شماره داوطلبی کنکور

شماره داوطلبی کنکور

جهت مشاوره در زمینه شماره داوطلبی کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت فراموشی شماره داوطلبی کنکور یا شماره پرونده کنکور می‌توانید با ارسال درخواست به سازمان سنجش، شماره داوطلبی خود را به صورت غیرحضوری بازیابی کنید. بنابراین در پاسخ به پرسش‌های پر تکرار مخاطبان مبنی بر اینکه شماره داوطلبی را فراموش کردم چه کنم؟ تصمیم گرفتیم این مقاله مشاور گروپ را به راهنمای بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور سراسری اختصاص دهیم. با ما همراه باشید.

دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۳

نحوه دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۳ چگونه است؟ چگونه شماره داوطلبی کنکور را پیدا کنیم؟ شماره داوطلبی کنکور بر روی کارت ورود به جلسه آزمون سراسری درج شده است. داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری برای مشاهده نتایج آزمون در سایت سازمان سنجش باید به شماره داوطلبی یا شماره پرونده کنکور دسترسی داشته باشند.

داوطلبان پس از برگزاری کنکور می‌توانند برگه‌ای که روی صندلی آن‌ها چسبیده شده است و شامل اطلاعاتی از قبیل شماره داوطلبی یا همان کد داوطلبی کنکور می‌باشد را در پایان آزمون به همراه خود بیاورند. ممکن است داوطلبان فراموش کنند کارت مذکور را به همراه خود بیاورند و شماره داوطلبی خود را نیز فراموش کرده باشند.

در صورت فراموشی شماره داوطلبی کنکور و شماره پرونده کنکور با مراجعه به سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش  یا سیستم پاسخگویی سازمان سنجش request.sanjesh.org می‌توانید شماره داوطلبی خود را بازیابی نموده و نسبت به دریافت کد داوطلبی کنکور ۱۴۰۳ خود اقدام نمایید. زیرا اگر شماره داوطلبی گم شده باشد قادر به مشاهده نتایج آزمون خود در سامانه اعلام نتایج کنکور نخواهید بود.

دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی و سایر اطلاعات هویتی داوطلب مانند نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، تابعیت، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل نیز امکان پذیر خواهد بود.

شماره پرونده و شماره داوطلبی را فراموش كرده ام

شماره داوطلبی کنکور چیست؟

داوطلبان رشته‌های تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر برای ورود به جلسه آزمون سراسری کنکور؛ بایستی شماره داوطلبی یا شماره پرونده خود را داشته باشند تا در ورود به جلسه امتحان با مشکل مواجه نشوند. شماره داوطلبی یا شماره پرونده پس از ثبت نام در سامانه بر روی کارت ورد به جلسه، درج می‌شود. توجه داشته باشید که این کارت به صورتالکترونیکی است و داوطلب بایستی با پرینت گرفتن کارت، شماره داوطلبی یا شماره پرونده را به صورت فیزیکی داشته باشد.

تمامی شرکت کنندگان بدون استثنا باید شماره داوطلبی خود را پرینت کنند تا پس از کنکور برای مشاهده نتایج آزمون و یا انتخاب رشته دچار آشفتگی و دستپاچگی نشوند. داوطلب باید از شماره داوطلبی خود به خوبی محافظت کند. چنانچه شماره پرونده دریافتی فراموش شود، لازم است تا به سرعت و بلافاصله برای بازیابی شماره داوطلبی کنکور اقدام کند. 

شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

داوطلبان پس از ثبت نام در کنکور سراسری، در صورتی که تمامی مراحل ثبت نام را با موفقیت گذرانده باشند، یک شماره پرونده  (7 رقمی) دریافت می کنند. داوطلبان کنکور سراسری برای مشاهده نتایج آزمون سراسری باید شماره پرونده کنکور و شماره داوطلبی خود را به همراه داشته باشند. (شماره داوطلبی بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است.)

در صورتی که شماره پرونده خود را فراموش کرده اید، برای بازیابی شماره پرونده کنکور سراسری باید به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه کرده و شماره پرونده و داوطلبی خود را مشاهده و دریافت نمایید.

پیدا كردن شماره داوطلبی کنکور

راهنمای پیدا کردن شماره داوطلبی کنکور در ادامه بیان شده است. چگونه شماره داوطلبی کنکور را پیدا کنیم؟ شماره داوطلبی کنکور را فراموش کردم و نمی‌توانم كارت ورود به جلسه را دریافت و یا اعلام نتیجه را مشاهده كنم؛ چگونه آن‌ها را بازیابی کنم؟

در صورتی كه در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری یا اعلام نتایج آزمون‌ها به شماره پرونده، شماره داوطلبی، شماره سریال ثبت نام و…دسترسی ندارید یا آن‌ها را فراموش کرده‌اید، برای پيدا كردن شماره داوطلبي كنكور پس از عضویت و ورود به سیستم، در زمان ارسال درخواست جدید، پس از انتخاب آزمون و سال مربوطه، درخواست با عنوان “دریافت شماره پرونده یا دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۲” را انتخاب كنید تا فرم مربوطه برای شما نمایش داده شود.

در این فرم در صورت صحت و مطابقت مشخصات فردی ثبت شده در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش با اطلاعات مندرج در پایگاه داده ازمون، بلافاصله، شماره پرونده، کد داوطلبی کنکور و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام می‌شود.

لازم به ذکر است که این فرم در بازه های زمانی دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتیجه آزمون ها فعال می‌باشد.

دریافت شماره داوطلبی کنکور

مراحل دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۳ از طریق سیستم پاسخگویی سایت سنجش و پيدا كردن شماره داوطلبي كنكور به صورت زیر است:

داوطلبان توجه داشته باشند، اطلاعات باید دقیق و صحیح باشد به درخواست های ناقص و نامفهوم پاسخ داده نخواهد شد.

🔻 به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org بروید و از منو بالای سایت روی گزینه پاسخگویی اینترنتی بزنید.

🔻در بخش سیستم پاسخگویی گزینه ورود به بخش پاسخگویی را انتخاب کنید

🔻 در سمت چپ گزینه عضویت در سایت را انتخاب کنید.

برای دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۳ و ارتباط با سازمان سنجش باید با مشخصات واقعی خودتون ثبت نام کنید!

در این فرم در صورت صحت و مطابقت مشخصات فردی ثبت شده در سامانه پاسخگویی با اطلاعات مندرج در پایگاه داده ازمون، بلافاصله، شماره پرونده، شماره داوطلبی و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام می شود.
🔻 بعد از ثبت نام در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش دوباره مراحل 1 تا 2 را انجام دهید منتهی اینبار در سمت چپ گزینه ورود به سیستم کلیک کنید.
🔻 نام کاربری و رمز عبوری که با آن ثبت نام کرده اید را در آنجا وارد می کنید.
🔻از منو مربوطه که بعد از وارد شدن به سیستم پاسخگویی نمایان می شود ثبت در خواست خودتون رو انجام می دهید و منتظر بمانید تا سازمان سنجش پاسختان را بدهد.

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

راهنمای بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. اگر شماره داوطلبی را فراموش کردیم چه کنیم؟

 • برای بازیابی کد داوطلبی کنکور یا شماره پرونده به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و مطابق تصویر زیر از منو بالای سایت روی گزینه پاسخگویی اینترنتی بزنید.

سیستم پاسخگویی سنجش دریافت شماره داوطلبی کنکور Moshavergroup.com • از طریق منوی باز شده بر روی گزینه “ورود به سیستم پاسخگویی” کلیک کنید تا به سایت request.sanjesh.org وارد شوید.

دریافت شماره داوطلبی کنکور Moshavergroup.com

 • در این صفحه جدید، برای ثبت نام در سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش، بر روی گزینه “عضویت در سامانه” کلیک کنید:

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

 • اطلاعات خواسته شده را به دقت در سامانه درج کنید. (توجه داشته باشید که پس از عضويت امکان تغيير مشخصات فردی وجود ندارد.)
 1. نام
 2. نام خانوادگی
 3. نام پدر
 4. تاریخ تولد
 5. تابعیت
 6. کدملی (دریافت شماره پرونده کنکور با کد ملی هم امکان پذیر است)
 7. شماره تلفن همراه
 8. پست الکترونیکی

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

 • پس از ثبت اطلاعات رمزعبور ورود به سامانه به ایمیل شما ارسال می شود:

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

 • پس از انجام مراحل فوق، برای دریافت شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۳ ، به صفحه اول سایت بازگردید و بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید:

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

 • برای ورود به سامانه و بازیابی شماره داوطلبی کنکور ، اطلاعات خواسته شده (پست الکترونیک، رمزعبور و کدملی) را درج کنید:

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

 • پس از ورود به سامانه از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه “درخواست جدید” کلیک کنید.
 • در قسمت آزمون گزینه “سراسری” را انتخاب کنید.
 • در قسمت سال “۱۴۰۲” را انتخاب کنید.
 • سپس بر روی گزینه “دریافت شماره پرونده کنکور یا شماره داوطلبی کنکور” کلیک کنید:

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

 • پس از تایید اطلاعات فردی، در صفحه جدیدی که باز می شود شماره پرونده و شماره داوطلبی قابل مشاهده خواهد بود .

بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور

 
 
 
راهنمای بازیابی شماره داوطلبی کنکور ۱۴۰۲ و شماره پرونده کنکور به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شده است زیرا بسیاری از داوطلبان می گویند برگه ثبت نام کنکور را گم کردم یا داوطلبان در صورت فراموشی شماره پرونده یا گم كردن شماره داوطلبي كنكور از طریق ارسال درخواست به سازمان سنجش می توانند به صورت غیرحضوری شماره داوطلبی خود را بازیابی کنند.
در صورت هرگونه ابهام در رابطه با دریافت شماره داوطلبی یا شماره پرونده کنکور ، می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
در این صورت می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر! اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

 

سوالات متداول

✔️شماره داوطلبی کنکور را فراموش کردم چه کنم؟

✔️راهنمای بازیابی شماره پرونده و دریافت شماره داوطلبی کنکور از سایت سازمان سنجش در این مقاله بیان شده است.

✔️چگونه شماره داوطلبی کنکور را پیدا کنیم؟

✔️اگر دچار فراموشی شماره داوطلبی کنکور شدید، بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور از طریق سایت سنجش امکانپذیر است.

✔️اطلاعات لازم برای ورود به سامانه ارسال درخواست الکترونیکی سنجش چیست؟

✔️برای پيدا كردن شماره داوطلبي كنكور و ورود به سامانه ثبت درخواست الکترونیکی سنجش باید در سامانه عضو شوید و سپس با آدرس ایمیل، کد ملی و رمز عبوری که در زمان عضویت در سامانه ثبت کرده بودید به حساب کاربری خود وارد شوید.

4/5 - (8 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه شماره داوطلبی کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. نگار

  سلام
  شماره پرونده رو مال سال ۱۳۹۸ میشه پیدا کنیم؟

  پاسخ
 2. یلدا

  سلام آیا شماره پرونده نمیه اول دی ماه با تیر یکیه؟؟

  پاسخ
 3. زهرا

  برای داوطلبان غیر ایرانی کدملی قبول نمیکنه چکار کنیم؟!

  پاسخ
 4. خرس

  ببخشید برای دریافت کد داوطلبی شماره وارده باید همون شماره ای باشه که برای کنکور ثبت نام کردیم؟

  پاسخ
 5. مریم

  دواطبان غیر ایرانی چگونه باید بازیابی کنند شماره داوطلبی خود را

  پاسخ
 6. Zahra

  سلام
  من کنکور1402با موفقیت ثبت نام کردم اماشماره پرونده و کد رهگیری برای من ارسال نشده برای سازمان سنجشم درخواست ارسال کردم.
  آیا کد رهگیری و شماره پرونده برام ارسال میشه؟؟؟

  پاسخ
 7. زهرا

  سلام . من برای کنکور تیر ماه ثبت نام کردم و تمام مراحل طی شده و از سازمان هم برام پیامک اومده. ولی سر آخر و همین الانم فقط برگه تقاضانامه برای چاپ وجود داشت. هیچ کد رهگیری به من داده نشده. ایا مشکلی در ثبت نام وجود داره؟ یا کلا کد رهگیری در کار نیست؟

  پاسخ
 8. سعید

  باسلام چرا در ثبت نام کنکور 1402پیامک کد پیگیری را نمی دهد فقط می گوید ثبت نام انجام شد

  پاسخ
 9. Zahra

  سلام
  من کنکور ثبت نام کردم لحضه اخر لب تاپ هنگ کرد و شماره پرونده و کد پیگیری دریافت نکردم اما ثبت نام کردم ب
  بعدش تو سازمان سنجش عضوشدم و درخواست دادم اما واقعا مشکلم حل میشع؟؟
  چون من حتی کد وشماره پیگیری و داوطلبی دریافت نکردم که بخام بازیابیش کنم.

  پاسخ
 10. Reza

  کد داوطلبان کجا باید پیدا کنم

  پاسخ
 11. Sonia

  سلام بنده سه تا کنکور دادم( تجربی، هنر و زبان)و شماره داوطلبی مربوط به دو تا کنکور هنر و زبانم را دارم، اما شماره داوطلبی مربوط به کنکور تجربی رو میخوام. توی سایت سنجش هم که میرم فقط شماره داوطلبی مربوط به یک کنکور رو بهم میده که مال کنکور هنره و خودمم دارمش. من چطور میتونم شماره داوطلبی مربوط به کنکور تجربی رو پیدا کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 12. امیرحسین دشتی

  سلام خوبید من تمام مراحل انجام دادم و همه چیز اوکی شد ولی وقتی که میزنم دریافت کد داوطلبی فقط کد کنکور زبانو بهم میده ولی من کد رشته ریاضی میخوام و گزینه ای هم نداره که تغییرش بدم به کنکور ریاضی

  پاسخ
 13. Afsaneh

  باسلام
  راستش ب مرحله آخر ثبت نام رسیدم ولی تاییدو ک زدم ی خطا اومد و هنگ کرد و اون تابیده نبود بعدم ک برگشتم میخواستم دوباره وارد بشم گفت این اطلاعات با این مشخصات ثبت نام شده ولی پیامی برام نیومده بعد ک خواستم از طریق اون گزینه ورود ب سیستم پاسخگویی شماره پرونده و کد داوطلبی رو دریافت کنم برای 1401نداره هنوز گزینه ای چیکار کنم

  پاسخ
 14. آیدا

  باسلام من تمامی مراحل را انجام دادم ولی در اخر در زیر گزینه ی تائید نوشته شد خطایی در ثبت درخواست رخ داد .باتوجه به اینکه نتایج اعلام شده چه کارکنم؟

  پاسخ
 15. مریم

  چطوری شماره داوطلبی و پرونده کنکور 96 رو بگیریم؟؟

  پاسخ
 16. علی

  شماره داوطلبیم رو میخواهم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی