سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir

سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir - moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله در خصوص سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir ، صحبت کرده ایم. با توجه به اعلام رسمی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه تمامی پیش دبستانی ها و مهد کودک ها باید تطبیق مجوز خود را تکمیل نمایند.

سایت سازمان تعلیم و تربیت پیش دبستانی، به نشانی smttk.gov.ir برای انجام فرآیند تطبیق مجور پیش دبستانی در نظر گرفته شده است. در این مقاله فایل ویدیویی راهنمای فرایند تطبیق مجوز در سامانه تطبیق مجوزها smttk.gov.ir برای شما قرار گرفته است.

smttk.gov.ir

smttk.gov.ir سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی می باشد که مدیران مهد کودک ها و پیش دبستانی ها، باید از طریق آن، نسبت به تکمیل فرآیند تطبیق مجوز پیش دبستانی، اقدام نمایند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام کرد که فعالیت تمام پیش‌ دبستانی‌ ها و مهد های کودک زیر نظر آموزش و پرورش قرار گرفته است، افزود: شهریه ثبت‌ نام در مهد کودک ها اعم از دولتی و غیر دولتی توسط آموزش و پرورش تعیین می‌ شود و این مراکز باید طبق مصوبه وضع شده تعرفه را از اولیا اخذ کنند.

Smttk gov ir سامانه ی تطبیق مجوز پیش دبستانی خواهد بود که مدیران موظف اند با استفاده از آن تطبیق مجوز پیش دبستانی خود را انجام دهند. مهلت تطبیق مجوز پیش دبستانی از تاریخ ۱۶ الی ۲۵ خرداد تمدید شده است.

برای ورود به سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir اینجا کلیک کنید.

مشاورگروپ

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب، حتی ایام تعطیل

9099071613

پاسخگوی سوالات شما، هستیم.

سامانه تطبیق مجوزها

سامانه تطبیق مجوز ها که پیش تر هم اشاره کردیم آدرس آن Smttk gov ir می باشد، فرآیند تطبیق مجوز پیش دبستانی ها را انجام می دهد. لازم به ذکر است که طبق گفته ی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه : مهد کودک و کودکستان‌ ها که در گذشته تحت نظر بهزیستی فعالیت داشتند باید مجوز های خود را با آموزش و پرورش تطبیق دهند.

پیش دبستانی ها و مهد کودک هایی که فرایند تطبیق مجوز خود را تکمیل نکرده باشند اجازه ی فعالیت نداشته و در صورت فعالیت با آنها برخورد خواهد شد.

راهنمای تصویری تطبیق مجوز در سامانه Smttk gov ir

راهنمای تصویری تطبیق مجوز در سامانه Smttk gov ir را در این قسمت برای شما عزیزان قرار داده ایم. شما می توانید با دنبال کردن مراحل زیر فرایند تطبیق مجوز را در سایت سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir آغاز کنید.

ابتدا وارد آدرس سایت سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، یا همان سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir ، می شوید و مانند تصویر روی گزینه تطبیق مجوز کلیک می کنید.

راهنمای تصویری تطبیق مجوز در سامانه Smttk gov ir

در صفحه ی جدیدی که برایتان نمایش داده می شود، ابتدا لیستی از شرایط و مدارک مورد نیاز برای انجام تطبیق مجوز به همراه ویدیوی راهنما در سایت سازمان تعلیم و تربیت پیش دبستانی، برای شما نمایش داده خواهد شد. در انتهای این صفحه پس از مطالعه موارد اشاره شده، گزینه موارد فوق را مطالعه نموده و قبول دارم را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه ثبت و ارسال، کلیک کنید.

راهنمای تطبیق مجوز در سامانه Smttk gov ir


با انجام مراحل قبل، وارد صفحه ی جدید خواهید شد که در آن باید مطابق تصویر زیر، کد ملی و شماره همراه خود را ثبت نمایید. و سپس گزینه ثبت و ارسال را انتخاب نمایید. به این ترتیب، فرایند تطبیق مجوز در سامانه Smttk gov ir را آغاز خواهید کرد.

سامانه تطبیق مجوزها

شما عزیزان می توانید برای دریافت راهنمای دقیق تطبیق مجوز در سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir فایل ویدیویی زیر را مشاهده نمایید.مهلت تطبیق مجوز پیش دبستانی از تاریخ ۱۶ الی ۲۵ خرداد تمدید شده است. برای انجام فرایند تطبیق مجوز پیش دبستانی، به smttk.gov.ir مراجعه کنید.

تطبیق مجوز پیش دبستانی یعنی چه ؟

تطبیق مجوز پیش دبستانی یعنی چه؟ سوالی است که برای بسیاری مطرح شده و به دنیال دریافت پاسخ آن هستند. برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم که در سال های گذشته مهد کودک ها یا همان کودکستان های کشور تحت نظر سازمان بهزیستی فعالیت کرده و مجوز اشتغال خود را از این سازمان دریافت می کردند.

در سال جدید بنا بر این شده است که کودکستان ها (پیش دبستانی ها) نیز مانند سایر مراکز آموزشی تحت نظارت سازمان آموزش و پرورش دربیایند و از این به بعد با مجوز تایید شده ی این سازمان فعالیت کنند. حالا در ابتدای این مسیر مهد کودک ها و یا پیش دبستان هایی که تنها مجوز سازمان بهزیستی را برای فعالیت خود دارند، باید برای دریافت مجوز سازمان آموزش و پرورش نیز اقدام کنند. به این فرآیند تطبیق مجوز گفته می شود.

مؤسسانی که قبلا از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی مجوز معتبر داشته و تاکنون موفق به ثبت درخواست خود در سامانه تطبیق مجوز های سازمان ملی تعلیم‌ و تربیت کودک نشدند، می‌بایست در زمان ذکرشده وارد سامانه شده و نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.

مدارک تطبیق مجوز در سایت smttk.gov.ir

مدارک تطبیق مجوز در سایت smttk.gov.ir در واقع لیست مدارک ورد نیاز برای ثبت درخواست تطبیق مجوز است که مدیران و موسسین پیش دبستانی ها و مهد کودک ها، می بایست هنگام ثبت درخواست، این مدارک را در سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir بارگزاری نمایند.

جهت تطبیق مجوز  در سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir لازم است پیش از شروع فرایند تصویر مدارک زیر را در قالب JPG و حداکثر حجم هر مدرک یک مگابایت تهیه فرموده و در زمان ثبت درخواست در جایگاه مربوطه بارگذاری نمایید:

 • کارت ملی
 • عکس پرسنلی
 • کلیه صفحات شناسنامه
 • تصویر گذرنامه (صرفاً برای متقاضیان اتباع خارجی)
 • آخرین مدرک تحصیلی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی عدم اعتیاد
 • گواهی سلامت
 • کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان
 • آخرین مجوز تآسیس/ نامۀ بازگشایی و یا مجوز فعالیت مهد کودک برای متقاضیان دورۀ اول
 • آخرین مجوز تآسیس/ نامۀ بازگشایی و یا مجوز فعالیت پیش دبستانی برای متقاضیان دورۀ دوم

همچنین افراد حقوقی علاوه بر مدارک فوق برای نماینده لازم است تصویر مدارک زیر را نیز بارگذاری نمایند

 • معرفی‌نامه
 • روزنامه رسمی آگهی تأسیس
 • روزنامه رسمی آخرین تغییرات هیأت مدیره

 

در این مقاله سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir را بررسی کرده ایم برای دریافت پاسخ سوالات خود در این زمینه می توانید باما در مرکز مشاور گروپ، تماس بگیرید. تماس با 9099071613

سوالات متداول سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir

آدرس سامانه تطبیق مجوزها کدام است؟

سامانه تطبیق مجوز ها که آدرس آن Smttk gov ir می باشد، فرآیند تطبیق مجوز پیش دبستانی ها را انجام می دهد.

تطبیق مجوزبه چه معناست؟

در مقاله به طور کامل به توضیح چیستی تطبیق مجوز پرداخته ایم می توانید مطالعه کرده و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا سوالتان در این زمینه را به طور شخصی پاسخ دهیم.

5/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت تطبیق مجوز پیش دبستانی Smttk gov ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. احمدزاده

  سلام ایا امکان تمدید تطبق مجوز برای کسانی که موفق به تطبیق مجوز نشده اند هست

  پاسخ
 2. نیر سلطانی

  سلام چه زمانی درخواست مجوز جدید فعال خواهد شد

  پاسخ
 3. شکاری

  سلام آیا امکان تمدید دوباره تطبیق مجوز هس برای اونایی که این مراحل رو انجام ندادن؟؟

  پاسخ
 4. شکاری

  سلام آیا امکان تمدید دوباره تطبیق مجوز هس برتی اونایی که این مراحل رو انجام ندادن؟؟

  پاسخ
 5. نرگس صفابخش

  سلام. لطفا راجع به کسانی که میخوان پروانه فعالیت شون که چندسال پیش باطل شده و دوباره میخوان فعال کنن و باید موافقت اصولی مجدد بگیرن هم توضیح بدید .کجا ؟ پیش چه ارگان مسئولی؟ کی ؟ باید اقدام کرد؟ دوسال هست برای گرفتن مجوز پیش دبستانی به اداره در رفت و آمدم اما جوابی نمیگیرم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی