شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 1401

شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 1401 - 1402 : با برداشته شدن شرط آزمون ورودی در دانشگاه پیام نور ؛ استقبال از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور رشد چشم گیری داشته است و جزو انتخاب های اول متقاضیانی بوده است که به دلیل کمبود وقت برای شرکت در کلاس های دانشگاه ، به دنبال این فرصت بودند .


شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 99 - 1400

شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور

همچنین ویژگی های دیگری که باعث شده هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان علاقه مند به تحصیل جذب دانشگاه پیام نور شوند ؛ پایین بود شهریه این دانشگاه و شرایط زمانی کلاس های دانشگا پیام نور بوده است .

در ادامه به بررسی جزئیاتی در خصوص زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 می پردازیم .

جهت ثبت نام دانشگاه پیام نور اینجا کلیک کنید

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

همانند سال های اخیر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 برای مقطع کارشناسی هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن برگزار می شود که زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 همانند سال های گشته برای ورودی مهر در نیمه دوم مرداد ماه و برای ورودی بهمن در اواخر آبان انجام می شود .

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 جهت ورودی مهر باید همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 از بین لیست رشته محل هایی که پذیرش براساس سوابق تحصیلی دارند و توسط سازمان سنجش معرفی می شوند ، تا 150 کدرشته محل را به ترتیب اولویت انتخاب نمایید. بعد از بررسی سوابق تحصیلی شما توسط سازمان سنجش ، نتایج نهایی اعلام می شود .

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

شرایط پذیرش دانشگاه پیام نور 1401

کافیست از تلفن ثابت با این شماره ها تماس بگیرید، ما در دپارتمان تخصصی پیام‌ نور “مشاور گروپ” پاسخگوی تمامی سؤالات شما در مورد دانشگاه پیام‌ نور، شرایط ثبت‌ نام در دوره‌ های بدون آزمون و فراگیر پیام‌ نور و مشاوره انتخاب رشته محل تحصیلی مناسب با شرایط شما هستیم.

9099071613

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.

.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 برای دومین بار و برای ورودی بهمن است که ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور می باشد .

متقاضیان فقط می توانند با انتخاب یکی از رشته محل های ارائه شده در تکمیل ظرفیت ، شانس خود را برای قبولی محک بزنند . قبل شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت ، با توجه به نظر مرکز دانشگاه پیام نور مورد پذیرش ، می توانند برای نیمسال اول یا دوم ( ورودی مهر و یا بهمن ) مشغول به تحصیل شوند .

توجه : ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت پیام نور 1401 بصورت حضوری اس و متقاضیان می توانند بعد از انتخاب کد رشته مورد نظرشان از لیست رشته های بدون کنکور پیام نور از طریق سایت دانشگاه مربوطه به صورت حضوری به دانشگاه خود مراجعه و ثبت نام کنند .

جهت ثبت نام دانشگاه پیام نور اینجا کلیک کنید

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 برای اطلاع از  زمان دقیق ثبت نام می توانند از طریق شماره های زیر با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید ...

9099071613

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

توجه داشته باشید که دانشگاه پیام نور در تنها در مقطع کارشناسی پیوسته پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون دارد و متقاضی باید یکی از مدارک زیر را داشته باشد :

 1.     دیپلم یکی از شاخه های نظری ( ریاضی ، تجربی ، انسانی ) + مدرک پیش دانشگاهی
 2.     دیپلم 4 ساله نظام قدیم
 3.     مدرک کاردانی ( فوق دیپلم )

توجه : داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلی شان دیپلم فنی و حرفه ای و یا کاردانش است ، نمی توانند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 نام نویسی کنند و این دست از داوطلبان تنها می توانند در مقطع کاردانی ثبت نام کنند .
با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور فقط و تنها در مقطع کارشناسی یا همان لیسانس امکان پذیر است لذا اگر قصد دارید در مقطع کاردانی ادامه تحصیل دهید توصیه می شود مقالات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 را به دقت مطالعه نمایید .

مشاورین مجموعه بزرگ مشاور گروپ آماده پاسخگویی به تمام سوالات و ابهامات شما در خصوص ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 و شهریه دانشگاه پیام نور 1401 از طریق شماره های زیر هستند .

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

نحوه ثبت نام غیرحضوری از طریق سیستم گلستان

پذیرش و ثبت نام دانشجویان به صورت اینترنتی و غیر حضوری است و پس از تکمیل ثبت نام غیر حضوری، مراکز مختلف تاریخ هایی را برای تحویل فیزیکی مدارک اعلام می کنند و شما باید در تاریخ اعلام شده به مرکز موردنظر رجوع کنید.

ثبت نام غیر حضوری از طریق سیستم گلستان انجام می گیرد و نیاز است که نحوه کار کردن با این سایت و منوهای آن را یاد بگیرید.

 • برای ورود به سامانه گلستان باید چه چیزی را به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد کرد؟
 • چگونه به راهنمای ثبت نام از طریق سایت گلستان دسترسی پیدا کنم؟
 • چرا سایت گستان در برخی از کامپیوترها باز نمی شود؟
 • مراحل ثبت نام غیرحضوری به چه ترتیب است؟

ثبت نام دکتری پیام نور

 • آیا در رشته‌ ای که شما ارشد گرفته‌ اید، امکان ادامه تحصیل در دکتری پیام‌ نور وجود دارد؟
 • در چه رشته‌ های دیگری امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد؟
 • اعتبار مدرک تحصیلی دکتری شما به چه میزانی خواهد بود؟
 • هزینه و شرایط تحصیل چگونه است؟ 

پاسخ سؤالات خود را از ما بخواهید.

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

 • آیا در تمامی رشته‌ ها، امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیام‌ نور وجود دارد؟ 
 • تفاوت دوره‌ های آموزش محور با دوره‌ های پژوهش محور، اعتبار مدارک، نحوه تشکیل کلاس‌ ها و هزینه هر
 • یک از این دو نوع مدرک ارشد به چه میزان است؟

برای پاسخ به این سؤالات با افتخار پاسخگوی شما هستیم.

آیا در دانشگاه پیام نور مركز رشد وجود دارد ؟

در حال حاضر دانشگاه برای ایجاد شبكه ای متشكل از مراكز رشد مستقر در واحد ها و مراكز دانشگاه پیام نور در سراسر كشور كه از طریق سیستم شبكه ای به هم مرتبط باشند به صورتی كه بتوانند از طریق این سیستم با استفاده از فناوری اطلاعات خدمات آموزشی ، مشاوره ای و بازار یابی و حقوقی دریافت نمایند ، به عنوان شبكه داخلی مراكز رشد اقدام نموده است . آئین نامه ها و دستورالعملهای ایجاد آن مراحل نهایی تصویب را طی می كندو به محض تصویب به همه استانها برای اجرا ابلاغ خواهد شد . علیرغم آن در استانهای لرستان – مركز نورآباد ، كرمان – مركز كرمان و تهران – مركز تهران شمیرانات ، مركز رشد اقماری به عنوان زیر مجموعه پارك علم و فناوری فعالیت می نماید .

تولیدات صوتی در چه رشته هایی وجود دارد؟

در 7 رشته (الهیات (كلیه گرایشها)، حقوق، روانشناسی، علوم اجتماعی(كلیه گرایشها)، علوم تربیتی(كلیه گرایشها)، مترجمی و زبان ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی و دروس عمومی)

منظور از محتوای الكترونیكی چیست؟

محتوای الكترونیكی نسخه الكترونیكی از محتوای كتاب می باشد كه به منظور استفاده دانشجویان مجازی تولید می شود. محتواهای الكترونیكی بر اساس استاندارد Scorm تولید و برای استفاده از آن باید بر روی LMS بارگذاری شود.

منظور از آزمون های تعاملی چیست؟

اینست كه دانشجو می تواند در همان لحظه به سوالات آزمون پاسخ دهد و در پایان نرم افزار كارنامه آزمون به همراه پاسخ درست سوالات را به كاربر نمایش می دهد.

3.7/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. حسین

  تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور چه زمانی است

  پاسخ
 2. سحر

  سلام من فوق دیپلم رشته کودکیاری دارم و میخوام کنکور روانشناسی بدم آیا کاردانی میشه یا کارشناسی?و چیکار باید بکنم,(?

  پاسخ
 3. زهرا

  من دو روزه دارم تماس میگیرم ولی مدام بوق ممتد میخوره
  چرا بیخود شماره تماس میذارین وقتی پاسخگو نیستین

  پاسخ
  1. مشاور گروپ

   با سلام حضور محترم شما دوست عزیز، بدست آوردن رضایت شما عزیزان و ارائه ی آخرین توضیحات مهمترین وظیفه ی ما در مجموعه بزرگ مشاور گروپ است. برای آن دسته از عزیزانی که دسترسی به تلفن ثابت ندارند و یا میخواهند از فرصت مشاوره با تخفیف ویژه برخوردار شوند بسته های مشاوره ای را در نظر گرفته ایم. به صفحه ی خرید بسته تماس مراجعه نمایید و پس از خرید بازه ی زمانی دلخواه، منتظر تماس کارشناسان مجموعه باشید. (تماس با شماره های سایت فقط از طریق خطوط ثابت و بدون نیاز به اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ی دیگری امکانپذیر است و امکان برقراری تماس با موبایل وجود ندارد)

   پاسخ
 4. محمدی

  سلام من دیپلم رشته فنی دارم معماری خوندم میتونم پیام نور بدون کنکور شرکت کنم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401