سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت

سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت srd.ir

جهت مشاوره در زمینه سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت به آدرس srd.ir یکی از سامانه‌های مهم برای دانشجویان رشته‌ گروه پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی است. این سامانه به منظور ارائه خدمات مرتبط با وام‌های دانشجویی وزارت بهداشت فعالیت می‌کند و دانشجویان برای اطلاع از ضوابط و مقررات، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های مرتبط با دریافت و بازپرداخت تسهیلات، می توانند به این سایت srd.behdasht.gov.ir مراجعه کنند. متقاضیان برای استفاده از خدمات این سامانه باید مطابق با دستورالعمل‌ها و مقررات ارائه شده از سوی وزارت بهداشت، مراحل مربوط به دریافت وام را طی کنند. راهنمای ورود به سایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و نحوه ثبت درخواست وام، به صورت کامل در این مقاله بیان شده است.

سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت – srd.ir

سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت، srd.behdasht.gov.ir شامل بخش‌هایی مانند مشاهده بدهی، پرداخت اقساط، صدور مجوز برای سازمان‌ها، فروشگاه اینترنتی، پورتال تسهیلات دانشجویی، ارائه قوانین و آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و فرم‌ها است.

سامانه صندوق رفاه وزارت بهداشت، یک پلتفرم آنلاین است که برای دانشجویان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی، امکان ثبت نام و درخواست وام‌های تحصیلی را فراهم می‌کند. این سامانه تحت عنوان SRD شناخته می‌شود.

به طور کلی سامانه صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت، در اختصاص وام‌های تحصیلی، ارائه اقساط، پرداخت بدهی‌ها و ارائه اطلاعیه‌های مربوط به شرایط وضعیت مالی دانشجویان فعالیت می‌کند. از طریق سامانه صندوق رفاه وزارت بهداشت، دانشجویان می‌توانند از امکانات مرتبط با وام‌های تحصیلی و سایر تسهیلات مالی استفاده کرده و مدارک لازم را آپلود و مراحل درخواست خود را آنلاین انجام دهند.

این سامانه از طریق وب‌سایت srd.ir قابل دسترسی است و دانشجویان با ورود به پنل کاربری خود، می‌توانند به اطلاعات مربوط به وضعیت وام، پرداخت اقساط و درخواست‌های مالی خود دسترسی داشته باشند و اقدامات مربوطه را انجام دهند.

ورود به سامانه صندوق رفاه دانشجویی

برای ورود به سامانه صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت srd.ir و ثبت درخواست وام باید به شماره دانشجویی و رمزعبور دسترسی داشته باشید. پس از مراجعه به پرتال صندوق رفاه دانشجویی، درج اطلاعات خواسته شده و انتخاب دانشگاه، می‌توانید وارد سامانه شوید. (رمزعبور شما برای ورود به سایت، به طور پیش فرض کد ملی شما تعریف شده است.)

ورود به سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت srd.ir

برای ورود به پرتال صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، «اینجا» کلیک کنید.

درخواست وام در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت

برای درخواست وام در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت، باید در زمان مقرر به سایت srd.ir مراجعه کرده و به صورت غیرحضوری فرایند ثبت نام خود را انجام دهید. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام وام دانشجویی وزارت بهداشت می‌توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

ثبت اینترنتی درخواست وام یکی از مهم‌ترین مراحل دریافت وام است. پس از تایید درخواست، اطلاع رسانی‌های لازم ارائه می‌شود تا دانشجویان بتوانند مدارک مورد نیاز را ارائه و مراحل لازم را طی کنند.

در هر صورت، ممکن است بودجه محدودی برای صندوق رفاه وجود داشته باشد. بنابراین، دانشجویانی که واقعا به این وام‌ها نیاز دارند، توصیه می‌شود که درخواست خود را ثبت کنند تا دانشجویان نیازمند بتوانند از این امکان استفاده کنند.

برای درخواست وام باید به پرتال صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت مراجعه کنید و پس از درج شماره دانشجویی و کدملی و انتخاب دانشگاه، وارد سایت شده و برای دریافت وام درخواست خود را ثبت کنید.

درخواست وام دانشجویان دستیاری و Ph.D در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت

نحوه درخواست وام دانشجویان دستیاری و Ph.D در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت به صورت زیر است:

 • مراجعه به پرتال صندوق رفاه به نشانی اینترنتی portal.srd.ir (غیرحضوری)
 • بررسی و ارسال اسناد به صندوق رفاه توسط دانشگاه (غیرحضوری)
 • بررسی اسناد در سایت صندوق رفاه (غیر حضوری)
 • اولویت بندی و ارسال مدارک به بانک (غیرحضوری)
 • افتتاح حساب توسط دانشجویان از طریق موبایل بانک یا اینترنت بانک (غیر حضوری)
 • ارسال پیامک توسط صندوق رفاه برای دانشجو
 • تکمیل مدارک مورد نیاز و ضامن (بانک) – (حضوری)
 • بررسی و تایید مدارک و پرداخت وام

شرایط بازپرداخت وام دانشجویی وزارت بهداشت srd.ir

شرایط بازپرداخت وام دانشجویی وزارت بهداشت srd.ir به صورت زیر است:

شرایط بازپرداخت وام دانشجویی وزارت بهداشت

دستورالعمل بازپرداخت وام صندوق رفاه وزارت بهداشتدستورالعمل بازپرداخت وام صندوق رفاه وزارت بهداشت

توجه داشته باشید:

 • از طریق کارت به کارت نمی توان بدهی صندوق را پرداخت کرد.

پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت

برای پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت باید به سایت srd.ir مراجعه کرده و به صورت آنلاین اقدام به پرداخت اقساط کنید. پس از مراجعه به سامانه صندوق رفاه و مراجعه به بخش «مشاهده بدهی – پرداخت اقساط» می‌توانید موارد زیر را انجام دهید:

 • مشاهده جزئیات بدهی در مقاطع تحصیلی مختلف
 • پرداخت اقساط بدهی در دوران بعد از فارغ التحصیلی
 • درخواست صدور مجوز از صندوق رفاه
 • مشاهده جدول اقساط بازپرداخت بدهی

نحوه پرداخت اقساط در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت به صورت زیر است:

 • مراجعه به سایت صندوق رفاه، انتخاب گزینه «میز خدمت» و کلیک روی گزینه «مشاهده بدهی – پرداخت اقساط»

نحوه پرداخت اقساط در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت

 • پس از کلیک روی گزینه ورود به سامانه و درج اطلاعات خواسته شده، می توانید وارد سایت شده و نسبت به پرداخت اقساط وام اقدام کنید.

به سه روش می‌توانید وارد سایت شوید:

 1. جستجو براساس شماره پرونده (درج شماره پرونده یا شماره شناسه پرداخت – درج شماره شناسانامه یا کد ملی)
 2. جستجو براساس شماره دانشجویی (درج شماره دانشجویی – نام دانشگاه – شماره شناسانامه یا کد ملی)
 3. جستجو براساس مشخصات فردی (نام – نام خانوادگی – نام پدر – شهر محل تولد – سال تولد – شماره شناسانامه یا کد ملی)

پرداخت اقساط در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت

برای اطلاعات بیشتر در مورد پرداخت اقساط در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت می‌توانید ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت

تنها در صورتی که نیاز به تسویه حساب کامل دارید کل مانده بدهی خود را یکجا پرداخت کنید. در غیر اینصورت امکان استرداد وجه امکانپذیر نیست.

جمع بندی

سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت به دانشجویان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی امکان ثبت نام و دریافت وام‌های تحصیلی را ارائه می‌دهد. دانشجویان برای ورود به سایت باید به نشانی srd.ir مراجعه کنند. سایت صندوق رفاه دانشجویی، امکاناتی از جمله ثبت نام در وام، پرداخت اقساط وام‌های دانشجویی و اطلاع‌رسانی اطلاعیه‌های مهم به دانشجویان را فراهم می‌کند.

این سامانه با هدف تسهیل فرایند دریافت وام‌های تحصیلی، ارائه خدمات سریع‌تر و آسان‌تر به دانشجویان طراحی شده است. این سامانه امکاناتی را برای دانشجویان ارائه می‌دهد تا بتوانند به راحتی درخواست و دریافت وام‌های تحصیلی خود را انجام دهند.

با استفاده از سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دانشجویان می‌توانند از طریق یک پلتفرم آسان نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند و این مراحل را بدون نیاز به حضور حضوری انجام دهند.

اگر سوالی در رابطه با سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره سامانه صندوق رفاه وزارت بهداشت به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سایت صندوق رفاه وزارت بهداشت srd.ir


✔️ورود به سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت srd.ir چگونه است؟

برای ورود به سامانه صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت srd.ir و ثبت درخواست وام باید به شماره دانشجویی و رمزعبور دسترسی داشته باشید.

✔️نحوه پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی چگونه است؟

برای پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت باید به سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت srd.ir مراجعه کرده و به صورت آنلاین اقدام به پرداخت اقساط کنید.

✔️نحوه درخواست وام در سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت چگونه است؟

برای درخواست وام باید به پرتال صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت مراجعه کنید و پس از درج شماره دانشجویی و کدملی و انتخاب دانشگاه، وارد سایت شده و برای دریافت وام درخواست خود را ثبت کنید.

 
امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه سایت صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی