101 Comments

 1. 16

  عبدالله

  دوستان هرکسی که می تونه بره تو سایت سازمان سنجش و درخواست تمدید کنکور نظام قدیم را برای سال 1400 بدهد به بقیه دوستان و آشنایانتان هم بگید انشااللله درخواست ها زیاد باشد تمدید می کنند واقعا اگر تمدید نشود آرزو و برنامه زندگی هزاران جوان باد هوا می شود با این شرایط بد اقتصادی و اجتماعی تغییر نظام و شروع دروس جدید خیلی مشکل است و جمع کثیری از داوطبان توانایی این کار را ندارند از گروه مشاوره هم تقاضا داریم پیگیری کنند

  پاسخ
 2. 17

  حبیب جهانبخش

  سلام.من امسال متأسفانه قبل از کنکور به کوئید۱۹مبتلا شدم و نتونستم در آزمون شرکت کنم از مسئولین خواهش میکنم سال۱۴۰۰کنکور نظام قدیم اجرا بشه.

  پاسخ
 3. 18

  بهار

  من امسال نتونستم تو کنکور شرکت کنم به خاطر کرونا ،الان چی کارکنم ؟یا باید لای کتاب هایی رو باز کنم که واسم جدیدا و ( حالا بماند هزینه های کتاب که سرسام آوره) یا باید دیپلمه بمونم بدون هیچ آینده ای
  لطفا خواهشا به فکر دانش آموزایی باشین که شرایط خوبی نداشتن با هزارتا امید وآرزو می خوان کنکور بدن

  پاسخ
 4. 19

  ماریا

  سلام.لطفا کنکور نظام قدیم رو تمدید کنید.

  پاسخ
  1. 19.1

   غزل

   لطفا کنکور نظام قدیم تمدید شه ما شرایط خوبی نداشتیم لطفا تمدید کنید

   پاسخ
 5. 20

  سمانه

  خیلی جالبه خدا میگه صدبار اگه توبه شکستی باز آی و اونهمه فرصت میده به ادم با اینکه میدونه بنده گناهکار ولی یه عده تصمیم گرفتن که فرصت زیاد بهشون دادیم بستشونه خوبه امسال با این کرونا شرایط کل جهان تغییر کرده بود و یه عده اصلا نتونستن تو ازمون شرکت کنن .

  پاسخ
 6. 21

  داوطلب نظام قدیم بلاتکلیف

  سلام
  هرسال مسئله جدیدی وجود داره که وقت داوطلب رو میگیره.امسال از همه بدتر کرونا بود.
  الان هم که تکلیف رو روشن نمی کنند.یعنی بچه های نظام قدیم باید درگیر امضا و … باشن؟بعدشم معلوم نباشه چی میشه تازه بعد از کلی وقت تلف کردن اگر موافقت مسئولین کاملا مسئولیت پذیر رو نتونیم بگیریم باید هزینه های کتاب رو به جون بخریم که شاید خیلی ها با این شرایط اقتصادی که درست شده توانایی نداشته باشن

  پاسخ
 7. 22

  نسل بلاتکلیف درحال انقراض

  سلام
  آخرین امیدم به همین پیامیه که الان میفرستم
  من دوروبرم کلی آدم میشناسم که ۵،۶ساله پشت کنکورن!من نمیخوام مثل اوناشم فقط میخوام بدونم چرانمیتونیم بمونیم وقتی این حق به قبل ازماهاداده شده؟
  الان من وامثال من بریم کلی کتابوکه توشونوپرکردیم ازنکته وفلان و…به کی بفروشیم؟ که مثلاهزینه کتابای جدیدی روباهاش پداخت کنیم که پول فقط یه کتاب مثلافیزیکشون شده۲۰۰تومن!
  لطفاًهمین یک باررورحم کنین
  فقط یه بار🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  پاسخ
 8. 23

  سرباز گمنام

  سلام لطفا کنکور نظام قدیم رو تا 1400تمدید کنید .من 2 سال سرباز بودم خدمتم برج 5سال 99تمام شده.بعلت کرونا هم امسال نشد کنکور خوبی بدیم .لطفا تمدید کنید.هزینه خرید منابع جدید خیلی زیاده

  پاسخ
 9. 24

  مادر

  سلام این فرصت رو تا ۱۴۰۰ به داوطلبان بدید وکنکور نظام قدیم را تا سال ۱۴۰۰ بر گزار کنید .شاید این فرصت اخر برای کسی مفید باشه تا حقشون ضایع نشه

  پاسخ
 10. 25

  مادر

  باسلام تمدید کنکور نطام قدیم تا ۱۴۰۰ باشه تا فرصت امسال هم براشون باشه شاید برای کسی مفید باشه و حقش ضایع نشه

  پاسخ
 11. 26

  معین

  سلام
  چرا میخواهند واسه سال دیگه کنکور همه ی رشته های نظام قدیم رو حذف کنند؟درسته که داوطلب های رشته ریاضی و انسانی نظام قدیم که پشت کنکور موندن کم اند ولی داوطلبای تجربی نظام قدیم که هنوز زیاد هستند خب اگه مشکل تعداد داوطلب هاست سال دیگه فقط واسه رشته تجربی دو نوع سوال نظام جدید و نظام قدیم طرح کنند….. شما با نظر من موافقین؟؟؟؟؟
  آیا مسئولی هست که به ما توجه کنه؟؟

  پاسخ
 12. 27

  زهرا

  خواهش میکنم صدای ما رو به مسئولین برسونید هزینه ی منابع جدید خیلی زیاد هست با این شرایط کرونا وضع اقتصادی اجازه نمیده که بتونیم منابع جدید تهیه کنیم عاجزانه تمنا میکنم شرایط داوطلب های نظام قدیم درک کنین و کنکور نظام قدیم در ۱۴۰۰ تمدید کنید

  پاسخ
 13. 28

  سید مهدی

  آقا جون هرکسی که دوست دارید شما که این همه نظام قدیم گرفتید
  1400هم نظام قدیم باشه هم جدید
  بعدش دیگه اصلا خویریداستید نگیرید

  پاسخ
 14. 29

  نظام قدیم

  لطفا 1400 هم نظام قدیم باشه

  پاسخ
 15. 30

  سید مهدی

  آقا جون هرکسی که دوست دارید شما که این همه نظام قدیم گرفتید
  1400هم نظام قدیم باشه هم جدید
  بعدش دیگه اصلا خواستید نگیرید

  پاسخ
  1. 30.1

   user3

   دوستان پیگیر تمدید نظام قدیم کنکور

   فردا ظهر جلسه است

   فشار روی نماینده های شهرتون بیارید
   این پست رو براشون بفرستین

   تا آخر هفته قراره که تصمیم نهایی گرفته بشه

   اگر دنبال تمدید هستید تا آخر این هفته فرصت دارید.

   نظام قدیما
   فشار بیارید روی سنجش تا آمار مستند تعداد نظام قدیم های امسال و تعداد تغییر نظام ها و نتیجه قبولی هاشون رو کامل منتشر کنه.

   آمار 80 هزار نفره که اعلام کردند کاملا دروغ بود..

   تناقض واضحی بین آمار اعلامی اخبار کذب و آماری که پس از اعلام نتایج نهایی توسط سازمان سنجش منتشر میشه مشاهده خواهیم کرد.

   سال آینده حداقل 150 هزار داوطلب نظام قدیم خواهیم داشت.
   نظام قدیم باید تمدید بشه هیچ راهی ندارند.
   با قاطعیت بگیم خیلی از بچه ها توان تهیه منابع نظام جدید رو ندارند..

   هر کتاب نظام جدید شده 100 هزار تومان، که تازه برای هر درسی ناشران اومدن 2 الی 3 الی 4 الی n مدل کتاب منتشر کردند که تازه هر کتابی هم 2 الی 3 الی n جلدی تولید شده ..

   خیلی از داوطلبین نظام قدیم امسال بدلیل وجود بیماری زمینه ای در خود و خانواده شون با این که مطالعه خوبی هم داشتند در کنکور 99 شرکت نکردند تا جان خودشون و خانواده شون به خطر نیفته ..

   داوطلب نظام قدیم که امسال با رتبه 3000 و حتی بهتر بدلیل نداشتن هزینه دانشگاه آزاد باید از هدفش دست بکشه و دوباره کنکور شرکت کنه آیا هزینه بیشتر برای تهیه منابع ، آزمون و … جدید رو داره؟!! اصلا این هزینه هم مهیا بشه ، ظلم نیست که با این رتبه از صفر مطلق نظام جدید بخونه؟!!

   داوطلب نظام قدیم که از سربازی برگشته امسال و میخواد کنکور شرکت کنه و از هیچ حمایت مالی برخوردار نیست ، چطور هزینه نجومی کتاب و منابع نظام جدید رو آماده کنه؟!!

   نظام قدیمی ها هر سال به شما ظلم شد ،
   سال ها در نحوه طراحی سوالات (مثل 94 و 98 و 99)
   سال ها در تاثیر قطعی سوابق (مثل 93 و 94)
   سال ها در نحوه رتبه بندی و نجومی آمدن رتبه ها (مثل 97 و 98)

   علت این که 99 درصدتون پشت کنکور بودین چی بوده؟!!
   کسی که 180 هزار شده پشت کنکور 3 سال #زجرکش میشه یا کسی که سه سال متوالی #مجبور شده با رتبه های 2000 و 3000 و 4000 و 5000 برای رسیدن به هدفش سختی و مشقت بکشه و صداشم در نیاد ، همه جور تمسخر بشنوه و حرفی نزنه ، تهشم مجبورش کنند که سال دیگه بره نظام جدید ، بره #سربازی و بره شغل #آزاد و #ازدواج کنه و هر کاری انجام بده جز کاری که 3 سال یا سال های بیشتری از بهترین دوران عمرش صرف اون کار شد .. این بود آزادی در تصمیم ؟!!

   علیزاده کارشناس انتخاب رشته – تیم مشاورگروپ

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

درباره ما

مشاور گروپ از سال ۱۳۹۲ به صورت تخصصی کار خود را در زمینه مشاوره آغاز کرد و با استعانت از خداوند متعال و اعتماد مردم عزیز کشورمان تاکنون توانسته میلیون ها ساعت مشاوره تلفنی و حضوری ارائه دهد. ما در مجموعه مشاور گروپ گرد هم آمده ایم تا تجربیات چندین ساله خود را در زمینه مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف مانند تیزهوشان،نمونه دولتی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری ، آزاد بدون کنکور ، علمی-کاربردی ، نظام وظیفه ، نظام مهندسی و … اطلاعات مربوطه را در اختیار مخاطبان محترم خود قرار دهیم.

مشاور گروپ یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.
این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و... وابستگی ندارد.
تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.
لازم به ذکر است مشاور گروپ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.

مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور ( کلیک کنید )