سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab

یکی از چالش های هر ساله خانواده ها پیدا کردن سرویس مدرسه خوب با شرایط مناسب برای فرزندانشان است. در صورتی که فرزند دانش آموز دارید با ما همراه باشید. در این مقاله ما قصد داریم به معرفی سرویس مدرسه تپسی و مقایسه آن به سرویس معمولی مدارس نحوه ثبت نام آن در سایت school.tapsi.cab بپردازیم.

سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab

جهت مشاوره در زمینه سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شهرداری مکلف به تخصیص ۱۰۰۰ تاکسی به سرویس مدرسه تپسی شد

🔴 مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه در خصوص رسیدگی به پرونده سرویس مدرسه تپسی اعلام کرد:

🔴 جلسه‌ای در این خصوص تشکیل و مقرر شد وجه پرداختی والدینی که درخواست انصراف از سرویس خدمات از شرکت را داشتند، بلافاصله به حسابشان عودت داده شود.

🔴 علاوه بر این، شهرداری تهران مکلف شده است که هزار دستگاه تاکسی را برای سرویس مدرسه تپسی به این شرکت تخصیص دهد:

🔴 «حدود هزار دستگاه تاکسی برای ارائه خدمات مناسب برای دانش‌آموزان خواهان این سرویس تعیین و مقرر شد از سوی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران این کار انجام و نتیجه بررسی نهایی به دادستانی تهران گزارش شود.»

سرویس مدرسه تپسی

مجموعه تاکسی اینترنتی تپسی ارائه کننده خدمتی جدید برای دانش آموزان و خانواده هایشان است .

سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab این امکان را برای شما ایحاد میکند که در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت غیر حضوری سرویس مدرسه فرزند خود را رزرو کنید.

از محاسن سرویس مدرسه تپسی می توان، به صرفه بودن هزینه آن در مقایسه با سرویس معمولی مدارس اشاره کرد . هزینه سرویس مدرسه تپسی 30درصد کمتر از تعرفه سرویس سنتی مدارس است. علاوه بر این امر در صورت رزرو و پرداخت پیش پرداخت تا تاریخ معین شده می توانید درخواست خود را کنسل کنید و مبلغ پیش پرداخت  به حساب شما عودت داده می شود.

چرا سرویس مدرسه تپسی ؟

از محاسن سرویس مدرسه تپسی میتوان، به صرفه بود هزینه آن در مقایسه با سرویس معمولی مدارس اشاره کرد . هزینه سرویس مدرسه تپسی 30درصد کمتر از تعرفه سرویس سنتی مدارس است.  همچنین سابقه و مدارک رانندگان سرویس مدرسه تپسی مورد تاییید تاکسیرانی و وزارت کشور قرار گرفته است. علاوه بر این عوامل والدین میتوانند به صورت آنلاین موقعیت مکانی فرزندانشان را در مسیر رفت وبرگشت رصد کنند و این امر باعث اطمینان خاطر والدین است. علاوه بر والدین تیم امنیت تپسی نیز همواره سفرهای تپسی سرویس مدرسه را بررسی کرده و تیم پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی شما است.


چرا تپسی سرویس مدرسه را انتخاب کنیم ؟
انتخاب راننده ثابت و مورد تایید
قیمت به صرفه در مقایسه با سرویس سنتی مدارس
تضمین بازگشت هزینه برای تعطیلات غیر تعطیلی

(تعطیلی مدارس به علت بارش برف یا آلودگی هوا)

رصد و پایش سفر دانش آموز توسط تیم امنیت و

پشتیبانی تپسی و امکان رصد سفر توسط والدین

ثبت نام سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab

برای ثبت نام سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab پس از ورود به سامانه school.tapsi.cab بر روی گزینه ثبت نام سرویس مدرسه کلیک نمایید .

در صفحه جدیدی که برای تپسی سرویس مدرسه شما باز می شود شماره موبایل خود را وارد کرده و گزینه ” دریافت کد تپسی سرویس مدرسه” را انتخاب نمایید، پس از مدتی کدی که برای شما پیامک می شود، کد را وارد نمایید.

مراحل ثبت نام از این قسمت آغاز می شود:

مشخصات دانش آموز: در صفحه جدیدی که در سایت school.tapsi.cab برای شما باز می شود اطلاعات دانش آموز اعم از نام و نام خانوادگی، پایه تحصیلی و جنسیت را وارد نمایید و به مرحله بعدی میرویم.

ثبت نام سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab


انتخاب مسیرهای سرویس: در این مرحله از رزرو سرویس مدرسه تپسی باید نوع سرویس مدنظرتان را از میان  گزینه هایی چون مسیر رفت به مدرسه(صبح) یا مسیر برگشت از مدرسه(بعد از ظهر) یا مسیر رفت و برگشت (صبح وبعد از ظهر ) انتخاب کنید.

سرویس مدرسه تپسی انتخاب نوع سرویس در سایت school.tapsi.cab

ثبت موقعیت مکانی:حال باید آدرس محل زندگی را با توجه به مکان نما وارد نمایید.

سرویس مدرسه تپسی ثبت لوکیشن school.tapsi.cab


ثبت اطلاعات مدرسه: دراین مرحله باید اطلاعات مرتبط به مدرسه مثل نام مدرسه، زنگ شروع و زنگ پایان مدرسه را مشخص نمایید.(در این مرحله هنگام وارد کردن نام مدرسه به آدرسی که به صورت پیش فرض وجود دارد توجه نمایید)


ثبت اطلاعات مدرسه جهت ثبت نام سرویس مدرسه تپسی

پس از تایید مرحله قبل از شما میپرسد که آیا مقصد بعد از ظهر با مبدا صبح تفاوت دارد؟

در صورتی که کارمند هستید یا به هر دلیل دیگری قصد دارید فرزندتان بعد از مدرسه به خانه مادر بزرگ برود میتوانید بر روی گزینه “تغییر آدرس برگشت” کلیک کنید، و سپس آدرس مد نظرتان را وارد نمایید.

تغییر مقصد بعد از ظهرسرویس مدرسه تپسی

در نهایت نوبت به مرحله پرداخت میرسد در این مرحله  هزینه نیم سال اول برای شما مشخص می شود و شما میتوانید با پرداخت  مبلغ 500 هزار تومن سرویس مدرسه تپسی را برای فرزندتان رزرو نمایید و تا 18 شهریور ماه به هر دلیلی منصرف شدین میتوانید درخواست بازگشت وجه بدهید و پس از گذشت 3 روز  مبلغ پیش پرداخت به شما عودت داده می شود.راهنمای ثبت نام راننده سرویس مدرسه تپسی

مدارک لازم جهت ثبت نام راننده سرویس مدرسه تپسی به شرح ذیل است:

 • معاینه فنی
 • بیمه شخص ثالث
 • کارت سلامت یا نتیجه تست عدم اعتیاد (برای رانندگان تاکسی پروانه معتبر تاکسیرانی میتواند جایگزین کارت سلامت و تاییدیه تست عدم اعتیاد باشد)

در صورتی که تمایل دارید در سرویس مدرسه تپسی ثبت نام کنید. کافی است ابتدا مدارک لازم جهت ثبت را آماده نمایید و سپس جهت ثبت نام مراحل زیر انجام دهید :

 1. وارد سایت شوید و گزینه ثبت نام راننده سرویس مدرسه تپسی را انتخاب کنید.
 2. شماره موبایل خود را وارد کنید
 3. کد پیامک شده را وارد نمایید.
 4. در صفحه جدید مشخصات خود را وارد نمایید و به مرحله بعد میرویم.
 5. حال باید شیفت کاری مد نظرتان را انتخاب کنید.
 6. در این مرحله باید مشخص کنید که از چه محدوده و لوکیشنی فعالیت خود را آغاز میکنید یا به بیان دیگر در آغاز شیف مورد نظرتان در کدام موقعیت هستین.
 7. حال آدرس محل سکونت را به صورت دقیق وارد نمایید
 8. حال باید اطلاعات خود را بررسی ودر صورت صحت تایید نمایید.
 9. حال باید تصویر مدارک  خواسته شده اعم از معاینه فنی و بیمه شخص ثالث را به همراه ویدئو احراز هویت در سایت آپلود کنید.
 10.  به عنوان تاییدیه سلامت باید کارت سلامت یا نتیجه تست عدم اعتیاد را بارگذاری کنید.(توجه داشته باشید برای رانندگان تاکسی پروانه معتبر تاکسیرانی میتواند جایگزین کارت سلامت و تاییدیه تست عدم اعتیاد باشد)
 11. در نهایت چند روز پس از ثبت اطلاعات و بررسی مدارک نتیجه آن به اطلاع شما خواهد رسید.

به راهنمای تصویری ثبت نام راننده سرویس مدرسه تپسی زیر توجه کنید:

ثبت نا م راننده سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab

احراز هویت راننده سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab

ثبت نهایی اطلاعات در سرویس مدرسه تپسی راننده school.tapsi.cab

سوالات متداول سرویس مدرسه تپسی

سرویس مدرسه تپسی خدمتی جدید است که به والدین امکان می‌دهد در کمترین زمان و کاملا به صورت غیر حضوری، سرویس مدرسه فرزندانشان را رزرو کنند. در این سرویس برخلاف دیگر سرویس‌های تپسی، راننده ثابت است و در طول سال تحصیلی تغییر نمی‌کند.

از مزایای سرویس مدرسه تپسی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

– ۳۰% ارزان‌تر از سرویس مدرسه سنتی

– تضمین بازگشت هزینه روزهای تعطیل غیر تقویمی

– رانندگان تایید شده و ثابت

– مشاهده آنلاین موقعیت سرویس در مسیر توسط والدین

– امکان برنامه‌ریزی منعطف و انتخاب مقصد متفاوت از خانه در مسیر برگشت از مدرسه

در این ویدیو به تعدادی از پرتکرارترین سوالات شما در مورد سرویس مدرسه تپسی پاسخ داده‌ایم. با تماشای این ویدیو می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد این سرویس جدید تپسی به دست آورید.

برای رزرو این سرویس برای فرزندتان، در صفحه اصلی اپلیکیشن روی گزینه سرویس مدرسه بزنید و وارد صفحه ثبت نام سرویس مدرسه تپسی شوید.

سرویس مدرسه تپسی و دردسرهایش؛ سرویس هنوز به مقصد نرسیده است

🔴تپسی برای سال تحصیلی جدید ارائه سرویس اینترنتی مدارس به دانش‌آموزان را هدف قرار داد، اما این سرویس در روزهای ابتدایی سال خانواده‌ها را به دردسر انداخته است.

🔴 شرایط و ویژگی‌هایی که تپسی برای سرویس مدرسه خود اعلام کرده بود نشان می‌داد که می‌خواهد یک خدمت کم‌دردسر و راحت باشد که در مقایسه با هزینه‌های سنگین سرویس سنتی مدرسه‌ها، هزینه کمتری داشت و برای خانواده‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر بود.

🔴 این سرویس قرار بود با شروع سال تحصیلی آغاز به کار کند اما تاخیر در ارائه سرویس، عدم تعیین راننده، ناهماهنگی میان مسافر و راننده و… باعث ایجاد اختلالاتی در مسیر سرویس‌دهی شد.

🔴 هرچند تپسی چند روز قبل اعلام کرد که این مشکلات به‌زودی برطرف خواهد شد اما روایت‌های منتشرشده از کاربران درباره سرویس مدرسه تپسی در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد مشکلات هم‌چنان برقرارند.

🔴 مزیت‌های سرویس مدرسه تپسی استقبال از این طرح را قابل پیش‌بینی کرده بود. بنابراین، کمی عجیب بود که تپسی از میزان درخواست‌ها برای سرویس مدرسه غافل‌گیر شود.

🔴 شاید اجرای این پروژه و حجم تبلیغات برای آن فراتر از ظرفیت‌ها و توانایی‌های موجود در این پلتفرم بوده است که در نهایت منجر به آن شد که در روزهای ابتدایی موجی از نارضایتی برای کاربران ایجاد کند.

🔴 شاید بهتر بود تپسی ابتدا در یک مقیاس کوچک این پروژه را اجرا کند، راننده‌ها را آموزش دهد و یک بازه زمانی معقول برای آزمون و خطای این سرویس در نظر بگیرد؛ و در نهایت پس از رفع تمام چالش‌ها و محدودیت‌ها آن را در گستره وسیع‌تری به عموم کاربران ارائه کند.

سایت اصلی سرویس مدرسه تپسی چیست؟

 school.tapsi.cab یا school.tapsi.taxiدرس اینترنتی سرویس مدرسه تپسی است.

آیا تفکیک جنسیت در سرویس مدرسه تپسی رعایت می شود؟ 

بله ، دانش آموزان برمبنای جنسیت،سال تحصیلی،مسیر رفت و آمد گروه بندی میشوند

اختلاف هزینه نیم سال دوم با هزینه نیمسال اول چقدر است؟

هزینه نیم سال دوم دقیقا برابر هزینه پرداختی در نیمسال اول است وافزایش قیمت نخواهد داشت.

چگونه رانندگان منتخب سرویس مدرسه تپسی تایید صلاحیت میشوند؟

رانندگان منتخب برای سرویس مدرسه تپسی رانندگانی هستند که از میان رانندگان خوش سابقه که امتیاز بالایی در سفرهای مختلف از سمت مسافرین کسب کرده اند ،همچنین تمامی رانندگان تست عدم اعتیاد وسلامت را خواهند داد.و پس از تاییدیه های قانونی، میتوانند در سرویس مدرسه تپسی شروع به کار کنند.

علت به صرفه بودن هزینه سرویس مدرسه تپسی در مقایسه با سرویس سنتی مدارس چیست؟

 • حذف واسطه‌ها در سرویس مدرسه تپسی یکی از مهم ترین دلایل کاهش هزینه در مقایسه با سرویس های سنتی است.
 • قیمت‌گذاری به صورت هوشمند و با توجه به لوکیشن (موقعیت مکانی) دانش آمور انتخاب مشخص می شود.
 • سیستم مسیریابی بهینه کاهش زمان مسیر رفتو برگشت و به سبب آن موجب کاهش هزینه ها می شود.

آیا در صورت تعطیلات غیر تقویمی هزینه سرویس بازگرداننده می شود؟ 

بله ،سرویس تپسی بر خلاف سرویس مدارس عادی در صورت تعطیلی غیر رسمی (غیر تقویمی مثل آلودگی هوا ) هزینه روز تعطیل را به اعتبار حساب شما بر میگرداند .

امنیت و پشتیبانی سرویس مدرسه تپسی چگونه است؟

در زمان فعالیت سرویس مدرسه پاسخگویی به والدین در اولیت پاسخگویی مرکز تمز تپسی است ، همچنین این امکان برای والدین وجود دارد که در هنگام سفر ،موقعیت مکانی فرزندشان را از طریق اپلیکیشن رصد کنند.

سخن پایانی  

در این مقاله ما به معرفی یکی از خدمات جدید مجموعه تپسی،سرویس مدرسه تپسی،پرداختیم .

در صورت داشتن هر گونه ابهامی میتوانید با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید و راهنمای های لازم را کسب کنید. با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه و کسب نتیجه سریعتر

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

5/5 - (8 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سرویس مدرسه تپسی school.tapsi.cab

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ali

  چیزی حدود ۱۱ میلیون تومان. مبلغ الباقی را هم با هر مشقت و سختی‌ای بود واریز کردیم. روز چهارشنبه مورخ ۲۹ شهریور ساعت ۱۹:۱۵ طی پیغامی اعلام کرد که در حال یافتن بهترین راننده هستیم و جزییات سرویس مدرسه تا دوم مهر به اطلاع شما خواهد رسید. روز یکشنبه دوم مهر ساعت ۲۰:۲۵ در حالی که فردا صبح مدارس به طور رسمی باز می‌شدند، تپسی طی مسیجی اعلام کرد: ما برای اختصاص راننده به مسیر شما نیاز به وقت بیشتری داریم و تا ده مهر به ما فرصت بدید و از این کد تخفیف استفاده کنید که تپسی استفاده کنید برای رفتن به مدرسه.»

  پاسخ
 2. مسعود

  تاخیر در ارائه سرویس، عدم تعیین راننده، ناهماهنگی میان مسافر و راننده و… اعتراض همه کاربران سرویس مدرسه تپسی است. هیچکس پاسخگو نیست!

  پاسخ
 3. ناشناس

  از نظر من سرویس مدرسه تپسی خوب نیست

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی