شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۱ | شهریه دانشگاه بین الملل 1401

شهریه دانشگاه پردیس / شهریه دانشگاه بین الملل

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۱ | شهریه دانشگاه بین الملل 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال  1401 ؛ تمام رشته های علوم پزشکی : در رابطه با دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۱ لازم است به اطلاعتان برسانیم که دانشگاه های پردیس خودگردان (بین الملل) را می توانیم شعبه هایی از دانشگاه های سراسری معرفی کنیم که تاسیس این نوع دانشگاه با هدف جلوگیری از مهاجرت بسیاری از دانشجویان جهت تحصیل در خارج از کشور صورت گرفته است.

شهریه دانشگاه پردیس / شهریه دانشگاه بین الملل

شهریه دانشگاه پردیس بین الملل سال 1401 

شهریه دانشگاه پردیس  1401  >>  بیشترین گرایش به تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان را می توانیم در میان داوطلبان رشته علوم تجربی به جهت رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی مشاهده کنیم.چنانچه خواستار تحصیل در این دانشگاه ها هستید لازم است بدانید که پذیرش دانشجویان در این دانشگاه ها به دلیل رقابت زیاد مشروط به پرداختن شهریه های بالا می باشد که در ادامه مطلب به بررسی میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در تمامی مقاطع و رشته های مختلف پرداخته ایم.بنابراین مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید.

شهریه دانشگاه بین الملل سال  1401 >>  امکان قبولی با رتبه های پایین تر در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در پردیس خودگردان ( بین الملل ) باعث شده شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) دانشگاه های علوم پزشکی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای بسیاری از خانواده ها به علامت سوال بزرگی تبدل شود. در این مقاله به بررسی شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) دانشگاه های علوم پزشکی می پردازیم تا والدین و داوطلبان بتوانند با قرار دادن شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) رشته های پزشکی و پیراپزشکی در کنار شهریه دانشگاه آزاد پزشکی و پیراپزشکی ، انتخاب مناسبی با علم کامل داشته باشند.

دانشگاه پردیس

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال  ۱۴۰۱ >>   اگر قصد تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان را دارید در رابطه با میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان لازم است به اطلاعتان برسانیم که میزان شهریه در این دانشگاه همانند دیگر دانشگاه ها هر ساله چند درصد افزایش می یابد.
•شهریه دانشگاه های پردیس در مقطع کارشناسی ارشد مبلغ 20- 15 میلیون تومان و برای مقطع دکتری مبلغ 55- 30 میلیون تومان درنظر گرفته شده است.در قسمت زیر میزان شهریه در دانشگاه پردیس خود گردان سال 95 – 96 در چندین رشته را در اختیارتان قرار داده ایم که البته این مبلغ هر ساله متغیر خواهد بود و مقداری افزایش می یابد.

شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان 1401

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در رشته پزشکی:

به ازای دوترم تحصیلی بین ۲۲ تا ۲۳ میلیون تومان
میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته دندانپزشکی:

به ازای دوترم تحصیلی بین ۲۳ تا ۲۴ میلیون تومان
میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته داروسازی:

به ازای دو ترم تحصیلی بین ۲۲ تا ۲۳ میلیون تومان
میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته پرستاری:

به ازای دو ترم تحصیلی بین ۴ تا ۵ میلیون تومان
میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته فیزیوتراپی:

به ازای دو ترم تحصیلی بین ۷ تا ۸ میلیون تومان
میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته بینایی سنجی:

به ازای دو ترم تحصیلی بین ۷ تا ۸ میلیون تومان
میزان شهریه پردیس خودگردان در رشته مامایی:

به ازای دو ترم تحصیلی بین ۴ تا ۵ میلیون تومان
میزان شهریه پردیس خودگردان رشته های اتاق عمل , شنوایی سنجی , کاردرمانی ،هوشبری:

به ازای دو ترم تحصیلی بین ۴ تا ۵ میلیون تومان

شهریه دانشگاه ازاد 1401

هزینه پردیس خودگردان ۱۴۰۱

هزینه پردیس خود گردان 1401  >> یکی از سوالات متداولی برای داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه پردیس خودگران را دارند به وجود می آید این است که آیا مدرک دانشگاه پردیس خودگردان اعتبار دارد و مورد تایید ارگان ها می باشد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دانشگاه های پردیس خودگردان تحت نظارت وزارت علوم می باشند، بنابر این اعتبار مدرک این نوع دانشگاه با دانشگاه های دولتی تفاوتی ندارد. به این خاطر که تدریس اساتید در دانشگاه های پردیس از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اساتید برتر در این دانشگاه ها تدریس می نمایند.

” شهریه پردیس های خودگردان پزشکی از شهریه کلیه دانشگاه های دیگر بیشتر است “

 

جدول شهریه دانشگاه پردیس

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) پزشکی

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲  >> رشته پزشکی جزو اولین رشته هایی بود که در پردیس خودگردان دانشگاه های علوم پزشکی تدریس شد و شهریه پردیس خودگردان پزشکی یا همان شهریه پردیس بین الملل پزشکی جزو متداول ترین سوالات داوطلبان و والدین است. از آنجایی که شهریه پردیس خودگردان پزشکی هر ساله دچار تغییر می شود . شهریه کلیه واحد های پردیس خودگردان پزشکی ( غیر از 3 دانشگاه مستقر در تهران ) در سال تحصیلی 96 -95 برای دو ترم ( یک سال تحصیلی ) مبلغ 17 میلیون و 600 هزار بوده است . شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) در سال تحصیلی 96 - 97 حداکثر بین 10 تا 15 درصد افزایش می یابد . ( شهریه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران حداکثر 12 درصد بیشتر از مبلغ فوق است ) .

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) دندانپزشکی

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲   >> شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) دندانپزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال تحصیلی 96 – 95 در کلیه پردیس خودگردان به ازای 2 نیمسال تحصیلی ( 1 سال تحصیلی ) مبلغ 17 میلیون و 600 هزار تومان بوده است . لازم به ذکر است شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) کلیخ دانشگاه های علوم پزشکی کشور نهایتا می تواند در سال تحصیلی 96 - 97 بین 10 تا 15 درصد افزایش یابد . ( شهریه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران حداکثر 12 درصد بیشتر از مبلغ فوق است ) .
” حتما پیش از انتخاب پردیس های خودگردان از شهریه آن ها مطلع شوید “

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) داروسازی

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ >> شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) داروسازی در سال تحصیلی 96 – 95 برای دو نیمسال تحصیلی ( یک سال تحصیلی کامل ) به میزان 17میلیون و 600 هزار تومان در کلیه دانشگاه های علوم پزشکی ( به غیر از سه دانشگاه مستقر در تهران ) اعلام شده است. شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) داروسازی می تواند در سال تحصیلی 96 - 97 حداکثر بین 10 تا 15 درصد افزایش یابد . ( شهریه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران حداکثر 12 درصد بیشتر از مبلغ فوق است ) .

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) پرستاری :

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ >> شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) پرستاری در سال تحصیلی 96 – 95 در دو نیمسال تحصیلی ( یک سال تحصیلی ) معادل 9 میلیون و 900 هزار تومان بوده است. شایان ذکر است شهریه پردیس خودگردان پرستاری در سال تحصیلی 96 - 97 نهایتا باید بین 10 تا 15 درصد افزایش داشته باشد. ( شهریه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران حداکثر 12 درصد بیشتر از مبلغ فوق است ) .

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) فیزیوتراپی :

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ >> شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) فیزیوتراپی در سال تحصیلی 96 – 95 در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به ازای دو نیمسال تحصیلی ( یک سال تحصیلی ) مبلغ 9 میلیون و 900 هزار تومان بود. شهریه پردیس خودگردان فیزیوتراپی در سال تحصیلی 96 - 97 نهایتا باید بین 10 تا 15 درصد افزایش داشته باشد. ( شهریه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران حداکثر 12 درصد بیشتر از مبلغ فوق است ) .

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) بینایی سنجی :

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ >> شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) بینایی سنجی برای ورودی های سال 95 پردیس های خودگردان مبلغ 9 میلیون و 900 هزار تومان در هر ترم بود که این مبلغ به ازای شهریه یک سال تحصیلی از دانشجویان اخذ شد. شهریه پردیس خودگردان بینایی سنجی در سال تحصیلی 96 - 97 نهایتا باید بین 10 تا 15 درصد افزایش داشته باشد. ( شهریه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران حداکثر 12 درصد بیشتر از مبلغ فوق است ) .

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) مامایی :

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ >> شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) مامایی در سال تحصیلی 96 – 95 به ازای دو نیمسال تحصیلی یا همان یک سال تحصیلی عبارت بود از 9 میلیون و 900 هزار تومان. که این مقدار در ابتدای ثبت نام از دانشجویان گرفته می شد. لازم به ذکر است شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) مامایی در سال تحصیلی 96 - 97 می تواند حداکثر بین 10 تا 15 درصد افزایش یابد .( شهریه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران حداکثر 12 درصد بیشتر از مبلغ فوق است ) .

شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) اتاق عمل , شنوایی سنجی , کاردرمانی و بینایی سنجی :

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ >>  طبق بخشنامه وزارت بهداشت مورخ 14 شهریور 95 ، شهریه پردیس های خودگردان و ظرفیت مازاد خودگردان کلیه دانشگاه های کشور ( به غیر از دانشگاه های علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران ) در کلیه رشته های کارشناسی به ازای یک سال تحصیلی یا همان دو ترم مبلغ 9 میلیون و 900 هزار تومان تعیین شد . دانشگاه های علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی و ایران می توانند حداکثر به میزان 12 درصد از مبلغ ذکر شده ، شهریه بیشتری از دانشجویان اخذ نمایند .
لازم به ذکر است شهریه پردیس خودگردان ( بین الملل ) در سال تحصیلی 97 – 96 نسبت به سال تحصیلی 96 – 95 حداکثر می تواند 10 الی 12 درصد افزایش داشته باشد.

مشاور گروپ

شهریه دانشگاه آزاد پزشکی

شهریه پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه آزاد حدود ٣ میلیون تومان هر ترم ( یعنی سالانه حدود ۶ میلیون تومان ) است .

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال 1401

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال  1401 >> شهریه دانشگاه پردیس برای دانشگاه تهران و شهید بهشتی رشته های دندان پزشکی و پزشکی حدودا هر ترم ٩ میلیون تومان (سالیانه ١٨ میلیون) است که هر سال حدود ١۵٪‏ به آن افزوده خواهد شد ==> محل تحصیل عینا مشابه بچه های روزانه است و در خود دانشکده های این دانشگاه ها

شهریه دانشگاه پردیس پزشکی دانشگاه ایران هر ترم ٩ میلیون تومان به صورت ثابت (سالیانه ١٨ میلیون تومان) است و تا پایان تحصیل ثابت است . ( اما محل تحصیل در خود دانشکده نیست و بچه های پردیس جداگانه هستند)

شهریه دانشگاه پردیس و شهریه دانشگاه بین الملل سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ >> پردیس دانشگاهی خودگردان شعبه‌هایی از دانشگاه‌های دولتی در ایران است که با هدف پذیرش دانشجو در قبال دریافت هزینه ایجاد می‌شوند. پذیرش دانشجویان از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش یا آزمون اختصاصی، بر اساس مقررات و آیین نامه‌های دانشگاه و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌گیرد.

شهریه دانشجویان میهمان و مازاد به چه صورت خواهد بود؟

شهریه دانشجویان میهمان و انتقال (مازاد) همزمان با فرایندهای مهمانی و انتقالی طبق شیوه نامه های مربوطه محاسبه و دریافت خواهد شد و به دلیل شیوع ویروس کرونا پرداخت شهریه را به صورت غیر حضوری و صرفا از درگاه الکترونیکی انجام شود.

تعداد واحد و مدت زمان تحصیل در رشته پزشکی، دندانپزشکی،داروسازی چقدر است؟

مدت زمان رشته پزشکی ۷ سال و تعداد واحدهای درسی آن ۲۹۰ واحد، مدت زمان رشته دندانپزشکی ۶ سال و تعداد واحدهای درسی آن ۲۱۷ واحد، مدت زمان رشته داروسازی ۵.۵ سال و تعداد واحدهای درسی آن ۲۱۱ واحد است.

شهریه پذیرفته شدگان پردیس خودگردان در مقاطع مختلف چقدر است؟

شهریه پذیرفته شدگان پردیس خودگردان ورودی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ برای یک سال تحصیلی برای مقطع کارشناسی ۱۶ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۹۰۰ تومان و برای مقطع دکتری حرفه ای ۳۰ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است. این شهریه علی الحساب بوده و افزایش سالانه شهریه برای دانشجویان ورودی ۹۹ منظور خواهد شد.

شهریه پردیس خودگردان

✔️ شهریه پردیس خودگردان در مقاطع مختلف، با توجه به رشته تحصیلی متفاوت می باشد که در این مقاله شهریه پردیس خودگردان را در رشته های علوم پزشکی و غیر علوم پزشکی محاسبه کرده ایم و در اختیارتان قرار داده ایم.

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

✔️مبلغ حدودی شهریه این دانشگاه برای مقاطع مختلف، متفاوت است که جزئیات بیشتر برای هر کدام در متن این مقاله ذکر شده است.

جدول هزینه ظرفیت مازاد

✔️ هزینه ظرفیت مازاد هر ساله بین 10 الی 15 درصد اضافه می شود که در متن مقاله شهریه و هزینه ظرفیت مازاد به صورت کامل شرح داده شده است.

3.8/5 - (16 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۱ | شهریه دانشگاه بین الملل 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محمد

  با سلام
  می خواستم بپرسم که شهریه پردیس خودگردان و نوبت دوم برای افراد تحت پوشش بهزیستی رایگانه ؟ اخه این خبرو توی چندتا سایت دیدم

  پاسخ
 2. آریانا

  سلام میزان شهریه های اعلامی مخصوصا برای رشته دندان پزشکی،در سال تحصیلی 99-1400 صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چون من خیلی گرون ترش رو شنیدم چیزی حدود 5000دلار تا 8000 دلار
  خواهش میکنم جواب بدین

  پاسخ
 3. موسوی

  سلام
  آیا امکان ثبت نام بدون کنکور هست؟ من ارشد ژنتیک دارم.

  پاسخ
 4. رها

  سلام دانشگاه پردیس میشه انتقالی گرفت؟برای مثال انتقالی به دانشگاه دولتی گرفت ؟؟

  پاسخ
 5. راحله شجاعی

  با سلام ببخشید ممکنه بفرمایید با توجه به افزایش ظرفیت ها برای قبولی فیزیو تراپی در پردیس کیش منطقه ۲سالتحصیلی۱۴۰۱چه رتبه ای نیاز است؟ ممنون

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی