سایت سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir | ورود به سامانه

سامانه سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir

جهت مشاوره در زمینه سایت سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir | ورود به سامانه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir جهت آسان سازی امورات اداری و آموزشی و ساماندهی کارهای مرتبط با تبلیغات راه اندازی شده است، سماوات کوتاه شده سامانه مدیریت اطلاعات و ارتباطات تبلیغی است. از اهداف دیگر ایجاد سایت سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir می توان به بارگزاری آموزش های تبلیغی ، پاسخگویی به سوالات،  تربیت امام جمعه و مراحل انجام اموراتی چون تاسیس حوزه علمیه اشاره کرد.

در این مقاله قصد داریم به معرفی سایت سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir  و نحوه ورود به سامانه سماوات علمیه بپردازیم.

ورود به سامانه سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir

طلاب در صورت ورود به سامانه سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir می توانند از امکانات و خدمات ارائه شده در بخش  های مختلف سایت سماوات حوزه علمیه بهره مند شوند. در این قسمت از مقاله قصد داریم نحوه ورود به سامانه سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir را بیان کنیم، جهت ورود به سامانه کافی است آدرس اینترنتی samavat.ismc.ir را در مرورگر خود جست و جو نمایید، سپس با باز شدن صفحه اصلی سامانه سماوات حوزه علمیه می توان اطلاعات خود یعنی نام کاربری و رمز عبور را وارد کرده و سپس بر روی کلید ورود کلیک  نمایید.

توجه کنید جهت ورود به سامانه سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir باید ابتدا در این سامانه ثبت نام کرده و نام کاربری و رمز عبور را دریافت نمایید.

معرفی سایت سماوات حوزه علمیه

حال می خواهیم به معرفی سایت سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir بپردازیم، سماوات کوتاه شده سامانه مدیریت اطلاعات و ارتباطات تبلیغی است. سایت سماوات حوزه علمیه به آدرس اینترنتی samavat.ismc.ir با هدف تسهیل در انجام امورات اداری و آموزشی طلبه ها ایجاد شده است. در واقع می توان گفت هدف اصلی از طراحی سایت سماوات حوزه علمیه ایجاد نظم و ساماندهی به امورات مرتبط به تبلیغات است. که خود این هدف متشکل از 3 مرحله است:

  1. تشکیل دادن پرورنده
  2. نوع اعزام مشخص شود
  3. گزارش ماهیانه ثبت شود.

در این مقاله ما به معرفی سایت سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir و نحوه ورود به سامانه سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir پرداخته ایم، امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. چنانچه هنوز در زمینه ثبت نام و ورود به سامانه سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir دچار ابهام هستید یا شرایط ویژه ای دارید که پاسخ سوالات خود را در متن مقاله نیافتید، می توانید با کارشناسان و مشاوران مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید.


پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت سماوات حوزه علمیه samavat.ismc.ir | ورود به سامانه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی