سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1402

سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1400

جهت مشاوره در زمینه سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1402 :راهنمای دریافت کد ایثارگری کنکور سراسری ۱۴۰۲ | کد ایثارگری ارتش و سپاه : متاسفانه هر ساله داوطلبان در زمان ثبت نام کنکور سراسری بدلیل عدم اگاهی و اطلاع رسانی مراجع مربوطه در قسمت اعمال و ثبت سهمیه و کد ایثارگری ارتش و سپاه و ناجا دچار سردرگمی و مشکل میشوند.


سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1400


سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1402 : متاسفانه هر ساله داوطلبان در زمان ثبت نام کنکور سراسری بدلیل عدم اگاهی و اطلاع رسانی مراجع مربوطه در قسمت اعمال و ثبت سهمیه و کد ایثارگری ارتش و سپاه و ناجا دچار سردرگمی و مشکل میشوند. نتیجه تمامی این موارد برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگری گران تمام میشود و دلیل آن نیز مطلع نبودن از تاثیر سهمیه ایثارگران و رزمندگان و همچنین اشتباه در تکمیل قسمت سهمیه کنکور سراسری است. عمده مشکل داوطلبان در قسمت سهمیه نداشتن کد ایثارگری و همچنین عدم اطلاع از آگاهی وجود سهمیه است. در  ادامه این مقاله تلاش می‌کنیم تمامی سهمیه های موجود در کنکور سراسری و نحوه ی دریافت و اعمال سهمیه ایثارگران و رزمندگان ارتش، سپاه، ناجا و جهاد کشاورزی را شرح دهیم.


سهمیه بندی ایثارگری در کنکور سراسری 1402

سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1402 : کنکور سراسری 1402 همانند سال های گذشته دارای کنکور سراسری شامل سهمیه مناطق ، سهمیه ایثارگران ، سهمیه رزمندگان ، سهمیه خانواده شهدا ، سهمیه بهیاران است . داوطلبین ایثارگر با هر درصد جانبازی ، همسر و فرزند جانباز ، آزادگان و همسر و فرزندان آنان و همچنین همسر و فرزند شهید نیز مشمول سهمیه 25 درصد ایثارگران می شوند . فرزندان و همسران جانبازان زیر 25 درصد ، رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه داوطلبانه در جبهه شامل سهیمه 5 درصدی ایثارگران می شوند .

برای اطلاع از میزان تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصد روی سهمیه ایثارگران 25 درصد کلیک کنید و برای اطلاع از نحوه تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصد روی تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصد  با شماره های سایت تماس بگیرید  .

  مشاور گروپ  

متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگری بایستی بند مربوطه را هنگام ثبت نام تکمیل نمایند و نیاز به مراجعه اینترنتی ندارند و در صورت تایید آمار و اطلاعات داوطلب در کارنامه این دسته از داوطلبین ، سهمیه ایثارگران درج خواهد شد . داوطلبین متقاضی سهمیه 5 درصد ایثارگری لازم است نسبت به دریافت کد 12 رقمی از نهاد مربوطه اقدام نمایند این دسته از داوطلبان می بایست برای دریافت کد 12 رقمی ارتش کنکور سراسری 1402 باید به سامانه اینترنتی www.aja.ir و برای دریافت کد 12 رقمی سپاه به سایت www.isaar.ir مراجعه کنید .

شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران

سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1402 آن دسته از داوطلبینی می توانند نسبت به دریافت کد ایثارگری اقدام نمایند که دارای کارت ایثار هستند . کد رهگیری 12 رقمی برای هر آزمون در هر سال متفاوت است . داوطلبینی که از سهمیه خود در دوره های روزانه یکبار استفاده کرده اند دیگر حق استفاده از سهمیه خود را در کنکور سراسری ندارند . در صورت وجود پرسش در زمینه سهمیه ها و میزان تاثیر آنها و یا نحوه دریافت کد ایثارگری خود می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ پرسش های خود را از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی مشاورگروپ بگیرید .


در سال ۹۶ سهمیه جدیدی تحت عنوان سهمیه ایثارگران ۵ درصد در تمامی مقاطع اضافه گردید که تا به الآن که چند سالی از تصویب آن سهمیه گذشته است همچنان بخش زیادی از داوطلبان از وجود این سهمیه ۵ درصد آگاه نیستند. نمونه بالا محرزترین نوع مثال چند سال اخیر است بااینکه بدلیل اتفاقات موجود در سال های اخیر کشورمان سهمیه هایی ازجمله سهمیه زلزله زده ها و سیل زدگان و مناطق محروم اضافه گردید که این سهمیه ها نیز به عاقبت سهمیه ۵ درصد ایثارگری دچار شدند.

سهمیه های موجود در کنکور سراسری ۱۴۰۲

سهمیه رزمندگان سهمیه خانواده شهدا سهمیه ایثارگران ۵ درصد سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد سهمیه بهیاری سهمیه مناطق محروم سهمیه مناطق

نحوه اعمال سهمیه ایثارگران ۵ درصد ارتش

داوطلبانی که فرزند یا همسر رزمنده ارتش هستند، در صورتی که مدت حضور در جبهه بیشتر از ۶ ماه به صورت داوطلبانه باشد. می‌توانند از این سهمیه های کنکور سراسری استفاده نمایند. این داوطلبان در هنگام ثبت‌نام باید گزینه همسر رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح یا فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح را انتخاب نمایند. همچنین این داوطلبان در صورت داشتن کارت ایثار باید کد ۱۲ رقمی ایثارگری ارتش خود را در قسمت مربوطه ثبت‌نام وارد نمایند.

افرادی که زمان جنگ در مناطق عملیاتی سرباز وظیفه بودند، سه چهارم از حضورشان به صورت داوطلبانه محاسبه می‌شود.

دریافت کد سهمیه ایثارگری ارتش کنکور 1402

داوطلبانی که کارت ایثار دارند برای دریافت کد سهمیه ایثارگری ارتش وارد سایت آجا (aja) می‌شوند با وارد کردن کد ملی رزمنده استعلام کد ایثارگری را انجام داده و کد ۱۲ رقمی ایثارگری ارتش را دریافت می‌کنند.

منظور از کد رهگیری ایثارگری در سایت ارتش همان کد ایثارگری است.

نحوه اعمال سهمیه ایثارگران ۵ درصد سپاه

این داوطلبان به دو دسته تقسیم می‌شوند.

اولا رزمندگانی که به صورت داوطلب بسیجی در جنگ حضور داشته‌اند. داوطلبان باید گزینه‌های فرزند رزمنده داوطلب بسیجی (اعزامی از سپاه) یا همسر رزمنده داوطلب بسیجی (اعزامی از سپاه) را انتخاب نمایند. مدت زمان حضور این دسته از رزمندگان باید بالای شش ماه باشد.

دوما رزمندگانی که از در زمان جنگ از سمت سپاه پاسدارن اعزام به سربازی شده‌اند. داوطلبان باید گزینه‌های همسر رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح یا فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح را انتخاب نمایند. سه چهارم مدت زمان حضور این دسته از رزمندگان باید بالای شش ماه باشد.

دریافت کد ایثارگری سپاه

این داوطلبان با مراجعه حضوری به یگان محل اعزام درخواست کد ۱۲ رقمی ایثارگری سپاه را می‌کنند. بیشترین مشکلات داوطلبان دارای سهمیه در اعمال کد سهمیه ایثارگری سپاه می‌باشد.

سوالات متداول 1- برای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری به چه سایتی باید مراجعه کنیم ؟ به سایت isaar.ir مراجعه نمایند . 2- برای دریافت کد ایثارگری سپاه از سایت به چه اطلاعاتی نیاز داریم ؟ کد ملی . 3- برای دریافت کد ایثارگری ارتش به چه سایتی باید مراجعه کنیم ؟ به سایت www.aja.ir مراجعه نمایید . سهمیه ایثارگران کد ایثارگری سپاه کد ایثارگری ارتش کد ایثارگری ارتش تاثیر سهمیه در کنکور 1402 دریافت کد ایثارگری ارتش دریافت کد ایثارگری سپاه  

آیا همسر و فرزندان جانبازان می توانند از سهمیه ی ایثارگران استفاده نمایند؟ رزمندگان برای دریافت سهمیه کنکور چه کاری باید انجام دهند؟ برای دریافت سهمیه ی ایثارگران چه کاری باید انجام دهیم؟

همانطور که می دانید سهمیه ها علی الخصوص سهیمه ایثارگران می تواند تا حد زیادی بر روی رتبه داوطلب تاثیر گذار باشد. شما می توانید برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری به سامانه خدمات الکترونیک ایثار مراجعه کنید همچنین جهت دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور سراسری می بایست به سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir مراجعه نمایید.

54545

برای اطلاع از تاثیر سهمیه 5 درصد ایثارگران ، تاثیر سهمیه مناطق، ایثارگران، جانبازان، خانواده شهدا و رزمندگان در کنکور سراسری 1402 با مرکز مشاورگروپ از طریق شماره های زیر تماس بگیرید .

✔️نحوه دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای کنکور چگونه است؟

✔️در این مقاله در خصوص نحوه و مراحل دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری در سال تحصیلی 1401 توضیحاتی ارائه و راهنمای تصویری آن داده شده …

✔️️ داوطلبانی که سهمیه رزمنگان ارتش دارند باید از کجا کد ایثارگری برای کنکور دریافت کنند؟

✔️ مطابق متن مقاله می بایست به سایت سپاه مراجعه شود که البته در این مقاله لینک مستقیم دریافت کد ایثارگری از سایت سپاه ارائه شده است.

✔️️ اطلاعات مورد نیاز برای دریافت کد ایثارگری سپاه چیست؟

✔️ برای دریافت کد ایثارگری سپاه کد ملی مورد نیاز است.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور سراسری 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سارا

  سلام اگه کد ایثارگری رو از سازمان بگیریم و کد رو موقع ثبت نام وارد نکنیم میتونیم سال بعد دوباره از کد استفاده کنیم یا کد جدیدی بگیریم

  پاسخ
 2. یونسعلی

  سلام ایا کارت ایثارگری سپاه و کارت همراه او کی فعال میشود تاکنون فعال نشده یعنی جایی نبوده به پذیره چرا

  پاسخ
 3. یونسعلی

  سلام من هم زمان سربازی در شهربانی بندر ماهشهر خدمت کرده ام یک سال ان جز مناطق جنگی به حساب امده ودر بسیج سپاه هم رزمنده بوده ام در زمان شاغلی در حراست صنعت نفت هم مدتی در مناطق جنگی دهلران و موسیان دشت عباس بوده ام مدارک زمان سربازی در پرونده بسیج سپاه گچساران پیوست می باشد وکارت ایثارگری سپاه در یافت کرده ام اما اسمی از زمان سربازی دران قید نشده چطوری برای کارت زمان خدمت اقدام کنم یا خود ارتش میفرسته برام مگر سیستم یک پارچه نیست اگر هست من هم کارت ملی هوشمند دارم وهم کارت ایثارگری سپاه پس چرا نیروهای مسلح کارت صادر نمی کنند باتشکر

  پاسخ
 4. حسین

  سلام من سرباز ژاندرمری بودم مجروح شدم چطوری کارت ایثارگری بگیرم

  پاسخ
 5. Alireza

  سلام وقت بخیر
  من چند روز دیگه ثبت نام کاردانی به کارشناسی کامپیوتر دارم (با سوابق تحصیلی)
  پدرم جانباز ۱۰ درصد هست و ۱۸ ماه جبهه داره
  در سایت استعلام گرفتم و برام من میزنه فرزند جانباز ۱۰ درصد
  برای دریافت کد ۱۲ رقمی ایثارگری به بنیاد شهید و سپاه رفتم ولی سپاه در جریان همچین چیزی نبود و بنیاد شهید بهم گفت نیاز به کد نیست
  تکلیف بنده چیه؟

  پاسخ
 6. محمدحسین احمدی

  سلام امروز رفتم سپاه کد رهگیری سهمیه رزمندگان کنکور برای پسرم بگیرم میگن مهلت دیروز تمام شده و سایت بسته شده کارگذاشته و هیچ راهی نداره لطفا راهنمایی بفرمائید باتشکر

  پاسخ
  1. راضبه

   رفتم کد رهگیری بگیرم برا آزمون دکترا میگن سامانه بسته است آیا درسته وکیا بلز میشه ک کد بگیریم

   پاسخ
 7. امیر

  باسلام خواستم بدونم آیا وقت معینی در دریافت کد رهگیری سپاه وجود داره یا هروقت بخوایم میتونیم دریافتش کنیم
  چون ارگان مربوطه ما تو یه استان دیگه هستش ما هم با هزار مصیبت به اون استان رفتیم و ارگان رو پیدا کردیم اما گفتن سایت بسته و مهلت دریافت کد تموم شده
  آیا چنین چیزی ممکنه

  پاسخ
  1. user3

   خیر وقت معینی نداره . مجدد اقدام کنید ممکنه سایتشون قطعی داشته باشه

   پاسخ
  2. محمدحسین احمدی

   سلام امروز رفتم سپاه کد رهگیری سهمیه رزمندگان کنکور برای پسرم بگیرم میگن مهلت تمام شده و سایت بسته شده کارگذاشته هیچ راهی نیست لطفا راهنمایی باتشکر

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی