سامانه فیش حقوقی فرهنگیان | my.medu.ir

سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

جهت مشاوره در زمینه سامانه فیش حقوقی فرهنگیان | my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان my medu.ir در این مقاله ارائه داده شده است. بدین منظور لازم است فرهنگیان شاغل و بازنشسته، به صورت غیرحضوری، در زمان مقرر به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir مراجعه نمایند و فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

راهنمای ورود به سامانه و دریافت فیش حقوقی وزارت آموزش و پرورش از طریق سامانه my.medu.ir در این مقاله ارائه داده شده است. با ما در مشاور گروپ همراه باشید.

my.medu.ir

سامانه my.medu.ir سامانه رسمی وزارت آموزش و پرورش است که به عنوان پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش شناخته می شود. در این سامانه خدمات الکترونیک فرهنگیان my medu.ir، خدمات الکترونیک دانش آموزان و خدمات الکترونیک عموم ارائه می شود.

خدمات الکترونیک فرهنگیان سامانه my.medu.ir به شرح زیر می باشد:

 • my.medu.ir فیش حقوقی
 • دریافت my.medu.ir حکم کارگزینی
 • خلاصه سوابق
 • پیش نویس ابلاغ
 • رتبه بندی فرهنگیان
 • ضمن خدمت
 • درخواست صدور کارت پرسنلی
 • درخواست گواهی کسر از حقوق
 • گواهی حقوق
 • درخواست نقل و انتقال
 • ارزشیابی سالانه
 • آزمون اعزام به خارج
 • رزرو خانه معلم my medu.ir

فیش حقوقی فرهنگیان

فیش حقوقی فرهنگیان چیست؟ در فیش حقوقی وزارت آموزش و پرورش حقوق و مزایای فرهنگی، وضعیت و مبلغ معوقه به همراه اطلاعات وام هایی که از آموزش و پرورش دریافت کرده اید یا کسری ها و بدهی های فرهنگی شامل مبالغ کسری ماهیانه بابت وام دریافتی می شود، درج می گردد.

معلمان و دبیران گرامی به منظور دریافت فیش حقوقی فرهنگیان لازم است با به همراه داشتن اطلاعاتی از قبیل کد ملی و شماره پرسنلی، به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش my medu.ir مراجعه نمایند. به منظور تسهیل دسترسی فرهنگیان، فیش حقوقی معلمان در سال های اخیر به صورت اینترنتی ارائه می شود. لازم به ذکر است، فرهنگیان جهت اخذ فیش حقوقی خود به صورت حضوری نیز می توانند اقدام نمایند.

سامانه my.medu.ir به منظور دریافت فیش حقوقی معلمان آموزش و پرورش به صورت غیرحضوریو مختص معلمان استخدام آموزش و پروش در مدارسش دولتی راه اندازی شده است و با نحوه دریافت فیش حقوقی مدارس غیر دولتی کاملا متفاوت خواهد بود.

ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان فرهنگیان آموزش و پرورش در ادامه بیان شده است. قبل از ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my medu.ir ، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

استفاده از نرم افزار و یا سایت‌های غیر رسمی جهت دریافت فیش حقوقی غیرمجاز بوده و مسئولیت تبعات ناشی از آن بر عهده کاربر می‌ باشد. دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی، کد ملی امکان پذیر بوده و تنها مرجع رسمی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان سایت my.medu.ir می‌ باشد.

کاربرانی که از سایت‌ها یا نرم افزار های دیگر برای دریافت فیش حقوقی خود استفاده نموده‌ اند سریعتر نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایند.

با کلیک بر روی لینک مستقیم ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به my medu.ir وارد می شوید

 

راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی معلمان آموزش و پرورش:

 • مراجعه به نشانی اینرنتی : my medu.irسایت فیش
 • درج کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور دلخواه که در زمان نام نویسی ثبت کرده بودید.
 • وارد نمودن عبارت امنیتی در کادر مربوطه
 • کلیک بر روی گزینه "ورود"

در گام بعدی پس از مشخص کردن سال و ماه مورد نظر، بر روی نمایش فیش کلیک کنید.

در صورت فراموشی رمز عبور همگام یا رمز عبور سایت رتبه بندی برای ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my medu ir ، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه مشاور گروپ به شماره 9099071613 دریافت نمایید. ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. حتی در روزهای تعطیل هم می توانید با ما تماس بگیرید.

فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی my medu.ir

برای دریافت فیش حقوق فرهنگیان با کد ملی my medu.ir ، ابتدا باید به صفحه اصلی سامانه ورود کرده و سپس به دو طریق 1- استفاده از کدملی و رمز 2- استفاده از درگاه دولت، وارد سامانه شده و فیش حقوقی را مشاهده نمایید.

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی از طریق سایت فیش حقوقی وزارت آموزش و پرورش به صورت مرحله به مرحله در ادامه ارائه داده شده است:

🔻 برای دیدن فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی ابتدا باید به سامانه  my.medu.ir مراجعه نمایید.

سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

🔻  برای ورود به سامانه my medu.irسایت فیش ، با انتخاب نقش فرهنگی، کادر نام کاربری و رمز عبور را با کد ملی و رمز عبور که قبلا تعیین کرده بودید را وارد کنید و پس از درج عبارت امنیتی گزینه ورود را انتخاب نمایید.

ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

🔻 با ورود موفقیت آمیز به سامانه my medu.ir، برای دیدن فیش حقوقی فرهنگیان پس از مشخص کردن سال و ماه مورد نظر، بر روی نمایش فیش کلیک کنید.

🔻 در صورت تمایل برای داشتن نسخه چاپی فیش حقوقی فرهنگیان می توانید از فیش خود پرینت بگیرید.

همکاران فرهنگی، توجه داشته باشند، رمز عبور سامانه my medu ir فیش حقوقی همان رمزعبور سامانه همگام می باشد. در صورت فعال نبودن گذرواژه همگام، پیامی تحت عنوان “پنل شما در سامانه همگام فعال نیست” دریافت خواهید کرد که باید یک رمز عبور جدید در سامانه فیش حقوقی فرهنگیان تعریف کنید. برای تعریف رمزعبور جدید مراحل زیر را انجام دهید:

 • به سایت همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید.
 • بر روی گزینه اسم خود کلیک کنید.
 • گزینه "تغییر کلمه عبور" را انتخاب نموده و رمزعبور خود را تغییر دهید.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با شماره حساب

آیا امکان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با شماره حساب وجود دارد؟ خیر، امکان دریافت فیش حقوقی معلمان از طریق شماره حساب وجود ندارد. معلمان آموزش و پرورش برای دریافت فیش حقوقی خود یا باید به سامانه my.medu.ir مراجعه نموده و با استفاده از کد ملی و رمز عبور my medu.irسایت فیش، فیش حقوقی خود را دریافت کنند، یا باید به صورت حضوری اقدام نمایند.

فراموشی رمز عبور سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

در صورت فراموشی رمز عبور سامانه فیش حقوقی فرهنگیان نگران نباشید. سامانه my.medu.ir امکان بازیابی رمز عبور را فراهم کرده است. برای این کار باید پس از ورود به سامانه،ابتدا در بخش انتخاب نقش گزینه فرهنگی را انتخاب نمایید. سپس مطابق با تصویر زیر روی گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» کلیک کنید.

ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

در صفحه جدید باز شده از دو طریق می توانید رمز عبور my medu.ir خود را بازیابی کنید و نسبت به تغییر رمز فیش حقوقی فرهنگیان اقدام نمایید:

 1. ارسال پیامک از گوشی
 2. دریافت پیامک از پنل

فراموشی رمز عبور سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

بدین ترتیب با وارد کردن کدپرسنلی، کد ملی و شماره تلفن همراه در کادرهای مربوطه، گزینه ادامه را انتخاب نمایید. سپس کد رمز عبور از طریق پیامک ارسال شده به تلفن همراه شما و یا از طریق پیامک در پنل my medu ir قابل بازیابی خواهد بود. بدین ترتیب مراحل تغییر رمز فیش حقوقی فرهنگیان با موفقیت انجام می پذیرد.

نکته مهم: بعد از ورود به پنل کاربری خود، تا زمانی که از حساب کاربری خارج نشوید شما به صورت وارد شده در مرورگر باقی می مانید. لذا در صورتی که از سیستم های غیرشخصی (مانند کافی نت) اقدام به ورود می کنید بایستی از حساب خود خارج شوید.

بخش های فیش حقوقی فرهنگیان

در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با بخش های فیش حقوقی فرهنگیان my medu ir پرداخته ایم.

 1. حقوق و مزایای فرهنگی: برای مشاهده میزان دریافتی خود در ماه جاری به بخش "حقوق و مزایای فرهنگی" مراجعه نمایید.
 2. معوقه: این بخش شامل مبالغ معوقه در صورت وجود می شود.
 3. وام: برای مشاهده وام هایی که از آموزش و پرورش دریافت کرده اید ، می توانید به این بخش مراجعه کنید.
 4. کسری ها و بدهی های فرهنگی: این بخش شامل مبالغ کسری ماهیانه بابت وام دریافتی می شود.

فیلم آموزشی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان my medu.ir

در این بخش فیلم آموزشی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان my medu.ir را خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم. کافیست روی تصویر زیر کلیک کرده و آن را مشاهده نمایید.

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با نحوه دریافت فیش حقوقی معلمان آموزش و پرورش پرداختیم. بدین ترتیب فرهنگیان باید در زمان اعلام شده به سایت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir مراجعه نمایند. ورود به سامانه از طریق کد ملی و رمزعبور سایت رتبه بندی امکان پذیر است.

همچنین لازم به ذکر است امکان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با شماره حساب وجود ندارد و معلمان برای دریافت فیش حقوقی خود یا باید به سایت my medu.ir مراجعه نمایند و یا به صورت حضوری اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که فیش حقوقی مدارس غیر دولتی با مراجعه معلمان به دفتر مدرسه محل خدمت خود قابل دریافت خواهد بود و برای این گروه از معلمان عزیز، خدماتی در سایت my. medu. ir ارائه نمی گردد.چ

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دریافت فیش حقوقی my medu ir می توانید از 8 صبح تا 12 شب از تلفن ثابت با ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مشاور گروپ

9099071613


ما در این مقاله مشاور گروپ به موضوع فیش حقوقی فرهنگیان و نحوه دریافت فیش حقوقی my medu.ir پرداختیم. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. با توجه به اینکه سال های گذشته فیش حقوقی در سامانه fish.medu.ir ارائه می شد اما از سال ۱۴۰۱ به بعد تمامی فعالیت های مربوطه در سایت my medu انجام می شود، ممکن است دریافت فیش حقوقی در مای مدیو با ابهامات فراوانی روبرو باشد.

اگر برای گرفتن فیش حقوقی یا سایر خدمات my medu.ir نیاز به راهنمایی های بیشتر داشتید می توانید روی کمک تیم مشاور گروپ حساب باز کنید.

چون برای پیدا کردن جواب سوالات خود در این زمینه باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. اما... حالا تصور کنید فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

برای همین ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

همه روزه حتی روزهای تعطیل رسمی هم از ساعت 8 صبح تا 12 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. کافیست تلفن ثابت را برداشته و شماره 9099071613 را شماره گیری نمایید. اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

سوالات متداول سامانه my.medu.ir

✔️سایت فیش حقوقی فرهنگیان آموزش و پرورش چیست؟

معلمان برای دریافت فیش حقوقی خود باید به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir مراجعه نمایند.

✔️نحوه ورود به سامانه my.medu.ir چگونه است؟

برای دریافت فیش حقوق فرهنگیان به دو طریق 1- استفاده از کدملی و رمز عبور 2- استفاده از درگاه دولت، می توانید فیش حقوقی را مشاهده نمایید. راهنمای تصویری دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی به صورت مرحله به مرحله در این مقاله ارائه شده است.

✔️بازیابی رمز عبور سامانه دریافت فیش حقوقی امکان پذیر است؟

بله، در صورت فراموشی رمز عبور سامانه my.medu.ir می توانید از دو روش آن را بازیابی کنید. راهنمای تصویری بازیابی رمز عبور در این مقاله قرار گرفته است.

 
5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه فیش حقوقی فرهنگیان | my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. حیدری

  سلام خسته نباشید .من استخدامی ماده ۲۸که امسال سال اولم هست تاالان حقوق نگرفتم برای فیش حقوقی هم نمیش نگاه کنم کاربری وکدملی واردمیکنم خطا میزنه میش راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی