فراموشی شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

فراموشی شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته

جهت مشاوره در زمینه فراموشی شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

گاهی اوقات این امکان وجود دارد که داوطلبان به علت مشغله یا مشکلات، دچار فراموشی شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 یا هر یک از مقاطع تحصیلی دیگر می شوند. نیازی نیست نگران باشید. مشاور گروپ راه حل بازیابی شماره پرونده کارشناسی ارشد شما را گام به گام بازگو می کند تا بتوانید به راحتی بار دیگر شماره پرونده خود را داشته باشید.

شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

پس از اینکه داوطلب فرایند ثبت نام اینترنتی کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 خود را تکمیل کنید، از سوی سایت یک شماره پیگیری و یک شماره پرونده دریافت می کند. همانطور که بارها تکرار شده است، حفظ و نگهداری از این شماره پیگیری و شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 تا زمان پذیرش الزامی می باشد. با توجه به اینکه شما برای دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401، نیاز به شماره پیگیری و شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته دارید، در صورت مفقود شدن باید برای بازیابی آن اقداماتی انجام دهید.

عضویت در سامانه برای ارسال درخواست بازیابی شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

برای اینکه بتوانید برای دریافت مجدد شماره پرونده ارشد خود اقدام کنید، ابتدا باید در سامانه عضو شوید. برای اینکار  ابتدا وارد بخش سیستم پاسخگویی شوید و به عضویت در سایت در آیید. با عضویت در سایت سازمان سنجش، شما یک نام کاربری و رمز عبور خواهید داشت. با استفاده از این نام کاربری و رمز عبور می توانید درخواست های خود را در زمینه های مختلف از قبیل فراموش شماره پیگیری کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 و غیره ارسال کنید.


ورود به سیستم پاسخگویی


عضویت در سایت

نحوه بازیابی شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

پس از اینکه در سامانه عضو شدید، می توانید بر روی دکمه ورود به سیستم کلیک کرده و وارد بخش مربوط به خود شوید. در این بخش شما می توانید درخواست های جدید خود را ارسال کنید. برای اینکه بتوانید شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 خود را دریافت کنید، باید نام آزمون (کارشناسی ارشد) و سال آزمون (1400) را وارد کنید. با انجام جستجو، برای شما گزینه هایی به نمایش گذاشته می شود که از میان آنها، بر روی «دریافت شماره پرونده یا پیگیری» کلیک می کنید. با کلیک بر روی آن، صفحه ای حاوی مشخصات فردی شما نمایان می شود که با کلیک بر روی دکمه تایید، شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 شما در کنار برخی اطلاعات دیگر به نمایش گذاشته می شود.

ورود به سیستم

وارد کردن شماره کاربری و رمز عبور


در صورتی که در این فرایند با مشکلاتی رو به رو شدید یا سوالی دارید، بدون تعلل با همکاران ما در مشاور گروپ تماس بگیرید تا همه چیز را درباره فراموشی شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپپوسته 1400 - 1401 بدانید.


5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه فراموشی شماره پرونده کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401