادف وحشتناک چهار جوان نخبه بیرجندی

فیلم لایو تصادف وحشتناک چهار جوان نخبه بیرجندی

جهت مشاوره در زمینه فیلم لایو تصادف وحشتناک چهار جوان نخبه بیرجندی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

فیلم لایو تصادف وحشتناک چهار جوان نخبه بیرجندی … «هزینه سنگین لایو اینستاگرام آن شب، تصادف وحشتناک پنج جوان بیرجندی و جان باختن چهار نفر از آن‌ها بود.»فیلم لایو تصادف وحشتناک چهار جوان نخبه بیرجندی
 

«هزینه سنگین لایو اینستاگرام آن شب، تصادف وحشتناک پنج جوان بیرجندی و جان باختن چهار نفر از آن‌ها بود.»

لایو اینستاگرام، چهار جوان نخبه را به کُشتن دادبه گزارش مشاور گروپ به نقل از روزنامه جام جم، «پیام شروع لایو اینستاگرام بالای صفحه دوستانشان آمد و چند نفری برای تماشا به صفحه او پیوستند. صدای موزیک و ماشینی که با سرعت می راند و صدای خنده و خوشی پنج جوان بیرجندی تمام آن چیزی بود که در لایو آن شب ضبط شد اما به یک دقیقه هم نکشید که ناگهان صفحه سیاه شد و صدای کوبیده شدن ماشین و فریادهای سرنشینان خودرو، جایش را به تمام خوشی هایی داد که تا چند دقیقه قبل قرار بود در معرض نمایش باشد. هزینه سنگین لایو اینستاگرام آن شب، تصادف وحشتناک پنج جوان بیرجندی و جان باختن چهار نفر از آنها بود.

روزگاری با هم در مدرسه تیزهوشان شهر فردوس بیرجند درس می خواندند. رفیق گرمابه و گلستان بودند و همین تابستان گذشته بود که قبولی شان در کنکور را کنار هم جشن گرفته بودند. حالا عکس شان در کوچه ها و محله های شهرشان کنار هم روی دیوار و بنرهای تسلیت جا خوش کرده است. همه جای شهر کوچک شان، حرف از آنهاست و تصادف مرگبارشان آنچنان تکان دهنده و دلخراش بوده که گویی یک هفته است،تمام مردم شهرشان را عزادار کرده است.

دوستانشان که قرار بود چند سال دیگر در مراسم فارغ التحصیلی آنها کف بزنند، در مراسم خاکسپاری شان برای کمک به خانواده های عزادار سنگ تمام گذاشتند.

امیر یکی از دوستان صمیمی آنهاست که شب حادثه مشغول تماشای صفحه اینستاگرامش بود. او در مورد آن شب می گوید: چند دقیقه ای می شد که در اینستاگرام مشغول دیدن صفحه های مختلف بودم. یکدفعه دیدم یکی از دوستانم لایو گذاشت. می دانستم شب تعطیل، احتمالا در جایی دارند از تفریحشان فیلم می گیرند. برای همین کنجکاو شدم و صفحه را باز کردم. چند نفر در یک ماشین نشسته بودند و صدای حرف و خنده شان می آمد. البته صدای موزیک خیلی بلند بود و نمی توانستم تشخیص دهم دقیقا چه کسانی در ماشین بودند. به نظر می رسید ماشین سرعت دارد، چون تصاویر مبهم بود و در تاریکی شب خیلی سریع می گذشت. یکدفعه صفحه تکان خورد. ناخودآگاه سر جایم ایستادم. گوشی در دستم خشک شده بود. نمی دانم چه اتفاقی افتاد. شاید گوشی از دست راننده افتاد، اما هنوز هم بعد از گذشت یک هفته صدای فریادهای دوستانم در گوشم هست. مطمئن بودم اتفاق بدی افتاده چون یکدفعه لایو هم قطع شد و دیگر خبری از آنها نشد.

آن شب به جز امیر، چند نفر دیگر هم آن لایو حادثه ساز را دیده بودند. ساعتی از قطع شدن آن نگذشته بود که خبر فوت سرنشینان خودرو در شهر پیچید.

ماجرا چه بود؟

امین، ۲۰ ساله دانشجوی رشته دامپزشکی است. او این روزها حال روحی خیلی بدی دارد و صحنه تصادف یک لحظه هم از جلوی چشمانش دور نمی شود. همان تصادفی که در آن چهار نفر از بهترین دوستانش را از دست داد. تصادفی که او در آن راننده ماشین بود و تنها کسی است که از حادثه جان سالم به در برده است.

پدر امین در مورد شب حادثه می گوید: آن شب امین از من اجازه گرفت با ماشین، دوستانش را به تفریح ببرد. قرار بود فردای آن روز پسرم به دانشگاه برود و چون در شهر دیگری درس می خواند، مدتی باید از خانواده و دوستانش دور می ماند. آنها چند سال با هم در مدرسه تیزهوشان همکلاسی بودند. همگی بچه های درسخوان، متدین و هیاتی بودند. می دانستم رفقای پسرم برای او دوستان خوبی هستند. برای همین من به او اجازه دادم و با چهار نفر از دوستانش راهی باغستان شدند. چند ساعتی در باغ یکی از دوستانشان بودند و حدود ساعت ۱۲ در مسیر برگشت به فردوس بودند. جاده باغستان به فردوس جاده ناامنی است و خرابی زیادی دارد. فراز و نشیب جاده خیلی زیاد است و در این وضعیت شتاب بالای ماشین، وضعیت خطرسازی ایجاد کرده بوده. طبق آنچه در خاطر پسرم مانده، ظاهرا یک ماشین می خواسته از پشت سر از او سبقت بگیرد و برای همین او ماشین را به سمت شانه خاکی کنار جاده رانده است. در همان لحظه ترمز ای بی اس ماشین عمل نکرده و ماشین با سرعت زیاد به یک تک درخت که در مسیر درختان دیگر کنار جاده نبوده، برخورد کرده و واژگون شده است. خودروی اچ سی کراس محصول سال قبل بود و عمل نکردن ترمز آن جای تعجب دارد.

او در ادامه می گوید: از خیلی ها شنیده ام در اینستاگرام لحظه تصادف بچه ها را دیده بودند اما خودم فیلم را ندیده ام. حال روحی پسرم خیلی بد است. او سه روز در بیمارستان بود و بعد، از مرگ دوستانش مطلع شد. به حدی بی تابی می کرد که خانواده یکی از دوستانش که خودشان داغدار بودند برای دلداری او به خانه ما آمدند.

امین که به سختی توان صحبت کردن دارد در مورد شب حادثه می گوید: دوستانم می گویند لایو گرفتن من را در اینستاگرام دیده اند اما من هیچ چیز از لحظه تصادف به خاطر ندارم. با دوستانم از دوران راهنمایی همکلاس بودیم. ضربه سهمگینی از فوت آنها خورده ام که نمی توانم درباره آن صحبت کنم.
در عزای پاره تنمان

از خانه شان بوی گلاب و صدای شیون می آید. مادر علی بی تاب و بی قرار است و گویی هنوز از دست دادن جوانش را باور ندارد و می گوید تحمل ندارد که در مورد پسرش حرفی بزند.

اما پدر علی با صدایی گرفته می گوید: مرگ ناگهانی پسرم کمر ما را خم کرد. همین امسال دانشگاه قبول شده بود و رشته حقوق می خواند اما عمر کوتاهش کفاف نداد درسش را تمام کند.

او در مورد شب حادثه می گوید: آن روز علی به من گفت می خواهد با دوستانش به باغ یکی از آنها به باغستان برود. گفت: می خواهیم برویم سیب زمینی زیر آتش درست کنیم و چای بخوریم و زود برمی گردیم. به او گفتم مگر نمی خواهی صبح راهی سمنان شوی و به دانشگاه بروی اما علی گفت زود برمی گردد و من هم مانع او نشدم. چند ساعت بعد بود که با ما تماس گرفتند و خبر تصادف آنها را دادند. وقتی به محل حادثه رسیدم، پسرم فوت کرده بود. پلیس می گفت سرعت ماشین بالا بوده اما دلیل این اتفاق هر چه باشد، دیگر برای من و مادرش هیچ چیز در این دنیا علی نمی شود.

محتشم، یکی دیگر از قربانیان تصادف است. پدر محتشم می گوید: در میان جوانان اقوام چند نفر دوستان محتشم را می شناسند و فیلم شب حادثه را در اینستاگرام دیده بودند. یکی از آنها می گفت صدای جیغ آمد و ناگهان صحنه تاریک شد. می گفت انگار در یک لحظه گوشی از دست راننده افتاد و حواسش پرت شد و ماشین به شانه خاکی جاده منحرف شد.
قربانیان از خودرو به بیرون پرت شدند

ضیایی، مسؤول روابط عمومی اورژانس بیرجند در مورد سانحه تصادف می گوید: شدت برخورد به حدی بوده که سرنشینان با شتاب از ماشین به بیرون پرت شده و هر کدام در نقطه ای افتاده بودند. زمانی که امدادگران اورژانس به محل حادثه رسیدند، سه نفر از سرنشینان جان خود را از دست داده بودند و نفر چهارم حال وخیمی داشت و به بیمارستان امام رضا(ع) در بیرجند انتقال یافت. مصدوم در حالت کما بود و فردای آن روز جان خود را از دست داد و شمار قربانیان به چهار نفر رسید.

1/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه فیلم لایو تصادف وحشتناک چهار جوان نخبه بیرجندی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی