karsanj.net

سامانه کارسنج | karsanj.net | نحوه استفاده از سامانه کارسنج

جهت مشاوره در زمینه karsanj.net

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای کامل سامانه کارسنج | karsanj.net | نحوه استفاده از سامانه کارسنج در این مقاله ارائه داده شده است. سامانه کارسنج ، شبکه بزرگی از مدارس برتر ایران است که خدمات خود را به طور خاص بر اساس نیاز های این دسته از مدارس ارائه می‌ نماید. در سامانه کارسنج علاوه بر مدیران مدارس برتر، سایر مسئولان مدرسه نیز امکاناتی را در اختیار دارند.

در ادامه مقاله، اطلاعات لازم برای ورود به سامانه karsanj.net ، نحوه ورود به سامانه کارسنج (شبکه مدارس برتر ایران)، نحوه ثبت نام در سایت کارسنج و امکانات سامانه karsanj پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

سامانه کارسنج

راهنمای سامانه کارسنج | karsanj.net | نحوه استفاده از سامانه کارسنج در ادامه این مقاله ارائه داده شده است.  سامانه کارسنج ،متناسب با نیازهای مدارس برتر و با هدف تسهیل روند تحصیل و فرآیند آموزش و یادگیری طراحی شده است. سامانه کارسنج (karsanj.net) به مدارس برتر در جهت ایجاد فضایی دقیق و منظم برای تحلیل هریک از دانش آموزان کمک می کند.

ورود به سامانه کارسنج از طریق نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است. دانش آموزان و اولیای محترم برای ورود به سامانه کارسنج و استفاده از امکانات آن، باید عضویت مدارس آنها در سامانه karsanj.net با موفقیت انجام شده باشد.

ورود به سامانه کارسنج karsanj.net

karsanj.net ، نشانی اینترنتی سامانه کارسنج می باشد. ورود به سامانه کارسنج از طریق نام کاربری و کلمه عبور امکانپذیر است. در صورتی که می خواهید از خدمات سامانه کارسنج استفاده نمایید، باید ابتدا در سایت karsanj.net ثبت نام نمایید و سپس اپلیکیشن کارسنج را دریافت نمایید. اپلیکیشن کارسنج فعلا قابلیت نصب بر روی گوشی های اندروید را دارد.

کارسنج

سامانه کارسنج karsanj.net ، برای ارائه خدمات گوناگون، به مدارس برتر کشور، همچون مجموعه مدارس سلام، مدارس نمونه دولتی، دبیرستان انرژی اتمی، علامه حلی، مجموعه مدارس علامه طباطبایی و ... ارائه داده شده است. تنها دانش آموزانی می توانند از امکانات سامانه کارسنج karsanj.net استفاده نمایند، که مدرسه آنها در سایت کارسنج عضویت داشته باشد.

نحوه استفاده از سامانه کارسنج karsanj.net

نحوه استفاده از سامانه کارسنج karsanj.net برای آگاهی بیشتر کاربران در ادامه بیان شده است. تنها دانش آموزانی می توانند از امکانات کارسنج بهره مند شوند، که مدرسه آنها در سامانه ثبت نام شده باشد. دانش آموزان و اولیا برای ثبت نام و ورود به کارسنج karsanj.net باید دارای نام کاربری و رمزعبور باشند. نام کاربری و کلمه عبور کارسنج از طریق مدرسه قابل دریافت است. برای ورود به سامانه کارسنج، باید رمزعبور مجزا دریافت نمایید، رمز کارسنج با رمزعبور پادا ، رمزعبور سیدا و رمزعبور همگام متفاوت است.

خدمات سامانه کارسنج

خدمات سامانه کارسنج karsanj.net چیست؟ سامانه کارسنج دارای امکانات گوناگون و متنوعی می باشد. از امکانات سایت کارسنج، karsanj می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برگزاری کلاس های آنلاین

برگزاری آزمون های آنلاین به صورت جامع و تک درس

ارائه و تحویل تکالیف دانش آموزان به صورت آنلاین و غیرحضوری

امکان ثبت ساعت مطالعه دانش آموزان

امکان ارائه گزارش هفتگی

امکان مشاهده و دریافت کارنامه تحصیلی

امکان ارائه گزارش نمرات کلاسی دانش آموزان در کارسنج

امکان حضور و غیاب دانش آموزان

راهنمای ثبت نام مدارس در سامانه کارسنج

راهنمای ثبت نام مدارس در سامانه کارسنج (karsanj.net) ، در ادامه مقاله ارائه داده شده است. دانش آموزان مدارس برتر جهت استفاده از خدمات و امکانات سامانه کارسنج، باید مدرسه شان در سامانه ثبت نام شده باشد و حساب کاربری داشته باشد. مدارس برای ثبت نام و عضویت در سایت سامانه کارسنج karsanj.net ، باید نسبت به تکمیل فرم اطلاعات مدارس عضو کارسنج اقدام نمایند. پس از تکمیل فرم عضویت لازم است فرم تکمیل شده به آدرس ایمیل ارائه شده در انتهای فرم ارسال شود.

هزینه کارسنج

هزینه استفاده از خدمات سامانه کارسنج نیز به ازای هر دانش آموز و برای یکسال تحصیلی (از نیمه تیرماه هرسال تا نیمه تیرماه سال بعد) دریافت می گردد که هزینه کارسنج در ابتدای هر سال تعیین و به مدارس اعلام می شود.

برای آگاهی از هزینه ثبت نام در سامانه کارسنج (هزینه کارسنج) می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


فرم عضویت مدارس در سامانه کارسنج

فرم عضویت مدارس در سامانه کارسنج karsanj.net در ادامه ارائه داده شده است. مدارس برای ثبت نام و عضویت در سامانه karsanj.net باید فرم زیر را دانلود نموده و پس از تکمیل اطلاعات، به آدرس ایمیل درج شده در انتهای فرم یا شماره تلگرام یا واتس اپ ارائه شده، ارسال نمایند.

اطلاعات لازم برای تکمیل فرم عضویت کارسنج:

 • نام مدرسه
 • مقطع تحصیلی
 • نوع مدرسه
 • استان / شهر / منطقه
 • نشانی
 • تلفن
 • فکس
 • نام مدیر
 • شماره همراه
 • آدرس وب سایت مدرسه
 • مشخصات پایه ها
 • مشخصات سایر مسئولین

دانلود فرم اطلاعات مدارس عضو کارسنج

ثبت نام دانش آموزان در سامانه karsanj.net

راهنمای ثبت نام دانش آموزان در سامانه karsanj.net به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. دانش آموزان و والدین زمانی می توانند وارد سامانه کارسنج karsanj.net شوند، که نام مدرسه آنها قبلا در سامانه ثبت شده باشد. ورود به سامانه کارسنج karsanj.net از طریق نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است.

دانش آموزان و والدین، در صورت فراموشی رمزعبور و نام کاربری و یا برای آگاهی از نحوه دریافت رمزعبور karsanj ، می توانند راهنمایی های لازم را با شماره گیری 9099071614 دریافت نمایند.

نحوه ثبت نام دانش آموزان در سامانه کارسنج karsanj.net :

✅ مراجعه به سایت کارسنج مدرسه موردنظر

✅ درج نام کاربری و رمزعبور کارسنج

راهنمای ثبت نام دانش آموزان در سامانه karsanj.net

✅ پس از درج اطلاعات خواسته شده و ورود به سایت کارسنج بخش های مختلف سامانه برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید به قسمت موردنظر خود مراجعه نمایید.

لینک ورود به سامانه کارسنج

بازیابی رمزعبور کارسنج

برای بازیابی رمزعبور سامانه کارسنج karsanj.net لازم است به صورت زیر عمل کنید. توجه داشته باشید که بازیابی کلمه عبور کارسنج ، صرفا برای دبیران و مسئولین مدارس در نظر گرفته شده است و دانش آموزان و اولیا گرامی در صورت فراموش نمودن رمز عبور باید به مشاور پایه مراجعه نمایند.

نحوه بازیابی رمز عبور کارسنج karsanj.net :

 1. مراجعه به سایت karsanj.net
 2. کلیک بر روی گزینه بازیابی رمز عبور
 3. درج نام کاربری و تصویر امنیتی مطابق تصویر زیر:

بازیابی رمزعبور کارسنج

دانلود اپلیکیشن کارسنج

با دانلود اپلیکیشن کارسنج karsanj.net امکان استفاده از تمامی خدمات به راحتی برای شما فراهم می گردد. این سامانه، ابزاری بسیار کارآمد در مدیریت فرایند آموزش و تحلیل عملکرد آموزشی در اختیار مدیران آموزشی مدارس قرار می‌ دهد. برای دانلود اپلیکیشن کارسنج بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

لینک دانلود اپلیکیشن کارسنج


در صورت تمایل به عضویت در سامانه کارسنج، فرم مربوطه را از لینک های زیر دریافت نموده و فرم تکمیل شده را از طریق یکی از روشهای اعلام شده به کارسنج ارسال فرمایید.

دانلود pdf فرم مدارس متقاضی ورود به کارسنج

دانلود فرم word مدارس متقاضی ورود به کارسنج

در صورت هرگونه ابهام در رابطه با سامانه کارسنج karsanj.net می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول سامانه کارسنج

آدرس سامانه کارسنج چیست؟

نشانی سایت کارسنج ، karsanj.net می باشد.

ورود به سامانه کارسنج نیازمند چه اطلاعاتی است؟

ورود به سایت کارسنج از طریق نام کاربری و رمزعبور کارسنج امکانپذیر است.

نحوه ثبت نام مدارس و دانش آموزان در کارسنج چگونه است؟

راهنمای کامل ثبت نام مدارس و دانش آموزان در کارسنج در این مقاله ارائه داده شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه karsanj.net

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.