سهمیه کنکور 98 مناطق سیل زده اعلام شد

سهمیه کنکور 98 مناطق سیل زده

جهت مشاوره در زمینه سهمیه کنکور 98 مناطق سیل زده اعلام شد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سهمیه کنکور 98 مناطق سیل زده اعلام شد  : متاسفانه برخی از مناطق کشور امسال دچار بلایای طبیعی شدند.

سهمیه کنکور 98 مناطق سیل زده

جزئیات سهمیه کنکور 98 ویژه داوطلبان مناطق سیل زده,جزئیات سهمیه کنکور 98 ,سهمیه کنکور مناطق سیل زده,کنکور 98


سهمیه کنکور 98 مناطق سیل زده ، بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری 98 ساکن مناطق سیل زده کشور، خواستار به تعویق افتادن زمان برگزاری کنکور سراسری 98 بودند. ولی سازمان سنجش به دلیل برنامه ریزی های انجام گرفته با تقاضای به تعویق انداختن کنکور سراسری 98 موافقت نکرد. با این حال در تاریخ 98/4/3 رئیس جمهور سهمیه داوطلبان کنکور مناطقی که دچار بلایای طبیعی شده‌اند، را به سازمان سنجش ابلاغ کرد.

سهمیه کنکور 98 مناطق سیل زده ،ماده واحده «تکمیل و تعمیم شمول ماده واحده اختصاص سهمیه به داوطلبان آزمون سراسری در مناطق زلزله زده کشور (مصوب جلسه 739 مورخ 92/08/28 ) به کلیه مناطق درگیر بلایای طبیعی»، که در جلسه 817 مورخ 1398/3/7 و براساس پیشنهاد مورخ 98/1/6 سازمان سنجش آموزش کشور به تصویب رسیده است، برای اجرا ابلاغ می شود.

ماده واحده: به داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در شهرها یا بخش هایی که دچار بلایای طبیعی اعم از زلزله، سیل یا آتشفشان همراه با خسارت مستقیم جانی و مالی شده اند، ظرفیتی به میزان حداکثر 5 درصد مازاد بر ظرفیت دوره روزانه دانشگاه های واقع در آن مناطق و در صورت نبود رشته در آن مناطق در دانشگاه های استان های همجوار در رشته های مورد تقاضای استانداری ها به مدت حداکثر 3 سال و با اخذ تعهد خدمت به میزان دو برابر تحصیل، اختصاص می یابد.

تبصره 1- شهرها یا بخش هایی که دچار بالایی طبیعی همراه با خسارت جانی و مالی شده اند توسط وزارتخانه های کشور، علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعیین می شوند.

تبصره 2- آیین نامه اجرایی این ماده واحده به طور مشترک توسط وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظرف مدت حداکثر 2 ماه از تاریخ تصویب این مصوبه تهیه و به تصویب خواهد رسید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سهمیه مناطق سیل زده در کنکور 98 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید.


حتما بخوانید :


» انتخاب رشته کنکور منحصرا زبان 98

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه سهمیه کنکور 98 مناطق سیل زده اعلام شد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی