فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

جهت مشاوره در زمینه فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانش آموزانی که قصد ثبت نام آزمون تیزهوشان را دارند، باید در تاریخ مشخص شده وارد سامانه ثبت نام شوند و به تکمیل فرم تقاضامانه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 بپردازند. در ادامه نحوه دستیابی و تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 برای شما آورده شده است تا بدون هیچ گونه اشتباهی به تکمیل فرایند ثبت نام خود بپردازید. با تماس با مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ، پاسخ تمامی سوالات خود را پیدا کنید و با اطمینان در این راه قدم بگذارید. مشاور گروپ در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

نحوه دستیابی و تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 - 99

فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 از تاریخ 16 اردیبهشت ماه تا 23 اردیبهشت ماه بر روی سامانه قرار می گیرد. داوطلبان فقط در این بازه زمانی می توانند برای انجام ثبت نام و تکمیل فرم اقدام نمایند. همیشه سعی کنید در روزهای اولیه برای ثبت نام اقدام نمایید. برای دستیابی به فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 - 99 ابتدا وارد سامانه hoosh.medu.ir شوید و از بخش ورود به سامانه، کدملی و رمز همگام که از مدیر مدرسه دریافت کرده اید را همچون شکل زیر وارد نمایید. در صورت مشاهده خطا و عدم ورود، به مدرسه مراجعه کنید.

ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

سپس نوبت به نقش و عنوان سازمانی می رسد. در این بخش در قسمت نقش «دانش آموز» و عنوان سازمانی «نام محل تحصیل فعلی» را وارد کنید تا بتوانید وارد مرحله بعدی یعنی فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 شوید.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

در فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان می بینید که بخش هایی نظیر نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، نام و کد مدرسه، منطقه و استان محل تحصیل شما به طور خودکار نشان داده می شود (قابلیت ویرایش این اطلاعات وجود ندارد).

تکمیل فرم تقاضانامه آزمون سنجش هوش تیزهوشان

شما فقط می توانید اطلاعات ردیف های بعدی از جمله نام پدر، کد ملی پدر، شماره شناسنامه پدر، محل صدور شناسنامه پدر، نام پدربزرگ،دین، تابعیت و غیره را تکمیل کنید.

دقت داشته باشید که در صورت داشتن خواهر یا بردار همزاد (دوقلو یا چندقلو)، باید پس از علامت زدن این بند به تکمیل کد ملی همزاد خود بپردازند. 

پس از تکمیل اطلاعات شخصی نوبت به تکمیل نمودن بخش رشته تحصیلی داوطلب می باشد. در این قسمت داوطلب ملزم است ابتدا رشته تحصیلی خود را مشخص کند و بعد از تکمیل بخش استان و شهرستان مورد تقاضا، اولویت های انتخابی خود را وارد نمایند. داوطلبان حداکثر می توانند 3 انتخاب داشته باشند و این سه اولویت باید از یک شهرستان باشد.

نحوه تکمیل فرم آزمون سنجش هوش تیزهوشان

بند 29 مربوط به عکس داوطلب می باشد که با توجه به موارد گفته شده در دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم، باید عکس را در ابعاد مناسب آپلود نمایید. پس از تکمیل تمام بندها، داوطلب باید به ذخیره اطلاعات وارد شده بپردازد. بیاد داشته باشید تا قبل از پرداخت هزینه امکان ویرایش اطلاعات برای شما وجود دارد. فراموش نکنید پرداخت هزینه باید از طریق درگاه بانکی و کارت های عضو شتاب صورت گیرد، در غیر این صورت ثبت نام انجام نمی شود. در نهایت با دریافت کد پیگیری ثبت نام شما به اتمام رسیده است و باید منتظر دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 بمانید. در صورت داشتن هر گونه سوال در زمان ثبت نام، سریعا با مرکز مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ تماس بگیرید تا فرصت ثبت نام را از دست ندهید.

مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده داوطلب می باشد. چنانچه اطلاعات وارد شده صحیح نباشد، ثبت نام شما باطل خواهد شد.

3.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی