جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی

توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شیوه برگزاری جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی در دوران شیوع ویروس کرونا به صورت غیرحضوری شده بود و مجددا به صورت حضوری برگزار خواهد شد. برای اطلاع از زمان و نحوه شرکت در جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی با ما همراه باشید.

 

شیوه برگزاری جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی

برگزاری جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی

شیوه برگزاری جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی  با توجه به شرایط دوران کرونا و نبود امکان برگزاری جلسات حضوری تغییر کرده بود و ، دبیرستان انرژی اتمی در بیانیه ای ساز و کار جلسات مشاوره ای و برگزاری آزمون آزمایشی را اعلام کرد .

بدین ترتیب در سال 99 با توجه به استمرار تعطیلی مراکز آموزشی و عدم امکان برگزاری حضوری جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی جهت اطلاع و آشنایی اولیا از دبیرستان و آمادگی داوطلبان ورود به این مجموعه ، اولین فیلم معرفی و مشاوره داوطلبان ورودی توسط مدیر عامل موسسه آموزشی و فرهنگی صنعت هسته ای کشور را در پروفایل داوطلبان در سایت دبیرستان ارائه گردید، همچنین یک آزمون آزمایشی آنلاین در اردیبهشت ماه برگزار شد (25 اردیبهشت 99برای پایه هفتم ، 26 اردیبهشت 99 برای پایه دهم)

اما با رفع محدودیت ها و کاهش شیوع ویروس کرونا در سال 1402 مجددا جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی رونق گرفته و با انجام مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی مدرسه انرژی اتمی توسط دانش آموزان یا والدین آن ها، با افراد واجد شرایط تماس گرفته شده و از خانواده های محترم دانش آموزان متقاضی برای حضور در جلسه توجیهی آشنایی با امکانات و اهداف دبیرستان انرژی اتمی دعوت به عمل خواهد آمد.

همانطور که می دانید دبیرستان انرژی اتمی برای انتخاب دانش آموزان خود آزمون ورودی مخصوص به خود را دارد. دانش آموزان برای شرکت در این آزمون باید دارای شرایط خاصی باشند که مهمترین این شرط را می توان معدل بالای ۱۹ در آخرین پایه تحصیلی دانست.

هم چنین دانش آموزانی که در سال های گذشته در حوزه المپیاد های علمی فعالیت و مطالعه داشته‌اند نیز می‌توانند در باشگاه المپیاد این دبیرستان نام نویسی کنند که برای این منظور باید فرم مختص آن را تکمیل نمایند.

آدرس مدارس انرژی اتمی Moshavergroup.com

زمان جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی

زمان جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی از طریق پنل کاربری دانش آموزان در سامانه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی به نشانی اینترنتی aehighschool.com اعلام می گردد و کلیه داوطلبان به همراه والدین شان باید در تاریخ مقرر برای حضور در این جلسات توجیهی حضور داشته باشند تا از این طریق با قوانین و مقررات دبیرستان انرژی اتمی هم آشنا شوند.

بنابراین توصیه می کنیم در اولین فرصت نامه های ارسالی از طرف مدرسه را پاسخ دهید. در صورت دعوت در زمان مقرر در مدرسه حاضر شوید و یا عدم حضور خود را با مدرسه هماهنگ کنید تا در آینده مشکلی برای نام نویسی فرزندتان پیش نیاید.

 

کل

جهت استفاده از موارد فوق به موارد ذیل توجه فرمایید .

الف ) جهت دریافت فیلم مشاوره و اطلاع رسانی های بعدی به پروفایل خود در سایت aehighschool.com مراجعه فرمایید

ب ) در صورتیکه نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت ننموده اید و یا فراموش نموده اید به بخش دریافت رمز عبور و نام کاربری مراجعه نمایید و با ارائه کد ملی داوطلب نام و رمز عبور آن به شماره همراه پدر که در زمان ثبت نام اعلام شده است پیامک می گردد .

ج ) داوطلبین گرامی برای شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین می توانند از همین نام کاربری و رمز عبور استفاده نمایند

تذکر: لازم به ذکر است که داوطلبان با مطالعه دقیق کتابهای آزمون ورودی می توانند آمادگی هر چه بیشتر برای شرکت در آزمون را کسب نمایند که لینک دریافت این کتاب ها در aehighschool.com موجود می باشد .

لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی در حال انجام است . برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید .

54545

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی دوره اول 1402 – 1403

ثبت نام مدارس انرژی اتمی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

شهریه دبیرستان انرژی اتمی

شهریه دبیرستان انرژی اتمی با توجه به اینکه این مجموعه آموزشی یکی از دبیرستان های غیر انتفاعی (غیر دولتی) می باشد تعیین می گردد. همانطور که می دانید سطح علمی و آموزشی آن از متوسط سطح مدارس کشور بالاتر است و همین موضوع نیز باعث شده است که هزینه تحصیل در این مدارس نیز از متوسط هزینه تحصیل در مدارس دیگر بالاتر باشد.

سطح امکانات ، تدریس ، فعالیت های علمی در کنار کارهای عملی سبب شده است که این دبیرستان جزء بهترین دبیرستان های کشور لقب بگیرد. در صورتی که قصد ثبت نام در این مدرسه را دارید حتماً لازم است تا از شهریه دبیرستان انرژی اتمی مطلع شوید.

برای اطلاع از شهریه مدارس انرژی اتمی می توانید با شماره 9099071613 تماس حاصل نموده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس از منوی سمت چپ سایت و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امکانات و شرایط تحصیل دبیرستان انرژی اتمی

دبیرستان انرژی اتمی از سال ۱۳۶۹ با هدف پیشرفت و توسعه علمی دانش آموزان با استعداد، کشف و پرورش آن ها، زیر نظر سازمان انرژی اتمی کشور تاسیس شد. بسیاری این دبیرستان را یکی از سرمایه های اصلی کشور در پرورش استعداد ها می دانند. از اصلی‌ترین دستاوردهای آن نیز می‌توان کسب رتبه اول در میزان دستیابی به جایگاه های علمی در المپیادهای مختلف کشور دانست.

از دیگر نکات مهمی که در این دبیرستان به عنوان یک مزیت می توان از آن یاد کرد، تلاش برای کشف استعداد های فردی دانش آموزان می باشد. این استعدادها به کمک وظایفی که در کارهای گروهی مختلف به هر دانش آموز محول می گردد در آن ها کشف و پرورش داده می شود.

از مهمترین امکانات این مدرسه نیز می توان یک سایت شامل چندین کامپیوتر برای پرورش استعدادهای نرم‌ افزاری دانش آموزان، یک سایت مجهز به کامپیوتر های پیشرفته برای آموزش های خاص جهت شرکت در المپیادهای روبوکاپ رباتیک و برنامه نویسی اشاره کرد.

تعداد قبولی های کنکور دبیرستان انرژی اتمی هم گواه موفقیت دانش آموزان تحصیل کرده در این مجموعه آموزشی است و مدرسه انرژی اتمی به نوعی تضمین کننده آینده تحصیلی این دانش آموزان خواهد بود.

شعب دبیرستان انرژی اتمی

پیش از بررسی شهریه دبیرستان انرژی اتمی ، لازم است تا از وجود پایه تحصیلی مد نظر خود در شعب آن مطلع باشید. لذا در ادامه شعب و پایه های تحصیلی ارائه شده در آن ها را نیز مرور خواهیم کرد. همچنین می توانید برای اطلاع از آدرس این شعب، به مقاله آدرس مدارس انرژی اتمی ایران مراجعه نمایید.

دبیرستان انرژی اتمی در مراکز سه استان تهران ، خراسان رضوی و قزوین دارای شعبه می باشد.

شهر دوره پایه علوم تجربی ریاضی و فیزیک علوم انسانی جنسیت
تهران دوم متوسطه دهم دارد دارد دارد پسر
تهران دوم متوسطه یازدهم دارد دارد دارد پسر
تهران دوم متوسطه دوازدهم دارد دارد دارد پسر
تهران اول متوسطه هفتم پسر
تهران دوم متوسطه دهم دارد دارد دارد دختر
تهران اول متوسطه هفتم دختر
مشهد دوم متوسطه دهم دارد دارد ندارد پسر
مشهد اول متوسطه هفتم پسر
قزوین دوم متوسطه دهم دارد دارد دارد پسر
قزوین اول متوسطه هفتم پسر

1588066457 1577877746 فلشتمام دوره ها و پایه های مختلف تحصیلی ارائه شده در این دبیرستان در شعب مختلف شهرها مطابق جدول فوق می باشد. لازم به یادآوری است حتما جنسیت ‌های ارائه شده را نیز دقت بفرمائید. به علاوه یک بار دیگر لازم به ذکر است که اگر قصد تحصیل و ثبت نام در این دبیرستان را دارید لازم است تا هزینه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی را نیز لحاظ بفرمائید.

هزینه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

همان طور که پیش تر اشاره شد شهریه دبیرستان انرژی اتمی ، به علت امکانات و کارنامه موفقی که این مدرسه در تربیت استعدادهای کشور داشته است، از سطح عادی بالاتر است. میزان این شهریه هر ساله دچار تغییراتی می ‌شود، اما در سال گذشته به طور مثال حداقل شهریه دبیرستان انرژی اتمی در منطقه ۶ شهر تهران، ۸ میلیون تومان برای دوره اول بوده است.

در سال تحصیلی جاری، هزینه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی در شعب تهران برای دوره متوسط اول به طورمیانگین در ناحیه های مختلف، حدود ۱۲ میلیون تومان و برای دوره متوسط دوم به طور میانگین در حدود ۱۶ میلیون تومان بوده است. لازم به ذکر است این مقادیر تقریبی می‌ باشد و با توجه به ناحیه و امکانات هر شعبه، این هزینه می تواند کم تر و یا زیاد تر شود.

برای شهر مشهد نیز، هزینه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی برای پایه هفتم حداقل ۵ میلیون تومان و برای دوره دوم متوسطه به طور میانگین، ۱۴ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

همانطور که می دانید میزان شهریه مدارس انرژی اتمی هر ساله دچار تغییراتی می ‌شود و با توجه به افزایش قیمت، می توانید برای اطلاع از جدیدترین شهریه دبیرستان انرژی اتمی محل سکونت خود می توانید با مشاوران ما در مرکز “مشاورگروپ” در ارتباط باشید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

2

دروس آزمون مرحله اول دبیرستان انرژی اتمی

بعد از برگزاری جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی دانش آموزان واجد شرایط باید در آزمون ورودی این مدرسه شرکت نمایند. بنابراین اطلاع از منابع و دروس آزمون به شما کمک می کند تا نتیجه بهتری را در آزمون ورودی این مدارس رقم بزنید.

1رشته ریاضی فیزیک: سر فصل های کتب درسی ریاضی و فیزیک دوره اول متوسطه

1رشته علوم تجربی: سر فصل های کتب درسی ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست دوره اول متوسطه

1رشته علوم انسانی: سر فصل های کتب درسی عربی، ادبیات، مطالعات اجتماعی، قرآن و تاریخ دوره متوسطه اول

سوره فتح به همراه ترجمه – کتاب های بوستان و گلستان سعدی(تصحیح غلام حسین یوسفی)-غم نامه رستم و سهراب و رزم نامه رستم و اسفندیار (نشر قطره) – جزوه علوم اجتماعی (که در سایت این دبیرستان بارگذاری شده است) به علاوه کتاب ریاضی پایه نهم

1588066457 1577877746 فلشمرحله دوم آزمون دبیرستان انرژی اتمی

این آزمون برای دانش آموزان رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک می باشد که در مرحله اول موفق به کسب حد نصاب های لازم تعیین شده از سوی این دبیرستان شده باشند. مفاد این آزمون نیز از کتاب های ذکر شده در مرحله اول می باشد، که به صورت تشریحی از آن ها سوال طرح شده است.

لازم به ذکر است این مرحله برای داوطلبین رشته علوم انسانی که در مرحله اول موفق به پذیرش شده باشند، به صورت مصاحبه عملی و حضوری انجام خواهد شد.


ما در این مقاله مشاور گروپ به اهمیت جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی و زمان و نحوه شرکت در آن ها پرداختیم. همانطور که می دانید این مجموعه مدارس خواهان ارتباط قوی بین دانش آموزان و والدین آن ها با کادر مدرسه هستند بنابراین حضور به موقع و موثر شما در جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی می تواند کمک شایانی به این موضوع محسوب گردد.

اگر برای آشنایی بیشتر با این جلسات توجیهی نیاز به راهنمایی های بیشتر داشتید می توانید روی کمک تیم مشاور گروپ حساب باز کنید. چون برای پیدا کردن جواب سوالات خود در این زمینه باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید.

به همین دلیل ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

همه روزه حتی روزهای تعطیل رسمی هم از ساعت 8 صبح تا 12 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. کافیست تلفن ثابت را برداشته و شماره 9099071613 را شماره گیری نمایید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️نحوه برگزاری جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی چگونه است؟

✔️با کاهش شیوع بیماری کرونا مجددا جلسات به صورت حضوری برگزار خواهند شد. کلیه داوطلبان باید در زمان مقرر به محل تعیین شده توسط مدارس انرژی اتمی مراجعه نمایند.

✔️حضور در جلسات توجیهی اولیا مدارس انرژی اتمی ضرورت دارد؟

✔️بله، حضور به موقع و موثر اولیا در این جلسات موجبات آشنایی آن ها با کادر مدرسه و امکانات و اهداف آن را فراهم می آورد.

✔️شرایط ثبت نام مدرسه انرژی اتمی چیست؟

✔️اصلی ترین شرط ثبت نام مدارس انرژی اتمی حداقل معدل 19 دانش آموزان خواهد بود.

2.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه جلسات توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی