سایت هلال من members.rcs.ir | سامانه ساجد هلال احمر

سایت هلال من members.rcs.ir - moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه سایت هلال من members.rcs.ir | سامانه ساجد هلال احمر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت هلال من members.rcs.ir بستری الکترونیکی برای ارائه آموزش های امدادگری و همچنین جذب داوطلبین امدادگری در سازمان هلال احمر کشورمی باشد که مشغول به فعالیت است. در این مقاله جزئیات مربوط  به سایت هلال من را بررسی کرده ایم تا پاسخ جامعی به تمامی سوالات شما در این زمینه داده باشیم.

برای کسب اطلاعات در خصوص ثبت نام در سامانه هلال من، ورود به سایت هلال من، فراموشی رمز عبور در هلال من و… می توانید تا  انتهای مقاله همراه ما باشید.

سایت هلال من members.rcs.ir 

سایت هلال من به نشانی اینترنتی members.rcs.ir تحت نظارت و مربوط به سازمان هلال احمر کشور می باشد. سامانه هلال من به منظور ارائه انواع خدمات آموزشی در راستای امداد رسانی های هلال احمر، و همچنین عضو گیری از تمامی اقشار جامعه در سنین مختلف، برای سازمان هلال احمر کشور، طراحی و راه اندازی شده است.

برای دریافت عضویت سازمان هلال احمر نیاز به شرایط به خصوصی ندارید و تنها کافیست که برای برای کمک داوطلب باشید. در سایت هلال من امکان عضویت برای افراد مختلف به آسانی فراهم شده است. همچنین محتوا های آموزشی این سامانه، می تواند اطلاعات خوبی را برای انواع امداد رسانی ها در شرایط مختلف مانند سیل، زلزله و… در اختیارتان قرار دهد.

ورود به سامانه هلال احمر | سایت هلال من members.rcs.ir

برای ورود به سامانه هلال احمر لازم است که نام کاربری و رمز عبور خود را در دسترس داشته باشید. با ورود به صفحه ی اصلی سایت members.rcs.ir می توانید با وارد کردن اطلاعات اشاره شده، وارد سایت هلال من members.rcs.ir شوید.

 • نخست لازم است که آدرس اینترنتی members.rcs.ir را در مرورگر خود وارد نموده و سپس وارد صفحه ی اصلی سایت هلال من که مطابق تصویر زیر است بشوید. توجه داشته باشید که شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در همین صفحه، می توانید وارد حساب کاربری خود در سایت هلال من شوید.

ورود به سامانه هلال احمر

 • همچنین با انتخاب گزینه ورود به هلال من ، که در تصویر نیز مشخص شده است، وارد صفحه ی اصلی سامانه جامعه هلال احمر به نشانی rcs.ir می شوید. در این سامانه هم می توانید با وارد کردن اطلاعات خود وارد سایت هلال من شوید. پس از کلیک روی گزینه ورود به هلال من، تصویری مطابق شکل زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

ورود به سامانه هلال احمر

 • در صورتی که قبلا در سایت هلال من ثبت نام نکرده اید و نام کاربری و رمز عبور ندارید، می توانید نسبت به ثبت نام در ساانه هلال من اقدام کنید که در بخش بعدی به توضیح آن پرداخته اییم.
 • در صورتی که رمز عبور را برای ورود به سامانه هلال من فراموش کرده باشید، می توانید نسبت به بازیابی رمز عبور خود، اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید: عضویت در سامانه مای سنجش my.sanjesh.org

ثبت نام در سامانه هلال من members.rcs.ir

ثبت نام در سامانه هلال من مربوط به کسانی است قبلا در این سامانه ثبت نام نکرده اند. چراکه باید توجه داشته باشید با هر شماره تلفن همراه، تنها می توان یک حساب کاربری در سایت هلال من ایجاد کرد.

 • برای ثبت نام در سایت هلال من، نخست لازم است  به سامانه جامع  عضویت هلال احمر به آدرس اینترنتی rcs.ir مراجعه کرده و روی گزینه عضویت کلیک نمایید.

ورود به سامانه هلال احمر - مشاورگروپ

 • حالا وارد صفحه ی جدید خواهید شد که باید مطابق تصویر اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و روی گزینه ی گام بعدی کلیک کنید.

نام در سامانه هلال من members.rcs .ir مشاور گروپ

 • با انتخاب گزینه گام بعدی، وارد صفحه ی زیر خواهید شد که در آن باید اطلاعات شناسایی خود را وارد نمایید. و پس از آن در مرحله ی آخر ثبت نام آن را تایید نمایید. فراموش نکنید که برای رفتن به مرحله ی تایید نهایی، لازم است تا در انتهای ثبت اطلاعات فردی، مطابق تصویر گزینه قوانین را میپذیرم را تیک زده و تایید نمایید.

ثبت نام در سامانه هلال من - مشاور گروپ

سامانه جامع عضویت هلال احمر

سامانه جامع عضویت هلال احمر همانطور که اشاره کردیم، به نشانی rcs.ir می باشد. عزیزانی که قبلا در سایت هلال من ثبت نام نکرده اند، لازم است که ابتدا در سامانه جامع عضویت هلال احمر عوض شوند. مراحل عضویت  و ثبت نام را در بخش بعدی  با استفاده از راهنمای تصویری، مورد بررسی قرار داده ایم.

از طریق صفحه اصلی سامانه جامع عضویت هلال احمر، می توانید به درگاه خدمات الکترونیک کشور، وارد شده و از طریق آن نیز نسبت به ورود به سامانه جامع عضویت هلال احمر نیز، اقدام نمایید.

سامانه ثبت مدارک هلال احمر

اشاره کردیم که ثبت نام در هلال احمر، نیازمند شرایط خاصی نمی باشد. این موضوع در خصوص مدارک لازم برای ثبت نام در سایت هلال من نیز می شود. مدارک لازم برای ثبت نام در سایت هلال من، شامل کد ملی و شماره تلفن همراه خواهد بود. اما از طرفی شرکت در دوره های هلال احمر در پایان با صادر شدن گواهی نامه و دریافت مدرک یا کارت امداد گری همراه خواهد بود.

سامانه ثبت مدارک هلال احمر، سامانه خادم به نشانی khadem.ir می باشد. شما عزیزان با ورود به این سایت و با اعلام قبلی سازمان هلال احمر کشور، می توانید مدارک هلال احمر خود را مربوط به دوره های امدادگری و … از طریق این سامانه دریافت کنید.

صفحه اصلی سامانه ثبت مدارک هلال احمر، مطابق تصویر زیر است. همانطور که مشاهده می کنید، سایت خادم خدمات مختلفی را به کاربران خود عرضه می کند. برای ورود به سایت ثبت مدارک هلال احمر می توانید از لینک زیر کمک بگیرید.

کارت امدادگری هلال احمر در سایت ممبرز

بسیاری از داوطلبانی که به واسطه ی سایت هلال من به صورت داوطلبانه به عضویت سازمان هلال احمر درآمده اند، برای بسیاری از دوره هایی که در سایت هلال من گذرانده اند، مدارک پایان دوره یا کارت امداد گری دریافت خواهند کرد. کارت امدادگری هلال احمر در سایت ممبرز به نشانی، سوالی است که بسیاری در خصوص آن سوال دارند.

در پاسخ باید بگوییم که کارت امدادگری یا مدارک امدادگری هلال احمر تنها از طریق سایت خادم به نشانی khadem.ir صادر خواهد شد.

مشاورگروپ

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب، حتی ایام تعطیل

9099071613

پاسخگوی سوالات شما، هستیم.

فراموشی رمز عبور سایت هلال من

در ابتدای مقاله بررسی کردیم که ورود به سامانه هلال من به شرط داشتن رمز عبور و نام کاربری امکان پذیر خواهد بود. اما اگر کاربری رمز عبور خود را فراموش کرده باشد چه؟

خوشبختانه سایت هلال من این موضوع را پیش بینی کرده و امکان بازیابی رمز عبور سامانه هلال من را فعال کرده است. در صورت فراموشی رمز عبور سایت هلال من، می توانید مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

ابتدا وارد سامانه جامع عضویت هلال احمر به نشانی rcs.ir شوید. و مطابق تصویر روی گزینه ی (آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟)، کلیک نمایید.

فراموشی رمز عبور سایت هلال من

وارد صفحه ی جدیدی خواهید شد که در آن با استفاده از کد ملی خود قادر خواهید بود تا رمز عبور سایت هلال من را بازیابی نمایید.

فراموشی رمز عبور سایت هلال من

بیشتر بخوانید: ورود به سایت آنلاین آگاه online.agah.com

دانلود برنامه هلال من

سایت هلال من علاوه بر ارائه خدمات خود به صورت تحت وب، اپلیکیشنی را نیز طراحی کرده است که با استفاده از آن، می توانید خدمات سامانه هلال من را در اپلیکیشنی در موبایل خود نیز دریافت نمایید. برای دانلود برنامه هلال من می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود اپلیکیشن هلال من از طریق کافه بازار و برای سیستم عامل های اندروید امکان پذیر است.

امکانات اپلیکیشن هلال من شامل موارد زیر است:

 1. اطلاع از مسیر های پر خطر در هنگام سفر
 2. اطلاع از وضع آب و هوا
 3. اطلاع از مکان های دیدنی در طول سفر
 4. مسابقه های جذاب
 5. محتوای آموزشی امدادی و درمانی
 6. ارائه راه حل و کمک رسانی از طریق برنامه در هنگام حادثه

ما در این مقاله مشاور گروپ سعی کردیم مهم ترین اطلاعات لازم پیرامون سامانه هلال من را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

اگر همچنان سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده و نیازمند دریافت راهنمایی بیشتر و متناسب با شرایط اختصاصی خود هستید، می توانید همین حالا تلفن ثابت را برداشته و با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سایت هلال من members.rcs.ir

✔️ سایت هلال من members.rcs.ir چیست؟

سامانه هلال من members.rcs.ir بستری الکترونیکی برای ارائه آموزش های امدادگری و همچنین جذب داوطلبین امدادگری در سازمان هلال احمر کشور، است.

✔️ نحوه ی ثبت نام در سامانه هلال من، به چه صورت است؟

در مقالع راهنمای تصویری ثبت نام در سایت هلال من را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. می توانید مطالعه بفرمایید.

✔️ امکانات برنامه ی هلال من چیست؟

لینک دانلود اپلیکیشن هلال من را در مقاله برای شما عزیزان قرار داده ایم همچنین برای مشاهده امکانات برنامه هلال من می توانید به انتهای مقاله مراجعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت هلال من members.rcs.ir | سامانه ساجد هلال احمر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی