سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

جهت مشاوره در زمینه سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ، سلام دوستان . در ادامه این مطلب توضیحات دقیق در مورد زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ارائه شده است . با مشاور گروپ همراه شوید ...


سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱  ،  همانطور که می دانید کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ یکی از مدارک مهمی است که داوطلب باید در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ حتما همراه خود داشته باشد .

کارت ورود به جلسه حاوی اطلاعات ثبت نامی و تاریخ و محل برگزاری آزمون می باشد که توسط سازمان سنجش منتشر می شود و در اختیار تمامی داوطلبان قرار می گیرد .

سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱  ،  به عبارت دیگر مقدمات لازم برای برگزاری کلیه رشته های امتحانی مقطع کارشناسی ارشد بر اساس اطلاعات ثبت نامی داوطلبان صورت گرفته و پیرو آن کارت ورود به جلسه آزمون برای متقاضیان صادر می شود .


امسال نیز همانند سال های گذشته شاهد ادغام ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ و ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ هستیم که بدین ترتیب  کلیه داوطلبان در یک آزمون جامع و هماهنگ شرکت می کنند و دیگر کارت مجزایی به عنوان کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد آزاد ۱۴۰۱ برای متقاضیان گذشته محل های دانشگاه آزاد منتشر نخواهد شد .زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ،  سازمان سنجش طبق هر روال هر سال و در زمان اعلام آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ؛ تاریخ برگزاری آزمون را نیز تعیین می کند لذا امکان انجام برنامه ریزی کنکور ارشد ۱۴۰۱ برای متقاضیان وجود دارد و داوطلبان در این مدت فرصت دارند با مطالعه مطالب مفید خود را برای حضور در جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ آماده سازند .


با توجه به این که کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد معمولا 3 الی 5 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود داوطلبان به راحتی می توانند بازه زمانی دریافت کارت را پیش بینی نمایند .


طبق اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان سنجش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه منتشر شده و داوطلبان تا روز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند .

با توجه به تصمیمات شورای سنجش و پذیرش به دلیل وقوع سیل در برخی استان های کشور ، زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ به تعویق افتاده و در نتیجه کارت ورود به جلسه این آزمون نیز با تاخیر و احتمالا 3 تا 5 روز قبل از تاریخ جدید منتشر خواهد شد . ( تاریخ در نظر گرفته شده برای آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ، 23 و 24 خرداد ماه می باشد ) .

بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ از روز دوشنبه 20 خرداد ماه لغایت چهارشنبه 22 خرداد ماه می باشد .


نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش منتشر شده  است و متقاضیان باید در زمان های اعلام شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش sanjesh.org  کارت آزمون را دریافت نمایند . همچنین سامانه ای که برای اینکار طراحی شده امکان مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۱ را براساس اطلاعات ثبت نامی داوطلب فراهم می آورد .


روش اول : بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی داوطلب
روش دوم : بر اساس شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نامهمانطور که می دانید در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ تاکید فراوانی به نگهداری از شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام شده است

اما گاها با متقاضیانی روبرو هستیم که به دلایل متفاوتی اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش و یا گم کرده اند و به دنبال دریافت مجدد اطلاعات ثبت نامی خود هستند به همین دلیل نیز سازمان سنجش امکان دریافت مجدد شماره پرونده  و کد پیگیری ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار می دهد .باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱


اطلاعات ثبت شده در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ عبارتند از  :  اطلاعات فردی ، شماره داوطلب ، شماره پرونده ، کد و نام رشته امتحانی ، معدل مقطع کاردانی و کارشناسی ، تاریخ و محل فارغ التحصیلی کارشناسی ، سهمیه و زمان و مکان برگزاری آزمون می باشد .


داوطلبان باید اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ را به دقت بررسی نمایند  در صورت وجود اشکال و یا کوچکترین مغایرت جهت اصلاح و رفع اشتباه اقدام نمایند .

از  مواردی که ممکن است در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ۱۴۰۱ اشتباه درج شود ؛ زبان خارجی انتخابی داوطلب یا نوع معلولیت است . لذا داوطلب به محض مشاهده اختلاف بین این دو مورد سریعا باید به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه امتحانی مربوطه مراجعه و هر چه سرعتر نسبت به رفع اشتباه اقدام نماید .به محض انتشار آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ لینک دانلود آن را در این مقاله قرار خواهیم داد .


ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱


ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ، همانطور که در ابتدای این مطلب عنوان شد ؛ ویرایش اکثر موارد مربوط به کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ از طریق سایت سازمان سنجش  و به صورت اینترنتی است .

مثلا اگر اشتباهی در اطلاعات رشته تحصیلی ، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی مشاهده کردید می توانید با مراجعه سایت سازمان سنجش و سپس قسمت ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون ارشد ۱۴۰۱ جهت رفع و اصلاح آن اقدام نمایید .


  توجه :  داوطلبان مشمول سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد جهت اعلام مغایرت سهمیه خود لازم است علاوه بر ویرایش اینترنتی به ارگان ذیربط مراجعه کرده و پیگیر وضعیت خود باشند .


اما در پایان باید به مهمترین بندی که باید هر چه سریعتر نسبت به ویرایش آن اقدام کرد و آن معدل کارشناسی داوطلب می باشد . لذا متقاضیانی که موقع ثبت نام آزمون ارشد ۱۴۰۱ معدل کارشناسی خود را وارد کرده اند باید برای ویرایش معدل خود اکنون اقدام نمایند .


توجه : داوطلبان فارغ التحصیل کارشناسی می بایست معدل مندرج در مدرک کارشناسی خود و دانشجویان سال آخر کارشناسی میانگین واحدهای گذرانده تا تاریخ 30 بهمن 97 را وارد نمایند ...

دانشجویان سال آخر کارشناسی باید علاوه بر ویرایش معدل ؛فرم مخصوص معدل مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ را نیز تکمیل کنند و به تایید دانشگاه محل تحصیل خود برسانند .


در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ و جزئیات مربوط به آن می توانید از تجربیات کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ بهره مند شوید . راه ارتباطی با این مشاوران سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ می باشد .

 

9099071613

مطالب مرتبط :

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۸

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۸

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد
امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401