فرجه سربازی به کنکوری های مشمول

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول :

جهت مشاوره در زمینه فرجه سربازی به کنکوری های مشمول

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول  : رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد به آن دسته از کنکوری‌های مشمولی که باید در ماه‌های تیر، مرداد و شهریور به سربازی اعزام شوند  …

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول :

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول :  رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد به آن دسته از کنکوری‌های مشمولی که باید در ماه‌های تیر، مرداد و شهریور به سربازی اعزام شوند تا مهرماه برای انتخاب رشته فرصت داده شده است.

فرجه سربازی به کنکوری‌های مشمول

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول :  به گزارش  مشاور گروپ و به نقل از مشرق، سردار تقی مهری در نشست خبری پیش از ظهر امروز خود درباره اقدامات و برنامه های سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهارکرد: امسال برای سفر اربعین مشمولان غیرغایب سربازی وثیقه ای پیش بینی نشده و بر این اساس تمامی مشمولان غیرغایب و حتی دارندگان برگ اعزام می توانند بدون پرداخت وثیقه از تاریخ هفت مهر تا ۱۰ آبان از کشور خارج شده و به عراق سفر کنند.

وی ادامه داد: البته در این خصوص متقاضیان باید حتما گذرنامه معتبر داشته و قبل از سفر مشخصات خود را در سامانه وظیفه عمومی ناجا ثبت کنند.

وی از فرجه سازمان وظیفه عمومی ناجا به متقاضیان کنکور خبر داد و گفت: به متقاضیان کنکور که از پارسال معافیت تحصیلی داشتند و می بایست تا تیر، مرداد و شهریور به سربازی اعزام می شدند، تا مهرماه فرصت داده شد تا انتخاب رشته کنند.فرجه سربازی به کنکوری های مشمول /

شرط حضور سربازان در راهپیمایی اربعین

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول :  رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا در پاسخ به ایسنا در مورد اینکه آیا امکان حضور سربازان در راهپیمایی اربعین وجود دارد یا خیر، گفت: در مورد سربازان در حال خدمت مقرراتی از سوی ستادکل نیروهای مسلح وضع شده و تعداد مشخصی از سربازان در هر یگان با نظر فرمانده و معاونت نیروی انسانی می توانند در بازه تعیین شده به کشور عراق سفر کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا همچنین در پاسخ به پرسش دیگر ایسنا مبنی بر این که چه مقدار از درآمدهای دولت از طرح جریمه ریالی سربازی صرف سربازان شده است، گفت: این بودجه به خزانه دولت واریز شده، اما تا جایی که من اطلاع دارم این رقم خیلی قابل توجه نبوده است. من باید مدافع حقوق سربازان باشم و به همین دلیل نیز اعلام می کنم که حقوق سربازان خیلی ناچیز است و در سال های اخیر نیز درصد کمی به آن اضافه شده است.

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول : مهری ادامه داد: برابر قانون خدمت وظیفه عمومی، حقوق سربازان حداقل ۶۰ درصد و حداکثر ۹۰ درصد حقوق کارکنان پایور باشد، اما الان این رقم بسیار کم است.

وی درباره مشمولان غایب نیز گفت: تعداد غایبان خیلی زیاد نیست، اما مشمولان غایب تعقیب و شناسایی می شوند و علاوه بر آن یک سری محرومیت های اجتماعی نیز برایشان وجود دارد که بر اساس قانون اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به پایان اجرای طرح معافیت های سربازی با ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه ایثارگری اظهار کرد: این معافیت تا پایان شهریور ماه اجرا شده و متقاضیان فرصت دارند که تا پایان شهریور درخواست خود را ثبت کنند، اما در مورد کسر خدمت ها هیچ مشکلی وجود ندارد و به شرطی که مشمول به سن مشمولیت رسیده باشد، در هر زمانی قابل اجرا است.

قوانین سربازی قهرمانان ورزشی

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول : مهری در بخش دیگری از سخنان خود به ضوابط و مقررات سربازی قهرمانان ورزشی پرداخت و گفت: قانون سرباز قهرمان برای رتبه های اول تا سوم المپیک ها وجود دارد و آنان می توانند از خدمت سربازی معاف شوند. همچنین رتبه های اول تا سوم جام جهانی فوتبال، والیبال و بسکتبال نیز از این تسهیلات بهره مند خواهند شد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: قهرمانان پارالمپیکی نیز می توانند برای خود یا یک فرزندشان از این تسهیلات استفاده کنند.

توقف طرح جریمه ریالی سربازی

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول : وی درباره طرح جریمه ریالی سربازی نیز گفت: طرح جریمه ریالی سربازی امسال متوقف شده و دیگر اجرا نخواهد شد، اما آن دسته از افرادی که امسال درخواست خود را ثبت کرده بودند تنها تا پایان سال فرصت دارند که بدهی خود را تسویه کنند. همچنین اگر این افراد ۵۰ درصد بدهی خود را پرداخت کرده باشند، می توانند از تسهیلات برای خروج از کشور و… و. استفاده کنند.

مهری در مورد این که تاکنون چه تعداد از سربازان در طرح جریمه ریالی ثبت نام کردند، گفت: از ابتدای اجرای این طرح ۵۸۰ هزار سرباز ثبت نام کردند که بیش از ۴۶۰ نفر از آنان مبلغ جریمه را به طور کامل پرداخت کردند. مابقی افراد نیز باید مبلغ خود را پرداخت کرده و اگر در سال های قبل ثبت نام کردند باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و برگه های جدید را دریافت کنند.

فرجه سربازی به کنکوری های مشمول : وی درباره مشمولان غایب متاهل نیز گفت: اگر این افراد برگ اعزام به خدمت دریافت کنند، می توانند از تسهیلات سفر اربعین بهره مند شوند. همچنین آن دسته از مشمولان غایب متعهد که دارای فرزند هستند نیز در صورتی که برای خدمت سربازی اقدام کنند به ازای هر فرزند سه ماه کسر خدمت دریافت خواهند کرد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه فرجه سربازی به کنکوری های مشمول

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی