سایت شرکت کار و تامین | karotamin.ir

سایت شرکت کار و تامین | karotamin.ir

جهت مشاوره در زمینه سایت شرکت کار و تامین | karotamin.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرکت کار و تامین از واحد های فرعی سازمان تامین اجتماعی می باشد. در این مقاله به بررسی سایت شرکت کار و تامین karotamin.ir پرداخته ایم. برای یافتن پاسخ سوالاتی مانند، شرکت کار و تامین چیست؟ آدرس سایت شرکت کار و تامین چیست؟ خدمات شرکت کار و تامین چیست؟ نحوه ورود به سایت شرکت کار و تامین چگونه است؟ و ...؛ با مشاور گروپ در این مقاله همراه باشید.

شرکت کار و تامین

معرفی شرکت کار و تامین

شرکت کار و تامین، تامین کننده نیروی انسانی واحدهای تابعه سازمان تامین اجتماعی، کلیه مراکز بهداشتی و درمانی و سایر سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در کلیه سطوح رده های شغلی به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات با کیفیت در بخش های مختلف خدماتی و پشتیبانی با تکیه بر سرمایه های انسانی متخصص و متعهد خود و همچنین بهره گیری از روشهای نوین علمی در جهت توسعه کمی و کیفی خدمات، همواره در صدد ارائه بهترین خدمات و کسب حداکثری رضایت مشتریان خود می باشد.

سایت شرکت کار و تامین به نشانی karotamin.ir می باشد.

خدمات ارئه شده توسط شرکت کار و تامین به شرح زیر است:

 1. عملیات خدمات عمومی، اداری، مالی، تدارکاتی، نظافتی، باغبانی و نگهداری فضای سبز، انبارداری، بازرگانی و سایر عملیات اصلی، پشتیبانی و جانبی مراکز بهداشتی و درمانی ادارات، موسسات و شرکتها، واحدهای سازمان تامین اجتماعی و سایر ادارات، موسسات و نهادها و اشخاص حقوقی.
 2. تامین نیروی انسانی ماهر، نیمه ماهر و ساده در سطح کلیه مشاغل پشتیبانی و اصلی مراکز بهداشتی و درمانی، ادارات، موسسات، شرکتها، هتلها، فرودگاهها، پایانه ها، اقامتگاهها، کارخانجات صنعتی و دیگر واحدهای خدماتی و تولیدی سازمان تامین اجتماعی و سایر ادارات، موسسات نهادها و اشخاص حقوقی .
 3. طراحی سیستم سازمان دهی و خدمات مدیریتی، حفظ و نگهداری واحدها .
 4. جذب افراد مستمری بگیر بیمه بیکاری و تامین کادر متخصص مورد نیاز و برگزاری دوره ها و کلاسهای آموزشی جهت ارتقاء دانش و کارایی فنی کارکنان برای ارائه خدمات با کیفیت مطلوب .
 5. تاسیس و انحلال و مشارکت در موسسات خدماتی که با موضوع فعالیت شرکت مرتبط باشد .
 6. عقد قراردادهای پیمان مدیریت و نظارت در زمینه کلیه امور خدمات عمومی، اداری و مالی و پشتیبانی با سازمان تامین اجتماعی و شرکتها و موسسات تابعه و تحت پوشش و سایر ادارات، موسسات، نهادهاو اشخاص حقوقی.
 7. ارائه خدمات مشاوره ای و اجرایی در زمینه امور خدماتی و اداری و پشتیبانی و بهره برداری از امکانات سایر اشخاص حقوقی و حقیقی در ارتباط با موضوع فعالیتهای شرکت.
 8. خرید و فروش و بطور کلی عملیات و معاملات مالی و تجاری داخلی و خارجی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با تمام یا هر یک از موضوعات مشروحه فوق مرتبط باشد.

در ادامه به بررسی سایت شرکت کار و تامین karotamin.ir می پردازیم.

بیشتر بخوانید: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

سایت شرکت کار و تامین

این شرکت، همواره با تمرکز بر اصل مشتری مداری، تلاش مجدانه جهت ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایتمندی حداکثری در تمامی حوزه های خدمات قابل ارائه و توسعه مستمر در کلیه زمینه های کسب و کار در راستای تامین منافع شرکت و مشتریان می باشد.

سایت شرکت کار و تامین karotamin.ir به منظور خدمات رسانی بهتر این سازمان راه اندازی شده است و در آن امکانی فراهم آمده تا کار کنان شرکت کار و تامین بتوانند وارد پرتان کاربری خود شوند. که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

کار شناسان ما در مرکز مشاور گروپ، آماده اند تا تمامی سوالات شما را در زمینه سایت شرکت کار و تامین، karotamin.ir ، استخدام شرکت کار و تامین، آدرس شرکت کار و تامین و... اسخگو باشند. کافی است با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: استخدام شرکت کار و تامین

karotamin.ir

سایت شرکت کار و تامین به نشانی karotamin.ir مربوط به شرکت کار و تامین که از واحدهای فرعی سازمان تامین اجتماعی است،  می باشد و گستره فعالیت های شرکت کار و تامین، شا مل موارد زیر می باشد.

گستره فعالیت شرکت کار و تامین:

 1. سازمان تامین اجتماعی و شرکت های وابسته
 2. ادارات کل سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور
 3. مدیریت های درمان سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور
 4. بیمارستانها ی سازمان تأمین اجتماعی در سطح کشور
 5. شرکت ها و نهاد های دولتی
 6. شرکت های خصوصی

در سامانه شرکت کار و تامین، شما امکان این را خواهید داشت تا معرفی نامه و تاریخچه شرکت را مطالعه کنید. اخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به این سازمان و سازمان تامین اجتماعی را دریافت کنید. هم چنین در صورتی که جز کارکنان این شرکت هستید، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود که شرکت در اختیارتان خواهد گذاشت، می توانید وارد پورتال کاربری خود، در سایت کار و تامین شوید.

نحوه ورود به سایت شرکت کار و تامین

در این قسمت نحوه ورود به سایت شرکت کار و تامین را بررسی خواهیم کرد. همانطور که پیشتر اشاره کردیم، این شرکت در سامانه مخصوص به خود برای کارکنان پورتال های مجزا در نظر گرفته تا بتوانند وارد شوند.

 • برای ورود به سایت شرکت کار و تامین karotamin.ir ابتدا باید وارد صفحه اصلی سامانه شوید. و سپس در سمت چپ صفحه روی گزینه پورتال کارکنان کلیک کنید.

karotamin.ir

 

 • وارد صفحه ورود به پورتال می شوید. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود می توانید وارد حساب کاربری خود، در سایت کار و تامین شوید.

سایت کار و تامین

 

کار شناسان ما در مرکز مشاور گروپ، آماده اند تا تمامی سوالات شما را در زمینه سایت شرکت کار و تامین، karotamin.ir ، استخدام شرکت کار و تامین، آدرس شرکت کار و تامین و... پاسخگو باشند. کافی است با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

 

در این مقاله به بررسی سایت شرکت کار و تامین پرداختیم. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله پاسخ جامعی به سوالات شما در زمینه سامانه  کار تامین بوده باشد.

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول سایت شرکت کار و تامین

❓شرکت کار و تامین چیست؟

✔️ شرکت کار و تامین، تامین کننده نیروی انسانی واحدهای تابعه سازمان تامین اجتماعی، کلیه مراکز بهداشتی و درمانی و سایر سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در کلیه سطوح رده های شغلی، پیشرو در ارائه خدمات با کیفیت در بخش های مختلف خدماتی و پشتیبانی با تکیه بر سرمایه های انسانی متخصص و متعهد خود و بهره گیری از روشهای نوین علمی در جهت توسعه کمی و کیفی خدمات، می باشد.

❓استخدام شرک کار و تامین به چه صورت است؟

✔️ برای اطلاع از نحوه استخدام در شرکت کار و تامین می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاور گروپ، تماس گرفته و. پاسخ تمامی سوالات خود در این زمینه را از ایشان دریافت کنید.

❓سایت شرکت کار و تامین کدام است؟

✔️ سایت شرکت کار و تامین به نشانی karotamin.ir مربوط به شرکت کار و تامین که از واحدهای فرعی سازمان تامین اجتماعی است،  می باشد. در سامانه شرکت کار و تامین، شما امکان این را خواهید داشت تا معرفی نامه و تاریخچه شرکت را مطالعه کنید. اخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به این سازمان و سازمان تامین اجتماعی را دریافت کنید. هم چنین در صورتی که جز کارکنان این شرکت هستید، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود که شرکت در ختیارتان خواهد گذاشت، می توانید وارد پورتال کاربری خود شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سامانه شرکت کار و تامینف می توانید مقاله را مطالعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت شرکت کار و تامین | karotamin.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی