شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲

شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲ هر سال به صورت رسمی از سایت سنجش اعلام می‌گردد. آموزش و پرورش به منظور تامین نیروی انسانی و جذب افراد متعهد، مسئولیت‌ پذیر و علاقمند به شغل معلمی، آزمون برگزار می‌کند. مجموعه مشاور گروپ در تلاش است تا به این اطلاعیه مهم بپردازد. پس با ما همراه باشید.

 

لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش

آموزش و پرورش هر سال به صورت رسمی و هم‌زمان با آزمون‌های دستگاه‌های دیگر به منظور تامین نیروی انسانی متعهد، مسئولیت پذیر و علاقمند به شغل معلمی، آزمون برگزار می‌کند.

 به این ترتیب بعد از اعلام رسمی زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش که بر اساس نیاز مدارس ظرفیت مشخصی را برای هر استان تعیین می‌کنند، سازمان سنجش شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را در دفترچه ثبت نام آزمون قرار می‌دهد.

شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش-مشاور گروپ

معمولا هر شهر با کد مربوطه داخل جدول درج شده است. همچنین تمامی رشته‌های شغل دبیری با ظرفیت مشخص در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی منتشر می‌شود. در ضمن افرادی که از سهمیه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش برخوردار می‌شوند، لازم است بعد از مشاهده لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش در آزمون شرکت کنند.

اگر سوالی درباره جزییات مطلب شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

 

اداره آموزش و پرورش، مدارس هر شهر به معلم را نیاز سنجی می‌کند. سپس به وزارت آموزش و پرورش گزارش می‌دهد تا در سال جدید شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش در دفترچه ثبت نام اضافه شود. داوطلبان گرامی می‌توانند دفترچه ثبت نام و لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش را از طریق لینک زیر دانلود کنند:

 

هر سال با توجه به افزایش سواد و آگاهی، نیاز مدارس و به معلمان جوان و بااستعداد بیشتر از قبل می‌شود. به همین خاطر آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر سال در حال برگزاری است و ظرفیت پذیرش هر سال افزایش پیدا می‌کند. در اینجا می‌خواهیم لیست شهر و استان‌هایی که در دفترچه ثبت نام برای پذیرش معلمان آمده است را برای متقاضیان گرامی ارائه دهیم:

لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲
تهران خراسان جنوبی
البرز اردبیل
مشهد کهگیلویه و بویراحمد
اصفهان خوزستان
فارس گلستان
تبریز زنجان
کرمان قزوین
کرمانشاه قم
خراسان شمالی گیلان
ایلام مرکزی
لرستان هرمزگان
مازندران کردستان
چهار محال و بختیاری یزد
همدان بوشهر

 

نکات طلایی شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش

تقریبا هر سال تمامی استان‌ها در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش حضور دارند. اما با این حال ممکن است با آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش لیست شهرها با توجه به نیاز و کشش آن استان تغییر کند.

بدون شک داوطلب باید قبل از شرکت در آزمون مرحله اول و دوم، از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آگاه شود. ممکن است داوطلب با مشاهده ظرفیت شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش، تصمیم خود را مبنی بر شرکت در آزمون تغییر دهد. به هر حال ظرفیت هر شهر در آزمون متفاوت است. به عنوان مثال هیچوقت سهمیه تهران در استخدامی آموزش و پرورش با سهمیه لرستان در استخدامی آموزش و پرورش یکسان نمی‌شود. پس در آغاز ثبت نام آزمون استخدامی، داوطلبان می‌بایست با ورود به سایت سنجش sanjesh.org دفترچه ثبت نام را دانلود نمایند و بعد از مطالعه دقیق آن برای ثبت نام در آزمون استخدامی اقدام کنند.

ما در این مقاله به موضوع شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲ پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

9099071613

 

سوالات متداول شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش:

✔️لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش چه زمانی منتشر می‌شود؟

بعد از آغاز ثبت نام لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش در دفترچه اعلام می‌شود.

✔️چه شهرهایی مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش قرار می‌گیرند؟

تقریبا بیشتر استان‌ها در لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش هستند اما بهتر است در سال جاری به دفترچه ثبت نام جدید رجوع کنید. امکان حذف یا اضافه شدن برخی شهرها وجود دارد.

✔️شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش چه رشته‌های دبیری را در دفترچه ثبت نام ارائه می‌دهند؟

بیشتر رشته‌های دبیری در لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش موجود است.

2/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی