سایت کوثر نت kowsarnet | ورود به سامانه

سایت کوثر نت kowsarnet ورود به سامانه

جهت مشاوره در زمینه سایت کوثر نت kowsarnet | ورود به سامانه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت کوثر نت kowsarnet سامانه است که توسط  متخصصات فناوری و اطلاعات حوزه علمی خواهران راه اندازی شده است هدف از طراحی سایت کوثر نت kowsarnet ایجاد ارتباط و تبادل اطلاعات میان خواهران طلبه در سراسر کشور و همچنین ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی در جهت بهره بری بیشتر طلبه ها است.

در این مقاله قصد داریم به معرفی سایت کوثر نت kowsarnet و نحوه ورود به سامانه کوثر نت بپردازیم.

ورود به سامانه کوثر نت kowsarnet

در این قسمت از مقاله قصد داریم نحوه ورود به سامانه کوثر نت kowsarnet بپردازیم، جهت ورود به سامانه کوثر نت ابتدا آدرس اینترنتی kowsarnet.whc.ir را در مرورگر خود جست و جو کنید و پس از ورود به سامانه با توجه امور و خدمات مورد نظرتان باید از میان پرتال طلبه، سامانه مدرس، کوثر نت یک مورد را انتخاب نمایید.

حال با انتخاب گزینه کوثر نت وارد صفحه می شوید و جهت ورود به پنل خود باید کدملی و رمز عبور خود را وارد کنید. در صورتی که طلبه جدیدالورود هستید رمز عبور شما کد طلبگی شما است و پس از ورود جهت تغییر آن اقدام کنید.

معرفی سایت کوثر نت

حال میخواهیم به معرفی سایت کوثر نت kowsarnet بپردازیم، واضح است خدمات آموزشی در سراسر کشور به صورت یکسان ارائه نمی شود همین امر سبب راه اندازی سامانه های مختلف جهت ارائه خدمات موسسات آموزشی مختلف شد،حوزه علمیه خواهران نیز ازین قاعده مستثنی نبودند و با راه اندازی سایت کوثر نت سبب شد خواهران طلبه ای که به علت موقعیت جغرافیایی از خدمات آموزشی محروم هستند نیز از این خدمات موجود در سایت کوثر نت به صورت غیر حضوری بهره مند شوند، همچنین از اهداف دیگر راه اندازی سامانه کوثر نت می توان به “ایجاد ارتباط مستقیم میان خواهران طلاب و مدرسان مربوطه” “عدم وجود شبکه های اجتماعی در حوزه اسلام” و… اشاره کرد.

در این مقاله ما به معرفی سایت کوثر نت kowsarnet و نحوه ورود به سامانه کوثر نت kowsarnet پرداخته ایم، امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. چنانچه هنوز در زمینه ثبت نام و ورود به ورود به سامانه کوثر نت kowsarnet دچار ابهام هستید یا شرایط ویژه ای دارید که پاسخ سوالات خود را در متن مقاله نیافتید، می توانید با کارشناسان و مشاوران مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید.


پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت کوثر نت kowsarnet | ورود به سامانه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی