سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir | دریافت تاییدیه کد پستی

سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir

جهت مشاوره در زمینه سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir | دریافت تاییدیه کد پستی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir | دریافت تاییدیه کد پستی توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است. مجموعه مشاور گروپ قصد دارد در این مقاله به دریافت تاییدیه کد پستی و سایت تاییدیه کد پستی بپردازد. پس با ما همراه باشید.

سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین و همچنین تسهیل برخی امور پستی، سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir را راه اندازی کرده است. افراد از این پس به منزله پیگیری کد پستی، درخواست کد پستی و نیز گواهی تاییدیه کد پستی به مراجعه حضوری احتیاجی پیدا نخواهند کرد.

با استفاده از سایت gnaf.post.ir و در اختیار گذاشتن امکانات پیگیری کد پستی، درخواست کد پستی و نیز گواهی تاییدیه کد پستی برای آدرس محل سکونت؛ روند کارهای پست جمهوری اسلامی ایران بهتر از قبل شده است. به این صورت با تسهیل امور اداره پست و استفاده آنلاین و غیر حضوری از خدماتی نظیر سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir، مثل گذشته پیچیدگی و دردسر رفت و آمد وجود ندارد. تمامی کارهای نام برده شده به راحتی انجام می‌شود و بارگذاری مدارک در سایت gnaf.post.ir مشکلات قبل را به همراه ندارد.

تاییدیه کد پستی برای سامانه سیدا

🚀 درج کد پستی و طول، عرض جغرافیایی مدارس در سامانه سیدا.
🚀 قابل توجه مدیران محترم مدارس کشور

♦️نظر به آغاز پروژه اتصال فیبرنوری مدارس؛ خواهشمند است کلیه مدیران مدارس، نسبت به درج کدپستی دقیق و طول و عرض جغرافیایی مدرسه خود از طریق سامانه سیدا اقدام نمایند.

♦️مدیران می‌توانند در صورت نداشتن کد پستی آموزشگاه یا مغایرت آدرس نمایش داده شده به سایت gnaf.post.ir مراجعه نمایند.

👇راهنما تایید کد پستی برای مدارس در سامانه سیدا  sida.medu.ir

 1. سامانه سیدا
 2. عملیات اولیه
 3. سازماندهی و ثبت نام
 4. ثبت آدرس پستی
 5. درج کد پستی مدرسه
 6. بررسی و استعلام
 7. نمایش ادرس مدرسه در کادر
 8. درج شماره تلفن مدرسه
 9. تنظیم موقعیت مدرسه بر روی نقشه برخط
 10. تایید و ارسال

مراحل ثبت کدپستی آموزشگاه و ثبت موقعیت جغرافیایی

تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب

در برخی مواقع داشتن تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب ضروری است. بنابراین برای حل یکی از معضلات بزرگ امور پستی با ما همراه باشید. شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با در نظر داشتن این موضوع مهم دو روش برای اخذ گواهی تاییدیه پستی تعیین و مشخص نموده است. در ادامه قصد داریم به موضوع تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب بپردازیم:

دریافت حضوری تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب

اکنون برای انجام امور اداری و افتتاح حساب، دریافت گواهی تاییدیه کد پستی لازم است. برخی افراد به خصوص کسانی که از تکنولوژی استفاده نمی‌کنند و از نسل قدیم می‌باشند، دریافت حضوری تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب، بهتر از مراجعه به سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir است.

 بنابراین می‌توانند با در دست داشتن ۲ مدرک مهم؛ یعنی کد پستی ده رقمی و آدرس محل سکونت به نزدیک‌ترین دفتر پستی مراجعه نمایند. افراد پس از پرداخت هزینه مقرر شده از سوی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، می‌توانند تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب را دریافت کنند.

تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب

دریافت غیر حضوری تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب

پس از دوره انجام تمامی امور اداری و تجاری به صورت حضوری، اکنون با تاسیس سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir، انجام برخی امور به صورت آنلاین امکان پذیر است. افراد برای پیگیری کد پستی، درخواست کد پستی و نیز گواهی تاییدیه کد پستی می‌توانند به صورت غیر حضوری اقدام نمایند. برخلاف چند سال گذشته که کلیه کارهای اداری من جمله گرفتن گواهی کد پستی، تنها از طریق مراجعه حضوری قابل رسیدگی بود.

اما در حال حاضر افراد با در دست داشتن کد ده رقمی پستی و آدرس محل سکونت، می‌توانند از خدمات دریافت غیر حضوری تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب بهره‌مند شوند. به این ترتیب برای دریافت تاییدیه کد پستی، تنها لازم است به سایت gnaf.post.ir مراجعه کنند. همچنین برای پیگیری بسته‌های پستی با کد رهگیری 20 رقمی مرسولات پستی از طریق سایت tracking.post.ir از رفتن به دفاتر پستی خلاص شوید!

اگر سوالی درباره جزییات موضوع سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir | دریافت تاییدیه کد پستی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

دریافت کد پستی غیر حضوری

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل و تسریع برخی امور پستی و کاهش مراجعه‌های حضوری، سامانه gnaf.post.ir را تاسیس کرده است تا بتواند امکانات و خدمات متنوعی را نظیر دریافت کد پستی غیر حضوری، ارائه دهد. افراد تا چند سال گذشته برای انجام امور اداری و نیاز به ارائه کد پستی، مجبور به مراجعه حضوری به دفاتر پستی بودند. اما اکنون با در نظر داشتن سامانه غیر حضوری اداره پست، شرایط فرق کرده است. بنابراین در ادامه این مطلب قصد داریم به دریافت کد پستی غیر حضوری بپردازیم:

دریافت کد پستی غیر حضوری
ابتدا باید سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir یا همان سامانه دریافت کد پستی غیر حضوری را در مرورگر خود سرچ کنید.
در این مرحله لازم است درخواست کد پستی عادی را برای ورود به مرحله بعد، کلیک نمایید.
در این مرحله ضروری است که اطلاعات خواسته شده مثل استان و شهرستان را برای دریافت کد پستی غیر حضوری، ثبت کنید.
پس از عبور از این مرحله شماره تماس خود را برای دریافت رمز موقت وارد کنید.
بعد از ثبت رمز در جایگاه مربوطه، اطلاعات فردی و آدرس محل سکونت خود را تایپ نمایید.
پس از بررسی اطلاعات وارد شده، بایستی هزینه دریافت کد پستی غیر حضوری را پرداخت کنید تا کد رهگیری توسط سامانه ارسال شود.

تاییدیه کد پستی برای وام

سازمان پست جمهوری اسلامی ایران برای تاییدیه کد پستی ۲ روش شبیه به تاییدیه کد پستی برای افتتاح حساب، در نظر گرفته است. افراد می‌توانند با مراجعه حضوری و پرداخت هزینه جهت دریافت تاییدیه کد پستی برای وام، اقدام کنند.

در این صورت نیاز به آدرس محل سکونت دقیق و کد پستی ده رقمی است. اما در روش دیگر که در حال حاضر اجازه دسترسی به سامانه gnaf.post.ir وجود دارد، افراد می‌توانند به صورت آنلاین و با پرداخت هزینه جهت دریافت تاییدیه کد پستی برام وام، اقدام کنند. لازم به ذکر است برای انجام مراحل روش نام برده شده نیز بایستی کد پستی ده رقمی و آدرس دقیق محل سکونت را در جایگاه‌ مشخص شده درج کنید.

پیگیری درخواست کد پستی

پس از دریافت کد پستی که پیش‌تر به صورت مفصل کلیه مراحل آن را شرح دادیم، نوبت به پیگیری درخواست کد پستی می‌رسد. افراد پس از انجام مراحل گفته شده در سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir، کد رهگیری دریافت می‌کنند که با استفاده از آن می‌توانند درخواست کد پستی خود را پیگیری نمایند. در ادامه به موضوع نحوه پیگیری درخواست کد پستی، اشاره خواهیم کرد:

 • ابتدا عبارت پیگیری درخواست کد پستی را در مرورگر گوگل سرچ کنید.

صفحه اصلی درگاه خدمات الکترونیک پست

 • پس از عبور از این مرحله شماره تماس خود را برای دریافت رمز موقت وارد کنید.
 • پیگیری درخواست را در بالای صفحه، انتخاب نمایید.

درخواست و پیگیری کد پستی جدید

سپس کد رهگیری و کد امنیتی را در جایگاه مشخص شده درج کنید و بعد بر روی مشاهده ضربه بزنید.

پیگیری درخواست کد پستی

در صورت هرگونه سوال و مشکل با مشاوران مجموعه مشاور گروپ 9099071613 تماس حاصل نمایید.

دریافت کد پستی منزل از روی نقشه

سامانه خدمات غیر حضوری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به منظور توزیع راحت‌تر مرسولات، نظام بخشیدن به نامه‌ها، ثابت نگه داشتن مشتریان، استاندارد کردن عملیات پستی و امکاناتی از این قبیل شیوه‌های نوینی را برای یافتن آدرس دقیق محل سکونت، پیشنهاد کرده است.

دریافت کد پستی منزل از روی نقشه

 یکی از همین راه‌های مطمئن، دریافت کد پستی منزل از روی نقشه می‌باشد. افراد با ورود به سامانه gnaf.post.ir می‌توانند آدرس دقیق محل سکونت، نام شهر و یا شهرستان، خیابان مورد نظر و نیز شماره پلاک را سرچ کنند تا کد پستی منزل از روی نقشه مشخص و قابل دریافت شود. امروزه انجام بیشتر امور پستی به صورت غیر حضوری و آنلاین درآمده است که همین موضوع باعث شده که انجام کلیه خدمات و امکانات نظیر ورود به سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir آسان شود.

در این مقاله به موضوع سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir | دریافت تاییدیه کد پستی پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

9099071613

سوالات متداول سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir | دریافت تاییدیه کد پستی:

✔️آدرس قدیم سایت تاییدیه کد پستی epostcode.post.ir است؟

بله آدرس قدیمی دریافت گواهی غیر حضوری کد پستی epostcode.post.ir بوده که اکنون به gnaf.post.ir انتقال یافته است.

✔️تاییدیه کد پستی و آدرس در چه مواردی لازم می‌شود؟

دریافت تاییدیه کد پستی و آدرس در موضوعاتی مثل افتتاح حساب، وام و موارد اداری، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

✔️تاییدیه کد پستی محل سکونت از چه سایتی قابل انجام است؟

برای تاییدیه کد پستی محل سکونت به صورت غیر حضوری به آدرس gnaf.post.ir مراجعه نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت تاییدیه کد پستی gnaf.post.ir | دریافت تاییدیه کد پستی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. حسن

  باسلام وخسته نباشید
  من برای کد پستی با شماره ثابت تماس گرفتم کد پستی برام نتوانستند بدهند، چه کنم؟

  پاسخ
 2. علی وحیدی نیا

  با سلام. واقعا باید گفت خسته نباشید. من تمام کارهای مربوط به کدپستی را انجام داده وهزینه آن را پرداخت کردم وکدپیگیری برای من آمد.حالامیزنم می‌نویسد کدپیگیری اشتباه است. حالا بیاودرستش کن.

  پاسخ
 3. صالحی

  سلام برای گرفتن تاییدیه کد پستی همه مراحل را انجام داده و هزینه را واریز کردم ولی تاییدیه را دریافت نکردم و سامانه پیغام خطا میداد.

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی