سرویس تعیین ابویت در سامانه my.medu.ir

تعیین ابویت سرویس تعیین سرپرست دانش آموز سامانه my.medu.ir و sida.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه سرویس تعیین ابویت در سامانه my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سرویس تعیین ابویت در سامانه my medu.ir برای مدیران و معاونین اجرایی مدارس در سراسر کشور فعال شده است و برای تعیین و تایید رابطه دانش آموز و والدین باید از این سرویس در سامانه مای مدیو استفاده کنید. به همین دلیل ما این مقاله مشاور گروپ را به ابویت و نحوه تعیین آن در پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my. medu .ir اختصاص دادیم. با ما همراه باشید.

تعیین ابویت

تعیین ابویت چیست؟ “ابویت” همان تعیین و تایید رابطه فرزند و والدین می باشد و یکی از اقدامات اصلی مدیران مدارس ثبت این رابطه در سامانه آموزش و پرورش است تا از این طریق تعیین سرپرست دانش آموز و وضعیت سرپرستی وی انجام و مشخص گردد. با توجه به فعال شدن سرویس”ابویت” در سامانه my.medu.ir کلیه مدیران گرامی مدارس سراسر کشور، می بایست نسبت به تکمیل کلیه مشخصات فردی دانش آموزان در سامانه sida.medu.ir اقدامات لازم را مبذول نمایند.

تعیین ابویت در سامانه سیدا

اولین مرحله برای تعیین ابویت در سامانه سیدا انجام می شود. بنابراین ضروری است که مدیران و معاونین اجرایی با ورود به سامانه سیدا از ماژول عملیات اولیه برای تکمیل پرونده مشخصات فردی دانش آموزان اقدام نمایند تا مشخص شود سرپرستی این دانش آموز با چه شخصی است. زیرا همانطور که می دانید سرپرستی همه دانش آموزان با پدر نیست و ابویت برخی از دانش آموزان به مادر، پدربزرگ، عمو و … واگذار شده است.

در ادامه راهنمای جامع تعیین ابویت در سامانه sida.medu.ir را با هم بررسی می کنیم.

بعد از انتخاب گزینه عملیات اولیه، روی گزینه سازماندهی و ثبت نام کلیک نمایید تا به مشخصات فردی و پرونده تحصیلی دانش آموزان دسترسی پیدا کنید.

حالا بر روی گزینه ویرایش بزنید تا قادر به تکمیل و تصحیح مشخصات فردی دانش آموز و مشخصات والدین وی مطابق با مشخصات شناسنامه دانش آموزان و اولیا، اطلاعات تکمیلی، آدرس محل سکونت و شماره تماس و همچنین وضعیت تحصیلی باشید.

بعد از تکمیل اطلاعات بطور صحیح ، اعتبار سنجی کلیه داده های وارد شده را تایید نمایید تا مراحل تعیین سرپرست دانش آموز با موفقیت به پایان برسد. توجه داشته باشید که در قسمت مشخصات والدین، سرپرست باید با رنگ سفید + مشخص نمود. همانطور که اشاره کردیم سرپرست دانش آموز می تواند پدر، مادر، یا در صورت عدم وجود پدر و مادر تعیین ابویت با سایر بستگان باشد.

مراحل تعیین ابویت در سیدا sida

⬅️ورود به سامانه سیدا sida.medu.ir

⬅️انتخاب ماژول عملیات اولیه
⬅️انتخاب سازماندهی و ثبت نام
⬅️انتخاب و مشاهده مشخصات فردی و پرونده تحصیلی دانش آموزان

⬅️کلیک بر روی گزینه ویرایش

🔷ورود اطلاعات:

◀️مشخصات فردی دانش آموز
◀️مشخصات والدین دانش آموز (برای تعیین سرپرست دانش آموز باید سرپرست  را با رنگ سفید + مشخص نمود)
◀️اطلاعات تکمیلی
◀️آدرس و تماس محل سکونت
◀️وضعیت تحصیلی دانش آموز

اگر برای انجام مراحل تعیین ابویت در سامانه sida.medu.ir نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید فقط کافیست تلفن ثابت را برداشته و شماره 9099071613 را شماره گیری نمایید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

تعیین ابویت در سامانه my.medu.ir

تعیین ابویت در سامانه my.medu.ir نیز فعال شده است، بدین معنا که دانش آموز تعیین تکلیف گردد که سرپرستی او با چه شخصی می باشد زیرا بنا بر دلایلی سرپرستی برخی از دانش آموزان با مادر یا با سایر منظور پدربزرگ(جد) و … است و لازم است تا وضعیت ابویت یا تعیین سرپرست دانش آموز دانش آموز برای مدیران مدرسه و همچنین وزارت آموزش و پرورش مشخض باشد.

ورود فرهنگیان و مدیران برای تعیین ابویت در سامانه my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

مراحل تعیین ابویت در مای مدیو my.medu

🔻ورود به سامانه  my.medu.ir از طریق نقش فرهنگی با وارد نمودن کد ملی و رمز عبور

🔻انتخاب ماژول سرویس ابویت

🔻درج اطلاعات فردی و مشخصات والدین دانش آموز

🔻تعیین سرپرست دانش آموز

🔻تایید اطلاعات


در اینجا به معرفی سرویس تعیین ابویت در سامانه my.medu.ir و تعیین سرپرستی دانش آموز در سامانه sida.medu.ir  پرداختیم. همچنین مراحل انجام آن در سامانه سیدا و مای مدیو را شرح دادیم و امیدواریم مطالعه این مقاله به شما کمک کرده باشد که به راحتی برای تعیین سرپرست دانش آموز در سامانه my medu ir اقدام نمایید.

اگر سوالی در این رابطه ذهن شما را به خود مشغول کرده و پاسخ آن را در مقاله نیافتید می توانید با کارشناسان حوزه فرهنگیان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️سرویس ابویت در سامانه my.medu.ir چیست؟

✔️سرویس تعیین ابویت در سامانه my.medu.ir برای مدیران و معاونین اجرایی مدارس در سراسر کشور فعال شده است و برای تعیین و تایید رابطه دانش آموز و والدین باید از این سرویس در سامانه مای مدیو استفاده کنید.

✔️مراحل تعیین سرپرست دانش آموز در سامانه sida.medu.ir چگونه است؟

✔️مدیران و معاونین اجرایی محترم، برای اطلاع از مراحل تعیین ابویت و نحوه انجام آن در سامانه سیدا، به متن مقاله مراجعه فرمایید.

✔️مراحل تعیین سرپرست دانش آموز در سامانه my.medu.ir چگونه است؟

✔️ابتدا باید با استفاده از نقش فرهنگی با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به پروفایل خود در سامانه مای مدیو وارد شوید. سپس سرویس ابویت را انتخاب نمایید. سایر مراحل در متن مقاله ارائه گردیده است.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سرویس تعیین ابویت در سامانه my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی