پنل دانش آموزی یوسی مس

سایت یو سی مس ucmas.ir

جهت مشاوره در زمینه پنل دانش آموزی یوسی مس

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

موسسه UCMAS برگزار کننده آزمون‌های محاسبه ذهنی و چرتکه‌ای در سطوح مختلف است که شامل سطوح Basic تا Advanced می‌شود. برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات در مورد جزئیات مراحل مختلف آزمون UCMAS، دانش‌آموزان می‌توانند به سایت یو سی مس ucmas.ir مراجعه کنند و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، وارد پنل دانش‌آموزی شوند. این وب‌سایت یک منبع کامل برای کسانی است که تمایل دارند در آزمون‌های UCMAS شرکت کنند، سامانه یو سی مس اطلاعات مربوطه را برای علاقه مندان به شرکت در آزمون یو سی مس فراهم کرده تا آن‌ها با فرآیند ثبت‌نام در آزمون آشنا شوند.

ورود به سایت یو سی مس ucmas.ir

UCMAS یا “سیستم محاسبات ذهنی و چرتکه‌ای” یک برنامه آموزشی است که برای تقویت مهارت‌های ذهنی کودکان طراحی شده است. این برنامه با استفاده از تکنیک‌های محاسبات ذهنی و چرتکه ای، به کودکان کمک می‌کند تا قدرت تفکر، تمرکز، توجه، حافظه خود را بهبود بخشند.

آزمون UCMAS یک مرحله مهم برای ارزیابی پیشرفت و مهارت‌های کسب شده توسط دانش‌آموزان در این سیستم است. این آزمون به صورت مرحله‌ای از سطوح مختلف Basic تا پیشرفته برگزار می‌شود و دانش‌آموزان می‌توانند با ثبت نام و شرکت در این آزمون، مهارت‌های خود را مورد ارزیابی قرار دهند. کلیه مراحل ثبت نام آزمون و اطلاعات از نحوه برگزاری از طریق سایت یو سی مس ucmas.ir امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات در مورد نحوه شرکت در آزمون UCMAS، دانش‌آموزان باید به وبسایت UCMAS.ir مراجعه کرده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، وارد پنل دانش‌آموزی شوند. در این پنل، جزئیات مراحل مختلف آزمون اعم از ساعت و مکان برگزاری، مطالب آموزشی مربوط به هر مرحله و نتایج ازمون قابل دسترسی است.

ورود به سامانه یو سی مس

دانش‌آموزان برای ورود به سامانه یو سی مس باید به نام کاربری و رمزعبور دسترسی داشته باشند. پس از مراجعه به سایت یو سی مس، برای ورود به پنل دانش آموزی روی گزینه «ورود به سامانه ucmas.ir » کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را درج کنید:

ورود به سامانه یو سی مس

در صورتی که به نام کاربری و رمزعبور برای ورود به پنل دانش آموزی یو سی مس دسترسی ندارید، با انتخاب گزینه «برای دریافت نام کاربری و گذرواژه کلیک کنید» و درج کد ملی می‌توانید برای دریافت نام کاربری و رمز عبور خود اقدام کنید. در صورتی که موفق به دریافت اطلاعات خواسته نشدید، می‌توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

برای ورود به پنل دانش آموزی سایت یو سی مس، «اینجا» کلیک کنید.

سایت یو سی مس ایران

سایت یو سی مس دارای بخش‌های مختلفی است و امکانات متعددی را برای دانش آموزان فراهم کرده است. سایت UCMAS یک پلتفرم کامل است که به کمک آن، دانش‌آموزان می‌توانند به اطلاعاتی درباره سیستم آموزشی UCMAS، برنامه‌های آموزشی، خدمات موسسه، رویدادها و مسابقات مختلفی که این سازمان برگزار می‌کند، دسترسی داشته باشد. برخی از امکانات سایت یو سی مس ایران عبارت است از:

 1. اطلاعات درباره آموزش UCMAS: شامل توضیحات درباره سیستم آموزشی UCMAS، ساختار و روش‌های آموزشی، سطوح مختلف دوره‌ها و مهارت‌هایی که توسط این سیستم آموزش داده می‌شود.
 2. ثبت‌نام در آزمون یو سی مس و دریافت مشاوره: امکاناتی برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی UCMAS و همچنین مشاوره در خصوص دوره‌های مناسب برای دانش‌آموزان.
 3. اخبار و رویدادها: اطلاع رسانی درباره آخرین اخبار، رویدادها، مسابقات و فعالیت‌های مرتبط با UCMAS.
 4. معرفی مربیان و تیم آموزشی: معرفی مربیان و اعضای تیم آموزشی که در آموزش دانش‌آموزان در این سیستم مشارکت دارند.
 5. منابع آموزشی: امکان دسترسی به منابع آموزشی مرتبط با دوره‌های UCMAS.
 6. سوالات متداول: بخشی برای پاسخ به سوالات متداول و ارائه راهنمایی‌های لازم به والدین و دانش‌آموزان در مورد آموزش UCMAS.
 7. مشاهده نمایندگی های یو سی مس: نمایندگی‌های یو سی مس به تفکیک هر استان از طریق سایت UCMAS قابل مشاهده است.
بیشتر بخوانید: آزمون پرلز PIRLS

نحوه ثبت نام در سایت یو سی مس ucmas.ir

برای ثبت نام در کلاس‌های یو سی مس باید به نشانی ucmas.ir مراجعه کنید. نحوه ثبت نام در سایت یو سی مس ucmas.ir به صورت زیر است:

 • مراجعه به سایت ucmas
 • انتخاب «مراکز (نمایندگی‌های یو سی مس)» از منوی سمت بالا

نحوه ثبت نام در سایت یو سی مس ucmas.ir

 • انتخاب استان مورد نظر

نحوه ثبت نام در سایت یو سی مس

 • تماس با نزدیک‌ترین مدیر اجرایی محل سکونت خود

ثبت نام در سایت یو سی مس ucmas.ir

آزمون یو سی مس چیست؟

آزمون UCMAS (سیستم محاسبات ذهنی و چرتکه) یک آزمون است که برای سنجش قدرت حافظه و توانایی‌های محاسبات ذهنی کودکان برگزار می‌شود. این آزمون سالانه برگزار می‌شود و به دانش‌آموزانی که علاقه‌مند به ارتقاء توانایی‌های ذهنی خود هستند، اجازه می‌دهد در یک محیط رقابتی خود را امتحان کرده و مهارت‌هایشان را به چالش بکشند.

آزمون UCMAS نه تنها قدرت محاسباتی و حافظه را ارزیابی می‌کند، بلکه به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های تمرکز، مدیریت زمان و هماهنگی بین دو نیمکره مغزی خود را بهبود بخشند. این آزمون و دوره‌های یادگیری مرتبط با آن، از سطوح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می‌شود و به کودکان کمک می‌کند تا توانایی‌های محاسباتی خود را با استفاده از ابزارهایی مانند چرتکه و روش‌های ذهنی تقویت کنند.

شرکت در این آزمون و دوره‌های آموزشی UCMAS می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا مهارت‌های مختلفی را علاوه بر محاسبات ذهنی و چرتکه، مانند تمرکز، توانایی حل مسائل و مدیریت زمان یاد بگیرند.

مزایای یو سی مس

با اینکه مزایای UCMAS فراوان و متنوع هستند، اما مهم ترین مزایای یو سی مس را می‌توان به شرح زیر خلاصه کرد:

 1. پرورش قدرت حافظه و توانایی‌های فکری: این برنامه کودکان را در بهبود حافظه و توانایی‌های مغزی‌شان تقویت می‌کند.
 2. هماهنگی بین دو نیمکره مغز: UCMAS بهبود هماهنگی و تعادل بین نیمکره‌های مغزی را فراهم می‌کند که می‌تواند در بهتر کار کردن مغز و یادگیری موثر، تاثیرگذار باشد.
 3. افزایش مهارت‌های تمرکز و مدیریت زمان: کودکان با این روش یاد می‌گیرند چگونه تمرکز بیشتری داشته باشند.
 4. توانایی بالاتر در حل مسائل به سرعت: UCMAS موجب می‌شود که کودکان با سرعت بالاتری مسائل را حل کرده و به جواب برسند.
 5. استفاده از تمام ظرفیت مغز و حافظه: این برنامه کمک می‌کند تا کودکان از تمام قدرت مغز و حافظه‌شان بهره‌مند شوند.
 6. بالا رفتن سرعت عمل: با استفاده از این روش، کودکان می‌توانند در انجام کارها سریع‌تر و با دقت بیشتری عمل کنند.
 7. افزایش اعتماد به نفس: تقویت مهارت‌ها و توانایی‌های شخصی کودکان باعث افزایش اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود.
 8. افزایش توانایی در حل سوالات ریاضی و تفکر بصری: UCMAS به کودکان کمک می‌کند تا در حل مسائل ریاضی و تفکرات بصری بهبود یابند.
 9. ارتقای قدرت تخیل و خلاقیت: این برنامه می‌تواند قدرت تخیل و خلاقیت کودکان را نیز تقویت کند.

علاقه مندان به شرکت در کلاس‌ها می‌توانند به سایت یو سی مس مراجعه کنند.

جمع بندی

سایت یو سی مس، به عنوان یک پلتفرم ارائه دهنده برنامه‌ها و محتواهای مرتبط با سیستم محاسبه ذهنی UCMAS، اطلاعات گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این سایت نه تنها شرح دقیقی از روش‌ها و سیستم آموزشی UCMAS ارائه می‌دهد، بلکه امکاناتی نظیر ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی و آزمون‌های مختلف را نیز فراهم می‌کند. اطلاعات جامع و دقیق در مورد مزایا و فواید استفاده از این روش، فرصت آشنایی کودکان و والدین با این سیستم را فراهم می‌کند. همچنین، این سایت به کاربران این امکان را می‌دهد تا از مقالات و اخبار مرتبط با مسابقات و لیگ‌های یو سی مس در داخل و خارج کشور مطلع شوند. برای مشاهده نمایندگی های یو سی مس و ثبت نام در کلاس ها کافیست به وبسایت ucmas.ir مراجعه کنید.

اگر سوالی در رابطه با سایت یو سی مس دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره موسسه علمی آموزشی نواندیشان پرتو راه ابریشم به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سامانه یو سی مس

✔️ سایت یو سی مس ucmas.ir چه کاربردی دارد؟

ورود به سایت یو سی مس، به عنوان یک پلتفرم ارائه دهنده برنامه‌ها و محتواهای مرتبط با سیستم محاسبه ذهنی UCMAS، اطلاعات گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این سایت نه تنها شرح دقیقی از روش‌ها و سیستم آموزشی UCMAS ارائه می‌دهد، بلکه امکاناتی نظیر ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی و آزمون‌های مختلف را نیز فراهم می‌کند.

✔️ اطلاعات مورد نیاز برای ورود به پنل دانش آموزی یو سی مس چیست؟

دانش‌آموزان برای ورود به سامانه یو سی مس باید به نام کاربری یو سی مس و رمز عبور یو سی مس دسترسی داشته باشند. 

✔️ چگونه به نمایندگی های یو سی مس دسترسی داشته باشیم؟

لیست نمایندگی‌های یو سی مس به تفکیک هر استان از طریق سایت UCMAS و این مقاله قابل مشاهده است.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه پنل دانش آموزی یوسی مس

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی