ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه

جهت مشاوره در زمینه ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه : رتبه لازم برای دندان پزشکی همان طور که گفته شد، بنا به ظرفیت دانشگاه و سهمیه مناطق متفاوت است.

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه,ظرفیت رشته های پزشکی 1401,ظرفیت رشته های پزشکی 1401,ظرفیت رشته های پزشکی 1401,ظرفیت پذیرش دندانپزشکی 1401,افزایش ظرفیت پزشکی 1401,ظرفیت پذیرش رشته پزشکی دانشگاه آزاد,ظرفیت پزشکی کل کشور,ظرفیت پزشکی دانشگاه تهران 1401,ظرفیت پزشکی دانشگاه آزاد

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 98 هر منطقه

آپدیت ۱۴۰۱/۰۱/۲۹

معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت از اختصاص ظرفیت هزار و ۶۰۰ نفری رشته پزشکی با استفاده از سهمیه مناطق محروم در دفترچه کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ابوالفضل باقری فرد در توضیح اقدامات وزارت بهداشت برای اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر افزایش ظرفیت پزشکی، گفت: بر همین اساس وزارت بهداشت جلسات مرتبط را برگزار کرده و ضوابط چگونگی افزایش ظرفیت را تنظیم کرده است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت یادآور شد: ما در وزارت بهداشت برای اجرای این مصوبه باید با معاونت بهداشتی و معاونت درمان وزارت بهداشت و همچنین دانشگاه‌های کم برخوردار هماهنگ باشیم. در همین زمینه مکاتبات انجام شده و ظرفیت‌ها احصاء شده است.

باقری فرد خاطرنشان کرد: ظرفیت یک هزار و ۶۰۰ نفری رشته پزشکی را در دفترچه کنکور امسال (۱۴۰۱) با استفاده از سهمیه مناطق محروم و ظرفیت بومی گزینی اجرا می‌کنیم.

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه :  رتبه لازم برای دندان پزشکی همان طور که گفته شد، بنا به ظرفیت دانشگاه و سهمیه مناطق متفاوت است.

برای قبولی در رشته دندان پزشکی در دانشگاه هایی مانند دانشگاه تهران، اصفهان، شیراز و … رتبه لازم برای دندان پزشکی باید سه رقمی یا کمتر باشد.
قبولی در این دانشگاه ها نیاز به تلاش و مطالعه بسیار دارد.

انتخاب رشته یکی از مهمترین تصمیمات داوطلب است و با انتخاب یک رشته مسیر شغلی و تحصیلی خود را مشخص می کند.

در زمان انتخاب رشته، بعضی از داوطلبان می خواهند بدانند با این رتبه در کدام رشته و دانشگاه شانس قبولی دارند.

یا آخرین رتبه پذیرفته شده در رشته مدنظرشان چیست!

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه را در ادامه این مطلب دنبال نمایید ...  دانستن این اطلاعات به داوطلب کمک می کند برای آینده خود تصمیم بهتری بگیرد و آگاهانه انتخاب رشته کند.

برای این که به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید، توصیه می شود حتما با مشاوران تحصیلی مشورت کنید.

برای شرکت در دوره‌های با آزمون سال 1401 یک میلیون و 119 هزار و 152 داوطلب شرکت کردند که 164 هزار و 241 نفر در گروه ریاضی، 637 هزار و 246 نفر در گروه تجربی، 282 هزار و 306 نفر در گروه انسانی، 25 هزار و 135 نفر در گروه هنر و 10 هزار و 87 نفر در گروه زبان‌های خارجی داوطلب شدند.

جهت کسب اطلاعات در مورد ظرفیت دانشگاه‌ها

از تلفن ثابت با شماره های 

9099071613 سراسر کشور

تماس حاصل فرمایید.

بدون پیش شماره از سراسر کشور

از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل


از تعداد یک میلیون و 119 هزار و 152 داوطلب، 648 هزار و 845 نفر از داوطلبان خانم و 470 هزار و 170 نفر آقا هستند که نسبت به سال گذشته تعداد داوطلبان 64 هزار و 797 نفر افزایش داشته است.

نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1401 در دهه دوم مرداد به‌صورت کارنامه منتشر می‌شود و داوطلبان می‌توانند اقدام به انتخاب رشته‌ کنند پس از آن نتایج نهایی نیز در نیمه دوم شهریور ماه 1401 منتشر خواهد شد.

ابراهیم خدایی ؛ رییس سازمان سنجش نیز  از افزایش ظرفیت رشته‌های پزشکی در کنکور 1401  نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت : بیش از 8 هزار و 700 نفر در رشته‌های دکترای پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی پذیرفته می‌شوند.

وی مطرح کرد: ظرفیت کل دانشگاه‌ها در رشته‌های باآزمون و بدون آزمون البته بدون احتساب دو دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و علمی‌کاربردی، حدود 730 هزار نفر است که ظرفیت دانشگاه آزاد نیز 500 هزار نفر است و در مجموع حدود یک میلیون و 200 هزار نفر ظرفیت کل آموزش عالی خواهد بود که نسبت به سال گذشته افزایشی نداشته است.

منصور غلامی؛ وزیر علوم نیز ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بیش از تعداد داوطلبان کنکور اعلام کرد و گفت: از مجموع ظرفیت اعلام شده، ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های دولتی 132 هزار نفر است.

بنا به قبولی های سال های گذشته می توان تخمین زد با رتبه ای که کسب کردید در کدام دانشگاه ها شانس قبولی دارید.

برای اینکه در مورد رتبه لازم برای دندان پزشکی اطلاعات بیشتری کسب کنید و برای تخمین رشته و دانشگاه و آگاهی از آخرین رتبه پدیرفته در رشته دندان پزشکی می توانید با مشاوران تحصیلی ما در “مشاور گروپ” تماس بگیرید و اطلاعات جامع تر را از مشاوران تحصیلی ما بخواهید.

9099071613 

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص. • برای قبولی در رشته دندان پزشکی دانشگاه فردوسی مشهد چه رتبه ای لازم است؟
 • رتبه من ۱۵۰۰ منطقه دو شده است. آیا شانس قبولی در رشته دندان پزشکی را دارم؟
 • با رتبه ۲۰۰۰ رشته تجربی، در کدام دانشگاه های روزانه و در چه رشته هایی شانس قبولی دارم؟

تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 1401

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه  ، بسیاری از داوطلبان بعد از کنکور سراسری 1401 و اعلام پاسخ ها در سایت سنجش تمایل دارند بتوانند قبل از اعلام نتایج رتبه خود را محاسبه نمایند. تا از این طریق هم بر استرس و نگرانی خود غلبه کنند و هم بتوانند تا قبل از اعلام نتایج و شروع انتخاب رشته، با اطلاع از حدود رتبه خود و رشته هایی که داوطلبان در کنکور سراسری سال گذشته پذیرفته شده اند، با آمادگی کامل به سراغ انتخاب رشته بروند.

درصد و تراز در تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 1401

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه برای اینکه بتوانید رتبه خود را در کنکور سراسری 1401 تخمین بزنید، اول باید بدانید سطح سوالات کنکور سراسری 1401 چگونه بوده است. اگر سطح سوالات کنکور سراسری دشوار باشد پس می توان با یک درصد معمولی رتبه خوبی به دست آورد اما در سالی که سؤالات کنکور سراسری ساده باشد، قطعا با آن درصدها نمی توان به رتبه خوبی رسید چرا که افراد بسیاری با سطح علمی متوسط می توانند به سؤالات کنکور پاسخ دهند یعنی وضعیت سایر داوطلبان کنکور سراسری نیز باید مد نظر قرار گیرد. پس اینجاست که تراز معنی پیدا می کند، یعنی شما یک درصد یکسان در دو کنکور سراسری را به دو دلیل نمی توانید با هم مقایسه کنید.ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه    /

سطح سوالات کنکور سراسری تجربی 1401
میزان پاسخ دادن سایر داوطلبان کنکور سراسری تجربی به سؤالات

تأثیر سهمیه های کنکور سراسری در تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 1401

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه  ، موضوع بعد در تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 1401، مسئله سهمیه ثبت نامی داوطلب کنکور سراسری می باشد. همانطور که می دانید از هر 100 نفر ظرفیت پذیرش دانشگاه ها، 25 نفر به سهمیه ایثارگران 25 درصد و 5 نفر به سهمیه ایثارگران 5 درصد اختصاص می یابد. بعد از آن نوبت به سهمیه مناطق می رسد. برای قبول شدن در سهمیه مناطق در کنکور سراسری، دو فاکتور مهم است:

تعداد داوطلبان شرکت کننده در سهمیه مناطق در کنکور سراسری تجربی 1401
سطح علمی داوطلبان شرکت کننده در آن سهمیه در کنکور سراسری تجربی 1401

ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه  ، هر چقدر تعداد افراد ثبت نامی در سهمیه ای در کنکور سراسری بیشتر باشد، درصد بیشتری از 75 درصد ظرفیت باقیمانده پذیرش دانشگاه ها را به خود اختصاص می دهند. بنابراین به دلیل بیشتر بودن تعداد داوطلبان منطقه 2 در کنکور سراسری این منطقه سهم بیشتری در ظرفیت باقیمانده از پذیرش دانشگاه ها را دارد.

از طرف دیگر چون داوطلبان منطقه 3 کنکور سراسری با افراد ضعیف تری رقابت می کنند پس رتبه بهتری در میان داوطلبان آن منطقه در کنکور سراسری کسب می کنند اما به علت آن که بیشتر ظرفیت پذیرش به دلیل بالا بودن تعداد داوطلبان منطقه 2 در کنکور سراسری، به آن ها اختصاص می یابد، پس این رتبه بهتر نمی تواند جبران کننده ظرفیت پذیرش منطقه 2 در دانشگاه ها باشد. به بیان ساده تر باید گفت قبولی افراد در منطقه 2 راحت تر از قبولی آن ها در منطقه 3 می باشد.

بنابراین با توجه به مطالب گفته شده برای آن که بتوانید تخمین رتبه کنکور سراسری تجربی 1401 را انجام دهید باید چند معیار را همزمان مد نظر قرار دهید: تراز، درصد و سهمیه مناطق در کنکور سراسری.


ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 98 هر منطقه


درآمد رشته های مختلف علوم پزشکی سال 1401

درآمد رشته های مختلف علوم پزشکی بستگی به بسیاری از پارامتر ها از جمله شهر-تبحر-ساعت کار و…دارد.اما می توان درآمدی تقریبی برای رشته های مختلف در نظر گرفت.رقم های نوشته شده در پست زیر برای کلان شهر ها می باشد.

رشته هایی با درآمد 30 میلیون به بالا در ماه(بالا 30 میلیون می تواند به بی نهایت هم میل کند!) : جراحان و فوق تخصص های پزشکی-اغلب تخصص های پزشکی-متخصصین دندانپزشکی-داروساز عمومی به شرط تاسیس داروخانه-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط تاسیس آزمایشگاه

رشته هایی با درآمد 20-30 میلیون در ماه : دندانپزشک عمومی-متخصصین داروسازی به شرط هیئت علمی بودن و بدون داروخانه

رشته هایی با درآمد 15-20 میلیون در ماه : فیزیوتراپی به شرط تاسیس کلینیک-دکتری پرستاری به شرط سوپروایزری و هیئت علمی بودن-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط مسئول فنی و هیئت علمی بودن

رشته هایی با درآمد 10-15 میلیون در ماه : پزشک عمومی-متخصصین دامپزشکی به شرط هیئت علمی بودن-کارشناسان بینایی سنجی به شرط تاسیس کلینیک شخصی و مرکز فروش عینک های طبی-دکتری و متخصصین تغذیه به شرط هیئت علمی بودن

رشته هایی با درآمد 5-10 میلیون در ماه : داروساز عمومی به عنوان مسئول فنی-کارشناس یا ارشد یا دکتری فیزیوتراپ به عنوان مسئول فنی-بینایی سنج فقط با کلینیک شخصی-گفتار درمانی و کاردرمانی به شرط تاسیس مراکز مربوطه-متخصص دامپزشکی-شنوایی شناسی به شرط تاسیس کلینیک شخصی-پرستار سوپروایزر یا مترون

رشته های با درامد 1.5 الی5 میلیون : دامپزشک عمومی-کارشناسی و ارشد تغذیه-پرستاری با ساعات کار متوسط و کم-علوم آزمایشگاهی-مامایی-گفتار درمانی-کاردرمانی-اتاق عمل-هوشبری و کاردانی پروتز دندانی و فوریت های پزشکی و بهداشت و پزشکی هسته ای و شنوایی شناسی

با توجه به اینکه سامانه های تخمین رتبه سایت های مختلف کاملا دقیق نیستند شما میتوانید از طریق تماس با شماره های مرکز مشاور گروپ ؛ تخمین رشته ای تضمینی دریافت کنید …

نکته 1: تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور 1401 است.

نکته 2: پس از برگزاری کنکور 1401 تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور 1401 خواهد بود.

نکته 3: این تخمین رتبه فقط مخصوص داوطلبان تجربی میباشد.

نکته 4: همراه با اعلام درصد ها ذکر کنید داوطلب کدام منطقه هستید.

نکته 5: امکان تخمین رتبه برای داوطلبان سهمیه 5 درصد و 25 درصد فراهم است .

نکته 6: پس از تخمین رتبه,رتبه شما هم در زیرگروه یک و هم در زیرگروه دو اعلام می شود.

محبوب ترین تخصص های پزشکی+درآمد سال 1401

هر یک (برای پزشکی که روزانه عمل جراحی دارد-رقم های نوشته شده حداقل درآمد است-درآمد ها بدون در نظر گرفتن شغل های جانبی مثل دبیری کنکور-استادی دانشگاه و…است)

1-چشم پزشکی(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
2-رادیولوژی(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
3-پوست و مو(زیبایی)-(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
4-پزشکی هسته ای(اسکن و…)-(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
5-ارتوپدی(دآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
6-قلب و عروق(درامد حداقل 100 میلیون در ماه)
7-طب فیزیک و توانبخشی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
8-مغز و اعصاب(درآمد حداقل 100 میلیون در ماه)
9-گوش و حلق و بینی(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
10-پاتولوژی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
11-کلیه و مجاری ادرار(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
12-رادیوتراپی و انکولوژی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
13-جراحی عمومی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
14-داخلی(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
15-زنان و زایمان(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
16-روانپزشکی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
17-کودکان(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
18-بیهوشی(درآمد حداقل 15 میلیون در ماه)
19-عفونی(درآمد حداقل 10میلیون در ماه)
20-پزشک قانونی(درامد حداقل10میلیون در ماه)

محبوب ترین تخصص های دندانپزشکی+درآمد

((برای پزشکی که روزانه عمل جراحی دارد-رقم های نوشته شده حداقل درآمد است-درآمد ها بدون در نظر گرفتن شغل های جانبی مثل دبیری کنکور-استادی دانشگاه و…است)

1-ارتودنسی(درامد حداقل 50 میلیون در ماه)
2-جراحی دهان و فک و صورت(درامد حداقل 50 میلیون در ماه)
3-جراحی لثه(درامد حداقل 30 میلیون در ماه)
4-پروتز های دندانی(حداقل 30 میلیون در ماه)

5-دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی(حداقل 30 میلیون در ماه)

محبوب ترین تخصص های داروسازی+درآمد(درآمد ها بدون درآمد داروخانه است)

1-داروسازی بالینی(درآمد حداقل 25 میلیون در ماه)
2-نانوفناوری دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
3-شیمی دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
4-بیوتکنولوژی دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
5-فارماسیوتیکس(درآمد حداقل 10میلیون در ماه)

انتخاب رشته تخصصی کنکور سراسری 1401

با توجه به اینکه سامانه های تخمین رتبه سایت های مختلف کاملا دقیق نیستند شما میتوانید با اعلام درصد های خود از طریق شماره تماس مرکز مشاوره و انتخاب رشته تخصصی مشاور گروپ ؛ دقیق ترین تخمین رتبه خود را تجربه کنید!

نکته ۱: تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور ۱۴۰۱ و تاثیر مثبت سوابق تحصیلی است.

نکته ۲:پس از برگزاری کنکور ۱۴۰۱ تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور ۱۴۰۱ خواهد بود.

نکته ۳:این تخمین رتبه مخصوص تمامی داوطلبان در ۵ گروه آزمایشی میباشد.

نکته ۴:حتما در تماس خود همراه با ذکر درصد ها اعلام کنید داوطلب کدام منطقه هستید.

نکته ۵:امکان تخمین رتبه برای داوطلبان سهمیه ۵ درصد و ۲۵ درصد فراهم است .

نکته ۶:پس از تخمین رتبه,رتبه شما هم در زیرگروه یک و هم در زیرگروه دو اعلام می شود.

نکته ۷: تخمین رتبه به صورت درج کامنت پاسخ داده نخواهد شد.

نکته بسیار مهم 8 : از دادن کامنت های تکراری یا غیرمربوط به انتخاب رشته کنکور 1401 جدا پرهیز کنید.تمامی سوالات انتخاب رشته خود را از طریق تماس با مرکز تخصصی انتخاب رشته مشاور گروپ بپرسید .حداکثر به یک کامنت شما پاسخ داده می شود و پس از آن کامنت شما تایید نمی شود.
نکته بسیار مهم 9 : از طرح سوال در مورد سامانه های انتخاب رشته دیگر سایت ها خودداری شود.ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 98 هر منطقه


نکته های انتخاب رشته کنکور تجربی 1401 :

نکته بسیار مهم 1: اگر متقاضی رشته های پزشکی-دندانپزشکی-فیزیوتراپی-پرستاری و…هستید رتبه زیرگروه یک و تراز زیرگروه یک و رتبه کشوری در زیرگروه یک خود را قرار دهید.دقت شود رتبه کل در سهمیه یا رتبه کل در کشور اهمیتی در پذیرش ندارد و فقط اطلاعات زیرگروه یک خود را اعلام کنید .

نکته بسیار مهم 2: اگر متقاضی رشته داروسازی هستید رتبه زیرگروه دو و تراز زیرگروه دو و رتبه کشوری در زیرگروه دو خود را قرار دهید.دقت شود رتبه کل در سهمیه یا رتبه کل در کشور اهمیتی در پذیرش ندارد و فقط اطلاعات زیرگروه دو خود را اعلام کنید .

پیروز باشید …

تیم تخصصی انتخاب رشته مشاور گروپ ؛ تخمین رتبه را براساس کارنامه ها و سختی کنکور 1401 انجام می دهد …

مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 را فقط از ما بخواهید.
“مشاور گروپ” تا روز کنکور بدون استرس باشید.
از طریق این شماره های زیر با مشاوران با تجربه ما تماس بگیرید.

9099071613 سراسر کشور

بدون کدگرفتن و فقط از تلفن ثابت تماس بگیرید …


ظرفیت دانشگاه‌ها در رشته‌های پزشکی، داروسازی و دندان‌پزشکی دوره‌های روزانه ، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد در سال 97 نسبت به سال 96 دست‌خوش چه تغییراتی شده است :

ردیف نام رشته نام دانشگاه ظرفیت رشته سال

97

ظرفیت رشته سال

96

1پزشکي- دکتريعلوم پزشکي تهران1601602پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران86803پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شيراز94864پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران84805پزشکي- دکتريعلوم پزشکي مشهد46666دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران20207پزشکي- دکتريعلوم پزشکي ايران1921488دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي تهران50489پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اصفهان528010پزشکي- دکتريعلوم پزشکي تبريز667611دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي مشهد424012پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شيراز948613پزشکي- دکتريعلوم پزشکي مشهد745614پزشکي- دکتريدانشگاه شاهد تهران - پزشکي252515پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اصفهان806416دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران202017دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي تبريز403618دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي اصفهان424619دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي البرز - کرج242220دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي يزد322221پزشکي- دکتريعلوم پزشکي تبريز767422پزشکي- دکتريعلوم پزشکي يزد946623پزشکي- دکتريعلوم پزشکي البرز - کرج404824دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي شيراز545625پزشکي- دکتريعلوم پزشکي همدان445026پزشکي- دکتريعلوم پزشکي مازندران - ساري505427پزشکي- دکتريعلوم پزشکي گيلان - رشت585228پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بابل929229پزشکي- دکتريعلوم پزشکي كرمانشاه686430دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي بابل252631دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي کاشان242232پزشکي- دکتريعلوم پزشکي البرز - کرج404633دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهرکرد121034دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي اروميه142035داروسازي- دکتريعلوم پزشکي تهران828036دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي همدان244637دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي کرمان262238پزشکي- دکتريعلوم پزشکي قزوين444639پزشکي- دکتريعلوم پزشکي کاشان746640پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اروميه385041پزشکي- دکتريعلوم پزشکي جندي شاپور اهواز667042دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي قم243043پزشکي- دکتريعلوم پزشکي همدان644844دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي گيلان - رشت363845پزشکي- دکتريعلوم پزشکي کرمان14019646پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهرکرد324047دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي مازندران - ساري242848پزشکي- دکتريعلوم پزشکي گيلان - رشت525649پزشکي- دکتريعلوم پزشکي زنجان767250پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بيرجند
4851پزشکي- دکتريعلوم پزشکي مازندران - ساري585652پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اراک343853پزشکي- دکتريعلوم پزشکي خرم آباد201854دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي زنجان384055پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بجنورد101056دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي سمنان161657دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي قزوين202058دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي اردبيل182059دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي كرمانشاه242060پزشکي- دکتريعلوم پزشکي قم405261پزشکي- دکتريعلوم پزشکي جهرم201862داروسازي- دکتريعلوم پزشکي مشهد343263دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي جندي شاپور اهواز323064پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اروميه403065دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي گلستان - گرگان262466پزشکي- دکتريعلوم پزشکي فسا646467دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي اراک242068دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي بيرجند
1669پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اردبيل666870دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي بجنورد161471پزشکي- دکتريعلوم پزشکي گلستان - گرگان686672دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي ياسوج181673پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سمنان323674داروسازي- دکتريعلوم پزشکي تبريز242075پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اراک324076پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بندر عباس243277داروسازي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران444678پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سبزوار222679پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهرکرد302280دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي سنندج262681پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شاهرود323082دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي رفسنجان242483پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سنندج324484دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي خرم آباد222285پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سمنان324086دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي بوشهر161687پزشکي- دکتريعلوم پزشکي جندي شاپور اهواز404088پزشکي- دکتريعلوم پزشکي جهرم181689دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي ايلام12890پزشکي- دکتريعلوم پزشکي ياسوج465291پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شاهرود322892پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بجنورد262693پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بيرجند
1894پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بوشهر403895داروسازي- دکتريعلوم پزشکي اصفهان565096پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سنندج342497پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بقيه الله تهران80501401پزشکي- دکتريعلوم پزشکي خرم آباد424699پزشکي- دکتريعلوم پزشکي ايلام3620100پزشکي- دکتريدانشگاه شاهد تهران - پزشکي1515101پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سبزوار2622102دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي زاهدان
14103پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بندر عباس3222104داروسازي- دکتريعلوم پزشکي البرز - کرج1626105پزشکي- دکتريعلوم پزشکي گناباد3634106داروسازي- دکتريعلوم پزشکي شيراز5660107پزشکي- دکتريعلوم پزشکي ايلام032108پزشکي- دکتريعلوم پزشکي زاهدان2848109پزشکي- دکتريعلوم پزشکي دزفول3034110دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي زاهدان
16111دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي بندر عباس1818112پزشکي- دکتريعلوم پزشکي رفسنجان6464113داروسازي- دکتريعلوم پزشکي گيلان - رشت030114پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بم1414115داروسازي- دکتريعلوم پزشکي تبريز2424116دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران208117داروسازي- دکتريعلوم پزشکي اردبيل3222118پزشکي- دکتريعلوم پزشکي زاهدان3026119پزشکي- دکتريعلوم پزشكي آبادان2020120داروسازي- دکتريعلوم پزشکي كرمانشاه2220121داروسازي- دکتريعلوم پزشکي مازندران - ساري4446122داروسازي- دکتريعلوم پزشکي يزد3430123دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي تبريز1010124پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران2525125داروسازي- دکتريعلوم پزشکي زنجان4046126پزشکي- دکتريعلوم پزشکي جيرفت2020127داروسازي- دکتريعلوم پزشکي همدان3032128دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي همدان1624129دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي مشهد2420130داروسازي- دکتريعلوم پزشکي خرم آباد2020131پزشکي- دکتريعلوم پزشکي زابل3428132دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي بابل1515133داروسازي- دکتريعلوم پزشکي اروميه1422134داروسازي- دکتريعلوم پزشکي جندي شاپور اهواز2232135داروسازي- دکتريعلوم پزشکي کرمان3640136پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بابل3535137داروسازي- دکتريعلوم پزشکي بندر عباس2222138پزشکي- دکتريعلوم پزشکي تبريز2015139دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي جندي شاپور اهواز1815140دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي تهران030141دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي زنجان1515142پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران2525143دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي زاهدان1713144پزشکي- دکتريعلوم پزشکي تبريز2115145دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي كرمانشاه1010146پزشکي- دکتريعلوم پزشکي مشهد4540147پزشکي- دکتريعلوم پزشکي ياسوج2010148پزشکي- دکتريعلوم پزشکي جندي شاپور اهواز4032149دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي اردبيل1715150پزشکي- دکتريعلوم پزشکي گلستان - گرگان4642151دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي يزد1617152پزشکي- دکتريعلوم پزشکي دزفول105153دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي گيلان - رشت2220154پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شيراز2960155پزشکي- دکتريعلوم پزشکي كرمانشاه3532156پزشکي- دکتريعلوم پزشکي البرز - کرج3810157دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي گلستان - گرگان1715158پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اروميه3520159پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اردبيل3532160پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بوشهر1410161پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سبزوار1414162پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سنندج2726163پزشکي- دکتريعلوم پزشکي کرمان4030164پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بيرجند
20165داروسازي- دکتريعلوم پزشکي گيلان - رشت012166دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي اصفهان2622167پزشکي- دکتريعلوم پزشکي گيلان - رشت3535168پزشکي- دکتريعلوم پزشکي ايلام3020169پزشکي- دکتريعلوم پزشکي البرز - کرج013170داروسازي- دکتريعلوم پزشکي تبريز
14171پزشکي- دکتريعلوم پزشکي زاهدان1815172دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي مازندران - ساري1210173پزشکي- دکتريعلوم پزشکي ايران (كرج)
45174دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي شيراز435175داروسازي- دکتريعلوم پزشکي کرمان1816176پزشکي- دکتريعلوم پزشکي گناباد1010177پزشکي- دکتريعلوم پزشکي همدان4035178پزشکي- دکتريعلوم پزشکي زنجان4338179داروسازي- دکتريعلوم پزشکي شهيد بهشتي تهران2623180پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اصفهان4640181پزشکي- دکتريعلوم پزشکي يزد4646182پزشکي- دکتريعلوم پزشکي خرم آباد2013183پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بجنورد012184داروسازي- دکتريعلوم پزشکي زنجان2220185داروسازي- دکتريعلوم پزشکي تبريز2611186داروسازي- دکتريعلوم پزشکي جندي شاپور اهواز1914187پزشکي- دکتريعلوم پزشکي قم1010188داروسازي- دکتريعلوم پزشکي تهران4040189پزشکي- دکتريعلوم پزشکي فسا2323190داروسازي- دکتريعلوم پزشکي مشهد2024191داروسازي- دکتريعلوم پزشکي شيراز1032192پزشکي- دکتريعلوم پزشکي قزوين2520193دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي بندر عباس1515194پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بندر عباس4030195داروسازي- دکتريعلوم پزشکي اصفهان2625196پزشکي- دکتريعلوم پزشکي کاشان3535197پزشکي- دکتريعلوم پزشکي زاهدان201511401پزشکي- دکتريعلوم پزشکي مازندران - ساري (رامسر)4040199پزشکي- دکتريعلوم پزشکي زابل1010200پزشکي- دکتريعلوم پزشکي جهرم125201پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اراک1815202داروسازي- دکتريعلوم پزشکي همدان2020203پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شاهرود77204پزشکي- دکتريعلوم پزشکي بم88205پزشکي- دکتريعلوم پزشكي آبادان88206پزشکي- دکتريعلوم پزشکي سمنان2420207داروسازي- دکتريعلوم پزشکي مازندران - ساري (رامسر)2220208داروسازي- دکتريعلوم پزشکي البرز - کرج025209داروسازي- دکتريعلوم پزشکي اردبيل1414210پزشکي- دکتريعلوم پزشکي رفسنجان1210211داروسازي- دکتريعلوم پزشکي بندر عباس66212داروسازي- دکتريعلوم پزشکي كرمانشاه1416213داروسازي- دکتريعلوم پزشکي يزد1620214داروسازي- دکتريعلوم پزشکي زابل64215پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اروميه (بوكان)
26216پزشکي- دکتريعلوم پزشکي اروميه (سلماس)
26217پزشکي- دکتريعلوم پزشکي جيرفت75218دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي کرمان77219پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شهرکرد2014220پزشکي- دکتريعلوم پزشکي شاهرود70221داروسازي- دکتريعلوم پزشکي بقيه الله تهران22
222دندانپزشکي- دکتريعلوم پزشکي اروميه90223داروسازي- دکتريعلوم پزشکي اروميه100224دندانپزشکي- دکتريدانشگاه شاهد تهران - پزشکي2020


برای اطلاع از ظرفیت پذیرش پردیس خودگردان و مازاد و همچنین انتخاب رشته با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

"مشاور گروپ "

جهت کسب اطلاعات بیشتر

با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره

9099071614 سراسر کشور

تماس حاصل فرمایید.

بدون پیش شماره از سراسر کشور

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ظرفیت رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی کنکور 1401 هر منطقه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. آتنا

  سلام رتبه وتراز زیر گروه یکم ۲۹۰۰و۹۲۰۰ هست آیا شانسی برای قبولی سه رشته یا فیزیو تراپی تعهدی خوزستان و دارم منطقه ۳ هستم

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   احتمال نمیدم

   پاسخ
 2. محمد

  سلام ایا میشه کسی بلافاصله بعداز اتمام تحصیل و همزمان با شروع طرح تو یه جای محروم داروخانه بزنه ؟ یا اصلا امکان پذیر هست کسی همزمان با شروع طرح داروخانه بزنه؟

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   باید طرح گذرونده بشه

   پاسخ
 3. حمید

  لطفا اطلاعات درست به شرکت کنندگان در کنکور بدهید یک پزشک عمومی در بهترین حالت بیشتر از 10 میلیون در ماه درآمد ندارد حتی با احتساب کارانه ماهیانه با وضع مالیات 25 درصدی سال 99 درآمد یک پزشک عمومی به زور به 7 میلیون میرسد که باز نصف درآمد مهندسین در پتروشیمی پالایشگاه و نیروگاه است

  پاسخ
  1. user3

   دوست عزیز ؛ تعدیل حقوق و درآمدها در مطلب ذکر شده

   پاسخ
 4. Mh

  سلام لطفا این رتبه روتخمین بزنید
  خیلی ممنون از پاسخگویتون
  سهمیه ۲۵درصد
  ریاضی و فیزبک ۲۰
  شیمی ۴۰
  زیست ۵۰
  عربی۳۰
  دینی۵۰
  ادبیات۵۰
  زبان ۱۰

  پاسخ
 5. Mm

  آیا با سهمیه منطقه 2 و درصد
  ریاضی 50
  فیزیک 60
  شیمی 68
  زیست 72
  ادبیات 46
  زبان 40
  عربی 70
  دینی 80
  چه رتبه ای میارم و در چه دانشگاهی قبول میشوم و چه شاخه ای؟
  لطفاً جواب دهید

  پاسخ
 6. Mahla

  سلام و خسته نباشید ،آیا با سهمیه منطقه ۲ و درصد های همه دروس ۵۰ درصد باشه، چه رتبه ای میارم ؟

  پاسخ
 7. ژ.س

  سلام
  با درصدهای زیر در منطقه ۳ رتبه ام چقدر میشود؟
  ادبیات ۶۵
  دینی ۷۵
  عربی ۷۵
  زبان ۶۰
  شیمی ۴۰
  ریاضی ۳۵
  زیست ۵۰
  فیزیک ۶۰

  پاسخ
 8. سلام لطفن یه تخمین برای من میزنین
  کنکور ۱۴۰۱ منطقه ۱
  فارسی ۵۸
  عربی ۸۰
  دینی ۵۸
  زبان ۵۸
  ریاضی ۶۰
  زیست ۶۴
  فیزیک ۵۸
  شیمی ۵۸
  زمین ۵

  پاسخ
 9. سبا

  سلام من امسال با رتبه ۵۵۰۰ دارو میتونم بیارم چه سراسری چه آزاد چه پردیس

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.