سایت اورسان پیام نور

سایت اورسان - مشاور گروپ

جهت مشاوره در زمینه سایت اورسان پیام نور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت اورسان یا سیستم جامع برنامه‌ریزی و امتحانات مجازی، یک سامانه مختص دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور در استان آذربایجان غربی است که به منظور ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان و اساتید این دانشگاه راه‌اندازی شده است. این سامانه برای برگزاری امتحانات مجازی و ارائه خدمات مرتبط با آموزش به صورت غیرحضوری ایجاد شده است. سامانه اورسان دارای امکانات متنوعی است که در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم. همچنین نحوه ورود به سیستم جامع برنامه ریزی و امتحانات مجازی اورسان نیز بیان شده است.

سایت اورسان

در سال‌های اخیر، دانشگاه پیام نور سامانه‌های مختلفی را راه‌اندازی کرده است. یکی از سامانه‌های مهم و پرکاربرد دانشگاه پیام نور، سایت برگزاری آزمون‌های مجازی به نام اورسان است. لازم به ذکر است، این سایت فقط مختص دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ پیام نور در استان آذربایجان غربی است و فقط دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور آذریایجان غربی می‌توانند وارد این سایت شوند.

تمامی اساتید این دانشگاه‌ قادرند با ورود به سایت اورسان، برنامه‌ریزی دقیقی را برای آموزش‌های غیرحضوری خود انجام دهند. همچنین، در این سامانه امکان مشاهده نحوه شرکت در آزمون‌های مجازی و نوع ارزشیابی اساتید وجود دارد.

هدف اصلی طراحی سامانه اورسان، ارائه خدمات آموزشی آنلاین به دانشجویان و اساتید هر یک از واحدهای دانشگاه پیام نور در استان آذربایجان غربی است.

ورود به سایت اورسان orsun

اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه، می‌توانند وارد سامانه اورسان به نشانی اینترنتی http://95.80.129.10/orsun/ شده و به بخش های مختلف آن دسترسی داشته باشند. برای ورود به سایت orsun موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • تنها دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی که در یکی از واحدهای این دانشگاه درحال تحصیل یا تدریس هستند، می‌توانند وارد سایت شوند.
  • ورود به سایت اورسان مستلزم این است که از قبل در این سایت ثبت نام کرده باشید.
  • برای ثبت نام در سایت باید به کد ملی، کد استادی (برای اساتید) و شماره دانشجویی (برای دانشجویان) دسترسی داشته باشید.
  • برای ورود به سایت اورسان باید به نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور (کد ملی) خود دسترسی داشته باشید.
  • در صورتی که شماره دانشجویی یا کد استادی را هنگام ثبت نام به درستی وارد نکرده باشید، امکان استفاده از امکانات سایت اورسان برای شما وجود نخواهد داشت.

ورود به سامانه اورسان دانشگاه پیام نور:

برای ورود به این سامانه لازم است نام کاربری و رمزعبورتان را در قسمت مشخص شده، وارد کنید:

ورود به سامانه اورسان دانشگاه پیام نور

«برای ورود به سایت اورسان اینجا کلیک کنید.»

ثبت نام اساتید و دانشجویان در سایت اورسان:

همانطور که گفته شد، برای ورود به سیستم جامع برنامه ریزی و امتحانات مجازی اورسان، لازم است در ابتدا فرایند ثبت نام خود را انجام دهید. در غیراینصورت امکان ورود به سایت برای شما وجود ندارد. به منظور ثبت نام در سایت، موارد زیر را تکمیل کنید:

  • نام و نام خانوادگی
  • شماره ملی
  • شماره تلفن همراه
  • ایمیل
  • کد استادی یا شماره دانشجویی

ثبت نام اساتید و دانشجویان در سایت اورسان

امکانات سامانه اورسان دانشگاه پیام نور

سیستم جامع برنامه‌ریزی و امتحانات مجازی دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی، امکانات متنوعی برای دانشجویان و اساتید ارائه می‌دهد. در ادامه، به توضیح هر یک از این امکانات می‌پردازیم:

بررسی اطلاعیه‌های مهم دانشگاه پیام نور

دانشجوان و اساتید با ورود به سامانه اورسان، می‌توانند از اطلاعیه‌های مرتبط با امتحانات مجازی و برنامه‌های درسی مطلع شوند. این اطلاعیه‌ها ممکن است حاوی اطلاعاتی درباره زمان بندی امتحانات، تغییرات در برنامه‌های درسی و موارد دیگر باشد.

کلیپ‌ های آموزشی سایت اورسان

دانشجویان از طریق سایت اورسان می‌توانند به انواع کلیپ‌های آموزشی دسترسی پیدا کنند. از این رو می‌توانند از نحوه شرکت در امتحانات مجازی اطلاع یابند و با روند آزمون‌ها نیز آشنا شوند.

شرکت در کلاس‌ های مجازی از طریق سامانه اورسان

دانشجویان می‌توانند با مراجعه به این سامانه وارد کلاس‌های مجازی ارائه شده توسط دانشگاه پیام نور شوند.

زمان‌بندی کلاس‌ های مجازی توسط اساتید

اساتید مختلف دانشگاه پیام نور در استان آذربایجان غربی می‌توانند به سامانه اورسان وارد شده و زمان‌بندی کلاس‌های مجازی خود را برای دانشجویان ثبت کنند.

در این مقاله به معرفی و توضیحاتی درباره سامانه جامع برنامه‌ریزی و امتحانات مجازی دانشگاه پیام نور به نام اورسان پرداخته شد. این سامانه به‌صورت خاص برای دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور در استان آذربایجان غربی طراحی شده است. امکاناتی همچون مشاهده اطلاعیه‌ها، دریافت کلیپ‌های آموزشی، ورود به کلاس‌های مجازی و ایجاد زمان‌بندی برای کلاس‌ها توسط اساتید، این سامانه را به یک پلتفرم جامع برای ارائه خدمات آموزشی غیرحضوری تبدیل کرده است.

سامانه اورسان دانشگاه پیام نور، به دانشجویان در فرایند آموزش و امتحانات مجازی کمک می‌کند. این امکانات به دانشجوان اجازه می‌دهد تا بهترین تجربه‌ آموزشی را در محیط آنلاین داشته باشند و اساتید نیز بتوانند فعالیت‌های آموزشی خود را به بهترین شکل مدیریت کنند. به این ترتیب، سامانه اورسان نقش مهمی در ارتقاء کیفیت آموزش‌های آنلاین دانشگاه پیام نور دارد.

اگر سوالی در رابطه با سامانه اورسان دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره سامانه جامع برنامه‌ریزی و امتحانات مجازی دانشگاه پیام نور به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سایت اورسان

نشانی سایت اورسان دانشگاه پیام نور چیست؟

اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی برای ورود به سایت اورسان باید به نشانی اینترنتی http://95.80.129.10/orsun/ مراجعه کنند.

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سایت اورسان چیست؟

برای ورود به سایت اورسان باید به نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور (کد ملی) خود دسترسی داشته باشید.

امکانات سامانه اورسان چیست؟

مشاهده اطلاعیه‌های دانشگاه پیام نور، دریافت کلیپ‌های آموزشی، ورود به کلاس‌های مجازی و ایجاد زمان‌بندی برای کلاس‌ها توسط اساتید و … برخی از امکانات این سامانه است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه سایت اورسان پیام نور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی