دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

جهت مشاوره در زمینه دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. دانش آموزان متوسطه دوم که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان سال 1400 - 1401 ثبت نام و شرکت کرده اند، برای آگاهی از تعداد سوالات صحیح، نادرست، نزده و تخمین شانس قبولی می توانند سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم را به همراه پاسخنامه دانلود و بررسی نمایند. آزمون ورودی تیزهوشان نهم به دهم در روز جمعه مورخ 1400/03/21 برگزار شد. با ما همراه باشید.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400، روز جمعه 21 خردادماه 1400 برگزار شد. داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان باید در زمان مقرر به سایت استعدادهای درخشان، به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و با درج اطلاعات خواسته شده، کدملی و رمزعبور همگام نتایج آزمون را مشاهده نمایند.

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس سمپاد 1400 شرکت کرده اند، برای بررسی نموه سوالات می توانند نسبت به دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 اقدام نمایند.

در آزمون پایه دهم، هریک از داوطلبان به سوالات چهارگزینه‌ ای دو دفترچه که هر کدام شامل 50 سوال می‌ باشد، پاسخ خواهند داد. زمان پاسخ‌ گویی به دفترچه شماره یک با سوالات «استعداد تحلیلی» 50 دقیقه و زمان پاسخگویی به دفترچه شماره دو با سوالات «استعداد تحصیلی» 70 دقیقه می‌ باشد.

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 ، حدود یکساعت پس از برگزاری آزمون، به صورت اینترنتی از طریق سایت استعداهای درخشان نهم به دهم منتشر می شود. دانش آموزان برای دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 پس از برگزاری آزمون می توانند به این مقاله مراجعه نمایند.

لینک دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس استعداهای درخشان شرکت کرده اند، برای بررسی سوالات درست، غلط و نزده و همچنین تخمین شانس قبولی، می توانند سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 را دانلود نمایند. لینک دانلود سوالات تیزهوشان نهم به دهم سال تحصیلی 1400 - 1401 به محض برگزاری آزمون و انتشار سوالات، به همراه پاسخنامه از طریق همین مقاله قابل دریافت است.

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 حدود یکساعت پس از برگزاری آزمون از طریق سایت استعدادهای درخشان منتشر می شود. به منظور تسهیل دسترسی داوطلبان، لینک دانلود سوالات آزمون ورودی مدارس سمپاد 1400 در این مقاله قرار خواهد گرفت.

مشاوره آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 1400

دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس سمپاد سال 1400 ثبت نام و شرکت کرده اند، برای دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 و بررسی سوالات به همراه پاسخنامه، می توانند به این مقاله مراجعه نمایند.

مشاوره در زمینه آزمون مدارس تیزهوشان همیشه جزو زمینه های خاص مشاوره ای در تیم حرفه ای مشاور گروپ بوده و است . برای قبولی در آزمون تیزهوشان، در درجه اول داشتن برنامه ای پویا که نه شما را خسته کند و نه اینکه نتیجه ای نداشته باشد، لازم است . طرح چنین برنامه ای نیاز به مهارت های تخصصی مشاوری مجرب دارد تا با توجه به ویژگی های شما برنامه ای متناسب وضعیت شما آماده و طرح ریزی کند تا در کنار این که از درس خواندن خسته نشوید هم بتوانید تمام دروس را مطالعه کنید و هم بتوانید برای آزمون تستی تیزهوشان آماده شوید. تیم مشاور گروپ با تجربه چندین ساله خود در این زمینه و بررسی کامل شریط موفقیت و قبولی در آزمون تیزهوشان و در کنار آن تحصیل در دانشگاه های برتر تهران، بهترین برنامه را در این خصوص در اختیار شما قرار می دهند. برای مشاوره با مشاور گروپ ؛ تماس بگیرید.

شما می توانید برای آگاهی از میزان شهریه مدارس تیزهوشان با مشاوران مجرب مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

برای دانلود سوالات آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 1400 به چه سایتی مراجعه کنیم؟

لینک دانلود سوالات آزمون تیزهوشان 1400 در این مقاله قرار داده شده است.

برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان به چه سایتی مراجعه کنیم؟

نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1400 از طریق سایت استعدادهای درخشان منتشر می شود.

پاسخنامه سوالات آزمون تیزهوشان چگونه قابل دریافت است؟

لینک دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 به همراه پاسخنامه در این مقاله قرار خواهد گرفت.

جهت مشاوره در زمینه دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.