فرم 602 | دریافت فرم 602 سوابق تحصیلی

فرم 602

جهت مشاوره در زمینه فرم 602 | دریافت فرم 602 سوابق تحصیلی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به یکی از سوالات متداول داوطلبان در رابطه با فرم 602 چیست پاسخ داده ایم. فرم 602 یکی از مدارک ضروی برای ثبت نام در دانشگاه می باشد. داوطلبانی که برای ثبت نام به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه می کنند، باید فرم 602 یا فرم گزارش سوابق تحصیلی را به همراه خود داشته باشند. داوطلبان توجه داشته باشند فرم سوابق تحصیلی 602 فقط با مهر و امضای مدیر مدرسه دارای اعتبار می باشد. راهنمای دریافت فرم گزارش سوابق تحصیلی به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است.

فرم 602 چیست

فرم 602 چیست ؟ فرم ۶۰۲ یا فرم گزارش سوابق تحصیلی شامل سوابق تحصیلی پایه دهم تا دوازدهم می باشد که لازم است داوطلبان برای ثبت نام در دانشگاه محل پذیرش، به واحد آموزش تحویل دهند. فرم گزارش سوابق تحصیلی شامل ریز نمرات و معدل سه سال آخر دبیرستان می باشد. فرم گزارش سوابق تحصیلی یکی از مدارک ضروری برای ثبت نام دانشگاه می باشد و زمانی معتبر است که به مهر و امضای مدیر مدرسه رسیده باشد. فرم 602 توسط مدرسه محل تحصیل برای هریک از دانش آموزان صادر خواهد شد.

فرم 602 یکی از مدارک لازم برای ثبت نام در مقطع کاردانی و کارشناسی برای داوطلبان نظام جدید (3-3-6) می باشد.

دریافت فرم 602

داوطلبان پذیرفته شده در کنکور سراسری به منظور ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده باید نسبت به دریافت فرم 602 یا فرم گزارش سوابق تحصیلی اقدام نمایند. داوطلبان برای دریافت فرم گزارش سوابق تحصیلی باید به مدرسه محل تحصیل پایه دوازدهم مراجعه نمایند و فرم مذکور را دریافت کنند. پس از ثبت درخواست دانش آموزان برای دریافت فرم گزارش تحصیلی، لازم است معاون اجرایی مدرسه، به سامانه امین مراجعه نموده و پس از درج اطلاعات دانش آموز (معدل و ریز نمرات پایه دهم تا دوازدهم) در سامانه، کارنامه و ریزنمرات دانش آموز را در قالب یک فرم به دانش آموز تحویل دهد.

پس از تحویل فرم؛ دانش آموز موظف است فرم را به مهر و امضای مدیر مدرسه برساند. داوطلبان توجه داشته باشند؛ فرم 602 تنتها زمانی دارای اعتبار است که توسط مدیر مدرسه مهر و امضا شده باشد.

بیشتر بخوانید : پیگیری تاییدیه تحصیلی

دریافت فرم 602 از سامانه امین

راهنمای دریافت فرم 602 از سامانه امین (فرم گزارش سوابق تحصیلی دهم تا دوازدهم) در ادامه بیان شده است. دریافت فرم گزارش سوابق تحصیلی از طریق سامانه امین توسط معاون اجرایی مدرسه امکان پذیر است. معاونان اجرایی مدارس لازم است پس از مراجعه داوطلبان به مدرسه و ثبت درخواست فرم 602 ، به سامانه امین مراجعه نمایند و به صورت زیر فرم گزارش سوابق تحصیلی را دریافت نموده و به دانش آموز تحویل دهند.

نحوه دریافت فرم گزارش سوابق تحصیلی از سامانه امین توسط معاون اجرایی مدرسه:

  • در ابتدا به سامانه امین به نشانی edu.medu.ir مراجعه نمایید.
  • دوره و پایگاه عملیاتی (عملیات مدرسه متوسطه دوم) را انتخاب کنید.
  • از طریق منوی بالای صفحه گزینه "گزارش ها" و سپس "گزارش ریز نمرات (کارنامه کلی)" را انتخاب کنید.
  • گزینه "چاپ اجمالی سوابق" یا "چاپ سوابق با درس" را انتخاب کنید.

چاپ اجمالی سوابق در سامانه امین : در صورت کلیک بر روی گزینه "چاپ اجمالی سوابق" ، سوابق تحصیلی دانش آموزان به ترتیب نمایش داده می شود. یعنی از ابتدای شروع تحصیل در متوسطه دوم (پایه دهم) تا دوره فعلی. این سوابق شامل دور ضمن سال و دوره تابستان می باشد.

چاپ سوابق با درس در سامانه امین: این گزارش علاوه بر نمایش سوابق تحصیلی دانش آموزان به ترتیب، سوابق نمره ای کلیه دوره ها را به صورت کامل ، شامل نمرات مستمر و کتبی نوبت اول و دوم را نیز نمایش می دهد.

فرم گزارش سوابق تحصیلی

یکی از مدارک ضروری مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری، فرم 602 می باشد. فرم گزارش سوابق تحصیلی یا فرم 602 سامانه امین ،گزارش كلی سوابق تحصيلی پايه‌ های دهم تا دوازدهم می باشد و از آموزشگاه محل تحصيل قابل دریافت است. این فرم زمانی دارای اعتبار است که به مهر و امضای مدير آموزشگاه رسیده باشد.


راهنمای دریافت فرم 602 یا فرم گزارش سوابق تحصیلی در این مقاله ارائه داده شده است. لازم به ذکر است، دریافت فرم گزارش تحصیلی از طریق سامانه امین فقط توسط معاون اجرایی مدرسه امکانپذیر است. دانش آموزان برای دریافت فرم مذکور باید به مدرسه مراجعه نموده و درخواست خود را مبنی بر دریافت فرم 602 سوابق تحصیلی ثبت نمایند. در صورت هرگونه ابهام برای دریافت فرم گزارش تحصیلی و ریز نمرات می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

چگونه فرم 602 را دریافت کنیم؟

فرم گزارش سوابق تحصیلی یا فرم 602 سامانه امین ،گزارش كلی سوابق تحصيلی پايه‌ های دهم تا دوازدهم می باشد و از آموزشگاه محل تحصيل قابل دریافت است

نحوه دریافت فرم گزارش سوابق تحصیلی از طریق سامانه امین چگونه است؟

نحوه دریافت فرم گزارش سوابق تحصیلی از طریق سامانه امین در این مقاله بیان شده است.

فرم گزارش سوابق تحصیلی چیست؟

گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه‌های دهم تا دوازدهم بوده و یکی از مدارک ضروری برای ثبت نام در دانشگاه می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه فرم 602 | دریافت فرم 602 سوابق تحصیلی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲
نصب اپ دانش آموزی