سایت پرتال طلبه talabeh.whc.ir | سامانه طلاب

سایت پرتال طلبه talabeh.whc.ir سامانه طلاب

جهت مشاوره در زمینه سایت پرتال طلبه talabeh.whc.ir | سامانه طلاب

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت پرتال طلبه talabeh.whc.ir سامانه ای است که برای انجام امورات مرتبط به تحصیل خواهران طلاب راه اندازی شده است،علاوه بر این سامانه اپلیکیشن پرتال طلبه نیز وجود دارد و خواهران طلاب جهت ورود به این سامانه یا اپلیکیشن باید اطلاعات ورود خود را از سامانه کوثر نت دریافت نمایند.

در ادامه قصد داریم نحوه ورود به سامانه پرتال طلبه به آدرس اینترنتی talabeh.whc.ir را بیان کنیم همچنین به معرفی سامانه مذکور بپردازیم.

ورود به سامانه پرتال طلبه talabeh.whc.ir

در این قسمت از مقاله قصد داریم نحوه ورود به سامانه پرتال طلبه talabeh.whc.ir را بیان کنیم، در ابتدا در مرورگر خود آدرس اینترنتی talabeh.whc.ir را جست و جو نمایید، سپس با باز شدن صفحه جدید وارد سامانه پرتال طلبه می شوید، برای ورود به این سامانه باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

شایان ذکر است جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور سامانه پرتال طلبه باید با سایت کوثر نت مراجعه نمایید. نام کاربری مورد نیاز برای ورود به سامانه پرتال طلبه برای طلاب ایرانی کد ملی آن ها و برای طلاب تبعه، کد اتباع  آن ها است.

معرفی سایت پرتال طلبه

در این قسمت قصد داریم به معرفی سایت پرتال طلبه بپردازیم .در سالهای اخیر مراکز آموزشی کشورمان در زمینه فراهم سازی بستر های آموزشی غیر حضوری پیشرفت قابل توجهی داشته است.حوزه های علمی نیز از این قاعده مستثنی نیست. سایت پرتال طلبه جهت ارائه خدمات و انجام امورات خواهران طلبه راه اندازی شده است، علاوه بر سامانه پرتال طلبه اپلیکیشن آن نیز جهت رفاه بیشتر آن ها فراهم شده است و برای دانلود این اپلیکیشن میتوان به سایت پرتال طلبه مراجعه نمایید یا از طریق برنامه بازار اقدام کنید.

در این مقاله ما به معرفی  سایت پرتال طلبه talabeh.whc.ir و نحوه ورود به این سامانه پرداخته ایم، امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. چنانچه هنوز در زمینه ثبت نام و ورود به سامانه پرتال طلبه talabeh.whc.ir دچار ابهام هستید یا شرایط ویژه ای دارید که پاسخ سوالات خود را در متن مقاله نیافتید، می توانید با کارشناسان و مشاوران مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ


5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت پرتال طلبه talabeh.whc.ir | سامانه طلاب

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1404
نصب اپ دانش آموزی