شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 1402 در ایام نوروز و تعطیلات عید

شماره تماس بهترین مشاورین کنکور در ایام نوروز و تعطیلات عید

جهت مشاوره در زمینه شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 1402 در ایام نوروز و تعطیلات عید

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 1402 در ایام نوروز و تعطیلات عید  ... سلام دوستان و همراهان عزیز سایت به روز " مشاورگروپ " و تبریک پیشاپیش سال نو ...

شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 1402 در ایام نوروز و تعطیلات عید

شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 1402 در ایان نوروز و تعطیلات عید

سلام دوستان و همراهان عزیز سایت به روز " مشاورگروپ " و تبریک پیشاپیش سال نو ...

همه ما میدانید که در تمامی مراحل زندگیمان نیاز به یک مشاور داریم. مخصوصا در مراحل تحصیل ممکن است شما عزیزان اطلاعات کافی در زمینه های مختلف را نداشته باشید و دچار مشکل شوید. همچنین میدانید ایام تعطیلات میتواند برای محصلان یک دوره طلایی باشد و ممکن است در این دوره با مشکلاتی مواجه شوید.

بسیاری از داوطلبان از ما شماره مشاوره تحصیلی بهترین مشاوران در ایام نوروز و تعطیلات 1402 را میپرسند از همین رو در این مقاله تصمیم بر آن گرفتیم تا در این رابطه توضیحاتی را ارائه دهیم.
تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری 1402 تمامی رشته ها و تعطیلی مدارس بعد عید
آیا کنکور 1402 به تعویق می افتد؟


آیا مدارس در سال تحصیلی 1402 مطابق سال های پیش به اتمام میرسد؟

پاسخ:مدارس پس از بازگشایی ۴ تا ۶ هفته ادامه فعالیت می‌دهند

با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا و جبران این تعطیلات در سال تحصیلی جاری وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: در جلسه ستاد ملی کرونا که با حضور رئیس‌جمهور تشکیل‌شده همین مبحث مطرح‌شده است و برای ما مهم است این تعطیلات سال تحصیلی آینده را تحت تأثیر قرار ندهد.

در مورد بازگشایی مدارس ستاد ملی مبارزه با کرونا هر زمان که مشخص کند مدارس بازخواهد شد و ما متناسب با زمان ازدست‌ رفته اقدام خواهیم کرد، البته مدارس ما برای جبران زمان از دست‌ رفته از طریق فضای مجازی، آموزش‌های تلویزیونی و … به جبران این زمان اقدام می‌کنند لذا با احتساب آموزش‌های مجازی که داده می‌شود زمان از دست رفته را به دست خواهیم آورد. از دانش آموزان و کنکوریها میخواهیم در این دوران از زمان خود بخوبی استفاده کنند و انگیزه برای موفقیت کنکور را در خود بالا ببرند .


تحلیل تعطیلی مدارس با توجه به این صحبت: پس زمان دقیق بازگشایی مدارس مشخص نیست اما اگر مشکلات ادامه دار باشد به احتمال کلاس های درس مدارس تا قبل از فصل تابستان برگزار میگردد و به اتمام می رسد و کنکور بعد از آن خواهد بود .

تکلیف برگزاری کنکور 1402 و تاریخ دقیق آن چیست؟

پاسخ:کنکور ۱۴۰۰ به فاصله ی 20 روز پس از پایان امتحانات نهایی برگزار می شود

او افزود: با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت آموزش‌ و پرورش می‌تواند تقویم زمانی مدارس را جابه جا کند و اختیاراتی را به شورای آموزش‌ و پرورش استان‌ ها می‌دهیم تا بین 4 تا 6 هفته پس از بازگشایی مدارس سال تحصیلی را ادامه دهند.همچنین کنکور ۲۰ روز پس از پایان امتحانات نهایی انجام خواهد شد تا استرس کنکور از داوطلبان دور شود و با خیالی آسوده به دوره کتب خود بپردازند و کنکور ۱۴۰۰ را جمع بندی کنیم .

تحلیل تاریخ برگزاری کنکور 1402 با توجه به این صحبت: پس تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ به تاریخ اتمام امتحانات سال دوازدهم بستگی دارد اگر تعطیلی مدارس ادامه دار باشد و اتمام آن به تعویق بیافتد متعاقباً کنکور 1402 نیز به تعویق می افتد.

نگرانی مشمولین خدمت سربازی در مورد برگزاری کنکور 1402

هنوز اعلام نظر رسمی در مورد مشمولین سربازی که در کنکور ۱۴۰۰ ثبت نام کرده اند صورت نگرفته است اما فعلا نیازی به نگرانی این عزیزان نیست و به احتمال زیاد اگر به علت تعطیلی مدارس و تعویق کنکور تغییری در تقویم آموزشی سال 1402 صورت گیرد قوانین مشمولیت این دسته از داوطلبان نیز متناسب با آن تغییر خواهد کرد و هیچ داوطلب پسر که به دلیل تغییر تاریخ کنکور ۱۴۰۰ مشمول به خدمت بحساب می آید در سیستم نظام وظیفه غیبت نخواهد خورد ؛ پس بهتر است کنکوریها فقط به استفاده حداکثر و جمع بندی صحیح دروس کنکور متمرکز شوند و از زمان طلایی باقی مانده نهایت استفاده را ببرند.

جمع بندی پایانی تعویق کنکور 1402

کنکوریهای عزیز تا کنون رسمی ترین خبر در مورد عقب افتادن کنکور 1402 همین خبری قطعی “تغییر تاریخ کنکور” است که منتشر کرده ایم لطفا به شایعات و ذکر تاریخ های مختلف توجه نکنید در صورتی که خبر رسمی تاریخ دقیق برگزاری کنکور ۱۴۰۰ از سوی سازمان محترم سنجش اعلام گردد در همین مقاله و در صفحه ی اخبار کنکور منتشر میگردد.

هنر یک کنکوری در این ایام حفظ آرامش و ادامه ی روند مطالعاتی با کیفیت بیشتر است برنامه ریزی نیمسال دوم خود را همانند گذشته ادامه دهید؛ امیدست با افزایش انگیزه کنکوریها در عید در ماه اسفند و کنترل خواب کنکوریها بتوانند با نهایت تلاش و پشتکار در این روزهای حساس گام های بلندی در جهت موفقت خود بردارند ؛ همچنین پیشاپیش با تبریک سال نو مرکز مشاوره تحصیلی " مشاورگروپ " برای همه ی شما آرزوی موفقیت دارد.
مشاوره و برنامه ریزی درسی تیزهوشان و نمونه دولتی  و شاهد مرکز مشاور گروپ

قابل توجه دانش آموزان تیزهوش و نمونه دولتی برای موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی نیاز به برنامه ریزی منظم دارید، برای یک برنامه ریزی منظم با مشاوران و کارشناسان مجرب تیم مشاور گروپ در ارتباط باشید. شماره ارتباط با کارشناسان و مشاوران مجرب تیم مشاور گروپ 9099071613 می باشد. ارزوی ما موفقت شما دوستان عزیز می باشد.


مشاوره و راهنمایی تحصیلی مدارس نمونه مرکز مشاور گروپ

والدین گرامی جهت دریافت کامل اطلاعات لازم جهت شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی و دریافت برنامه ریزی درسی (دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1402-1402) مناسب برای شرکت در آزمون می توانید با شماره 9099071613 از طریق تلفن ثابت منزل بدون نیاز به کدگیری با مشاوران متخصص و خبره مرکز مشاور گروپ تماس گرفته و آینده تحصیلی فرزندان خود را با مشاوران مجرب مرکز مشاور گروپ رقم بزنید.

موفقیت شما آرزوی ماست.


شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 99 در ایام نوروز و تعطیلات عید


سامانه “مشاور گروپ ” در موضوعات زیر به شما مشاوره می‌ دهد:


9099071613


معرفی برترین منابع تمامی رشته‌ های دبیرستانی
معرفی برترین منابع آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان (استعدادهای درخشان) و نمونه دولتی
معرفی برترین منابع آزمون المپیاد دانش آموزی و دانشجویی
معرفی برترین منابع کنکور کاردانی
معرفی برترین منابع کنکور سراسری
معرفی برترین منابع کنکور کارشناسی ارشد
معرفی برترین منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
معرفی برترین منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
معرفی برترین منابع آزمون دکتری
معرفی برترین منابع المپیاد ریاضی، فیزیک، ادبی، نجوم، کامپیوتر، شیمی و زیست‌ شناسی


با مشاوران متخصص و با تجربه “مشاور گروپ ” با این شماره ها از سراسر کشور تماس بگیرید.


مشاور گروپ


شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 99 در ایام نوروز و تعطیلات عید

شماره مشاوره تحصیلی در ایام نوروز و تعطیلات 1402

شماره مشاوره تحصیلی در ایام نوروز و تعطیلات 1402 چند است و شما چه سوالاتی از مشاور میتوانید بپرسید؟
بسیاری از افراد جهت مشاوره تحصیلی تلفنی و برنامه ریزی درسی خود با شماره های " مشاورگروپ "  رایگان تماس میگیرند. اما هنوز هستند افرادیکه از این شماره ها مطلع نیستند و نمیدانند چه سوالاتی میتوانند از مشاورین مرکز " مشاورگروپ "  بپرسند. در این مقاله میخواهیم عزیزانی که هیچ اطلاعاتی از شماره تلفن مشاورگروپ رایگان تحصیلی ثابت و موبایل همراه ندارند توضیح دهیم.


سامانه مشاورگروپ مجموعه ای از مشاوران مجرب و حرفه ای و متخصص در زمینه مشاوره تحصیلی را گرد هم آورده است. مشاوران متخصص سامانه مشاورگروپ در رشته های فنی مهندسی ، علوم انسانی ، علوم پایه ، هنر ، پزشکی و ... آماده اند در تمام زمینه ها اعم از انتخاب رشته تحصیلی ، برنامه ریزی کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری و ارشد بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای آماده ارائه مشاوره به شما هستند.
در صورت بروز هرگونه سوال در تمامی زمینه های تحصیلی با متخصص رشته مورد نظر خود صحبت کنید تا موفقیت شما تضمین شود.

خدمات سامانه  مشاورگروپ رایگان

در این قسمت خلاصه ای از خدمات مشاوره ای سامانه مشاورگروپ را برای شما عزیزان آورده ایم. شما در تمامی این زمینه های ذکر شده میتوانید تماس گرفته و راهنمایی کامل را از مشاورین دریافت کنید. همچنین میتوانید ثبت نام های خود را به مشاورین بسپارید.

شماره تلفن مشاورگروپ : مدارس

ثبت نام و دریافت نتایج تیزهوشان - دریافت نمونه سوالات تیزهوشان - مشاوره در نحوه تحصیل تیزهوشان - دریافت لیست مدارس در سراسری کشور

ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی - دریافت نمونه سوالات نمونه دولتی - مشاوره در نحوه تحصیل نمونه دولتی - دریافت لیست مدارس در سراسری کشور

ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد - اطلاع از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد - مشاوره در نحوه تحصیل مدارس شاهد - دریافت لیست مدارس در سراسری کشور

ثبت نام و اعلام نتایج مدارس برتر و غیر انتفاعی - اطلاع از نحوه امتیاز بندی مدارس مدارس برتر و غیر انتفاعی - مشاوره در نحوه تحصیل مدارس مدارس برتر و غیر انتفاعی - دریافت لیست مدارس در سراسری کشور

شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 99 در ایام نوروز و تعطیلات عید

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

ثبت نام و اعلام نتایج کنکور سراسری - انتخاب رشته - تکمیل ظرفیت کنکور - کارنامه سبز و ....

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری

ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ها ارشد و دکتری - نحوه و زمان مصاحبه ها - انتخاب رشته ارشد و دکتری - پایان نامه و ....

ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های لیسانس به پزشکی - دریافت منابع آزمون کارشناسی به پزشکی ...


اگه دوس داری تو این چند ماه باقی مونده یه دانشجوی پزشکی کنارت باشه و با برنامه ریزی و صحبت های بی نظیرش سرعتتو چند برابر بقیه کنه کافیه همین الان با مشاورین برتر تیم مشاورگروپ تماس بگیر ...

9099071613

 • مشاوره انتخاب رشته تجربی 1402 چه امکاناتی را در اختیار داوطلب می گذارد؟
 • من ۲هزار منطقه دو شدم. آیا شانس قبولی در رشته پزشکی یا دندان پزشکی را دارم؟
 • بازار کار علوم آزمایشگاهی در سال های آینده چگونه است؟
 • اعتبار مدرک پردیس خودگردان به چه صورت است؟
 • آخرین رتبه قبولی مامایی روزانه استان تهران چند است؟
 • رتبه لازم برای قبولی در هوشبری به چه صورت است؟
 • آخرین رتبه قبولی پزشکی دولتی چند است؟
 • در دوران نوروز چند ساعت باید مطالعه کرد؟
 •  در دوران نوروز چند ساعت باید استراحت کرد؟
 • در صورتی که بعد از عید همچنان باید به مدرسه رفت، شرایط جمع بندی چگونه خواهد بود؟

متداول ترین پرسش ها تخمین رتبه

 • برای تخمین رتبه خود در کنکور باید به کجا رجوع کنیم؟
 • درصد خطای تخمین رتبه‌ های کنکور چه میزان است؟
 • اگر درباره درصدهای خود در هر درس مطمئن نباشیم و حدود آن را بدانیم، باز هم امکان تخمین رتبه کنکور ما وجود دارد؟
 • این تخمین زدن به چه صورت انجام می‌ شود؟ آیا به تبلیغات تخمین رتبه کدام مؤسسه می‌ توان اعتماد کرد؟
 • فواید تخمین رتبه زودتر از اعلام آن توسط سازمان سنجش چیست؟
 • با توجه تخمین‌ های سال گذشته، احتمال دقیق بودن این تخمین‌ ها چه میزان است؟
 • آیا در صورت آگاهی از رتبه احتمالی خود، امکان تخمین قبولی در دانشگاه‌ ها هم وجود دارد؟

کافیست با این شماره ها با مشاوران ما  در ارتباط باشید تا با کمک آنها بتوانید رتبه خود را در کنکور سراسری امسال تخمین بزنید و شرایط خود را آماده و مهیا سازید.


شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 99 در ایام نوروز و تعطیلات عید


آخرین تراز و رتبه های قبولی در رشته های مختلف دانشگاهی را از ما بپرسید:

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد
رتبه قبولی هوشبری دانشگاه آزاد
رتبه قبولی پرستاری دانشگاه آزاد
رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد
رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد
رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد
نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
آخرین رتبه قبولی پزشکی
آخرین رتبه و قبولی دندانپزشکی
آخرین رتبه قبولی داروسازی
آخرین رتبه قبولی دامپزشکی
آخرین رتبه قبولی زیست شناسی
آخرین رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی
آخرین رتبه قبولی هوشبری
آخرین رتبه قبولی پرستاری
آخرین رتبه قبولی مامایی
آخرین رتبه قبولی بهداشت محیط
آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای
آخرین رتبه قبولی بهداشت عمومی
آخرین رتبه قبولی اتاق عمل
آخرین رتبه قبولی علوم تغذیه
آخرین رتبه قبولی صنایع غذایی
آخرین رتبه قبولی مهندسی کشاورزی
آخرین رتبه قبولی شیمی
آخرین رتبه قبولی بهداشت مواد غذایی
آخرین رتبه قبولی کاردانی
راهنمای جامع تکمیل ظرفیت آزاد برای رشته تجربی

ناگفته نماند که سالانه برخی از جزئیات کنکور سراسری تغییر می کند.
برای مثال ظرفیت بعضی دانشگاه ها در بعضی رشته ها کم یا زیاد می شود.
و این موضوع سبب می شود که نتوان بر اساس کنکورهای سال گذشته رتبه قبولی رشته های دانشگاهی را به طور کاملاً دقیق تعیین کرد.
اما دانستن حدود آن نیز برای داوطلبان سودمند خواهد بود.
پر تکرارترین سؤالات رتبه و تراز قبولی در کنکور

رتبه قبولی رشته معماری در دانشگاه های تهران چند است؟
آخرین رتبه قبولی داروسازی چند است؟
لیست رتبه های قبولی دانشگاه آزاد را چگونه می توان جستجو کرد؟
آیا با رتبه سه رقمی می توان در رشته پزشکی قبول شد؟
رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در گروه انسانی دانشگاه تهران چند است؟
میانگین درصدهای لازم برای رتبه مورد نظر خود را چگونه به دست آوریم؟

مشاوره و پاسخ به سؤالات کنکوری

شما دوستان عزیز از طریق این شماره ها با مشاوران متخصص و مجرب “مشاورگروپ” تماس بگیرید
تا با یک مکالمه کوتاه و مؤثر در مورد رتبه قبولی رشته های دانشگاهی اطلاعات لازم را به دست آورید.


سوالات تخصصی خود را از تنها مجموعه ی کامل مشاوره ای و حرفه ای در کشور ؛ تیم مشاورگروپ پرسید ...

 امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه شماره تماس بهترین مشاورین کنکور 1402 در ایام نوروز و تعطیلات عید

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی