سایت ستاد آزمون‌ های دانشگاه اصفهان uiazmoon.ir

مسئولیت برگزاری آزمون های استخدامی در استان اصفهان بر عهده سایت ستاد آزمون‌ های دانشگاه اصفهان uiazmoon.ir می باشد. با مراجعه به این سایت و استفاده از امکانات آن می توانید از آزمون های استخدامی و شرایط آن مطلع شوید. همچنین تاریخ برگزاری آزمون ها و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه از طریق این سایت اطلاع رسانی می شود.

سایت ستاد آزمون‌ های دانشگاه اصفهان uiazmoon.ir

جهت مشاوره در زمینه سایت ستاد آزمون‌ های دانشگاه اصفهان uiazmoon.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان به آدرس uiazmoon.ir همانطور که از نامش پیدا است متعلق به ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان است. مسئولیت برگزاری آزمون های استخدامی در استان اصفهان بر عهده این ستاد است. همچنین محل برگزاری این آزمون ها دانشگاه اصفهان است و تمام برنامه ریزی های مرتبط با این آزمون ها و اجرای آنها بر عهده این ستاد است.

در این آزمون ها فقط خانم ها و آقایان بومی اصفهان می توانند شرکت کنند. برای همین اثبات بومی بودن اصفهان از اهمیت زیادی برخوردار است. در این مقاله از مشاورگروپ قصد داریم تا به معرفی این سایت و نحوه ثبت نام در آن و همچنین مشاغلی که مرتبط با این آزمون هستند و همچنین نحوه دریافت کارت وورد به جلسه و مشاهده نتایج را توضیح دهیم.

سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان

سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان با هدف اطلاع رسانی برای برگزاری آزمون های استخدامی راه اندازی شده است که تحت نظارت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان است. همه مشاغل مرتبط با آزمون ها، شرایط و مدارک مورد نیاز آنها در این سایت اطلاع رسانی می شود. این آزمون ها با همکاری نهاد متقاضی آزمون ها برگزار می شود و از بین داوطلبان خانم و آقا نیروهای واجد شرایط انتخاب می شوند.

با مراجعه به سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان می توانید لیست مشاغل مورد نیاز، شرایط و مدارک مورد نیاز را بیابید، اما در این مقاله در مورد همه این موارد توضیح کاملی ارائه خواهیم کرد که بهتر است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ورود به بخش آزمون سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان

برای اینکه بتوانید در آزمون های استخدامی استان اصفهان شرکت کنید باید وارد سایت ستاد آزمون های استخدامی دانشگاه اصفهان شوید. برای این کار ابتدا نشانی اینترنتی uiazmoon.ir را در گوگل جستجو کنید.

53

سپس وارد سایت شوید و روی گزینه «ورود به بخش آزمون»  کلیک کنید تا بتوانید وارد بخش آزمون ها شوید.

55

وقتی وارد بخش آزمون ها شدید می توانید در صفحه جدید فرآیند نام نویسی متقاضیان را مشاهده کنید. در این صفحه می توانید مواردی مانند پرداخت هزینه، ثبت نام در آزمون های استخدامی، ورود به پنل کاربری و همچنین بازیابی اطلاعات را انجام دهید.

دانلود دفترچه سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان

دفترچه آزمون استخدامی و یا هر آزمون دیگری که توسط ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان برگزار می شود در سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان قرار می گیرد که بهتر است قبل از ثبت نام در این آزمون ها دفترچه مربوطه را دانلود کرده و به طور کامل مطالعه فرمایید. در ادامه به نحوه دانلود دفترچه آزمون ها می پردازیم.

ابتدا وارد صفحه اصلی سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان شوید. سپس طبق تصویر زیر روی گزینه «دانلود دفترچه راهنما» کلیک کنید.

58

هر زمان که آزمونی برگزار شد، دفترچه آن آزمون روی سایت قرار خواهد گرفت و از این رو می توانید فایل دفترچه را به این روش دانلود کنید. در صورت هر گونه تغییری در دفترچه، دفترچه جدید روی سایت بارگذاری خواهد شد و می توانید دفترچه جدید را بارگذاری کنید.

 

ورود به پروفایل آزمون سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان

با ورود به پروفایل آزمون در سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان، می توانید به اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون هایی که شرکت می کنید داشته باشید. نحوه ورود به پروفایل آزمون هم بسیار راحت است و فقط کافی است روی گزینه «ورود به پروفایل» در بخش آزمون سایت کلیک کنید.

61

پس از اینکه در آزمون مورد نظر ثبت نام کردید، یک کد رهگیری به شما داده می شود که با استفاده از این کد رهگیری می توانید وارد پروفایل کاربری در سایت ستاد آزمون دانشگاه اصفهان شوید. مراحل ورود به پروفایل شخصی به ترتیب به صورت زیر است:

  • وارد کردن کد ملی
  • کد رهگیری
  • وارد کردن عبارت امنیتی
  • کلیک بر روی گزینه «ورود به پروفایل»

با ورود به پروفایل شخصی می توانید مشخصاتی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید را مشاهده کنید. دریافت کارت ورود به جلسه و همچنین اعلام نتایج هر آزمون را می توانید از طریق این بخش مشاهده کنید.

ثبت نام در سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان  

قبل از اینکه بخواهید در سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان ثبت نام کنید، بهتر است مفاد دفترچه راهنمای هر آزمون را مطالعه کنید. سپس باید هزینه آزمون مورد نظر را پرداخت کنید. برای پرداخت هزینه باید وارد سایت uiazmoon.ir شوید و روی گزینه «ورود به بخش آزمون» کلیک کنید. هزینه و مدارک هر آزمون ممکن است متفاوت از آزمون های دیگر باشد. اگر هنگام ثبت نام اطلاعاتتان را به اشتباه وارد کرده اید و یا اطلاعات شخصی تان نیاز به ویرایش دارد نگران بباشید، چون زمان ویرایش اطلاعات شخصی در سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان اطلاع رسانی می شود.

دریافت کارت ورود به جلسه سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان

برای اعلام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ها باید به سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان وارد شوید و کارت ورود به جلسه را دریافت کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که تاریخ کارت ورود به جلسه هر آزمون در دفترچه راهنما اشاره شده است و برای هر آزمون متفاوت است.

اطلاعات مربوط به برقراری برقراری آزمون را می توانید روی کارت ورود به جلسه مشاهده کنید. برای دریافت کارت ورود به جلسه روی گزینه پروفایل کلیک کنید و کد ملی و کد رهگیری تان را وارد کنید تا بتوانید وارد این بخش شوید.

پس از اینکه وارد بخش پروفایل سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان شدید، روی گزینه دریافت کارت ورود به جلسه کلیک کنید و از کارت ورود به جلسه آزمون یک پرینت بگیرید. اگر به پرینتر دسترسی ندارید، می توانید pdf آن را دانلود کنید و در سریع ترین زمان ممکن آن را پرینت کنید.

مشاهده نتایج آزمون سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان

همانطور که در بالا اشاره کردیم هنگام ثبت نام در سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان uniazmoon.ir کد رهگیری دریافت می کنید که باید از این کد برای وارد شدن به سایت استفاده کنید. با استفاده از این کد می توانید نتایج آزمونی را که در آن شرکت کرده اید را مشاهده کنید. اگر این کد را فراموش کرده باشید هم روشی برای بازیابی آن وجود دارد که در ادامه توضیح می دهیم:

راهنمای تصویری بازیابی کد رهگیری در سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان

برای اینکه بتوانید اطلاعات خودتان را در سایت ستاد آزمون های دانشگاه آزاد ویرایش کنید باید آدرس سایت را در مرورگر وارد کنید و وارد بخش آزمون شوید. حالا روی گزینه بازیابی کد رهگیری یا توکن کلیک کنید.

در این مرحله باید کد ملی، شماره تماس و عبارت امنیتی را وارد کنید. روی گزینه «بازیابی» کلیک کنید که پس از این مرحله کد رهگیری برای شما بازیابی می شود. با استفاده از این کد می توانید وارد سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان شوید و نتایج آزمون تان را مشاهده کنید.

سایت ستاد آزمون‌ های دانشگاه اصفهان uiazmoon.ir

آزمون های ستاد آزمون دانشگاه اصفهان

آزمون های سایت ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان شامل دو بخش عمومی و اختصاصی هستند که توسط سامانه دانشگاه اصفهان برگزار می شوند. از این آزمون ها برای استخدام افراد مختلف در شرکت ها و سازمان های مختلف استفاده می شود. بسیاری از این آزمون ها دارای مصاحبه فنی نیز هستند که پس از قبولی در آزمون استخدامی باید وارد مرحله بعدی یعنی مصاحبه فنی شود.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت ستاد آزمون‌ های دانشگاه اصفهان uiazmoon.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی