سامانه یکپارچه رشد و تربیت سیرت my.medu.ir

سنجش سلامت سایت سیرت سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir مشاور گروپ moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه سامانه یکپارچه رشد و تربیت سیرت my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله مشاور گروپ به بررسی نحوه استفاده و ورود به سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir می پردازیم. اگر شما هم جزو والدینی هستید که می خواهید بدون دردسر و به راحتی مراحل ثبت نام سنجش بدو ورود فرزندتان را پشت سر بگذارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir

سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir با هدف برگزاری هر چه بهتر فرآیند نوبت دهی سنجش سلامت نوآموزانی که قصد ثبت نام کلاس اول را دارند راه اندازی شده است. البته در واقع آدرس سامانه یکپارچه رشد و تربیت سیرت my.csdeo.ir است و با توجه به یکپارچه شدن خدمات وزارت آموزش و پرورش در سامانه مای مدیو، امر نوبت گیری سنجش بدو ورود سایت سیرت سنجش به my medu.ir سپرده شده است.

طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به مدارس ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳، امسال با رویکرد جدید از ابتدای بهمن سال گذشته آغاز و تا پایان اردیبهشت ادامه خواهد داشت. بدین ترتیب خانواده‌ ها باید بدون مراجعه به مدرسه و از طریق سامانه سنجش سیرت my medu.ir برای ثبت نام اقدام کنند. به این صورت که پس از ورود به سایت مذکور و انتخاب نقش والدین، با شماره تلفنی که به نام یکی از والدین است اقدام به ورود به سامانه my medu.ir دانش آموز کنند.

ورود به سامانه یکپارچه رشد و تربیت my medu.ir مشاور گروپ moshavergroup.com

در سامانه یکپارچه رشد و تربیت سنجش نوآموزان sirat.csdeo.ir بعد از ورود از طریق مای مدیو، فرآیند نوبت گیری با تکمیل اطلاعات فرزندتان آغاز می گردد. بعد می بایست منطقه و پایگاه سلامت مورد نظر خود را انتخاب و عملیات رزرو و نوبت گیری را ادامه دهید تا بعد از پرداخت وجه، رسید برای شما صادر شود. توجه داشته باشید که تنها در صورتی که رسید سنجش سلامت را از سامانه دریافت کرده باشید، نوبت شما ثبت شده است. در غیر اینصورت نوبتی برای شما منظور نخواهد شد.

در تاریخ مشخص شده برای سنجش به مرکز مورد نظر مراجعه می نمایید زیرا بر خلاف سال‌ های گذشته دانش آموز، اول سنجش را انجام می‌ دهد و بعد ثبت نام کلاس اولی‌ ها در مدارس تکمیل خواهد شد.

ورود به سامانه رشد و تربیت سیرت

برای ورود به سامانه رشد و تربیت سیرت باید از طریق درگاه دولت هوشمند به پروفایل والدین و سایر my medu.ir وارد شوید و مراحل دریافت نوبت سنجش سلامت را انجام و پیگیری نمایید. برای ورود به سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir ابتدا روی تصویر زیر کلیک نمایید تا به صفحه اصلی پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش منتقل شوید.

پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش my medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

حالا به دو روش می توانید برای ثبت نام در  سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir  اقدام نمایید. یکی از طریق نقش فرهنگی برای فرهنگیانی که فرزند نو آموز دارند و دیگری از نقش والدین و سایر برای عموم جامعه.

انتخاب نقش سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

مطابق تصویر بعد از انتخاب نقش والدین، روی گزینه ورود به سامانه از طریق رمز یکبار مصرف بزنید.

ورود والدین به سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

در این صورت به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند وارد می شوید و مانند تصویر شماره تلفن همراه خود را به همراه کد امنیتی در کادرهای معین شده بنویسید. توجه داشته باشید که شماره همراه متعلق به خود والد باشد زیر شماره موبایل با کد ملی فرد تطابق داده می شود.

پنجره خدمات ملی هوشمند سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

اگر اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید کد فعالسازی 5 رقمی به شماره موبایل شما ارسال می گردد که باید آن را در بخش مربوطه درج نمایید.

کدفعالسازی سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

چنانچه بعد از احراز هویت بجای ورود به صفحه مای مدیو آموزش و پرورش وارد درگاه دولت  هوشمند شدیدطبق راهنمای زیر عمل نمایید. مطابق تصویر از بخش داشبود، روی گزینه سامانه های ملی و استانی کلیک کنید.

راهنمای سامانه یکپارچه رشد و تربیت my medu.ir مشاور گروپ moshavergroup.com

حالا با انتخاب گزینه وزارت آموزش و پرورش، سازمان آموزش و پرورش استثنایی ( my.csdeo.ir دولت من ) را انتخاب نمایید. در صفحه مربوط به سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور روی گزینه ورود به سامانه بزنید.

مراحل ورود سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir مشاور گروپ moshavergroup.com

در اینصورت یا مستقیما به سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir متصل می شوید یا اینکه در صفحه پروفایل مای مدیو باید روی گزینه سنجش بدو ورود کلیک کنید.

نحوه ورود به سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir مشاور گروپ moshavergroup.com

 بعد از ورود به سامانه سیرت ، لیست فرزندان خود را مشاهده می کنید. اگر تا به حال فرزندی نداشتید، حالا باید در قسمت لیست فرزندان روی گزینه سبز رنگ افزودن فرزند کلیک نمایید تا ابتدا اطلاعات فرزند خود را در سامانه ثبت کنید.

افزودن فرزند به سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

سپس کد ملی و سریال شناسنامه دانش آموز را وارد کنید و دکمه آبی رنگ بررسی و افزودن را بفشارید. در این صورت تصویر دانش آموز در این صفحه سامانه سیرت سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir به نمایش در می آید و باید روی آن کلیک کنید تا مراحل نوبت دهی سنجش بدو ورود my.medu.ir  ادامه یابد.

 

ثبت اطلاعات دانش آموز در سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

فرم اطلاعات خانواده و همچنین فرم اطلاعات تکمیلی نو آموز، اطلاعات محل سکونت و… را به دقت پر کنید و روی گزینه مرحله بعد بزنید. زیرا ابتدا باید فرم اطلاعات لازم را تکمیل فرمایید و سپس سنجش نو آموزان را انتخاب کنید.

در مرحله تایید نهایی، تصدیق می کنید که کلیه اطلاعات وارد شده در سامانه صحیح بوده و نیازی به ویرایش ندارند. لازم به ذکر است می توانید برای بررسی اطلاعات از گزینه زرد رنگ مرحله قبلی استفاده کنید. در نهایت با فشردن گزینه ثبت اطلاعات به سامانه یکپارچه رشد و تربیت وارد می شوید.

تایید اطلاعات سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

برای نوبت گیری سنجش سلامت، گزینه سنجش نوآموزان را انتخاب نمایید. با مشاهده پیام سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستان مطابق تصویر روی گزینه انتخاب سنجش کلیک کنید.

راهنمای انتخاب سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

در این مرحله باید استان و منطقه مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس روی گزینه آبی رنگ مشاهده نوبت ها بزنید. برای مشاهده آدرس مراکز دولتی سنجش سلامت نوآموزان کلیک نمایید.

مشاهده نوبت ها در سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

با انتخاب زمان و ساعت می توانید ظرفیت باقیمانده را مشاهده نمایید. در صورت وجود ظرفیت خالی، به دلخواه یکی از روزها و ساعت های مد نظر خود برای حضور در طرح سنجش دانش آموزان بدو ورود را انتخاب  کرده و با فشردن گزینه پرداخت و رزرو به درگاه بانکی متصل می شوید.

رزرو نوبت سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

در این بخش باید هزینه 600/000 ریال معادل 60 هزار تومان را به صورت الکترونیکی بپردازید و بعد از تکمیل عملیات پرداخت به صفحه اصلی سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my medu.ir بازگشت داده می شوید. حتما گزینه چاپ رسید را بزنید.

رسید دریافت نوبت سنجش از سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

همچنین در این قسمت می توانید وضعیت نوبت خود را مجددا بررسی یا در صورت ضرورت، نوبت سنجش خود را لغو نمایید.

پرینت رسید سنجش سلامت نو آموزان سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

ورود فرهنگیان به سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir

مدیران و مسئولان مدارس ابتدایی می توانند با استفاده از روش ورود فرهنگیان به سامانه سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir ، نسبت به نوبت گیری سنجش سلامت نوآموزان اقدام نمایند.

برای این کار کافیست بعد از ورود به my medu.ir ، در بخش انتخاب نقش گزینه فرهنگی را انتخاب کنید. با درج کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور روی گزینه ورود بزنید. حالا به راحتی در حساب کاربری خود روی گزینه سنجش بدو ورود کلیک نمایید. توجه داشته باشید که سایر مراحل مشابه با نحوه نوبت گیری والدین در سامانه سنجش نو آموزان بدو ورود خواهد بود.

در صورتی که در ورود یا انجام مراحل نوبت گیری سنجش سلامت دچار مشکل شدید نگران نباشید. می توانید از تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

اطلاعات سامانه سنجش دانش آموزان بدو ورود my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

طرح سنجش سلامت نو آموزان

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، حداقل سن ثبت نام کلاس اول شش سال تمام و ملاک محاسبه سن، اول مهرماه است. بنابراین حداقل سن ثبت نام در پایه اول ابتدایی تا متولدین ۱ مهر ۹۵ است. لازم است که خانواده هایی که فرزندانشان تا این تاریخ متولد شده اند،‌ نسبت به ثبت نام سنجش کلاس اولی ها ۱۴۰۲ اقدام نمایند.

محل استقرار مدارس دامنه سنی قابل پذیرش ثبت نام کلاس اول 1402 – 1403
ابتدای سن پذیرش انتهای سن پذیرش
شهر 1394/7/1 دوم مهرماه سال نود و چهار 1396/7/1 اول مهرماه سال نود و شش
روستا 1392/7/1 دوم مهرماه نود و دو 1396/7/1 اول مهرماه سال نود و شش

البته بر اساس طرح جدید سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir سنجش آموزش و پرورش، کودکان از ۴ سالگی، یعنی پیش از شروع پیش دبستانی ۱ و ۲ می‌توانند در سنجش سلامت نو آزموزان شرکت کنند. یعنی از این به بعد والدینی که کودک ۴ ساله دارند هم می‌ توانند در سامانه my medu.ir ثبت نام و نسبت به سنجش کودک خود اقدام کنند.

این تغییر با هدف تشخیص و مداخله به هنگام سلامت نو آموزان انجام شده است. به همین منظور حمید طریفی حسینی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از والدین خواسته است تا هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام سنجش کلاس اول فرزندان شان اقدام کنند.


ما در این مقاله مشاور گروپ سعی کردیم راهنمای جامعی از سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir و نحوه ورود به آن را ارائه کنیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید با موفقیت مراحل نوبت گیری سنجش بدو ورود فرزند دلبندتان را پشت سر بگذارید. برای تکمیل مباحث می توانید ویدئو آموزشی زیر را مشاهده کنید تا با نحوه دریافت نوبت سنجش سلامت سیرت آشنا شوید.

اگر همچنان نیاز به راهنمایی بیشتر دارید یا در طول فرآیند اخذ نوبت سنجش بدو ورود دانش آموزان دچار مشکل شده اید نگران نباشید. ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️سامانه یکپارچه رشد و تربیت سنجش نوآموزان چیست؟

✔️سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir مسئول نوبت دهی سنجش سلامت نو آموزان است و والدین دانش آموزان و یا مدیران مدارس باید در زمان مقرر به سامانه سامانه ثبت نام طرح سنجش سلامت مای مدیو مراجعه نمایند. سپس نوبت دهی در سامانه یکپارچه رشد تربیت سیرت انجام می شود.

✔️مهلت ثبت نام سایت سیرت سنجش تا کی ادامه دارد؟

✔️زمان ثبت نام طرح سنجش سلامت نو آموزان از ابتدای بهمن آغاز شده و تا پایان اردیبهشت 1402 ادامه دارد.

✔️شرایط ثبت نام سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir چیست؟

✔️در این مقاله شرایط سنی لازم برای ثبت نام نوآموزان در سامانه یکپارچه رشد و تربیت my.medu.ir سال تحصیلی 1402 – 1403 را به صورت کامل شرح داده ایم. فراموش نکنید که سایت جدید سنجش کلاس اولی ها پنجره ملی آموزش و پرورش به نشانی my medu.ir است.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه یکپارچه رشد و تربیت سیرت my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی