فوق العاده ویژه فرهنگیان 1400

فوق العاده ویژه فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه فوق العاده ویژه فرهنگیان 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آخرین اخبار در رابطه با فوق العاده ویژه فرهنگیان 1400 ارائه داده شده است. فوق العاده ویژه فرهنگیان چیست؟ فوق العاده ویژه فرهنگیان شامل چه کسانی میشود؟ فوق العاده ویژه فرهنگیان چقدر است؟ فوق العاده ویژه معلمان چگونه محاسبه می شود؟ با ما همراه باشید.

فوق العاده ویژه فرهنگیان 1400

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با فوق العاده ویژه فرهنگیان 1400 پرداخته ایم. برخی از فرهنگیان محترم گلایه کردند، فوق‌ العاده ویژه ناقص اجرا شده است؛ لذا تاکید شد؛ باید به طور کامل اجرا شود که با عنایت به نامه ارسالی آن وزارتخانه، فوق‌ العاده ویژه فرهنگیان، به ویژه معلمان، بر اساس ضوابط و مقررات ابلاغی، از مراجع ذی‌ صلاح تعیین و برقرار شده است.

محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش :

بخش عمده‌ ای از مطالبات پارسال معلمان پرداخت شده و حق التدریس فروردین و اردیبهشت امسال حق الزحمه تصحیح اوراق امتحانی پارسال معلمان نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

درباره اعمال فوق العاده ویژه فرهنگیان مکاتبه‌ ای با سازمان برنامه و بودجه داشته ایم و این سازمان پیشنهاد افزایش این فوق العاده ویژه به ۵۰ درصد را به هیأت دولت داده است و در هفته‌ های آینده در دستور کار هیات دولت قرار خواهد گرفت.

برای افزایش حقوق سرایداران مدارس نیز جلسات متعددی با سازمان برنامه و بودجه داشته ایم تا راهکاری برای افزایش دریافتی این قشر زحمتکش نیز تهیه و در نظر بگیریم.

بیشتر بخوانید : کسورات دانشجو معلمان

فوق العاده ویژه چیست؟

فوق العاده ویژه ۵۰ درصد یعنی مجموع حق شغل، حق شاغل، فوق العاده شغل، سختی کار، بند الف، بند ی و حق مدیریت ضرب در ۵۰ درصد یا نیم است که مبلغ قابل توجهی می شود. طبق آخرین اخبار منتشر شده، مقرر شده است فوق العاده ویژه به فرهنگیان حداکثر تا ۳۵ درصد حقوق و فوق العاده‌ های مستمر به نحوی که متوسط پرداختی از سقف ۶۰ درصد تجاوز نکند تعلق گیرد.

اعمال فوق العاده ویژه فرهنگیان

جزئیات اعمال فوق العاده ویژه فرهنگیان به صورت زیر است:

به طور میانگین از 300 تا 700 هزار تومان به حقوق فرهنگیان اضافه خواهد شد.

1588677335 64ناصر سلیمان‌ زاده رئیس مرکز برنامه‌ ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش ، درباره اعمال فوق‌ العاده ویژه فرهنگیان، گفت: در گذشته فوق العاده ویژه را تحت عنوان رتبه بندی از 9 درصد تا 21 درصد به معلمان پرداخت کردیم.

1588677335 64معلمان در دوره ابتدایی نسبت به دبیران یک درصد بیشتر فوق العاده ویژه دریافت می‌‌ کردند، دبیران می‌ توانستند حداکثر 20 درصد فوق العاده ویژه تحت عنوان رتبه بندی و آموزگاران  21 درصد دریافت کنند.

1588677335 64سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد به تمام فرهنگیان 21 درصد فوق‌ العاده ویژه به شکل مساوی پرداخت کنیم یعنی همه معلمان با صفر سال سابقه تا افرادی که در آستانه بازنشستگی هستند همه 21 درصد فوق العاده ویژه دریافت کنند و این موضوع باعث رضایت معلمان جدید الاستخدام شد اما معلمان باسابقه معترض شدند.

1588677335 64در این جلسه اعلام کردیم که 186 هزار نفر با بیش از 24 سال سابقه کار داریم بنابراین پیشنهاد شد چهار گروه 20 درصد فوق العاده ویژه دریافت کنند و به دو گروه (دارای سابقه کار بالاتر) 22 و 24 درصد فوق العاده ویژه پرداخت شود که میانگین عددی آن از 21 درصد عبور نکند و در عین حال همه راضی باشند.

1588677335 64رئیس مرکز برنامه‌ ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: صحبت ها انجام شد و قرار شد آقای طاهری سازمان برنامه و بودجه نامه‌ ای را بزند و به محض اینکه ارسال شود احکام صادر و به معلمان داده می‌شود که به طور میانگین از 300 تا 700 هزار تومان به حقوق فرهنگیان اضافه خواهد شد.

زمان اعمال فوق العاده ویژه معلمان

زمان اعمال فوق العاده ویژه معلمان از اول تیرماه 1400 اعلام شده است. براساس آخرین اخبار منتشر شده، مقرر شد فوق العاده ویژه به فرهنگیان حداکثر تا ۳۵ درصد حقوق و فوق العاده‌ های مستمر به نحوی که متوسط پرداختی از سقف ۶۰ درصد تجاوز نکند تعلق گیرد.

لازم به ذکر است، در استمرار جبران بخشی از خدمات فرهنگیان برای سال 1400 در قالب اجرای نظام رتبه‌ بندی معلمان تامین اعتبار شده است که پس از تصویب مجلس شورای اسلامی از تاریخ 1 فروردین 1400 قابل پرداخت خواهد بود.» (فوق‌ العاده ویژه مندرج در احکام، درصدی از مبالغ ردیف‌ های مندرج در احکام کارگزینی است.)

نحوه پرداخت فوق العاده ویژه فرهنگیان

نحوه پرداخت فوق العاده ویژه فرهنگیان چگونه است؟

مقرر شد در بحث اعطای فوق العاده ویژه ، به فرهنگیان همانند سایر دستگاه‌ ها و سازمان‌ ها حداکثر تا 35 درصد حقوق و فوق العاده‌ های مستمر به نحوی که متوسط پرداختی از سقف 60 درصد تجاوز نکند ( میانگین 21 درصد؜ ) به همه کارمندان اداری و آموزشی و تمام کادر شاغل در مدرسه  وزارت آموزش و پرورش از تاریخ اول تیر 1400 تعلق و احکام مربوط در اسرع وقت توسط وزارت آموزش و پرورش صادر شود.

پرداخت فوق العاده ویژه معلمان با دستور وزیر آموزش و پرورش در حقوق تیرماه اعمال خواهد شد. احکام این افزایش حقوق ابلاغ شده است و با حقوق تیرماه فرهنگیان پرداخت می شود. این فوق العاده ویژه در چارچوب بند 5 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری دیده شده که تیرماه اجرایی می شود.

در ضمن؛ حق الزحمه امتحانات خردادماه در مرداد و شهریور نیز پرداخت خواهد شد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با نحوه محاسبه فوق العاده ویژه می توانید با مشاورات مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید : زمان واریز حقوق فرهنگیان

فوق العاده ویژه فرهنگیان چگونه محاسبه می شود؟

فوق العاده ویژه فرهنگیان چگونه محاسبه می شود؟ مبلغ پرداختی فوق العاده ویژه ، با توجه به مقطع ، مقطع اشتغال فعلی پرسنل و عدد رتبه مندرج درحکم کارگزینی درصد متفاوتی دارد.

فوق العاده ویژه فرهنگیان چگونه محاسبه می شود؟

رتبه ۱ مبلغ فوق العاده ویژه موجود درحکم ۲ برابر می شود به اندازه فوق العاده قبلی افزایش جدید.

رتبه ۲ مبلغ فوق العاده موجود در حکم ضربدر۱۰۰ تقسم بر۱۲ جوابش ضربدر۸ تقسیم بر۱۰۰ میشه مبلغ افزایش جدید.

رتبه ۳ مبلغ فوق العاده ویژه موجود در حکم الان ضربدر۱۰۰ تقسم بر۱۵ جوابش ضربدر۵ تقسیم بر۱۰۰ میشه مبلغ افزایش جدید

رتبه ۴ مبلغ فوق العاده ویژه موجود در حکم الان ضربدر۱۰۰ تقسم بر۱۸ جوابش ضربدر۴ تقسیم بر۱۰۰ میشه مبلغ افزایش جدید

رتبه ۵ مبلغ فوق العاده ویژه موجود در حکم الان ضربدر۱۰۰ تقسم بر۲۱ جوابش ضربدر۳ تقسیم بر۱۰۰ میشه مبلغ افزایش جدیدزمان اعمال فوق العاده ویژه فرهنگیان از اول تیرماه 1400 اعلام شده است. براساس آخرین اخبار منتشر شده، مقرر شد فوق العاده ویژه به فرهنگیان حداکثر تا ۳۵ درصد حقوق و فوق العاده‌ های مستمر به نحوی که متوسط پرداختی از سقف ۶۰ درصد تجاوز نکند تعلق گیرد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

فوق العاده ویژه از چه زمانی برای فرهنگیان اعمال می شود؟

زمان اعمال فوق العاده ویژه فرهنگیان از اول تیرماه 1400 اعلام شده است و در حقوق تیرماه اعمال می شود.

نحوه پرداخت فوق العاده ویژه معلمان چگونه است؟

فوق العاده ویژه به فرهنگیان حداکثر تا ۳۵ درصد حقوق و فوق العاده‌ های مستمر به نحوی که متوسط پرداختی از سقف ۶۰ درصد تجاوز نکند تعلق گیرد.

فوق العاده ویژه معلمان چگونه پرداخت می شود؟

نحوه محاسبه و پرداخت فوق العاده ویژه معلمان در این مقاله ارائه داده شده است.

3.3/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه فوق العاده ویژه فرهنگیان 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. نیروی خدماتی

    باسلام بنده. با حفظ سمت سرایدار ی کل کارهای دفتری را انجام میدهم مگر نه اینکه توی این سازمان هستیم مگه ما به عدالت علی ع شک داریم از شما مسيولین محترم خواهشمندم که به فکر نیروهای خدماتی هم باشیم ،کل کارهای دفتری انجام میدهم لیسانسم ولی متاسفانه مدرک دوم منو،،خدمتگذاران را قبول ندارند،چرا اختلاف حقوق منه خدماتی،دفتری بایدده میلیون تومان باشه چرا منم زن و بچه دارم بچه های من هم میوه دوست دارن ،چند ماه کهگوشت

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی