سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

جهت مشاوره در زمینه سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ :راهنمای دریافت کد ایثارگری کنکور سراسری 1401 | کد ایثارگری ارتش و سپاه : متاسفانه هر ساله داوطلبان در زمان ثبت نام کنکور سراسری بدلیل عدم اگاهی و اطلاع رسانی مراجع مربوطه در قسمت اعمال و ثبت سهمیه و کد ایثارگری ارتش و سپاه و ناجا دچار سردرگمی و مشکل میشوند.


سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور


سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ : متاسفانه هر ساله داوطلبان در زمان ثبت نام کنکور سراسری بدلیل عدم اگاهی و اطلاع رسانی مراجع مربوطه در قسمت اعمال و ثبت سهمیه و کد ایثارگری ارتش و سپاه و ناجا دچار سردرگمی و مشکل میشوند. نتیجه تمامی این موارد برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگری گران تمام میشود و دلیل آن نیز مطلع نبودن از تاثیر سهمیه ایثارگران و رزمندگان و همچنین اشتباه در تکمیل قسمت سهمیه کنکور سراسری است. عمده مشکل داوطلبان در قسمت سهمیه نداشتن کد ایثارگری و همچنین عدم اطلاع از آگاهی وجود سهمیه است. در  ادامه این مقاله تلاش می‌کنیم تمامی سهمیه های موجود در کنکور سراسری و نحوه ی دریافت و اعمال سهمیه ایثارگران و رزمندگان ارتش، سپاه، ناجا و جهاد کشاورزی را شرح دهیم.


سهمیه بندی ایثارگری در کنکور سراسری ۱۴۰۱

سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ : کنکور سراسری ۱۴۰۱ همانند سال های گذشته دارای کنکور سراسری شامل سهمیه مناطق ، سهمیه ایثارگران ، سهمیه رزمندگان ، سهمیه خانواده شهدا ، سهمیه بهیاران است . داوطلبین ایثارگر با هر درصد جانبازی ، همسر و فرزند جانباز ، آزادگان و همسر و فرزندان آنان و همچنین همسر و فرزند شهید نیز مشمول سهمیه 25 درصد ایثارگران می شوند . فرزندان و همسران جانبازان زیر 25 درصد ، رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه داوطلبانه در جبهه شامل سهیمه 5 درصدی ایثارگران می شوند .

برای اطلاع از میزان تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصد روی سهمیه ایثارگران 25 درصد کلیک کنید و برای اطلاع از نحوه تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصد روی تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصد  با شماره های سایت تماس بگیرید  .


مشاور گروپ


متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگری بایستی بند مربوطه را هنگام ثبت نام تکمیل نمایند و نیاز به مراجعه اینترنتی ندارند و در صورت تایید آمار و اطلاعات داوطلب در کارنامه این دسته از داوطلبین ، سهمیه ایثارگران درج خواهد شد . داوطلبین متقاضی سهمیه 5 درصد ایثارگری لازم است نسبت به دریافت کد 12 رقمی از نهاد مربوطه اقدام نمایند این دسته از داوطلبان می بایست برای دریافت کد 12 رقمی ارتش کنکور سراسری ۱۴۰۱ باید به سامانه اینترنتی www.aja.ir و برای دریافت کد 12 رقمی سپاه به سایت www.isaar.ir مراجعه کنید .

شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران

سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ آن دسته از داوطلبینی می توانند نسبت به دریافت کد ایثارگری اقدام نمایند که دارای کارت ایثار هستند . کد رهگیری 12 رقمی برای هر آزمون در هر سال متفاوت است . داوطلبینی که از سهمیه خود در دوره های روزانه یکبار استفاده کرده اند دیگر حق استفاده از سهمیه خود را در کنکور سراسری ندارند . در صورت وجود پرسش در زمینه سهمیه ها و میزان تاثیر آنها و یا نحوه دریافت کد ایثارگری خود می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ پرسش های خود را از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی مشاورگروپ بگیرید .در سال ۹۶ سهمیه جدیدی تحت عنوان سهمیه ایثارگران ۵ درصد در تمامی مقاطع اضافه گردید که تا به الآن که چند سالی از تصویب آن سهمیه گذشته است همچنان بخش زیادی از داوطلبان از وجود این سهمیه ۵ درصد آگاه نیستند. نمونه بالا محرزترین نوع مثال چند سال اخیر است بااینکه بدلیل اتفاقات موجود در سال های اخیر کشورمان سهمیه هایی ازجمله سهمیه زلزله زده ها و سیل زدگان و مناطق محروم اضافه گردید که این سهمیه ها نیز به عاقبت سهمیه ۵ درصد ایثارگری دچار شدند.

سهمیه های موجود در کنکور سراسری 1401

سهمیه رزمندگان
سهمیه خانواده شهدا
سهمیه ایثارگران ۵ درصد
سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد
سهمیه بهیاری
سهمیه مناطق محروم
سهمیه مناطق

نحوه اعمال سهمیه ایثارگران ۵ درصد ارتش

داوطلبانی که فرزند یا همسر رزمنده ارتش هستند، در صورتی که مدت حضور در جبهه بیشتر از ۶ ماه به صورت داوطلبانه باشد. می‌توانند از این سهمیه استفاده نمایند. این داوطلبان در هنگام ثبت‌نام باید گزینه همسر رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح یا فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح را انتخاب نمایند. همچنین این داوطلبان در صورت داشتن کارت ایثار باید کد ۱۲ رقمی ایثارگری ارتش خود را در قسمت مربوطه ثبت‌نام وارد نمایند.

افرادی که زمان جنگ در مناطق عملیاتی سرباز وظیفه بودند، سه چهارم از حضورشان به صورت داوطلبانه محاسبه می‌شود.

دریافت کد سهمیه ایثارگری ارتش کنکور ۱۴۰۱

داوطلبانی که کارت ایثار دارند برای دریافت کد سهمیه ایثارگری ارتش وارد سایت آجا (aja) می‌شوند با وارد کردن کد ملی رزمنده استعلام کد ایثارگری را انجام داده و کد ۱۲ رقمی ایثارگری ارتش را دریافت می‌کنند.

منظور از کد رهگیری ایثارگری در سایت ارتش همان کد ایثارگری است.

نحوه اعمال سهمیه ایثارگران ۵ درصد سپاه

این داوطلبان به دو دسته تقسیم می‌شوند.

اولا رزمندگانی که به صورت داوطلب بسیجی در جنگ حضور داشته‌اند. داوطلبان باید گزینه‌های فرزند رزمنده داوطلب بسیجی (اعزامی از سپاه) یا همسر رزمنده داوطلب بسیجی (اعزامی از سپاه) را انتخاب نمایند. مدت زمان حضور این دسته از رزمندگان باید بالای شش ماه باشد.

دوما رزمندگانی که از در زمان جنگ از سمت سپاه پاسدارن اعزام به سربازی شده‌اند. داوطلبان باید گزینه‌های همسر رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح یا فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح را انتخاب نمایند. سه چهارم مدت زمان حضور این دسته از رزمندگان باید بالای شش ماه باشد.

دریافت کد ایثارگری سپاه

این داوطلبان با مراجعه حضوری به یگان محل اعزام درخواست کد ۱۲ رقمی ایثارگری سپاه را می‌کنند. بیشترین مشکلات داوطلبان دارای سهمیه در اعمال کد سهمیه ایثارگری سپاه می‌باشد.

سوالات متداول

1- برای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری به چه سایتی باید مراجعه کنیم ؟

به سایت isaar.ir مراجعه نمایند .

2- برای دریافت کد ایثارگری سپاه از سایت به چه اطلاعاتی نیاز داریم ؟

کد ملی .

3- برای دریافت کد ایثارگری ارتش به چه سایتی باید مراجعه کنیم ؟

به سایت www.aja.ir مراجعه نمایید .

سهمیه ایثارگران
کد ایثارگری سپاه
کد ایثارگری ارتش
کد ایثارگری ارتش
تاثیر سهمیه در کنکور ۱۴۰۱
دریافت کد ایثارگری ارتش
دریافت کد ایثارگری سپاه

آیا همسر و فرزندان جانبازان می توانند از سهمیه ی ایثارگران استفاده نمایند؟
رزمندگان برای دریافت سهمیه کنکور چه کاری باید انجام دهند؟
برای دریافت سهمیه ی ایثارگران چه کاری باید انجام دهیم؟

همانطور که می دانید سهمیه ها علی الخصوص سهیمه ایثارگران می تواند تا حد زیادی بر روی رتبه داوطلب تاثیر گذار باشد. شما می توانید برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری به سامانه خدمات الکترونیک ایثار مراجعه کنید همچنین جهت دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور سراسری می بایست به سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir مراجعه نمایید.

54545

برای اطلاع از تاثیر سهمیه 5 درصد ایثارگران ، تاثیر سهمیه مناطق، ایثارگران، جانبازان، خانواده شهدا و رزمندگان در کنکور سراسری ۱۴۰۱ با مرکز مشاورگروپ از طریق شماره های زیر تماس بگیرید .

✔️نحوه دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای کنکور چگونه است؟

✔️در این مقاله در خصوص نحوه و مراحل دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری در سال تحصیلی 1401 توضیحاتی ارائه و راهنمای تصویری آن داده شده …

✔️️ داوطلبانی که سهمیه رزمنگان ارتش دارند باید از کجا کد ایثارگری برای کنکور دریافت کنند؟

✔️ مطابق متن مقاله می بایست به سایت سپاه مراجعه شود که البته در این مقاله لینک مستقیم دریافت کد ایثارگری از سایت سپاه ارائه شده است.

✔️️ اطلاعات مورد نیاز برای دریافت کد ایثارگری سپاه چیست؟

✔️ برای دریافت کد ایثارگری سپاه کد ملی مورد نیاز است.

3.2/5 - (14 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت isaar.ir دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. رئیسی

  با سلام
  مسؤل محترم صدور کارت ایثار گری
  من رزمنده دوران دفاع مقدس هستم که با
  بیش سی ماه جبهه که هنوز نزدیک به سه سال
  است صادر نه شده است علت صادر نه شدن
  کارت ایثار گری من چیست با تشکر والسلام
  رئیسی شهرستان اهر آذربایجان شرقی

  پاسخ
 2. محسن

  سلام
  ضمن خسته نباشید خدمت شما
  بنده مشغول کار در بانک ملی طرف قرارداد با شرکت ملی خدماتی تدارک هستم.مدارک ارائه دادم ولی فرمودن شما چون استخدامی سال 99هستین شامل بخشنامه نمیشی،درصورتی که ذکر شده اون هایی ک تا اواخر سال 99 استخدام شدن مشمول طرح می باشن.
  خواهشمندم پیگیری های لازم را مبذول فرمایید.

  پاسخ
 3. حمیدرضا علیزاده

  سلام وتبریک فجرانقلاب اسلامی.مدارک کامل وcd مستندات را به سپاه ساری در سال99 تحویل دادم.وهنوز کارت ایثار م .صادر نشده.لطفا پیگیری شود وپاسخ دهید.ممنون

  پاسخ
 4. محمد جان سیدآبادی

  سلام 19ماه جبهه سربازی و 6 ماه جبهه بسیجی دارم وهمه مدارک را تحویل واسکن شده است حال کارت رزمنده ام چرا صادر نمی شود?

  پاسخ
 5. نقدعلی فاطمی

  سلام من درسال ۶۵ گناهم این بود ازطرف کمیته انقلاب اسلامی به جبهه اعزام شدم دوسال پیش مدارک تحویل کمسیون دادم‌۲۰بیست ماه تایید شد اماهنوز خبری ازکارت نیست پسرم دانشگاه تمام کرد میخاد بره خدمت خودم آخرهای عمرم سپری میکنم پس شما بگید دیگر چه استفاده ای برام داره لطفا راهنمایی مک به کجا مراجعه کنم متشکر

  پاسخ
 6. سجاد

  سلام
  لطفاً پیگیری کنید چرا فرودگاه امام خمینی ره اجرای قانون استخدامی نیروی های شرکتی که ایثارگری دارند یا فرزندان ایثارگران هستند را انجام نمیدهد. باتشکر

  پاسخ
 7. fatemehmirhossini8@gmail.com

  سلام بنده مرضیه حسنوندفرزندشهیدبهرام حسنوندهستم.
  مدت ده مامی باشدبه دلیل مشکلات طلاق گرفتم،باخفت وقرض گرفتن زندگی میگذرانم. اقدام برای حقوق پدرشهیدم نمودم امامتاسفانه بنیادشهیداصلاتوجهی به فرزندشهیدندارد.
  می خوادصدقه به من بدهد،اینگونه کمک معیشتی می خواهندبدهند.
  کمک معیشتی راهم می توان ازمسجدوکمیته امدادامام گرفت.
  بنیادخرم آبادجواب سربالامیدهدواصلابه من که فرزندشهیدهستم توجهی ازنظرروحی ومالی ندارند.
  این چه بنیادشهیدی است که الآن به آن احتیاج دارم ازوظیفه قانونیه خودش طرفحه میرود،همین وبیشتر….

  پاسخ
 8. نادرملکی

  با سلام از ابتدای طرح کارت ایثار اقدام کرده ام ولی تاکنون کارت ارسال نشده به سپاه کرمانشاه مراجعه می کنم می گویند ما اسکن کردیم تو سامانه

  پاسخ
 9. محمد نارویی

  سلام.کارت ایثار یگپارچه ثبت نام کردم جدید که میاد به ادرس شهرمون.بعد اشتباها کارت قدیم 8 ماه که 12 ماه داشتم ایا جدید ثبت میشه

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی