شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402 | شرایط ثبت نام مجدد برای دانشجویان روزانه چگونه است ؟

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1401

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402 | شرایط ثبت نام مجدد برای دانشجویان روزانه چگونه است ؟

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402 : دفترچه ثبت نام کنکور 1402 همزمان با شروع ثبت نام کنکور سراسری بر روی سایت سنجش قرار خواهد گرفت ، که لازم است کلیه داوطلبان قبل از اقدام به ثبت نام خود با مطالعه دقیق دفترچه از شرایط ثبت نام کنکور بطور کامل آگاه شوند .

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »  شرایط ثبت نام کنکور سراسری 1402 در دو بخش عمومی و اختصاصی می باشد که اطلاع از آن ها برای شرکت در آزمون الزامی است . در این مقاله به بررسی شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری 1402 و نیز شرایط ثبت نام مجدد دانشجویان روزانه می پردازیم .

شرایط عمومی ثبت نام کنکور سراسری 1402

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »  متقاضیان شرکت در کنکور سراسری می بایست دارای شرایط ثبت نام کنکور 1402 همانند وضعیت دینی ، سلامت جسمانی و عدم سوء سابقه باشند که در ادامه به آن ها اشاره نموده ایم :
1. عدم اعتیاد داوطلب به هر گونه مواد مخدر و داشتن سلامت جسمانی کامل متناسب با رشته درخواستی .
2. داوطلب تا کنون اعمال خلاف شئونات اسلامی ، شغلی و تحصیلی انجام نداده باشد .
3. داوطلب هیچ دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد .
4. داوطلب باید معتقد به دین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی باشد .
5. هر داوطلب بنا بر دین انتخابی خود باید واجبات را انجام داده و از محرمات بپرهیزد .

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری 1402

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    شرایط ثبت نام کنکور سراسری 1402 در دو بخش عمومی و اختصاصی ارائه می شود ، که در بخش شرایط اختصاصی نکته ای که مورد پرسش برای بسیاری از متقاضیان است مدارک تحصیلی مورد نیاز برای شرکت در کنکور سراسری می باشد . در ادامه به شرح کامل شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری که شامل مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری 1402 ، شرایط تحصیل مجدد ، مسائل مربوط به نظام وظیفه آقایان ، تعداد دفعات شرکت در کنکور سراسری و تحصیل رایگان در رشته های پزشکی می باشند می پردازیم :

1. داوطلبان شرکت در کنکور 1402 باید دارای مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا مدرک کاردانی ( فق دیپلم ) باشند . البته داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را تا پایان شهریور سال ثبت نام کنکور سراسری 1402 اخذ کنند نیز می توانند در این کنکور شرکت کنند .
2. داوطلبی که دانشجوی دوره روزانه در یکی از مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکتری باشد ، حق ثبت نام در کنکور 1402 را نخواهد داشت مگر این که با مراجعه به محل دانشگاه تحصیلش تا 30 ام بهمن ماه 1401 از دانشگاه انصراف از تحصیل در دانشگاه روزانه دهد .
3. کلیه افرادی که از سال 64 به بعد تا کنون 2 بار با شرکت در کنکور سراسری در سال های مختلف در یک رشته محل دوره روزانه پذیرفته شده اند ، امکان شرکت در کنکور سراسری 1402 را نخواهند داشت .
4. اگر دانش آموزی با شرکت در کنکور سراسری 1402 و پذیرفته شدن در یکی از دوره های روزانه در دانشگاهی مشغول به تحصیل باشد ، می تواند تا 30 ام بهمن ماه 1401 از تحصیل در دوره روزانه انصراف دهد و در کنکور سراسری 1402 با شرط انتخاب دانشگاه های غیر روزانه ( شبانه ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، مجازی ، پردیس خودگردان و آزاد ) ثبت نام کنند .
5. اگر دانش آموزی با شرکت در کنکور سراسری 1402 و پذیرفته شدن در یکی از دوره های غیر روزانه ( شبانه ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، مجازی ، پردیس خودگردان و آزاد ) در دانشگاهی مشغول به تحصیل باشد ، می تواند بدون انصراف از دانشگاه محل تحصیل در کنکور سراسری 1402 ثبت نام کند و پس از قبول شدن در کنکور 1402 از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد .
6. دانشجویانی که در یکی از رشته در مقطع کارشناسی در دوره روزانه به صورت رایگان تحصیل کردند ، طبق رای دیوان عدالت اداری حق ثبت نام در دوره های روزانه دکتری پزشکی را دارا هستند . شرایط کامل تحصیل مجدد در رشته های پزشکی در مقاله آن توضیح داده شده است .
نکته : متقاضیان کنکور تجربی توجه کنند که براساس تصمیم اخذ شده در کمیسیون موضوع ماده 2 و3 آئین نام اجرایی قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان درتاریخ 28 / 10 / 95 ، فارغ التحصیلان رشته های با طرح اجباری وزارت بهداشت در مقاطع کاردانی و کارشناسی ( مانند پرستاری ، علوم آزمایشگاهی و ... ) که قصد دارند در کنکور سراسری شرکت کنند ، درصورت قبولی در رشته های دکتری حرفه ای پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی ، می توانند طرح خود را بعد از اتمام تحصیل در رشته های مذکور به پایان برسانند .

 

مشاور گروپ

 

نکات قابل توجه برای شرکت در کنکور سراسری 1402

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    در ادامه به بررسی نکات مهمی که برای شرکت در کنکور سراسری 1402 باید بدانید می پردازیم
نکته1 : آن دسته از افرادی که مدرک کاردانی در رشته های علوم پزشکی را دارند و قصد ثبت نام در کنکور سراسری 1402 را دارند باید حتما تا تاریخ 31 شهریور 1402 ( برای ورودی مهر ) و 30 بهمن 1402 ( برای ورودی بهمن ) طرح نیروی انسانی خود را به اتمام برسانند .
نکته2 : همه دانشجویانی که قصد ثبت نام در کنکور 1402 را دارند و قصد انصراف از تحصیل در دانشگاه فعلیشان را دارند باید فرم شماره 3 انصراف را تکمیل کنند . پر کردن این فرم به منزله تسویه تحصیل رایگان و وام های صندوق رفاه محسوب می شود . لازم نیست این فرم حتما تا قبل از اسفند ماه 1401 تکمیل شوند ، آن چیزی که مهم به شمار می آید این است که تاریخ انصراف قطعی دانشجو قبل از یکم اسفند ماه 1401 باشد . پس می توان تسویه حساب برای تحصیل رایگان را به بعد از اطمینان یافتن از قبولی در کنکور 1402 موکول کرد . دانشجویانی که در دوره روزانه مشغول به تحصیل هستند و انصراف می دهند و مجددا در یک دوره روزانه از طریق کنکور سراسری 1402 پذیرفته می شوند از پرداخت هزینه انصراف ( هزینه تحصیل رایگان ) معافند . دانشجویانی که قصد انصراف دارند می توانند با مطالعه مقاله شرایط انصراف از دانشگاه روزانه از تمامی شرایط لازم برای انصراف آگاهی یابند .
نکته3 : آقایانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 1402 را دارند باید از شرایط معافیت تحصیلی با خبر باشند سپس نسبت به ثبت نام در کنکور 1402 اقدام کنند .
نکته4 : اگر دانشجوی آقایی قصد انصراف از دانشگاه در حال تحصیل خود را داشته باشد و قبلا سابقه انصراف از دانشگاه نداشته باشد ( برای بار اول باشد که قصد انصراف دارد ) ، می تواند تا یک سال از معافیت تحصیلی انصراف استفاده کند . البته لازم است که آقایان از معافیت تحصیلی انصراف از دانشگاه آگاهی های لازم را کسب کنند .
نکته5 : هر سال با دانشجویانی مواجه می شویم که در رشته های غیر پزشکی در مقاطع مختلف فارغ التحصیل شده اند و قصد شرکت در کنکور سراسری 1402 را دارند . شرایط ثبت نام برای این داوطلبان تفاوت اندکی با سایر داوطلبان کنکور 1402 دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر خواندن مقاله شرایط تحصیل مجدد در رشته های پزشکی به این دسته از داوطلبان توصیه می شود .

آن دسته از داوطلبانی که پس از مطالعه این مقاله دچار ابهام شده اند می توانند کلیه سوالات خود را در خصوص جزئیات شرایط ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری 1402 را از مشاوران مرکز مشاور گروپ بپرسند . برای برقراری ارتباط با مشاوران مرکز  کافیست از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده نمایید .
مشاور گروپ

 

آیا فارغ التحصیلان دوره کارشناسی رشته های علوم پزشکی می توانند دوباره در کنکور سراسری 1402 شرکت نمایندو آیا شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 را دارند؟
آیا فارغ التحصیلان رشته ای غیر پزشکی می توانند دوباره از مزایای تحصیل رایگان بهره ببرند؟
آیا در رابطه با تحصیل مجدد فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد ودکترا محدودیتی وجود دارد؟
در صورتی که داوطلبی یک بار از دوره روزانه فارغ التحصیل شده باشد دوباره می تواند در دوره روزانه همان مقطع پذیرفت شود؟(شرایط انصراف از دانشگاه روزانه چگونه است؟)

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    به دلیل شرایط خاص جامعه امروز و نبود آینده شغلی در بسیاری از رشته ها, تعداد زیادی از فارغ التحصیلان پس از دریافت مدرک کارشناسی و یا حتی با دریافت مدرک کارشناسی ارشد و دکترا به دلیل نیافتن شغل یا عدم علاقه به شغل و رشته تحصیلی خود درصدد شرکت مجدد در کنکور سراسری 1402 بر می آیند. و سوالات در باره شرایط و ضوابط تحصیل مجدد و شرکت مجدد در کنکور سراسری 1402 برای فارغ التحصیلان از متداول ترین سوالات می باشد. در ادامه این مطلب  قصد داریم به بیان قوانین و ضوابط موجود در رابطه با تحصیل مجدد فارغ التحصیلان و شرایط دوبار ثبت نام کنکور سراسری 1402 را بنویسیم.

مشاور گروپ

شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402

شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه رشته های غیر پزشکی

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    بر طبق آخرین تغیرات قوانین آموزشی و رای دیوان عدالت اداری فارغ التحصیلان کارشناسی رشته های غیرپزشکی در صورتی که به ارگان خاصی تعهد خدمت نداشته باشند بدون محدودیت می توانند درثبت نام کنکور 1402 شرکت نمایند و شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 را خواهند داشت..

ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 رشته های غیر پزشکی شامل چه کسانی می شود؟

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    در صورتی که این افراد در مقطع کارشناسی قبلی خود در دانشگاه های روزانه و با شرایط تحصیل رایگان این مقطع تحصیلی را گذرانده باشند، در صورتی که در رشته های پزشکی, دارو سازی, دندان پزشکی و رشته های پیراپزشکی در دوره روزانه پذیرفته شوند باز هم نیازی به پرداخت شهریه نمی باشد ومی توانند به صورت مجدد از شرایط تحصیل رایگان ثبت نام مجدد کنکور سراسری و شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 بهره مند شوند.

شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه رشته های پزشکی

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    براساس آخرین تصمیم آیین نامه اجرایی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته های پیراپزشکی با شرایط طرح اجباری می توانند تا قبل از اتمام طرح خود یک بار در کنکور سراسری شرکت نمایند و در صورتیکه در یکی از رشته های پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی پذیرفته شوند می توانند ادامه طرحشان را پس از فارغ التحصیلی در رشته جدید انجام دهند.

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »     اما اگر پذیرفته نشوند میبایست صبر کنند تا طرح اجباری شان به انجام برسد و پس از آن می توانند شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 و دوباره درشرایط کنکور سراسری 1402 شرکت نمایند.

ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 رشته های پزشکی شامل چه کسانی نمی شود؟

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 رشته های پزشکی در صورتی که در یکی از دوره های پزشکی, دندان پزشکی ودارو سازی در دوره روزانه پذیرفته شوند حتی اگر مدرک قبلی خود را در دوره روزانه وبه صورت رایگان گرفته باشند باز هم می توانند در دوره روزانه پذیرفته شوند و ازمزایای تحصیل رایگان استفاده نمایند، البته داوطلبان آقا می بایست توجه داشته باشند که در رابطه با خدمت وظیفه سربازی و معافیت تحصیلی در دوره تحصیل مجدد مشکلی نداشته باشند.شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402 / 

شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در طول سال های گذشته تغیرات فراوانی داشته است و تقزیبا می توان گفت که از سال 95 تا 1401 هرساله این قوانین تغیر داشته اند، اما با توجه به مصوبه 28 فروردین 99 که آخرین رای دیوان عدالت اداری در این مورد است هر داوطلب در هر مقطعی مجاز است که دوبار ازشرایط تحصیل رایگان استفاده نماید و بر اساس این مصوبه انتظار می رود این قانون در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1402 در این باره تغیر نماید.

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    که بر اساس آن داوطلبان بدون در نظر گرفتن مقطع و شرایط تحصیل آن ها در دوره قبلی تحصیل بتوانند از مزایای تحصیل رایگان بهره ببرند. باید دید که در دفترچه امسال این قوانین چگونه بیانخواهد شد. اما داوطلبان می توانند با استفاده از این رای دیوان عدالت اداری درصورتی که مشکلی برایشان در این مورد پیش آمد در ارسال درخواست سایت سنجش درخواست خود را اینترنتی ثبت نمایند.

شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402  »    داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که این قوانین مربوط به دوره روزانه می باشد و داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 1402 و شرکت در دانشگاه آزاد را دارند شامل این قوانین نمی باشند و تفاوتی ندارد که شما چندین بار از دانشگاه آزاد مدرک بگیرید و در شهریه ها تفاوتی نخواهد داشت، دانشگاه های پردیس و بین الملل نیزهمینگونه است.

 

مشاور گروپ

مشاوره تحصیلی کنکوری مشاور گروپ

قوانین و ضوابط موجود در رابطه با شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402, شرایط تحصیل مجدد کارکنان رسمی و یا پیمانی ادارات و یا سازمان ها شرایط معافیت تحصیلی , شرایط انصراف از دانشگاه و از تحصیل، تفاوت ثبت نام کنکور سراسری 1402 نظام جدید با نظام قدیم چیست؟، رفع محرومیت کنکور 1402، بسیاری دیگر از این قبیل بسیار پیچیده است. در صورتی که در رابطه با هر یک از قوانین و ضوابط موجود در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1402 سوالی دارید می توانید با شماره 9099071613  با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاوران مشاور گروپ  بهترین مشاوره تحصیلی در تهران در تماس باشید و پاسخ سوالات خود را از ما بخواهید.

 

✔️شرایط شرکت مجدد دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای در کنکور چگونه است؟

✔️دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و پیوسته تمامی رشته‌های تحصیلی و دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دکتری حرفه‌ای دامپزشکی متقاضی تحصیل مجدد، می‌توانند با رعایت شرایط اعلامی در این مقاله از طریق قبولی در آزمون سراسری در مقطع دکتری عمومی رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی تحصیل کنند و محدودیتی در انتخاب دوره‌های مختلف (روزانه و شهریه پرداز) ندارند:

✔️ قبول شدگان دوره روزانه کنکور سال گذشته مجاز به ثبت نام کنکور 1402 می باشند؟

✔️ مطابق متن مقاله این گروه از داوطلبان تنها از انتخاب رشته روزانه کنکور 1402 محروم هستند که البته برای این ممنوعیت هم می توانند از طریق درخواست لغو محرومیت اقدام کنند برای اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه کنید.

✔️شرایط شرکت دانشجویان انصرافی در کنکور 1402 چگونه است؟

✔️دانشجویان دوره روزانه (ورودی سال 1401 و قبل از آن) همه مقاطع تحصیلی اعم از کاردانی (پیوسته و ناپیوسته)، کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته)، کارشناسی ارشد (پیوسته و ناپیوسته) و دکتری عمومی یا تخصصی برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ باید تا تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ با تکمیل فرم مخصوص و تأیید دانشگاه محل تحصیل انصراف قطعی خود را اعلام کنند و بند ۳۲ تقاضانامه ثبت نام را علامت بزنند.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام مجدد کنکور 1402 | شرایط ثبت نام مجدد برای دانشجویان روزانه چگونه است ؟

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. حبیبی

  سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی علوم کامپیوتر دوره روزانه هستم. میتونم در رشته کارشناسی فرش دوره روزانه تحصیل کنم؟؟؟

  پاسخ
 2. علی

  سلام بنده لیسانس روزانه دارم اگه پزشکی قبول بشم ایابایس مدارک دبیرستانوتحویل دانسگاه جدیدبدم ممنون ازراهنماییتون

  پاسخ
 3. باران

  سلام.من در حال تحصیل در کارشناسی روزانه علوم کامپیوتر هستم.و الان ترم۳ام.میخوام دوباره کنکور بدم
  آیا میتونم دانشگاهم رو تموم کنم و با داشتن مدرک لیسانس اقدام ب کنکور کنم
  یا باید انصراف بدم .و اینکه اگر ترم۴بشم و انصراف بدم.مدرک فوق دیپلم ب من داده میشه یا نه

  پاسخ
 4. افشین

  سلام.من مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رو بصورت روزانه خوندم.آیا امکان تحصیل دوره روزانه رشته پزشکی برای من بصورت رایگان وجود داره؟

  پاسخ
 5. قادر

  سوالم من اینه
  من الان دانشجو دکتر مهندسی مواد هستم، می‌خوام کنکور تجربی بدم ، من اگر تا اسفند ماه بتونم دفاع کنم میتونم کنکور بدم یا باید حتما انصراف بدم؟
  سوال بعدی اینکه در دفترچه آزمون گفته افراد برای شرکت کردن در کنکور باید تا اسفندماه فارغ‌التحصیل یا انصراف بدن! حالا فرض کنید اینطوری باشه یعنی تا اون موقع من از دکتری دفاع کرده باشم، در صورت قبول شدن من میتونم بصورت رایگان تحصیل کنم چون من هر سه مقطع دانشگاه دولتی و رایگان خوندم آیا باز میتونم رایگان بخونم؟

  پاسخ
 6. سورنا

  با سلام میخواستم بدونم اگه من امسال کارشناسی پرستاری قبول بشم آیا میتونم سال بعد هم کنکور سراسری شرکت کنم یا نه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
 7. فریده

  با سلام من دانشجوی ترم 3کارشناسی ارشددانشگاه روزانه هستم کارشناسی هم دانشگاه روزانه بودم میخواستم دوباره کنکور تجربی بدم میتونم برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی شرکت کنم ؟

  پاسخ
 8. مهمان فا

  باسلام. من فارغ التحصیل رشته های مهندسی کشاورزی مقطع کارشناسی روزانه و در مقطع ارشد هم در حال تحصیل هستم (ترم۱ روزانه). میتونم بعد از اتمام دوره ارشد مجدد کنکور سراسری رشته های پزشکی و پیراپزشکی شرکت کنم؟ و دیپلم من هم ریاضیه .چطور میتونم مشکل دیپلم تجربی رو برای کنکور حل کنم؟ اجباری بر دیپلم تجربی هست؟

  پاسخ
 9. علیرضا

  سلاممن قبلا یکبار از دانشگاه پیام نور انصراف زدم و الان ازاد دارم میخونم
چجوری تمکانش هست ک باز بتونم پزشکی بخونم؟
  
اگه پزشکی قبول شم میتونم دوباره از ازاد انصراف بزنم
راه حلی داره؟

  پاسخ
 10. اميرعلي

  سلام خسته نباشید ببخشید بنده تا پایان بهمن 1400 مدرک کارشناسی خود را خواهم گرفت(دانشجو دوره روزانه بودم ولی به دلیل انتقالی شهریه پرداخت میکردم) فعلا معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را دارم آیا برای شرکت مجدد در کنکور 1401پس از فارغ التحصیلی باید کارت پایان خدمت داشته باشم یا خیر؟ در دفترچه راهنمای کنکور ۱۴۰1 ذکر شده که متقاضی کنکور نباید به سازمان های دولتی بدهکار (مثل سربازی) باشد و دارای کارت پایان خدمت باشد و هم چنین ذکر شده : 《《 معافيت تحصيلي براي هر مقطع فقط يك بار صادر ميشود. بنابراين فارغال تحصیلان هر مقطع مجاز
  به تحصيل مجدد در همان مقطع نمي باشند.》》 اگر راهنمایی کنید ممنونتان می شوم

  پاسخ
 11. امیر

  سلام
  من بهمن 1401 کاردانی فوریت پزشکی فارغ التحصل شدم. آیا می توانم کنکور مجدد تجربی بدم برای رشته پزشکی؟ سربازی هم دارم اما تا یکسال وقت دارم.

  پاسخ
 12. AREF

  سلام
  سلام
  من مهر ۱۴۰۰ کارشناسی ناپیوسته روزانه دانشگاه فنی و حرفه ای بر اساس سوابق تحصیلی قبول شدم امکانش هست الان انصراف بدم و مجدد کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۱ که تاریخ ثبت نامش 29 خرداد هست شرکت کنم؟

  پاسخ
 13. AREF

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته روزانه مهر 1400 دانشگاه فنی و حرفه ای بر اساس سوابق تحصیلی قبول شدم و الان ترم دو هستم میخوام انصراف بدم و مجدد برای کارشناسی ناپیوسته روزانه 1401 که تاریخ ثبت نام 29 خرداد هست شرکت کنم
  امکانش هست؟

  پاسخ
 14. آرین

  سلام و روز بخیر
  ببخشید بنده دکتری داروسازی دارم و در حال اتمام سربازی هستم …میتوانم دوباره کنکور بدهم و دندانپزشکی قبول شم …در صورت قبولی بعد از اتمام باید طرح گذراند؟

  پاسخ
 15. لیلا

  سلام،من لیسانسم در سال ۸۹ از دانشگاه پیام نور گرفتم وفوق لیسانسمو در سال ۹۲،روزانه از دانشگاه بوعلی گرفتم،خواستم ببینم باتوجه به این که من لیسانسم پیام نور وفوق لیسانسم روزانه بوده،می تونم دوباره در کنکور سراسری شرکت کنم برای رشته پزشکی روزانه؟یا اگر رشته پزشکی روزانه قبول بشم چون فوق لیسانسم روزانه بوده باید شهریه پرداخت کنم،ممنون

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی