فیلم آموزشی دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و سوم و پیش کنکور 99

فیلم آموزشی دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و سوم و پیش کنکور 99

جهت مشاوره در زمینه فیلم آموزشی دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و سوم و پیش کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

فیلم آموزشی دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و سوم و پیش کنکور 99 : یکی از مراحل ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹ دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم ، دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ، دریافت کد سوابق تحصیلی سال دوازدهم از سامانه سوابق تحصیلی دانش آموزان به نشانی dipcode.medu.ir می‌باشد.

آموزش تصویری دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و سوم و پیش کنکور 99

آموزش تصویری دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و سوم و پیش کنکور 99

فیلم آموزشی دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و سوم و پیش کنکور 99 ,آموزش تصویری دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری ۹۹ | dipcode.medu.ir, دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری ۹۹ | dipcode.medu.ir ,مشاهده سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی,مشاهده سوابق تحصیلی دانش آموزان از سایت سنجش,سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری,dipcode.medu.ir,سوابق تحصیلی سازمان سنجش,دریافت کد دانش اموزی,کد دیپلم,کد سوابق تحصیلی دیپلم,سایت دیپ کد,سوابق تحصیلی


دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری ۹۹ | dipcode.medu.ir555554


دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری ۹۹ | dipcode.medu.irدریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری ۹۹ یکی از مراحل ثبت نام کنکور سراسری 99 هست .

دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری ۹۹  یکی از مراحل ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹ دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم ، دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ، دریافت کد سوابق تحصیلی سال دوازدهم از سامانه سوابق تحصیلی دانش آموزان به نشانی dipcode.medu.ir می‌باشد. کد سوابق تحصیلی به منظور تاثیر معدل در کنکور ۹۹ می‌باشد. وارد کردن آن الزامی و در صورت اینکه در وارد کردن آن دچار مشکل شوید، قادر به انجام ثبت نام کنکور ۹۹ نمی‌شوید. متاسفانه در زمان ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۸ بیشترین مشکل داوطلبان دریافت کد ایثارگری و دریافت کد سوابق تحصیلی بوده است.

دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور سراسری ۹۹ ، داوطلبان رشته های علوم انسانی و ریاضی فیزیک می توانند در کنکور تجربی شرکت کنند و بالعکس. اما داوطلبان رشته ی علوم انسانی که دروسی مانند فیزیک ، شیمی و زیست را نخوانده اند و همچنین داوطلبان رشته ی تجربی که دروسی از جمله فلسفه ، منطق و جغرافیا را نخوانده اند ، این دروس جزء سوابق تحصیلی شان محسوب نخواهد شد. بنابراین منظور از سوابق تحصیلی در قانون تاثیر سوابق تحصیلی برای کنکور سراسری ، نمره هر یک از دروس مرتبط می باشد. به عنوان مثال برای داوطلبان رشته ی علوم انسانی فقط دروس عمومی مشمول قانون تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور قرار می گیرد و فقط نمرات امتحاناتی که به صورت نهایی و سراسری برگزار شده است جزو سوابق تحصیلی محسوب می شوند. تمامی داوطلبان می بایست نمرات خود در امتحانات نهایی دیپلم و پیش دانشگاهی را به طور دقیق در اختیار سازمان سنجش قرار دهند در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تاثیر معدل در کنکور می توانید با مشاوران مرکز مشاورگروپ تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.

زمان دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی 99

مشمولان دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی می بایست در زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 که 16 تا تا 24 بهمن ماه است نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از سایت دیپ کد اقدام نمایند . داوطلبانی که به هر دلیلی در زمان ثبت نام موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی خود نشده اند می توانند در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99 و یا مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 99 نسبت به درج کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند .


دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری ۹۹

کد سوابق تحصیلی دیپلم نظام قدیم مخصوص داوطلبای گروه نظری ( ریاضی ، تجربی ، انسانی ) هستش ولی فقط فارغ التحصیلایی که دیپلم خودشون رو بعد از سال 84 گرفتن نیاز به دریافت این کد دارن و سوابق تحصیلی برای کسایی که دیپلم خودشون رو قبل از سال 84 گرفتن تاثیری نداره و در زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ هم نیازی به وارد کردن کد سوابق تحصیلی دیپلم ندارن .

یکی دیگه از اطلاعاتی که دانش آموزای سالی واحدی باید تو فرم ثبت نام وارد کنن کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهیه که سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی هم برای داوطلبایی تاثیر گذاره که مدرک پیش دانشگاهی خودشون رو بعد از سال 91 گرفتن .

داوطلبایی که مشمول دریافت کد سوابق تحصیلی میشن باید تو زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 وارد سایت دیپ کد بشن و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خودشون رو بگیرن .

کد سوابق تحصیلی دیپلم شامل چه کسانی می‌شود؟

تمام افراد زیر باید کد سوابق تحصیلی دیپلم خود را دریافت نمایند.

تمام دانش‌آموزان نظام جدید ( ۳-۳-۶ ) که داری مدرک دیپلم نظری هستند یا دیپلم خود را تا ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ دریافت می‌کنند.
تمام فارغ التحصیلان نظام ترمی- واحدی که دیپلم نظری خود را از سال ۱۳۸۴ به بعد دریافت کرده‌اند.

کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی شامل چه کسانی می‌شود؟

تمام فارغ التحصیلان نظام ترمی- واحدی که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال ۱۳۹۱ به بعد دریافت کرده‌اند، بباید از طریق سامانه dipcode اقدام کنند.

چه افرادی نیاز به دریافت کد سوابق تحصیلی ندارند؟

بطور کل تمام داوطلبینی که سوابق تحصیلی و معدل آن‌ها در کنکور سراسری تاثیر ندارد نیازی به این کد برای کنکور سراسری ۹۹ ندارند.

فارغ‌التحصیلان نظام قدیم

منظور از نظام قدیم دیپلم‌های قبل از سال ۱۳۷۳ می‌باشد (دوره چهار ساله دبیرستان) . افرادی که دارای دیپلم و پیش دانشگاهی هستند، نظام ترمی واحدی یا سالی واحدی محسوب می‌شوند.

فارغ‌التحصیلان نظام سالی واحدی که دیپلم خود را قبل از سال ۸۴ دریافت نموده‌اند.
فارغ‌التحصیلان نظام سالی واحدی که پیش دانشگاهی خود را قبل از سال ۸۴ دریافت نموده‌اند.

دارندگان دیپلم‌های فنی حرفه‌ای و کاردانش
دیپلمه های تطبیقی مدارس غیر ایرانی خارج از کشور

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم نظام جدید

مرحل اول: داوطلبان دریافت کد سوابق تحصیلی کلاس دوازدهم باید وارد سایت dipcode.medu.ir شوند.

مرحله دوم واردن کردن اطلاعات شخصی دانش آموز سال دوازدهم

کد مقطع تحصیلی را باید متوسطه دوم وارد نمایید.

برای دریافت کد منطقه دیپلم وارد لینک شوید.

مرحله سوم: چک کردن و مشاهده سوابق تحصیلی و تایید نهایی

باید اطلاعات خود یعنی: نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، نام پدر ، محل صدور ، محل تولد ، مدرسه فارغ‌التحصیلی را چک کرده و در صورت عدم انطباق آن‌ها را ویرایش کنید.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم نظام ترمی واحدی

مرحل اول: داوطلبان باید وارد سایت dipcode.medu.ir شوند.

در مرحله بعدی اطلاعات شخصی خود را وارد کنند.
کد مقطع تحصیلی را باید متوسطه وارد نمایید.

جهت پر کردن فیلد کد منطقه برروی مقاله کد منطقه دیپلم مرکز مشاور گروپ کلیک کنید.

مرحله سوم: چک کردن اطلاعات شخصی و مشاهده سوابق تحصیلی و تایید نهایی

باید اطلاعات خود یعنی: نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، نام پدر ، محل صدور ، محل تولد ، مدرسه فارغ‌التحصیلی را چک کرده و در صورت عدم انطباق آن‌ها را ویرایش کنید.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی

راهنمای تصویری دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری ۹۹

داوطلبایی که مشمول سوابق تحصیلی دیپلم هستن باید در زمان ثبت نام کنکور سراسری وارد سایت دیپ کد بشن و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده کد سوابق تحصیلی خودشون رو دریافت کنن .

راهنمای تصویری دریافت کد سوابق تحصیلی :

ابتدا وارد سایت dipcode.medu.ir بشین و روی گزینه ” برای مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی کلیک کنید ” بزنین .

1

تو مرحله بعدی باید کد دانش آموزی ، کد منطقه ، کد مقطع و تاریخ تولد دقیق خودتون رو وارد کنین .

2

در ادامه وارد صفحه ای می شین که اطلاعات فردی و تحصیلی شما به طور کامل ثبت شده که در صورت درست بودن اطلاعات روی گزینه ” تایید اطلاعات ” کلیک کنین .

3

داوطلبای نظام جدید که هنوز امتحانات نهایی رو ندادن تو این قسمت فقط اطلاعات فردی خودشون رو میبینن و در صورتی که تو امتحانات پایه داوزدهم شرکت کرده باشن ، می تونن کلیه نمرات را ببینن .

با تایید اطلاعات خودتون می تونین کد سوابق تحصیلی رو دریافت کنین .

4


اگه به هر دلیلی موفق نشدین از طریق سایت دیپ کد ، کد سوابق تحصیلی خودتون رو دریافت کنین ، می تونین به همراه مدارک خودتون به منطقه آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه و به صورت حضوری پیگیری کنین .


تایید سوابق تحصیلی کنکور ۹۹

داوطلبایی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری رو دارن بعد از پرداخت هزینه ثبت نام به صفحه زیر روبرو میشن که تو این صفحه باید وضعیت دیپلم و وضعیت پیش دانشگاهی خودشون رو مشخص کنن .

11اگه با وضعیتی که انتخاب می کنین تاثیر سوابق تحصیلی دیپلم شامل حال شما بشه ، تصویر زیر برای شما نشون داده میشه که باید کد سوابق تحصیلی و کد دانش آموزی دیپلم رو وارد کنین . درصورتی تاثیر سوابق پیش دانشگاهی هم داشته باشین این اطلاعات رو برای پیش دانشگاهی هم باید وارد کنین .


22


با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و کلیلک روی گزینه ” بررسی و مشاهده ” سوابق تحصیلی شما به طور کامل نمایش داده می شه که در صورت درست بودن گزینه ” تایید ” رو انتخاب می کنین .

33 333


داوطلبا در صورت عدم موفقیت تو دریافت کد سوابق تحصیلی می تونن با استفاده از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی مشاورگروپ از مشاورای مرکز مشاوره تحصیلی مشاورگروپ راهنمایی دریافت کنین .


767655

عواقب عدم وارد کردن کد سوابق تحصیلی

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری بصورت ۳۰ درصد مثبت لحاظ میشود و در صورت عدم استفاده از کد سوابق تحصیلی امکان ثبت نام در کنکور سراسری وجود ندارد و در صورت انتخاب نظام اموزشی و رشته خود سیستم ثبت نام سازمان سنجش از ثبت نام آنان جلوگیری کنند.

متاسفانه بعضی از متصدیان کافی‌نت با دستکاری اطلاعات داوطلبانی که دارای کد سوابق تحصیلی نیستند را ثبت نام میکنند که موجب میشود که در مراحل پذیرش ثبت نام دانشگاه با مشکل مواجه شوند و دانشگاه از ثبت نام داوطلبان با نقص اطلاعات کارنامه جلوگیری میکنند. داوطلبانی که می‌خواهند ثبت‌نام خود را بدرستی انجام دهند و نگرانی نداشته باشند از پکیج ثبت‌نام کنکور سراسری ” مشاورگروپ ” استفاده نمایند. برای دریافت کد سوابق تحصیلی حتماً باید از سایت اطلاعات سوابق تحصیلی دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش استفاده نمود.

مشاور گروپ

دانش آموزان در هر گروه آزمایشی برای شرکت در کنکور و بررسی شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۹ ، می توانند همه روزه با مشاوران مرکز ” مشاورگروپ ” در ارتباط باشند. کنکور سراسری ممکن است باعث ایجاد ابهامات و سوالات فراوانی در ذهن هر دانش آموزی گردد سوالاتی هم چون:

شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۹ برای گروه های شناور و اصلی چه تفاوت هایی دارد؟

در صورت نداشتن کدام یک از شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۹ ، ممکن است بعد از شرکت در آزمون و به هنگام ثبت نام برای دانش آموزان مشکل ایجاد گردد؟

شرایط شرکت دانش آموز انسانی در کنکور تجربی به چه صورت می باشد؟

شرایط شرکت دانش آموز ریاضی در کنکور تجربی چه می باشد؟

و ….

که ممکن است ذهن هر دانش آموزی را به خود معطوف کرده باشد. مشاوران این مرکز برای پاسخگویی به تمامی سوالات شما، تمام وقت در خدمت شما می باشند.

مشاور گروپ


4/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه فیلم آموزشی دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و سوم و پیش کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی